RKAV Volendam 3 zaal

Volendam (rkav) 3 (1211 Mannen Zaal)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 HZV/Het Vennewater 2 13 10 1 2 60 29 31 31
2 DWOW 1 14 9 3 2 63 28 35 30
3 zvv Nieuweboer Architecten 1 13 9 2 2 56 36 20 29
4 Sparta 67 1 13 8 3 2 55 28 27 27
5 FCZSW/FC ZAANSTREEK 1 12 5 2 5 40 41 -1 17
6 Zeemacht 2 13 5 2 6 40 50 -10 17
7 Volendam (rkav) 3 12 4 2 6 45 45 0 14
8 Pellor fc/DHS security 1 12 4 4 4 38 37 1 13
9 Texel 94 2 13 4 0 9 47 44 3 12
10 Os Lusitanos/Daily Paper 2 12 2 2 8 33 58 -25 8
11 VNS United 2 13 2 3 8 32 79 -47 6
12 Demi Sport 1 14 1 4 9 47 81 -34 4

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
03 feb 21:10 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - Pellor fc/DHS security 1 Meer informatie
10 feb 21:05 uur Regulier zvv Nieuweboer Architecten 1 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
17 feb 21:05 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - Sparta 67 1 Meer informatie
24 feb 19:15 uur Regulier Os Lusitanos/Daily Paper 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
10 mrt 19:20 uur Regulier Texel 94 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
17 mrt 20:10 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - Zeemacht 2 Meer informatie
24 mrt 21:00 uur Regulier VNS United 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
31 mrt 22:00 uur Regulier HZV/Het Vennewater 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
14 apr 20:10 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - Os Lusitanos/Daily Paper 2 Meer informatie
17 apr 20:00 uur Regulier Demi Sport 1 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie

Volendam (rkav) 3 (1211 Mannen Zaal)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
30 jan Demi Sport 1 - DWOW 1 3 - 4
27 jan zvv Nieuweboer Architecten 1 - Zeemacht 2 6 - 0
27 jan FCZSW/FC ZAANSTREEK 1 - Volendam (rkav) 3 5 - 4
27 jan DWOW 1 - Os Lusitanos/Daily Paper 2 3 - 0
27 jan Pellor fc/DHS security 1 - VNS United 2 7 - 3
27 jan Sparta 67 1 - Texel 94 2 6 - 3
23 jan Demi Sport 1 - HZV/Het Vennewater 2 6 - 8
20 jan Os Lusitanos/Daily Paper 2 - Demi Sport 1 7 - 2
20 jan Volendam (rkav) 3 - DWOW 1 2 - 2
20 jan HZV/Het Vennewater 2 - Sparta 67 1 5 - 2
20 jan VNS United 2 - FCZSW/FC ZAANSTREEK 1 2 - 3
20 jan Texel 94 2 - zvv Nieuweboer Architecten 1 2 - 4
20 jan Zeemacht 2 - Pellor fc/DHS security 1 3 - 2
13 jan Os Lusitanos/Daily Paper 2 - Pellor fc/DHS security 1 2 - 2
13 jan Zeemacht 2 - Demi Sport 1 8 - 5
13 jan Texel 94 2 - Sparta 67 1 2 - 6
16 dec HZV/Het Vennewater 2 - Os Lusitanos/Daily Paper 2 10 - 2
16 dec Volendam (rkav) 3 - Demi Sport 1 11 - 2
16 dec VNS United 2 - DWOW 1 3 - 14
16 dec Sparta 67 1 - zvv Nieuweboer Architecten 1 3 - 3
16 dec Zeemacht 2 - FCZSW/FC ZAANSTREEK 1 2 - 3
16 dec Texel 94 2 - Pellor fc/DHS security 1 1 - 2
12 dec Sparta 67 1 - FCZSW/FC ZAANSTREEK 1 7 - 2
02 dec zvv Nieuweboer Architecten 1 - HZV/Het Vennewater 2 3 - 2
02 dec DWOW 1 - Zeemacht 2 4 - 2
02 dec Pellor fc/DHS security 1 - Sparta 67 1 1 - 5
02 dec FCZSW/FC ZAANSTREEK 1 - Texel 94 2 3 - 2
28 nov Demi Sport 1 - VNS United 2 4 - 4
25 nov Volendam (rkav) 3 - HZV/Het Vennewater 2 3 - 5
25 nov VNS United 2 - Os Lusitanos/Daily Paper 2 5 - 3
25 nov Texel 94 2 - DWOW 1 2 - 5
25 nov Zeemacht 2 - Demi Sport 1
23 nov zvv Nieuweboer Architecten 1 - Pellor fc/DHS security 1 6 - 5

