Scheidsrechters
Elke week worden bij de RKAV op het veld en in de zaal ruim 40 wedstrijden gespeeld. Het lijkt allemaal zo vanzelfsprekend dat er een scheidsrechter op het veld of in de zaal staat als we voetballen. Dat is het echter niet. De scheidsrechterscommissie doet er alles aan om ervoor te zorgen dat iedere wedstrijd een scheidsrechter krijgt.
Scheidsrechters zijn onmisbaar voor een voetbalvereniging. Dus ook bij de RKAV zijn we hartstikke blij dat we een groep enthousiaste vrijwilligers hebben die hun stinkende best doen om ieder weekend hun wedstrijden weer in goede banen te leiden. Helaas lukt het niet altijd om voor iedere wedstrijd een scheidsrechter aan te stellen. Daarom zijn we ook nog op zoek naar extra scheidsrechters.
Dat kan beginnen met het fluiten van jeugdwedstrijden, maar ook bij de duels van onze senioren kunnen we nog wat extra handen gebruiken! We proberen zoveel mogelijk voor je te regelen. Een cursus (indien gewenst), goede begeleiding en een scheidsrechtersset (kaarten, tenue en een fluit). Alleen het fluiten, dat zal je zelf moeten doen.
Wil jij de RKAV en haar leden helpen door zo nu en dan een wedstrijd te fluiten? Meld je aan via deze link. De scheidsrechterscommissie neemt daarna zo snel mogelijk contact met je op! Uiteraard kun je de leden van de scheidsrechterscommissie ook rechtstreeks benaderen.
Veld
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|
28 mrt | 20:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) 2 - Argon 2 | D.R. (Davey) Bone (Scheidsrechter), J.E. (John) Tuyp (Assistent-scheidsrechter), A.G. (Ad) Versteeg (Assistent-scheidsrechter) |
30 mrt | 12:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) 5 - AFC 34 2 | Afgeschermd (Scheidsrechter) |
01 apr | 12:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO16-1 - DCG Rksv JO16-1 | Afgeschermd (Scheidsrechter), S. (Serbest) Ibrahim (Assistent-scheidsrechter) |
01 apr | 12:00 uur | Beker | Volendam (rkav) 3 - Volendam (rkav) 2 | J. (Jordy) Wals (Scheidsrechter), A. (Alex) Kwakman (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter) |
02 apr | 20:00 uur | Beker | Volendam (rkav) O23-1 - AFC 34 O23-1 | Afgeschermd (Scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter) |
03 apr | 20:40 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO19-1 - Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 | R. (Ravi) Jongkind (Scheidsrechter) |
03 apr | 21:35 uur | Regulier | Volendam (rkav) 3 - ZV Vrone 2 | R. (Ravi) Jongkind (Scheidsrechter) |
Veld
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|
05 apr | 19:15 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO15-1 - FC M.A.R.L.E.N.E JO15-1 | Afgeschermd (Scheidsrechter) |
05 apr | 19:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO15-2 - VVS 46 JO15-2 | H. (Hamid) El Aarbaoui (Scheidsrechter) |
05 apr | 20:10 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO17-2 - Hovocubo JO17-1 | Afgeschermd (Scheidsrechter) |
05 apr | 20:30 uur | Regulier | RKAV Volendam - Be`79 | K. (Kamal) El Hajjaji (Scheidsrechter), J.J.B.B. (Johan) Jansen (Scheidsrechter) |
05 apr | 21:05 uur | Regulier | Volendam (rkav) 2 - Zeemacht 2 | R.J. (Romeo) Rebic (Scheidsrechter) |
05 apr | 22:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) 9 - Marken sv. 1 | |
06 apr | 08:35 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO13-3 - Purmersteijn JO13-3 | |
06 apr | 08:45 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO13-1 - KGB JO13-1 | |
06 apr | 08:45 uur | Regulier | Volendam (rkav) MO15-3 - Westfriezen MO15-1 | Afgeschermd (Scheidsrechter) |
06 apr | 08:45 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO8-3 - Rijp (de) JO8-1 | |
06 apr | 08:45 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO8-1 - Waterwijk asc JO8-2 | |
06 apr | 08:45 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO9-1 - Kolping Boys JO9-1 | |
06 apr | 09:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO9-5 - De Wherevogels JO9-1 | |
06 apr | 09:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO9-12JM - SDOB JO9-2 | |
06 apr | 09:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO9-9 - Purmersteijn JO9-3 | |
06 apr | 09:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO9-6 - Rijp (de) JO9-1 | |
06 apr | 09:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO12-1 - Always Forward JO12-1 | |
06 apr | 09:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO12-5 - Ilpendam JO12-2 | |
06 apr | 09:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO12-2 - Monnickendam JO12-1 | |
