JO12-7

Volendam (rkav) JO12-7 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZOB JO12-3 4 4 0 0 30 6 24 12
2 Volendam (rkav) JO12-6 4 4 0 0 30 12 18 12
3 Rijp (de) JO12-2 3 1 0 2 12 22 -10 3
4 Purmerend JO12-4 3 1 0 2 7 19 -12 3
5 Purmersteijn JO12-3 4 1 0 3 16 16 0 3
6 Volendam (rkav) JO12-7 4 0 0 4 7 27 -20 0

Volendam (rkav) JO12-7 (0331 Onder 12 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Hauwert 65 JO12-2JM 5 4 0 1 36 23 13 12
2 SV Spartanen JO12-3 4 3 0 1 28 11 17 9
3 VVW JO12-1 3 2 1 0 11 5 6 7
4 Berkhout JO12-1 4 2 1 1 17 12 5 7
5 Volendam (rkav) JO12-7 3 1 0 2 9 14 -5 3
6 MOC JO12-2 4 1 0 3 16 25 -9 3
7 Valken de JO12-2 2 0 0 2 6 21 -15 0
8 Zouaven De JO12-3JM 3 0 0 3 8 20 -12 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
04 dec 10:45 uur Regulier SV Spartanen JO12-3 - Volendam (rkav) JO12-7 Meer informatie
11 dec 13:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO12-7 - MOC JO12-2 Meer informatie

Volendam (rkav) JO12-7 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
09 okt Volendam (rkav) JO12-6 - WBSV JO12-1 7 - 0
09 okt Volendam (rkav) JO12-7 - ZOB JO12-3 0 - 11
02 okt Purmersteijn JO12-3 - Volendam (rkav) JO12-7 6 - 3
02 okt WBSV JO12-1 - Purmerend JO12-4 2 - 2
02 okt Rijp (de) JO12-2 - ZOB JO12-3 3 - 7
25 sep Rijp (de) JO12-2 - Purmersteijn JO12-3 5 - 4
25 sep Volendam (rkav) JO12-7 - Volendam (rkav) JO12-6 3 - 5
25 sep ZOB JO12-3 - WBSV JO12-1 14 - 0

Volendam (rkav) JO12-7 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
04 dec MOC JO12-2 - Valken de JO12-2
27 nov Valken de JO12-2 - Berkhout JO12-1 0 - 8
27 nov VVW JO12-1 - MOC JO12-2 5 - 0
27 nov SV Spartanen JO12-3 - Hauwert 65 JO12-2JM 9 - 3
27 nov Zouaven De JO12-3JM - Volendam (rkav) JO12-7 5 - 6
20 nov Hauwert 65 JO12-2JM - Valken de JO12-2 13 - 6
13 nov Volendam (rkav) JO12-7 - Hauwert 65 JO12-2JM 3 - 7
13 nov VVW JO12-1 - SV Spartanen JO12-3 4 - 3
13 nov MOC JO12-2 - Berkhout JO12-1 10 - 5
06 nov SV Spartanen JO12-3 - MOC JO12-2 8 - 2
06 nov Berkhout JO12-1 - VVW JO12-1 2 - 2
06 nov Hauwert 65 JO12-2JM - Zouaven De JO12-3JM 6 - 1
30 okt Zouaven De JO12-3JM - SV Spartanen JO12-3 2 - 8
30 okt MOC JO12-2 - Hauwert 65 JO12-2JM 4 - 7
30 okt Volendam (rkav) JO12-7 - Berkhout JO12-1 0 - 2

Volendam (rkav) JO12-7 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-7 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
04 dec 10:20 uur MOC JO12-2 - Valken de JO12-2 Meer informatie
04 dec 10:45 uur SV Spartanen JO12-3 - Volendam (rkav) JO12-7 Meer informatie
04 dec 11:00 uur Hauwert 65 JO12-2JM - Berkhout JO12-1 Meer informatie
04 dec 11:30 uur Zouaven De JO12-3JM - VVW JO12-1 Meer informatie
11 dec 09:30 uur Valken de JO12-2 - SV Spartanen JO12-3 Meer informatie
11 dec 11:00 uur Berkhout JO12-1 - Zouaven De JO12-3JM Meer informatie
11 dec 12:00 uur VVW JO12-1 - Hauwert 65 JO12-2JM Meer informatie
11 dec 13:00 uur Volendam (rkav) JO12-7 - MOC JO12-2 Meer informatie