RKAV Volendam 1 zaal

RKAV Volendam (1102 Mannen Zaal (landelijk najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 FC Eindhoven 12 10 1 1 82 15 67 31
2 asv LEBO 12 10 1 1 72 33 39 31
3 Hovocubo 12 9 1 2 94 25 69 28
4 FC M.A.R.L.E.N.E 12 9 1 2 87 40 47 28
5 FCK/De Hommel 12 9 1 2 88 43 45 28
6 RKAV Volendam 12 6 3 3 39 38 1 21
7 HV/Veerhuys 12 5 3 4 38 43 -5 18
8 Be`79 12 5 1 6 33 43 -10 16
9 AGOVV 12 5 0 7 36 57 -21 15
10 Tigers Roermond 12 3 4 5 48 50 -2 9
11 White Stones 12 2 3 7 35 62 -27 9
12 Texel 94 12 2 2 8 35 55 -20 8
13 zvv Den Haag 12 2 2 8 42 102 -60 8
14 Groene Ster Vlissingen 12 2 1 9 26 58 -32 7
15 Futsal Rotterdam 12 2 1 9 28 68 -40 7
16 Leekster Eagles/Amysoft 12 2 1 9 28 79 -51 7

RKAV Volendam (B9840 Mannen Zaal beker landelijk 1/8 finales)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 FCK/De Hommel 1 1 0 0 13 3 10 3
2 FC Eindhoven 1 1 0 0 10 1 9 3
3 HV/Veerhuys 1 1 0 0 11 4 7 3
4 Tigers Roermond 1 1 0 0 8 1 7 3
5 Futsal Rotterdam 1 1 0 0 8 3 5 3
6 HZV/Het Vennewater 1 1 0 0 5 3 2 3
7 RKAV Volendam 1 0 1 0 3 3 0 1
8 Be`79 1 0 1 0 3 3 0 1
9 Hovocubo 1 0 1 0 1 1 0 1
10 FC M.A.R.L.E.N.E 1 0 1 0 1 1 0 1
11 OACN-Boys 1 0 0 1 3 5 -2 0
12 Scagha`66 1 0 0 1 3 8 -5 0
13 ZVG/Cagemax 1 0 0 1 4 11 -7 0
14 Excelsior`31 1 0 0 1 1 8 -7 0
15 Zeemacht 1 0 0 1 1 10 -9 0
16 Groene Ster Vlissingen 1 0 0 1 3 13 -10 0

RKAV Volendam (B9810 Mannen Zaal beker landelijk 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Hovocubo 1 1 0 0 15 0 15 3
2 ZVG/Cagemax 1 1 0 0 10 1 9 3
3 Tigers Roermond 1 1 0 0 9 1 8 3
4 HV/Veerhuys 1 1 0 0 7 2 5 3
5 FC Eindhoven 1 1 0 0 4 0 4 3
6 FCK/De Hommel 1 1 0 0 5 2 3 3
7 HZV/Het Vennewater 1 1 0 0 5 2 3 3
8 Zeemacht 1 1 0 0 5 2 3 3
9 Be`79 1 1 0 0 4 1 3 3
10 Excelsior`31 1 1 0 0 6 4 2 3
11 OACN-Boys 1 1 0 0 5 3 2 3
12 FC M.A.R.L.E.N.E 1 1 0 0 4 3 1 3
13 Scagha`66 1 1 0 0 3 2 1 3
14 Futsal Rotterdam 1 0 1 0 3 3 0 1
15 PKC'83/ Team Carré 1 0 1 0 3 3 0 1
16 RKAV Volendam 1 0 1 0 3 3 0 1
17 White Stones 1 0 1 0 3 3 0 1
18 Groene Ster Vlissingen 0 0 0 0 0 0 0 0
19 AGOVV 1 0 0 1 3 4 -1 0
20 zvv Den Haag 1 0 0 1 2 3 -1 0
21 Os Lusitanos/Daily Paper 1 0 0 1 4 6 -2 0
22 IFC Zwolle/ FTS Transport & Logistics 1 0 0 1 3 5 -2 0
23 ZVV Eindhoven 1 0 0 1 2 5 -3 0
24 Texel 94 1 0 0 1 2 5 -3 0
25 ZVV Ede 1 0 0 1 2 5 -3 0
26 ZVVM/Campus 1 1 0 0 1 1 4 -3 0
27 asv LEBO 1 0 0 1 0 4 -4 0
28 zvv Urk 1 0 0 1 2 7 -5 0
29 VNS United 1 0 0 1 1 9 -8 0
30 LZV/Kuypers Hair&Wellness 1 0 0 1 1 10 -9 0
31 DOSKO 1 1 0 0 1 0 15 -15 0

RKAV Volendam (B9850 Mannen Zaal beker landelijk 1/4 finales)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 FC Eindhoven 1 1 0 0 9 0 9 3
2 Hovocubo 1 1 0 0 10 2 8 3
3 FCK/De Hommel 1 1 0 0 6 2 4 3
4 Tigers Roermond 1 1 0 0 7 5 2 3
5 RKAV Volendam 1 0 0 1 5 7 -2 0
6 Futsal Rotterdam 1 0 0 1 2 6 -4 0
7 HZV/Het Vennewater 1 0 0 1 2 10 -8 0
8 HV/Veerhuys 1 0 0 1 0 9 -9 0

RKAV Volendam (1103 Mannen Zaal (landelijk voorjaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Hovocubo 14 11 2 1 80 33 47 49
2 FC Eindhoven 14 10 2 2 65 39 26 47
3 FC M.A.R.L.E.N.E 14 9 1 4 68 54 14 42
4 asv LEBO 14 6 1 7 59 56 3 34
5 FCK/De Hommel 14 4 0 10 57 98 -41 26
6 Be`79 14 5 1 8 42 53 -11 24
7 HV/Veerhuys 14 3 3 8 50 62 -12 21
8 RKAV Volendam 14 2 2 10 43 69 -26 18

RKAV Volendam (1102 Mannen Zaal (landelijk najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 AGOVV 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Be`79 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Eindhoven 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ZVV Eindhoven 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FCK/De Hommel 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC M.A.R.L.E.N.E 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Groene Ster Vlissingen 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Hovocubo 0 0 0 0 0 0 0 0
9 HV/Veerhuys 0 0 0 0 0 0 0 0
10 asv LEBO 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Leekster Eagles/Amysoft 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Texel 94 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Tigers Roermond 0 0 0 0 0 0 0 0
14 VNS United 0 0 0 0 0 0 0 0
15 RKAV Volendam 0 0 0 0 0 0 0 0
16 zvv Den Haag 0 0 0 0 0 0 0 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
02 sep 20:30 uur Regulier HV/Veerhuys - RKAV Volendam Meer informatie
09 sep 20:30 uur Regulier RKAV Volendam - Tigers Roermond Meer informatie
23 sep 20:30 uur Regulier Groene Ster Vlissingen - RKAV Volendam Meer informatie
30 sep 20:40 uur Regulier RKAV Volendam - FC Eindhoven Meer informatie
16 okt 16:00 uur Regulier asv LEBO - RKAV Volendam Meer informatie
21 okt 20:40 uur Regulier RKAV Volendam - AGOVV Meer informatie
28 okt 20:30 uur Regulier Leekster Eagles/Amysoft - RKAV Volendam Meer informatie
11 nov 20:40 uur Regulier RKAV Volendam - VNS United Meer informatie
18 nov 20:40 uur Regulier RKAV Volendam - Be`79 Meer informatie
02 dec 20:30 uur Regulier FCK/De Hommel - RKAV Volendam Meer informatie
09 dec 20:40 uur Regulier RKAV Volendam - Texel 94 Meer informatie
16 dec 21:30 uur Regulier FC M.A.R.L.E.N.E - RKAV Volendam Meer informatie

RKAV Volendam (1102 Mannen Zaal (landelijk najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

RKAV Volendam (B9840 Mannen Zaal beker landelijk 1/8 finales)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

RKAV Volendam (B9810 Mannen Zaal beker landelijk 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

RKAV Volendam (B9850 Mannen Zaal beker landelijk 1/4 finales)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

RKAV Volendam (1103 Mannen Zaal (landelijk voorjaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

RKAV Volendam (1102 Mannen Zaal (landelijk najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

RKAV Volendam (1102 Mannen Zaal (landelijk najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

RKAV Volendam (B9840 Mannen Zaal beker landelijk 1/8 finales)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

RKAV Volendam (B9810 Mannen Zaal beker landelijk 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

RKAV Volendam (B9850 Mannen Zaal beker landelijk 1/4 finales)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

RKAV Volendam (1103 Mannen Zaal (landelijk voorjaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

RKAV Volendam (1102 Mannen Zaal (landelijk najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
02 sep 20:30 uur Tigers Roermond - AGOVV Meer informatie
02 sep 20:30 uur Be`79 - FCK/De Hommel Meer informatie
02 sep 20:30 uur asv LEBO - FC Eindhoven Meer informatie
02 sep 20:30 uur Groene Ster Vlissingen - Leekster Eagles/Amysoft Meer informatie
02 sep 20:30 uur HV/Veerhuys - RKAV Volendam Meer informatie
02 sep 20:30 uur zvv Den Haag - FC M.A.R.L.E.N.E Meer informatie
02 sep 21:30 uur ZVV Eindhoven - Hovocubo Meer informatie
03 sep 18:30 uur Texel 94 - VNS United Meer informatie
09 sep 20:00 uur FC Eindhoven - zvv Den Haag Meer informatie
09 sep 20:30 uur Hovocubo - Texel 94 Meer informatie
09 sep 20:30 uur Leekster Eagles/Amysoft - HV/Veerhuys Meer informatie
09 sep 20:30 uur RKAV Volendam - Tigers Roermond Meer informatie
09 sep 20:30 uur FCK/De Hommel - asv LEBO Meer informatie
09 sep 21:00 uur VNS United - Groene Ster Vlissingen Meer informatie
09 sep 21:00 uur AGOVV - ZVV Eindhoven Meer informatie
09 sep 21:30 uur FC M.A.R.L.E.N.E - Be`79 Meer informatie
23 sep 20:30 uur zvv Den Haag - Be`79 Meer informatie
23 sep 20:30 uur Groene Ster Vlissingen - RKAV Volendam Meer informatie
23 sep 20:30 uur HV/Veerhuys - FCK/De Hommel Meer informatie
23 sep 20:30 uur Tigers Roermond - VNS United Meer informatie
23 sep 20:30 uur asv LEBO - Leekster Eagles/Amysoft Meer informatie
23 sep 21:00 uur AGOVV - Hovocubo Meer informatie
23 sep 21:30 uur ZVV Eindhoven - FC Eindhoven Meer informatie
24 sep 18:30 uur Texel 94 - FC M.A.R.L.E.N.E Meer informatie
30 sep 20:30 uur Hovocubo - asv LEBO Meer informatie
30 sep 20:30 uur Tigers Roermond - Groene Ster Vlissingen Meer informatie
30 sep 20:30 uur Leekster Eagles/Amysoft - FCK/De Hommel Meer informatie
30 sep 20:40 uur RKAV Volendam - FC Eindhoven Meer informatie
30 sep 21:00 uur VNS United - zvv Den Haag Meer informatie
30 sep 21:30 uur Be`79 - HV/Veerhuys Meer informatie
30 sep 21:30 uur ZVV Eindhoven - Texel 94 Meer informatie
30 sep 21:30 uur FC M.A.R.L.E.N.E - AGOVV Meer informatie
14 okt 20:30 uur Hovocubo - Be`79 Meer informatie
16 okt 15:00 uur Leekster Eagles/Amysoft - Hovocubo Meer informatie
16 okt 16:00 uur Groene Ster Vlissingen - ZVV Eindhoven Meer informatie
16 okt 16:00 uur asv LEBO - RKAV Volendam Meer informatie
16 okt 17:30 uur Texel 94 - Be`79 Meer informatie
16 okt 18:00 uur HV/Veerhuys - Tigers Roermond Meer informatie
16 okt 18:00 uur AGOVV - zvv Den Haag Meer informatie
21 okt 20:00 uur FC Eindhoven - FCK/De Hommel Meer informatie
21 okt 20:30 uur zvv Den Haag - Texel 94 Meer informatie
21 okt 20:30 uur Tigers Roermond - Hovocubo Meer informatie
21 okt 20:30 uur Be`79 - Groene Ster Vlissingen Meer informatie
21 okt 20:30 uur HV/Veerhuys - ZVV Eindhoven Meer informatie
21 okt 20:40 uur RKAV Volendam - AGOVV Meer informatie
21 okt 21:00 uur VNS United - Leekster Eagles/Amysoft Meer informatie
21 okt 21:30 uur FC M.A.R.L.E.N.E - asv LEBO Meer informatie
28 okt 20:30 uur Groene Ster Vlissingen - FC Eindhoven Meer informatie
28 okt 20:30 uur FCK/De Hommel - zvv Den Haag Meer informatie
28 okt 20:30 uur Leekster Eagles/Amysoft - RKAV Volendam Meer informatie
28 okt 21:00 uur AGOVV - HV/Veerhuys Meer informatie
28 okt 21:00 uur VNS United - FC M.A.R.L.E.N.E Meer informatie
28 okt 21:30 uur ZVV Eindhoven - asv LEBO Meer informatie
29 okt 18:30 uur Texel 94 - Tigers Roermond Meer informatie
04 nov 20:30 uur FCK/De Hommel - Hovocubo Meer informatie
11 nov 20:30 uur HV/Veerhuys - Texel 94 Meer informatie
11 nov 20:30 uur Tigers Roermond - Leekster Eagles/Amysoft Meer informatie
11 nov 20:30 uur asv LEBO - zvv Den Haag Meer informatie
11 nov 20:40 uur RKAV Volendam - VNS United Meer informatie
11 nov 21:30 uur Be`79 - ZVV Eindhoven Meer informatie
11 nov 21:30 uur FC M.A.R.L.E.N.E - Groene Ster Vlissingen Meer informatie
18 nov 20:30 uur Hovocubo - FC M.A.R.L.E.N.E Meer informatie
18 nov 20:30 uur Groene Ster Vlissingen - FCK/De Hommel Meer informatie
18 nov 20:30 uur Leekster Eagles/Amysoft - AGOVV Meer informatie
18 nov 20:40 uur RKAV Volendam - Be`79 Meer informatie
18 nov 21:00 uur VNS United - FC Eindhoven Meer informatie
18 nov 21:30 uur zvv Den Haag - HV/Veerhuys Meer informatie
18 nov 21:30 uur ZVV Eindhoven - Tigers Roermond Meer informatie
19 nov 18:30 uur Texel 94 - asv LEBO Meer informatie
25 nov 20:00 uur FC Eindhoven - AGOVV Meer informatie
25 nov 20:30 uur FCK/De Hommel - ZVV Eindhoven Meer informatie
27 nov 16:00 uur FC Eindhoven - FC M.A.R.L.E.N.E Meer informatie
27 nov 18:00 uur FCK/De Hommel - VNS United Meer informatie
02 dec 20:00 uur FC Eindhoven - Leekster Eagles/Amysoft Meer informatie
02 dec 20:30 uur asv LEBO - Groene Ster Vlissingen Meer informatie
02 dec 20:30 uur Hovocubo - VNS United Meer informatie
02 dec 20:30 uur FCK/De Hommel - RKAV Volendam Meer informatie
02 dec 21:00 uur AGOVV - Texel 94 Meer informatie
02 dec 21:30 uur Be`79 - Tigers Roermond Meer informatie
02 dec 21:30 uur FC M.A.R.L.E.N.E - HV/Veerhuys Meer informatie
02 dec 21:30 uur zvv Den Haag - ZVV Eindhoven Meer informatie
09 dec 20:00 uur FC Eindhoven - Hovocubo Meer informatie
09 dec 20:30 uur Groene Ster Vlissingen - AGOVV Meer informatie
09 dec 20:30 uur Leekster Eagles/Amysoft - zvv Den Haag Meer informatie
09 dec 20:30 uur HV/Veerhuys - asv LEBO Meer informatie
09 dec 20:30 uur Tigers Roermond - FC M.A.R.L.E.N.E Meer informatie
09 dec 20:40 uur RKAV Volendam - Texel 94 Meer informatie
09 dec 21:00 uur VNS United - Be`79 Meer informatie
16 dec 20:30 uur Hovocubo - HV/Veerhuys Meer informatie
16 dec 20:30 uur zvv Den Haag - Groene Ster Vlissingen Meer informatie
16 dec 20:30 uur asv LEBO - Tigers Roermond Meer informatie
16 dec 21:00 uur AGOVV - FCK/De Hommel Meer informatie
16 dec 21:30 uur Be`79 - FC Eindhoven Meer informatie
16 dec 21:30 uur ZVV Eindhoven - VNS United Meer informatie
16 dec 21:30 uur FC M.A.R.L.E.N.E - RKAV Volendam Meer informatie
17 dec 18:30 uur Texel 94 - Leekster Eagles/Amysoft Meer informatie