06 apr | 09:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO11-6 - Purmersteijn JO11-4 | |
06 apr | 09:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO11-4 - Zwaluwen 30 HCSV JO11-1 | |
06 apr | 09:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO10-5 - Dijk De asv JO10-3 | |
06 apr | 09:50 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO10-9 - Purmerend JO10-5JM | |
06 apr | 10:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) MO13-1 - Diemen sv. MO13-1 | |
06 apr | 10:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) MO12-1 - Purmerend JO12-3 | |
06 apr | 10:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO11-1 - Purmerend JO11-1JM | |
06 apr | 10:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO10-7 - Westfriezen JO10-1 | |
06 apr | 10:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO10-3 - Ilpendam JO10-1 | |
06 apr | 10:15 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO16-1 - DWS afc JO16-1 | J. (Han) Blok (Scheidsrechter) |
06 apr | 10:15 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO16-3 - Victoria JO16-3 | |
06 apr | 10:15 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO19-2 - CTO '70 vv JO19-1 | Afgeschermd (Scheidsrechter) |
06 apr | 10:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO14-5 - DRC JO14-3 | |
06 apr | 10:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO15-3 - SEW JO15-1 | |
06 apr | 11:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO12-7 - Hercules Zaandam sc JO12-5 | |
06 apr | 11:15 uur | Regulier | Volendam (rkav) MO11-2 - ZVC '22 MO11-1 | |
06 apr | 11:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) MO15-1 - Eemnes MO15-1 | |
06 apr | 11:45 uur | Regulier | Volendam (rkav) O23-1 - Argon O23-1 | I.P. (Ingmar) van Galen (Scheidsrechter) |
06 apr | 12:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) 6 - SV Rood-Wit Zaanstad 2 | |
06 apr | 12:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) O23-2 - OFC O23-2 | |
06 apr | 12:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO16-4 - ZOB JO16-1 | |
06 apr | 12:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO17-2 - SVA JO17-1 | |
06 apr | 12:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) 2 - Ilpendam 2 | A. (Arend) Hovinga (Scheidsrechter) |
06 apr | 12:55 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO15-2 - KFC JO15-2 | |
06 apr | 12:55 uur | Regulier | Volendam (rkav) MO11-1 - FC Weesp MO11-1 | |
06 apr | 14:30 uur | Regulier | RKAV Volendam - Staphorst | F. (Frank) Winter (Assistent-scheidsrechter), G.W.G. (Gijs) van Hout (Assistent-scheidsrechter), J. (Jorn) te Kloeze (Scheidsrechter) |
06 apr | 14:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) 9 - ZCFC 10 | |
06 apr | 14:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) 8 - EVC 3 | |
06 apr | 14:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO16-2 - ASC De Volewijckers JO16-1 | N. (Nico) Wijte (Scheidsrechter) |
06 apr | 14:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) O23-4 - Sporting Krommenie O23-2 | |
06 apr | 14:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO14-3 - EVC JO14-1 | |
06 apr | 14:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO19-1 - Koedijk JO19-1 | |
06 apr | 14:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO17-3 - Blokkers de JO17-1 | |
07 apr | 12:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) 3 - De Wherevogels 2 | S. (Simon) Tol (Scheidsrechter) |
07 apr | 12:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) MO17-1 - VVS 46 MO17-1 | Afgeschermd (Scheidsrechter) |
10 apr | 18:45 uur | Beker | Volendam (rkav) JO13-1 - ZVC '22 JO13-1 | |
10 apr | 20:40 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO19-1 - Scagha 66 JO19-1 | C.H. (Chris) Maas (Scheidsrechter) |
10 apr | 21:35 uur | Regulier | Volendam (rkav) 2 - DWOW 1 | C.H. (Chris) Maas (Scheidsrechter) |
Veld
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|
12 apr | 19:15 uur | Regulier | Volendam (rkav) 2 - Texel 94 2 | H.E.M. (Harvey) Mac-Intosh (Scheidsrechter) |
12 apr | 19:15 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO13-2 - Hovocubo JO13-2 | M.O. (Marcel) Liesdek (Scheidsrechter) |
12 apr | 19:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) 8 - Tornado 1 | Afgeschermd (Scheidsrechter) |
12 apr | 20:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO15-2 - V.V. Bergen JO15-1 | M.O. (Marcel) Liesdek (Scheidsrechter) |
12 apr | 20:10 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO17-2 - HZV/Het Vennewater JO17-1 | H.E.M. (Harvey) Mac-Intosh (Scheidsrechter) |
12 apr | 20:25 uur | Regulier | Volendam (rkav) 4 - VNS United 2 | Afgeschermd (Scheidsrechter) |
