JO15-4

Volendam (rkav) JO15-4 (0245 Onder 15 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn JO15-2 4 3 1 0 33 5 28 10
2 Onze Gezellen JO15-3 4 2 1 1 14 8 6 7
3 Petten JO15-1 4 2 1 1 11 8 3 7
4 Volendam (rkav) JO15-4 2 2 0 0 9 2 7 6
5 KSV JO15-1 4 2 0 2 14 13 1 6
6 ADO '20 JO15-2 3 1 1 1 7 6 1 4
7 Assendelft JO15-1 4 1 1 2 3 5 -2 4
8 Kwiek 78 JO15-1 2 1 0 1 3 6 -3 3
9 Marken sv. JO15-1 2 0 1 1 4 7 -3 1
10 Meervogels 31 JO15-1 3 0 1 2 4 16 -12 1
11 Hercules Zaandam sc JO15-1 4 0 1 3 10 36 -26 1

Volendam (rkav) JO15-4 (B3600 Onder 15 beker poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO15-4 3 2 1 0 25 3 22 7
2 Always Forward JO15-3 3 2 1 0 13 3 10 7
3 Monnickendam JO15-2 3 1 0 2 10 20 -10 3
4 Ilpendam JO15-2 3 0 0 3 4 26 -22 0

Volendam (rkav) JO15-4 (0354 Onder 15 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO15-4 (0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn JO15-2 7 7 0 0 64 5 59 21
2 Oosthuizen JO15-1 7 5 0 2 27 11 16 15
3 De Wherevogels JO15-2 7 4 1 2 31 16 15 13
4 Volendam (rkav) JO15-4 7 4 1 2 33 28 5 13
5 Purmerend JO15-1 7 3 0 4 23 28 -5 9
6 WSV 1930 JO15-2 7 2 1 4 27 38 -11 7
7 Beemster JO15-1 7 1 1 5 8 25 -17 4
8 Monnickendam JO15-3 7 0 0 7 9 71 -62 0

Volendam (rkav) JO15-4 (0387 Onder 15 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Muiden sc JO15-1 6 5 0 1 28 10 18 15
2 Purmerend JO15-1 6 3 1 2 24 12 12 10
3 IVV JO15-2 6 3 1 2 23 21 2 10
4 Meteoor De sv. JO15-1 6 2 2 2 23 26 -3 8
5 De Wherevogels JO15-2 5 2 1 2 16 10 6 7
6 Volendam (rkav) JO15-4 5 2 0 3 19 28 -9 6
7 Monnickendam JO15-3 6 0 1 5 14 40 -26 1

Volendam (rkav) JO15-4 (0388 Onder 15 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SVA JO15-4 11 9 1 1 30 10 20 28
2 Oosthuizen JO15-1 11 8 2 1 41 15 26 26
3 Beemster JO15-1 11 7 0 4 52 21 31 21
4 Purmerend JO15-1 11 7 0 4 32 18 14 21
5 Saenden JO15-1 11 7 0 4 32 20 12 21
6 ST SSV/Sporting S JO15-1 11 5 3 3 19 15 4 18
7 Sporting Krommenie JO15-2 11 5 0 6 30 35 -5 15
8 Volendam (rkav) JO15-4 11 4 1 6 29 33 -4 13
9 Fortuna Wormerveer sv JO15-4 11 4 1 6 36 44 -8 13
10 De Wherevogels JO15-2 11 2 1 8 20 37 -17 7
11 Assendelft JO15-1 11 2 0 9 22 57 -35 6
12 WSV 1930 JO15-2 11 1 1 9 12 50 -38 4

Volendam (rkav) JO15-4 (0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 KFC JO15-3 5 5 0 0 26 7 19 15
2 Kadoelen sv. JO15-1 5 4 0 1 27 10 17 12
3 De Wherevogels JO15-2 5 3 0 2 20 18 2 9
4 Volendam (rkav) JO15-4 5 2 0 3 14 20 -6 6
5 Purmersteijn JO15-3 5 1 0 4 7 21 -14 3
6 Purmerend JO15-3 5 0 0 5 11 29 -18 0

Volendam (rkav) JO15-4 (0387 Onder 15 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend JO15-3 5 4 1 0 17 7 10 13
2 Beemster JO15-1 6 4 0 2 15 9 6 12
3 SVA JO15-4 5 2 2 1 8 7 1 8
4 De Wherevogels JO15-2 5 2 0 3 10 12 -2 6
5 Saenden JO15-1 5 2 0 3 10 13 -3 6
6 Purmersteijn JO15-3 6 1 1 4 10 16 -6 4
7 Volendam (rkav) JO15-4 4 0 2 2 7 13 -6 2

