JO12-7

Volendam (rkav) JO12-7 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZOB JO12-3 4 4 0 0 30 6 24 12
2 Volendam (rkav) JO12-6 4 4 0 0 30 12 18 12
3 Rijp (de) JO12-2 3 1 0 2 12 22 -10 3
4 Purmerend JO12-4 3 1 0 2 7 19 -12 3
5 Purmersteijn JO12-3 4 1 0 3 16 16 0 3
6 Volendam (rkav) JO12-7 4 0 0 4 7 27 -20 0

Volendam (rkav) JO12-7 (0331 Onder 12 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Hauwert 65 JO12-2JM 7 5 1 1 41 26 15 16
2 SV Spartanen JO12-3 6 4 0 2 44 21 23 12
3 VVW JO12-1 5 3 2 0 17 8 9 11
4 Berkhout JO12-1 6 3 1 2 30 17 13 10
5 Volendam (rkav) JO12-7 5 2 0 3 14 30 -16 6
6 Valken de JO12-2 3 1 0 2 14 23 -9 3
7 MOC JO12-2 5 1 0 4 18 28 -10 3
8 Zouaven De JO12-3JM 5 0 0 5 11 36 -25 0

Volendam (rkav) JO12-7 (0332 Onder 12 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SDW JO12-4 3 3 0 0 19 5 14 9
2 ASC De Volewijckers JO12-3 2 1 0 1 16 8 8 3
3 Volendam (rkav) JO12-7 2 1 0 1 11 14 -3 3
4 Kadoelen sv. JO12-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
5 Meteoor De sv. JO12-2 2 0 0 2 2 20 -18 0

Volendam (rkav) JO12-7 (0336 Onder 12 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SDW JO12-4 6 6 0 0 40 8 32 18
2 DRC JO12-3 6 5 0 1 29 10 19 15
3 Volendam (rkav) JO12-7 6 2 0 4 18 37 -19 6
4 RCZ JO12-3 5 1 2 2 17 18 -1 5
5 SDOB JO12-1 4 1 1 2 11 16 -5 4
6 AFC IJburg JO12-6 3 0 1 2 6 16 -10 1
7 ASC De Volewijckers JO12-3 4 0 0 4 6 22 -16 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
21 mei 09:00 uur Regulier AFC IJburg JO12-6 - Volendam (rkav) JO12-7 Meer informatie

Volendam (rkav) JO12-7 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-7 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-7 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-7 (0336 Onder 12 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
14 mei SDW JO12-4 - SDOB JO12-1 7 - 0
14 mei Volendam (rkav) JO12-7 - RCZ JO12-3 5 - 4
14 mei DRC JO12-3 - AFC IJburg JO12-6 5 - 1
23 apr SDW JO12-4 - ASC De Volewijckers JO12-3 10 - 1
23 apr DRC JO12-3 - Volendam (rkav) JO12-7 7 - 2
23 apr SDOB JO12-1 - RCZ JO12-3 3 - 3
09 apr DRC JO12-3 - SDOB JO12-1 4 - 1
09 apr Volendam (rkav) JO12-7 - ASC De Volewijckers JO12-3 6 - 1
09 apr RCZ JO12-3 - AFC IJburg JO12-6 3 - 3
06 apr DRC JO12-3 - Kadoelen sv. JO12-1
02 apr SDW JO12-4 - DRC JO12-3 3 - 1
02 apr ASC De Volewijckers JO12-3 - AFC IJburg JO12-6
02 apr Kadoelen sv. JO12-1 - RCZ JO12-3 4 - 2
02 apr SDOB JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-7 7 - 2
26 mrt RCZ JO12-3 - ASC De Volewijckers JO12-3 4 - 3
26 mrt Volendam (rkav) JO12-7 - SDW JO12-4 3 - 10
19 mrt SDW JO12-4 - AFC IJburg JO12-6 8 - 2
19 mrt Kadoelen sv. JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-7 2 - 6
19 mrt DRC JO12-3 - RCZ JO12-3 4 - 3
12 mrt AFC IJburg JO12-6 - Kadoelen sv. JO12-1 3 - 5
12 mrt ASC De Volewijckers JO12-3 - SDW JO12-4 1 - 2
12 mrt Volendam (rkav) JO12-7 - DRC JO12-3 0 - 8

Volendam (rkav) JO12-7 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-7 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-7 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-7 (0336 Onder 12 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
21 mei 08:45 uur RCZ JO12-3 - SDW JO12-4 Meer informatie
21 mei 09:00 uur AFC IJburg JO12-6 - Volendam (rkav) JO12-7 Meer informatie
21 mei 14:00 uur ASC De Volewijckers JO12-3 - DRC JO12-3 Meer informatie