12 apr | 21:05 uur | Regulier | Volendam (rkav) 6 - Purmerend 1 | |
12 apr | 21:20 uur | Regulier | Volendam (rkav) 10 - Tornado 5 | |
13 apr | 08:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO11-5 - Purmerland JO11-1JM | |
13 apr | 08:45 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO15-1 - Kolping Boys JO15-1 | |
13 apr | 08:45 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO8-2 - Fortuna Wormerveer sv JO8-2 | |
13 apr | 08:45 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO9-3 - ZOB JO9-1 | |
13 apr | 09:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO14-2 - s.v. Enkhuizen JO14-1 | |
13 apr | 09:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO13-2 - Reiger Boys JO13-3 | |
13 apr | 09:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO8-4 - Monnickendam JO8-1 | |
13 apr | 09:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO9-10 - Sporting Martinus JO9-8 | |
13 apr | 09:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO9-7 - Purmerend JO9-4 | |
13 apr | 09:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO9-11 - Volendam (rkav) JO9-12JM | |
13 apr | 09:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO9-8 - ZOB JO9-3 | |
13 apr | 09:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO9-4 - VVW JO9-1 | |
13 apr | 09:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO12-3 - DRC JO12-1 | |
13 apr | 09:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO12-6 - SDW JO12-6 | |
13 apr | 09:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO12-4 - Always Forward JO12-2 | |
13 apr | 10:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) MO12-2 - Muiden sc. MO12-1 | |
13 apr | 10:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) MO12-3 - Westfriezen JO12-6 | |
13 apr | 10:15 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO11-2 - Monnickendam JO11-1 | |
13 apr | 10:15 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO11-3 - Purmersteijn JO11-3 | |
13 apr | 10:15 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO10-1 - Dijk De asv JO10-1 | |
13 apr | 10:20 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO16-1 - BVC Bloemendaal JO16-1 | |
13 apr | 10:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO14-1 - FC Den Helder JO14-1 | |
13 apr | 10:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO14-4JM - De Wherevogels JO14-1 | |
13 apr | 10:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) MO14-1 - SDW JO13-3 | |
13 apr | 10:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO9-2 - FC Uitgeest JO9-1 | |
13 apr | 11:15 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO10-6 - Ilpendam JO10-2 | |
13 apr | 11:15 uur | Regulier | Volendam (rkav) MO10-1 - Marken sv. MO10-1 | |
13 apr | 11:15 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO10-2 - Zouaven (de) JO10-1 | |
13 apr | 11:15 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO10-4 - IVV JO10-1 | |
13 apr | 11:15 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO10-8 - Vitesse 22 MO10-2JM | |
13 apr | 11:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) MO11-3 - Saenden MO11-1 | |
13 apr | 12:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) O23-4 - Volendam (rkav) O23-2 | |
13 apr | 12:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) MO15-4 - Rijp (de) MO15-1 (9-tal) | |
13 apr | 12:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO13-4 - Hercules Zaandam sc JO13-2 | |
13 apr | 12:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO19-3 - Purmerend JO19-1 | |
13 apr | 12:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO15-4 - OFC JO15-1 | |
13 apr | 14:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) 3 - DVVA csv. 2 | |
13 apr | 14:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) 7 - ASC De Volewijckers 2 | |
13 apr | 14:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) 4 - ODIN 59 3 | |
13 apr | 14:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) 5 - Limmen 2 | |
13 apr | 14:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO17-1 - Fortuna Wormerveer sv JO17-1 | |
13 apr | 14:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) O23-3 - Castricum FC O23-1 | |
13 apr | 14:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO17-4 - Haarlem-Kennemerland f.c. JO17-2 | |
14 apr | 12:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) 4 - Dynamo 4 | |
14 apr | 12:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) 2 - KFC 4 | |
17 apr | 20:40 uur | Regulier | Volendam (rkav) 3 - Sporting S 1 | A. (Arthur) van Wijk (Scheidsrechter) |