Volendam (rkav) JO15-4 (0388 Onder 15 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Always Forward JO15-3 2 1 1 0 11 5 6 4
2 ZOB JO15-2 2 1 1 0 10 5 5 4
3 Volendam (rkav) JO15-4 2 1 1 0 9 6 3 4
4 ALC JO15-1 2 1 1 0 3 1 2 4
5 Beemster JO15-1 2 1 1 0 2 1 1 4
6 KGB JO15-2 2 1 0 1 4 1 3 3
7 Purmerend JO15-3 2 1 0 1 4 2 2 3
8 Purmersteijn JO15-3 2 1 0 1 7 6 1 3
9 De Wherevogels JO15-2 2 1 0 1 2 7 -5 3
10 Blokkers De JO15-2JM 2 0 1 1 4 8 -4 1
11 s.v. Enkhuizen JO15-2 2 0 0 2 1 6 -5 0
12 Zouaven De JO15-1JM 2 0 0 2 1 10 -9 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
11 feb 11:15 uur Regulier ZOB JO15-2 - Volendam (rkav) JO15-4 Meer informatie
18 feb 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO15-4 - KGB JO15-2 Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Regulier s.v. Enkhuizen JO15-2 - Volendam (rkav) JO15-4 Meer informatie
18 mrt 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO15-4 - Purmerend JO15-3 Meer informatie

Volendam (rkav) JO15-4 (0245 Onder 15 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-4 (B3600 Onder 15 beker poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-4 (0354 Onder 15 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO15-4 (0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-4 (0387 Onder 15 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-4 (0388 Onder 15 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-4 (0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-4 (0387 Onder 15 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
10 dec Beemster JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-4 8 - 3
10 dec Saenden JO15-1 - De Wherevogels JO15-2 1 - 4
10 dec Purmerend JO15-3 - Purmersteijn JO15-3 5 - 2
03 dec Purmersteijn JO15-3 - Saenden JO15-1 2 - 4

Volendam (rkav) JO15-4 (0388 Onder 15 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
04 feb Always Forward JO15-3 - ZOB JO15-2 4 - 4
04 feb Zouaven De JO15-1JM - Purmerend JO15-3 0 - 4
04 feb Volendam (rkav) JO15-4 - Blokkers De JO15-2JM 4 - 4
04 feb De Wherevogels JO15-2 - KGB JO15-2 1 - 0
04 feb ALC JO15-1 - Beemster JO15-1 1 - 1
04 feb Purmersteijn JO15-3 - s.v. Enkhuizen JO15-2 5 - 1
28 jan KGB JO15-2 - Blokkers De JO15-2JM 4 - 0
28 jan Purmerend JO15-3 - ALC JO15-1 0 - 2
28 jan De Wherevogels JO15-2 - Always Forward JO15-3 1 - 7
28 jan Purmersteijn JO15-3 - Volendam (rkav) JO15-4 2 - 5
28 jan ZOB JO15-2 - Zouaven De JO15-1JM 6 - 1
28 jan s.v. Enkhuizen JO15-2 - Beemster JO15-1 0 - 1

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO15-4 (0245 Onder 15 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-4 (B3600 Onder 15 beker poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-4 (0354 Onder 15 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO15-4 (0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-4 (0387 Onder 15 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-4 (0388 Onder 15 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-4 (0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-4 (0387 Onder 15 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-4 (0388 Onder 15 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
11 feb 09:30 uur s.v. Enkhuizen JO15-2 - De Wherevogels JO15-2 Meer informatie
11 feb 11:15 uur ZOB JO15-2 - Volendam (rkav) JO15-4 Meer informatie
11 feb 11:30 uur Blokkers De JO15-2JM - ALC JO15-1 Meer informatie
11 feb 12:30 uur Purmerend JO15-3 - Purmersteijn JO15-3 Meer informatie
11 feb 12:45 uur Beemster JO15-1 - Zouaven De JO15-1JM Meer informatie
11 feb 13:00 uur KGB JO15-2 - Always Forward JO15-3 Meer informatie
18 feb 12:00 uur Volendam (rkav) JO15-4 - KGB JO15-2 Meer informatie
04 mrt 10:00 uur ALC JO15-1 - ZOB JO15-2 Meer informatie
04 mrt 12:00 uur De Wherevogels JO15-2 - Purmerend JO15-3 Meer informatie
04 mrt 12:45 uur Beemster JO15-1 - Blokkers De JO15-2JM Meer informatie
04 mrt 13:00 uur Zouaven De JO15-1JM - Purmersteijn JO15-3 Meer informatie
04 mrt 15:45 uur Always Forward JO15-3 - s.v. Enkhuizen JO15-2 Meer informatie
11 mrt 10:15 uur ZOB JO15-2 - Beemster JO15-1 Meer informatie
11 mrt 10:30 uur Purmersteijn JO15-3 - De Wherevogels JO15-2 Meer informatie
11 mrt 11:30 uur Blokkers De JO15-2JM - Zouaven De JO15-1JM Meer informatie
11 mrt 12:30 uur Purmerend JO15-3 - Always Forward JO15-3 Meer informatie
11 mrt 13:00 uur KGB JO15-2 - ALC JO15-1 Meer informatie
11 mrt 14:30 uur s.v. Enkhuizen JO15-2 - Volendam (rkav) JO15-4 Meer informatie
18 mrt 11:30 uur ALC JO15-1 - s.v. Enkhuizen JO15-2 Meer informatie
18 mrt 11:30 uur Blokkers De JO15-2JM - ZOB JO15-2 Meer informatie
18 mrt 12:00 uur Volendam (rkav) JO15-4 - Purmerend JO15-3 Meer informatie
18 mrt 12:55 uur Always Forward JO15-3 - Purmersteijn JO15-3 Meer informatie
18 mrt 13:00 uur Zouaven De JO15-1JM - De Wherevogels JO15-2 Meer informatie
18 mrt 14:00 uur Beemster JO15-1 - KGB JO15-2 Meer informatie

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie