JO15-3

Volendam (rkav) JO15-3 (0245 Onder 15 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO15-3 3 3 0 0 28 3 25 9
2 Purmerend JO15-1 4 3 0 1 28 7 21 9
3 Vrone JO15-1 3 2 1 0 11 6 5 7
4 Hoofddorp s.v. JO15-3 3 2 0 1 11 6 5 6
5 BVC Bloemendaal JO15-2 4 2 0 2 9 21 -12 6
6 Ilpendam JO15-1 3 1 1 1 6 6 0 4
7 WSV 1930 JO15-1 3 1 0 2 8 7 1 3
8 Onze Gezellen JO15-2 3 1 0 2 6 12 -6 3
9 Schagen United MO15-1 3 1 0 2 5 14 -9 3
10 Vitesse 22 JO15-1 1 0 0 1 1 4 -3 0
11 EDO hfc JO15-1 4 0 0 4 4 31 -27 0

Volendam (rkav) JO15-3 (B3600 Onder 15 beker poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Westfriezen JO15-1 3 2 1 0 11 4 7 7
2 Volendam (rkav) JO15-3 3 2 0 1 7 4 3 6
3 EVC JO15-1 3 1 0 2 11 13 -2 3
4 West Frisia JO15-1 3 0 1 2 3 11 -8 1

Volendam (rkav) JO15-3 (0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Spirit 30 (SC) JO15-1 7 7 0 0 31 7 24 21
2 RKEDO JO15-1 7 5 0 2 26 12 14 15
3 s.v. Enkhuizen JO15-1 7 4 0 3 37 20 17 12
4 ZOB JO15-2 7 3 1 3 25 24 1 10
5 Volendam (rkav) JO15-3 7 3 0 4 19 16 3 9
6 Zouaven (de) JO15-2 7 3 0 4 19 20 -1 9
7 Always Forward JO15-2 7 2 1 4 16 17 -1 7
8 VZV JO15-1 7 0 0 7 9 66 -57 0

Volendam (rkav) JO15-3 (0387 Onder 15 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 HBOK JO15-1 6 5 0 1 32 8 24 15
2 OFC JO15-1 6 4 1 1 16 10 6 13
3 IVV JO15-1 6 3 1 2 25 10 15 10
4 Volendam (rkav) JO15-3 4 3 0 1 16 12 4 9
5 Monnickendam JO15-1 4 2 0 2 6 10 -4 6
6 SDO JO15-2 4 1 0 3 11 10 1 3
7 Muiderberg sc. JO15-1 5 1 0 4 5 27 -22 3
8 Almere FC JO15-2 5 0 0 5 3 27 -24 0

Volendam (rkav) JO15-3 (0388 Onder 15 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 IVV JO15-1 11 8 2 1 33 9 24 26
2 Purmerland JO15-1 11 7 1 3 28 14 14 22
3 OFC JO15-1 11 7 1 3 25 14 11 22
4 FC Uitgeest JO15-2 11 6 2 3 23 10 13 20
5 De Wherevogels JO15-1 11 4 5 2 16 10 6 17
6 Monnickendam JO15-1 11 4 4 3 21 18 3 16
7 WSV 1930 JO15-1 11 5 1 5 22 28 -6 16
8 SVA JO15-2 11 4 1 6 26 34 -8 13
9 Volendam (rkav) JO15-3 11 3 4 4 21 30 -9 13
10 ZOB JO15-2 11 2 3 6 10 25 -15 9
11 ADO '20 JO15-2 11 2 1 8 17 29 -12 7
12 RCZ JO15-1 11 0 3 8 10 31 -21 3

Volendam (rkav) JO15-3 (0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn JO15-2 4 4 0 0 23 5 18 12
2 ZOB JO15-2 4 3 0 1 13 6 7 9
3 Volendam (rkav) JO15-3 4 2 0 2 18 11 7 6
4 SDOB JO15-1 4 1 0 3 6 13 -7 3
5 Beemster JO15-1 4 0 0 4 1 26 -25 0

Volendam (rkav) JO15-3 (0387 Onder 15 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 De Wherevogels JO15-1 5 4 0 1 16 6 10 12
2 DRC JO15-2 5 3 1 1 19 12 7 10
3 Waterwijk asc JO15-2 5 3 1 1 16 10 6 10
4 Volendam (rkav) JO15-3 5 3 0 2 30 7 23 9
5 Buitenboys sc. JO15-3 5 2 0 3 6 12 -6 6
6 Almere FC JO15-1 5 2 0 3 7 20 -13 6
7 SDOB JO15-1 5 1 1 3 6 12 -6 4
8 Kadoelen sv. JO15-1 5 0 1 4 6 27 -21 1

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
03 dec 15:00 uur Regulier DRC JO15-2 - Volendam (rkav) JO15-3 Meer informatie
10 dec 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO15-3 - Buitenboys sc. JO15-3 Meer informatie

Volendam (rkav) JO15-3 (0245 Onder 15 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-3 (B3600 Onder 15 beker poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-3 (0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-3 (0387 Onder 15 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-3 (0388 Onder 15 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-3 (0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
08 okt Purmersteijn JO15-2 - De Wherevogels JO15-1 3 - 4
08 okt Volendam (rkav) JO15-3 - ZOB JO15-2 1 - 3
01 okt SDOB JO15-1 - Beemster JO15-1 5 - 0
01 okt Purmersteijn JO15-2 - ZOB JO15-2 4 - 2
01 okt De Wherevogels JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-3 5 - 2
24 sep Beemster JO15-1 - Purmersteijn JO15-2 0 - 3
24 sep Volendam (rkav) JO15-3 - SDOB JO15-1 4 - 0
24 sep ZOB JO15-2 - De Wherevogels JO15-1 0 - 4

Volendam (rkav) JO15-3 (0387 Onder 15 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
03 dec DRC JO15-2 - Volendam (rkav) JO15-3
26 nov Waterwijk asc JO15-2 - Volendam (rkav) JO15-3 3 - 2
26 nov Buitenboys sc. JO15-3 - DRC JO15-2 0 - 2
26 nov Almere FC JO15-1 - Kadoelen sv. JO15-1 3 - 0
26 nov De Wherevogels JO15-1 - SDOB JO15-1 2 - 0
19 nov Buitenboys sc. JO15-3 - Almere FC JO15-1 3 - 1
19 nov SDOB JO15-1 - Waterwijk asc JO15-2 0 - 2
19 nov DRC JO15-2 - De Wherevogels JO15-1 2 - 6
19 nov Volendam (rkav) JO15-3 - Kadoelen sv. JO15-1 10 - 1
12 nov Waterwijk asc JO15-2 - Buitenboys sc. JO15-3 5 - 1
12 nov De Wherevogels JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-3 2 - 1
12 nov Almere FC JO15-1 - DRC JO15-2 0 - 4
12 nov Kadoelen sv. JO15-1 - SDOB JO15-1 2 - 2
05 nov Kadoelen sv. JO15-1 - De Wherevogels JO15-1 1 - 5
05 nov SDOB JO15-1 - Buitenboys sc. JO15-3 3 - 0
05 nov Volendam (rkav) JO15-3 - Almere FC JO15-1 11 - 0
05 nov DRC JO15-2 - Waterwijk asc JO15-2 4 - 4
29 okt De Wherevogels JO15-1 - Buitenboys sc. JO15-3 1 - 2
29 okt Volendam (rkav) JO15-3 - SDOB JO15-1 6 - 1
29 okt Almere FC JO15-1 - Waterwijk asc JO15-2 3 - 2
29 okt Kadoelen sv. JO15-1 - DRC JO15-2 2 - 7

Volendam (rkav) JO15-3 (0245 Onder 15 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-3 (B3600 Onder 15 beker poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-3 (0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-3 (0387 Onder 15 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-3 (0388 Onder 15 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-3 (0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-3 (0387 Onder 15 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
03 dec 12:30 uur Waterwijk asc JO15-2 - De Wherevogels JO15-1 Meer informatie
03 dec 13:00 uur Almere FC JO15-1 - SDOB JO15-1 Meer informatie
03 dec 15:00 uur DRC JO15-2 - Volendam (rkav) JO15-3 Meer informatie
03 dec 15:45 uur Buitenboys sc. JO15-3 - Kadoelen sv. JO15-1 Meer informatie
10 dec 10:15 uur Kadoelen sv. JO15-1 - Waterwijk asc JO15-2 Meer informatie
10 dec 12:00 uur De Wherevogels JO15-1 - Almere FC JO15-1 Meer informatie
10 dec 12:00 uur Volendam (rkav) JO15-3 - Buitenboys sc. JO15-3 Meer informatie
10 dec 12:00 uur SDOB JO15-1 - DRC JO15-2 Meer informatie