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) 3 (1211 Mannen Zaal)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
03 feb 19:15 uur HZV/Het Vennewater 2 - Texel 94 2 Meer informatie
03 feb 19:25 uur Zeemacht 2 - Sparta 67 1 Meer informatie
03 feb 21:00 uur VNS United 2 - zvv Nieuweboer Architecten 1 Meer informatie
03 feb 21:10 uur Volendam (rkav) 3 - Pellor fc/DHS security 1 Meer informatie
03 feb 22:10 uur Os Lusitanos/Daily Paper 2 - FCZSW/FC ZAANSTREEK 1 Meer informatie
10 feb 19:20 uur Texel 94 2 - Zeemacht 2 Meer informatie
10 feb 19:55 uur Pellor fc/DHS security 1 - Os Lusitanos/Daily Paper 2 Meer informatie
10 feb 19:55 uur FCZSW/FC ZAANSTREEK 1 - Demi Sport 1 Meer informatie
10 feb 20:40 uur Sparta 67 1 - VNS United 2 Meer informatie
10 feb 20:40 uur DWOW 1 - HZV/Het Vennewater 2 Meer informatie
10 feb 21:05 uur zvv Nieuweboer Architecten 1 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
17 feb 19:15 uur VNS United 2 - Texel 94 2 Meer informatie
17 feb 20:40 uur DWOW 1 - FCZSW/FC ZAANSTREEK 1 Meer informatie
17 feb 21:05 uur Volendam (rkav) 3 - Sparta 67 1 Meer informatie
17 feb 22:00 uur HZV/Het Vennewater 2 - Zeemacht 2 Meer informatie
17 feb 22:10 uur Os Lusitanos/Daily Paper 2 - zvv Nieuweboer Architecten 1 Meer informatie
20 feb 20:00 uur Demi Sport 1 - Pellor fc/DHS security 1 Meer informatie
24 feb 19:15 uur Os Lusitanos/Daily Paper 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
10 mrt 19:20 uur Texel 94 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
10 mrt 19:25 uur Zeemacht 2 - VNS United 2 Meer informatie
10 mrt 19:50 uur Pellor fc/DHS security 1 - DWOW 1 Meer informatie
10 mrt 20:40 uur Sparta 67 1 - Os Lusitanos/Daily Paper 2 Meer informatie
10 mrt 20:50 uur zvv Nieuweboer Architecten 1 - Demi Sport 1 Meer informatie
10 mrt 20:50 uur FCZSW/FC ZAANSTREEK 1 - HZV/Het Vennewater 2 Meer informatie
13 mrt 20:00 uur Demi Sport 1 - Sparta 67 1 Meer informatie
17 mrt 19:15 uur Os Lusitanos/Daily Paper 2 - Texel 94 2 Meer informatie
17 mrt 20:10 uur Volendam (rkav) 3 - Zeemacht 2 Meer informatie
17 mrt 20:40 uur DWOW 1 - zvv Nieuweboer Architecten 1 Meer informatie
17 mrt 20:50 uur FCZSW/FC ZAANSTREEK 1 - Pellor fc/DHS security 1 Meer informatie
17 mrt 21:05 uur HZV/Het Vennewater 2 - VNS United 2 Meer informatie
24 mrt 19:20 uur Texel 94 2 - Demi Sport 1 Meer informatie
24 mrt 19:25 uur Zeemacht 2 - Os Lusitanos/Daily Paper 2 Meer informatie
24 mrt 19:50 uur Pellor fc/DHS security 1 - HZV/Het Vennewater 2 Meer informatie
24 mrt 20:40 uur Sparta 67 1 - DWOW 1 Meer informatie
24 mrt 20:50 uur zvv Nieuweboer Architecten 1 - FCZSW/FC ZAANSTREEK 1 Meer informatie
24 mrt 21:00 uur VNS United 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
27 mrt 20:00 uur Demi Sport 1 - Zeemacht 2 Meer informatie
31 mrt 19:15 uur DWOW 1 - Texel 94 2 Meer informatie
31 mrt 19:50 uur Pellor fc/DHS security 1 - zvv Nieuweboer Architecten 1 Meer informatie
31 mrt 19:55 uur FCZSW/FC ZAANSTREEK 1 - Sparta 67 1 Meer informatie
31 mrt 21:05 uur Os Lusitanos/Daily Paper 2 - VNS United 2 Meer informatie
31 mrt 22:00 uur HZV/Het Vennewater 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
14 apr 19:00 uur Zeemacht 2 - DWOW 1 Meer informatie
14 apr 19:20 uur Texel 94 2 - FCZSW/FC ZAANSTREEK 1 Meer informatie
14 apr 20:10 uur Volendam (rkav) 3 - Os Lusitanos/Daily Paper 2 Meer informatie
14 apr 20:40 uur Sparta 67 1 - Pellor fc/DHS security 1 Meer informatie
14 apr 20:55 uur HZV/Het Vennewater 2 - zvv Nieuweboer Architecten 1 Meer informatie
14 apr 21:00 uur VNS United 2 - Demi Sport 1 Meer informatie
17 apr 20:00 uur Demi Sport 1 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
21 apr 19:15 uur Pellor fc/DHS security 1 - Texel 94 2 Meer informatie
21 apr 19:50 uur FCZSW/FC ZAANSTREEK 1 - Zeemacht 2 Meer informatie
21 apr 20:10 uur Os Lusitanos/Daily Paper 2 - HZV/Het Vennewater 2 Meer informatie
21 apr 20:40 uur DWOW 1 - VNS United 2 Meer informatie
21 apr 20:50 uur zvv Nieuweboer Architecten 1 - Sparta 67 1 Meer informatie

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie