JO15-4

Volendam (rkav) JO15-4 (0245 Onder 15 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn JO15-2 4 3 1 0 33 5 28 10
2 Onze Gezellen JO15-3 4 2 1 1 14 8 6 7
3 Petten JO15-1 4 2 1 1 11 8 3 7
4 Volendam (rkav) JO15-4 2 2 0 0 9 2 7 6
5 KSV JO15-1 4 2 0 2 14 13 1 6
6 ADO '20 JO15-2 3 1 1 1 7 6 1 4
7 Assendelft JO15-1 4 1 1 2 3 5 -2 4
8 Kwiek 78 JO15-1 2 1 0 1 3 6 -3 3
9 Marken sv. JO15-1 2 0 1 1 4 7 -3 1
10 Meervogels 31 JO15-1 3 0 1 2 4 16 -12 1
11 Hercules Zaandam sc JO15-1 4 0 1 3 10 36 -26 1

Volendam (rkav) JO15-4 (B3600 Onder 15 beker poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO15-4 3 2 1 0 25 3 22 7
2 Always Forward JO15-3 3 2 1 0 13 3 10 7
3 Monnickendam JO15-2 3 1 0 2 10 20 -10 3
4 Ilpendam JO15-2 3 0 0 3 4 26 -22 0

Volendam (rkav) JO15-4 (0354 Onder 15 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO15-4 (0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn JO15-2 7 7 0 0 64 5 59 21
2 Oosthuizen JO15-1 7 5 0 2 27 11 16 15
3 De Wherevogels JO15-2 7 4 1 2 31 16 15 13
4 Volendam (rkav) JO15-4 7 4 1 2 33 28 5 13
5 Purmerend JO15-1 7 3 0 4 23 28 -5 9
6 WSV 1930 JO15-2 7 2 1 4 27 38 -11 7
7 Beemster JO15-1 7 1 1 5 8 25 -17 4
8 Monnickendam JO15-3 7 0 0 7 9 71 -62 0

Volendam (rkav) JO15-4 (0387 Onder 15 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Muiden sc JO15-1JM 6 5 0 1 28 10 18 15
2 Purmerend JO15-1 6 3 1 2 24 12 12 10
3 IVV JO15-2 6 3 1 2 23 21 2 10
4 Meteoor De sv. JO15-1 6 2 2 2 23 26 -3 8
5 De Wherevogels JO15-2 5 2 1 2 16 10 6 7
6 Volendam (rkav) JO15-4 5 2 0 3 19 28 -9 6
7 Monnickendam JO15-3 6 0 1 5 14 40 -26 1

Volendam (rkav) JO15-4 (0388 Onder 15 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Assendelft JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beemster JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Fortuna Wormerveer sv JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oosthuizen JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Purmerend JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Saenden JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Sporting Krommenie JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ST SSV/Sporting S JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SVA JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Volendam (rkav) JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0
11 De Wherevogels JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 WSV 1930 JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
29 jan 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO15-4 - Assendelft JO15-1 Meer informatie
05 feb 08:50 uur Regulier Volendam (rkav) JO15-4 - Saenden JO15-1 Meer informatie
12 feb 10:30 uur Regulier Beemster JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-4 Meer informatie
12 mrt 14:45 uur Regulier SVA JO15-4 - Volendam (rkav) JO15-4 Meer informatie
19 mrt 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO15-4 - Sporting Krommenie JO15-2 Meer informatie
26 mrt 12:00 uur Regulier WSV 1930 JO15-2 - Volendam (rkav) JO15-4 Meer informatie
02 apr 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO15-4 - Fortuna Wormerveer sv JO15-4 Meer informatie
09 apr 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO15-4 - ST SSV/Sporting S JO15-1 Meer informatie
23 apr 12:05 uur Regulier Oosthuizen JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-4 Meer informatie
14 mei 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO15-4 - De Wherevogels JO15-2 Meer informatie
21 mei 10:30 uur Regulier Purmerend JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-4 Meer informatie

Volendam (rkav) JO15-4 (0245 Onder 15 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-4 (B3600 Onder 15 beker poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-4 (0354 Onder 15 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO15-4 (0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-4 (0387 Onder 15 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
11 dec Muiden sc JO15-1JM - De Wherevogels JO15-2 1 - 0
11 dec Meteoor De sv. JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-4 6 - 7
11 dec IVV JO15-2 - Purmerend JO15-1 4 - 1
04 dec Volendam (rkav) JO15-4 - Muiden sc JO15-1JM 1 - 8
04 dec De Wherevogels JO15-2 - Meteoor De sv. JO15-1 2 - 2
04 dec Purmerend JO15-1 - Monnickendam JO15-3 12 - 0
27 nov Meteoor De sv. JO15-1 - Purmerend JO15-1 2 - 2
27 nov De Wherevogels JO15-2 - IVV JO15-2 5 - 3
27 nov Monnickendam JO15-3 - Muiden sc JO15-1JM 1 - 2
20 nov Purmerend JO15-1 - De Wherevogels JO15-2 3 - 2
20 nov Volendam (rkav) JO15-4 - Monnickendam JO15-3 7 - 5
20 nov IVV JO15-2 - Meteoor De sv. JO15-1 2 - 4

Volendam (rkav) JO15-4 (0388 Onder 15 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-4 (0245 Onder 15 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-4 (B3600 Onder 15 beker poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-4 (0354 Onder 15 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO15-4 (0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-4 (0387 Onder 15 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-4 (0388 Onder 15 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
29 jan 09:15 uur Fortuna Wormerveer sv JO15-4 - SVA JO15-4 Meer informatie
29 jan 10:30 uur Purmerend JO15-1 - Sporting Krommenie JO15-2 Meer informatie
29 jan 12:00 uur Volendam (rkav) JO15-4 - Assendelft JO15-1 Meer informatie
29 jan 12:00 uur WSV 1930 JO15-2 - Beemster JO15-1 Meer informatie
29 jan 12:00 uur De Wherevogels JO15-2 - Saenden JO15-1 Meer informatie
29 jan 13:15 uur ST SSV/Sporting S JO15-1 - Oosthuizen JO15-1 Meer informatie
05 feb 08:45 uur Fortuna Wormerveer sv JO15-4 - Sporting Krommenie JO15-2 Meer informatie
05 feb 08:50 uur Volendam (rkav) JO15-4 - Saenden JO15-1 Meer informatie
05 feb 10:30 uur Purmerend JO15-1 - Beemster JO15-1 Meer informatie
05 feb 12:00 uur ST SSV/Sporting S JO15-1 - SVA JO15-4 Meer informatie
05 feb 12:00 uur De Wherevogels JO15-2 - Assendelft JO15-1 Meer informatie
05 feb 13:00 uur WSV 1930 JO15-2 - Oosthuizen JO15-1 Meer informatie
12 feb 10:30 uur Beemster JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-4 Meer informatie
12 feb 10:30 uur Sporting Krommenie JO15-2 - WSV 1930 JO15-2 Meer informatie
12 feb 11:00 uur Assendelft JO15-1 - Fortuna Wormerveer sv JO15-4 Meer informatie
12 feb 11:30 uur Saenden JO15-1 - ST SSV/Sporting S JO15-1 Meer informatie
12 feb 12:05 uur Oosthuizen JO15-1 - De Wherevogels JO15-2 Meer informatie
12 feb 14:40 uur SVA JO15-4 - Purmerend JO15-1 Meer informatie
12 mrt 10:00 uur Beemster JO15-1 - De Wherevogels JO15-2 Meer informatie
12 mrt 10:30 uur Sporting Krommenie JO15-2 - ST SSV/Sporting S JO15-1 Meer informatie
12 mrt 11:00 uur Saenden JO15-1 - Purmerend JO15-1 Meer informatie
12 mrt 12:00 uur Oosthuizen JO15-1 - Fortuna Wormerveer sv JO15-4 Meer informatie
12 mrt 13:30 uur Assendelft JO15-1 - WSV 1930 JO15-2 Meer informatie
12 mrt 14:45 uur SVA JO15-4 - Volendam (rkav) JO15-4 Meer informatie
19 mrt 10:30 uur Purmerend JO15-1 - Oosthuizen JO15-1 Meer informatie
19 mrt 11:00 uur Saenden JO15-1 - Beemster JO15-1 Meer informatie
19 mrt 12:00 uur Volendam (rkav) JO15-4 - Sporting Krommenie JO15-2 Meer informatie
19 mrt 12:00 uur De Wherevogels JO15-2 - SVA JO15-4 Meer informatie
19 mrt 12:00 uur WSV 1930 JO15-2 - Fortuna Wormerveer sv JO15-4 Meer informatie
19 mrt 13:15 uur ST SSV/Sporting S JO15-1 - Assendelft JO15-1 Meer informatie
26 mrt 09:30 uur Fortuna Wormerveer sv JO15-4 - ST SSV/Sporting S JO15-1 Meer informatie
26 mrt 11:00 uur Sporting Krommenie JO15-2 - Beemster JO15-1 Meer informatie
26 mrt 12:00 uur Oosthuizen JO15-1 - Saenden JO15-1 Meer informatie
26 mrt 12:00 uur De Wherevogels JO15-2 - Purmerend JO15-1 Meer informatie
26 mrt 12:00 uur WSV 1930 JO15-2 - Volendam (rkav) JO15-4 Meer informatie
26 mrt 14:35 uur SVA JO15-4 - Assendelft JO15-1 Meer informatie
02 apr 10:30 uur Purmerend JO15-1 - WSV 1930 JO15-2 Meer informatie
02 apr 11:00 uur Saenden JO15-1 - SVA JO15-4 Meer informatie
02 apr 12:00 uur Volendam (rkav) JO15-4 - Fortuna Wormerveer sv JO15-4 Meer informatie
02 apr 13:15 uur ST SSV/Sporting S JO15-1 - De Wherevogels JO15-2 Meer informatie
02 apr 13:45 uur Beemster JO15-1 - Oosthuizen JO15-1 Meer informatie
02 apr 15:05 uur Assendelft JO15-1 - Sporting Krommenie JO15-2 Meer informatie
09 apr 09:30 uur Fortuna Wormerveer sv JO15-4 - Purmerend JO15-1 Meer informatie
09 apr 10:15 uur Sporting Krommenie JO15-2 - De Wherevogels JO15-2 Meer informatie
09 apr 12:00 uur Volendam (rkav) JO15-4 - ST SSV/Sporting S JO15-1 Meer informatie
09 apr 12:00 uur WSV 1930 JO15-2 - Saenden JO15-1 Meer informatie
09 apr 12:30 uur SVA JO15-4 - Oosthuizen JO15-1 Meer informatie
09 apr 13:30 uur Assendelft JO15-1 - Beemster JO15-1 Meer informatie
23 apr 10:30 uur Purmerend JO15-1 - Assendelft JO15-1 Meer informatie
23 apr 11:00 uur Saenden JO15-1 - Sporting Krommenie JO15-2 Meer informatie
23 apr 12:00 uur De Wherevogels JO15-2 - Fortuna Wormerveer sv JO15-4 Meer informatie
23 apr 12:05 uur Oosthuizen JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-4 Meer informatie
23 apr 13:15 uur ST SSV/Sporting S JO15-1 - WSV 1930 JO15-2 Meer informatie
23 apr 13:25 uur Beemster JO15-1 - SVA JO15-4 Meer informatie
14 mei 09:30 uur Fortuna Wormerveer sv JO15-4 - Beemster JO15-1 Meer informatie
14 mei 12:00 uur Volendam (rkav) JO15-4 - De Wherevogels JO15-2 Meer informatie
14 mei 12:00 uur WSV 1930 JO15-2 - SVA JO15-4 Meer informatie
14 mei 13:15 uur ST SSV/Sporting S JO15-1 - Purmerend JO15-1 Meer informatie
14 mei 13:30 uur Assendelft JO15-1 - Saenden JO15-1 Meer informatie
21 mei 10:30 uur Purmerend JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-4 Meer informatie
21 mei 11:00 uur Saenden JO15-1 - Fortuna Wormerveer sv JO15-4 Meer informatie
21 mei 12:00 uur Beemster JO15-1 - ST SSV/Sporting S JO15-1 Meer informatie
21 mei 12:05 uur Oosthuizen JO15-1 - Assendelft JO15-1 Meer informatie
21 mei 13:25 uur De Wherevogels JO15-2 - WSV 1930 JO15-2 Meer informatie
21 mei 14:45 uur SVA JO15-4 - Sporting Krommenie JO15-2 Meer informatie