RKAV Volendam 4 zaal

Volendam (rkav) 4 (1211 Mannen Zaal)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 AFC 34 1 16 12 3 1 86 56 30 39
2 Scagha 66 2 16 10 1 5 65 50 15 28
3 LZVV/Sport 2000 1 16 7 4 5 53 42 11 25
4 Sporting S 1 16 8 1 7 61 65 -4 25
5 ZV Vrone 2 16 7 0 9 53 54 -1 21
6 Volendam (rkav) 4 16 6 3 7 66 74 -8 21
7 HZV/Het Vennewater 3 16 5 5 6 69 66 3 20
8 VVS 46 1 16 5 4 7 79 80 -1 19
9 AZV (Akersloot) 1 16 1 1 14 48 93 -45 4

Volendam (rkav) 4 (B5830 Mannen Zaal beker 3e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Golden Stars FC 1 1 1 0 0 6 1 5 3
2 AC Kingdom 1 1 1 0 0 3 2 1 3
3 ZV Vrone 2 1 1 0 0 3 2 1 3
4 zvv DOS'58 1 1 1 0 0 2 2 0 3
5 BZC'13 1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 zvv Hovocubo 2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HZV/Het Vennewater 3 0 0 0 0 0 0 0 0
8 asv LEBO JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Scagha 66 2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 TOB Rksv 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 UVV 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Volendam (rkav) 4 0 0 0 0 0 0 0 0
13 FC Zaanstad 1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Ziekenhuis Amstelveen zvv 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 ZSGOWMS 1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 ZVV Zwaag 0 0 0 0 0 0 0 0
17 zvv DOS'58 2 1 0 0 1 2 2 0 0
18 Hertha 1 1 0 0 1 2 3 -1 0
19 ZV Vrone 1 1 0 0 1 2 3 -1 0
20 Golden Stars FC 2 1 0 0 1 1 6 -5 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 4 (B5880 Mannen Zaal beker 1/8 finales)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) 4 1 1 0 0 10 1 9 3
2 BZC'13 1 1 1 0 0 11 7 4 3
3 ZVV Zwaag 1 1 0 0 4 0 4 3
4 FC Zaanstad 1 1 1 0 0 6 4 2 3
5 asv LEBO JO19-1 1 1 0 0 4 2 2 3
6 Scagha 66 2 1 1 0 0 3 1 2 3
7 TOB Rksv 1 1 1 0 0 1 0 1 3
8 UVV 1 1 1 0 0 6 6 0 3
9 AC Kingdom 1 1 0 0 1 6 6 0 0
10 ZV Vrone 2 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 Ziekenhuis Amstelveen zvv 1 1 0 0 1 4 6 -2 0
12 zvv Hovocubo 2 1 0 0 1 2 4 -2 0
13 Golden Stars FC 1 1 0 0 1 1 3 -2 0
14 ZSGOWMS 1 1 0 0 1 7 11 -4 0
15 HZV/Het Vennewater 3 1 0 0 1 0 4 -4 0
16 zvv DOS'58 1 1 0 0 1 1 10 -9 0

Volendam (rkav) 4 (B5890 Mannen Zaal beker 1/4 finales)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 BZC'13 1 1 1 0 0 4 2 2 3
2 ZVV Zwaag 1 1 0 0 3 1 2 3
3 Scagha 66 2 1 1 0 0 6 5 1 3
4 asv LEBO JO19-1 1 1 0 0 4 4 0 3
5 UVV 1 1 0 0 1 4 4 0 0
6 Volendam (rkav) 4 1 0 0 1 5 6 -1 0
7 TOB Rksv 1 1 0 0 1 2 4 -2 0
8 FC Zaanstad 1 1 0 0 1 1 3 -2 0

Volendam (rkav) 4 (1211 Mannen Zaal)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZV The Match 1 19 19 0 0 121 48 73 56
2 TOB Rksv 2 19 14 2 3 127 59 68 43
3 Os Lusitanos 3 20 14 1 5 127 96 31 43
4 AGB 1 20 9 5 6 82 76 6 32
5 Volendam (rkav) 4 20 11 1 8 108 93 15 31
6 FC Zaanstad 2 19 9 3 7 96 69 27 30
7 Plein83 1 20 10 0 10 86 91 -5 30
8 ZV Vrone 3 20 6 3 11 91 100 -9 21
9 Ara Cora Kingdom 3 20 5 3 12 85 119 -34 18
10 VNS United 2 20 5 1 14 97 125 -28 16
11 Adelaars zvv 4 19 3 0 16 51 113 -62 9
12 DEVO'58 1 20 3 1 16 49 131 -82 6

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
12 apr 20:25 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - VNS United 2 Meer informatie
19 apr 21:05 uur Regulier TOB Rksv 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie

Volendam (rkav) 4 (1211 Mannen Zaal)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (B5830 Mannen Zaal beker 3e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) 4 (B5880 Mannen Zaal beker 1/8 finales)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (B5890 Mannen Zaal beker 1/4 finales)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (1211 Mannen Zaal)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
09 apr VNS United 2 - Adelaars zvv 4 6 - 2
08 apr Plein83 1 - Volendam (rkav) 4 1 - 9
05 apr TOB Rksv 2 - FC Zaanstad 2 3 - 3
05 apr AGB 1 - ZV The Match 1 3 - 6
05 apr Plein83 1 - DEVO'58 1 1 - 2
03 apr ZV Vrone 3 - Volendam (rkav) 4 8 - 5
03 apr Ara Cora Kingdom 3 - Os Lusitanos 3 6 - 8
25 mrt Plein83 1 - Adelaars zvv 4 6 - 2
22 mrt Adelaars zvv 4 - ZV Vrone 3 8 - 3
22 mrt Volendam (rkav) 4 - DEVO'58 1 6 - 3
22 mrt ZV The Match 1 - Ara Cora Kingdom 3 5 - 2
22 mrt Os Lusitanos 3 - TOB Rksv 2 1 - 6
22 mrt AGB 1 - Plein83 1 4 - 3
18 mrt FC Zaanstad 2 - VNS United 2 7 - 2
15 mrt TOB Rksv 2 - ZV The Match 1 4 - 6
15 mrt DEVO'58 1 - Adelaars zvv 4 3 - 1
13 mrt ZV Vrone 3 - FC Zaanstad 2 3 - 8
11 mrt VNS United 2 - Os Lusitanos 3 6 - 11
08 mrt FC Zaanstad 2 - DEVO'58 1 8 - 2
08 mrt ZV The Match 1 - VNS United 2 4 - 3
08 mrt Os Lusitanos 3 - ZV Vrone 3 6 - 5
08 mrt AGB 1 - TOB Rksv 2 5 - 5
06 mrt Ara Cora Kingdom 3 - Plein83 1 4 - 7
01 mrt ZV Vrone 3 - ZV The Match 1 3 - 5
01 mrt Volendam (rkav) 4 - FC Zaanstad 2 4 - 8
01 mrt DEVO'58 1 - Os Lusitanos 3 7 - 6
01 mrt TOB Rksv 2 - Ara Cora Kingdom 3 11 - 0
28 feb VNS United 2 - AGB 1 2 - 5
23 feb Adelaars zvv 4 - Volendam (rkav) 4 0 - 9
21 feb Ara Cora Kingdom 3 - AGB 1 4 - 4
14 feb FC Zaanstad 2 - Adelaars zvv 4
09 feb TOB Rksv 2 - Plein83 1 6 - 1
09 feb ZV The Match 1 - DEVO'58 1 8 - 4
09 feb Os Lusitanos 3 - Volendam (rkav) 4 6 - 8
09 feb AGB 1 - ZV Vrone 3 5 - 4
07 feb Ara Cora Kingdom 3 - VNS United 2 7 - 4
02 feb VNS United 2 - TOB Rksv 2 9 - 8
02 feb Adelaars zvv 4 - Os Lusitanos 3 3 - 4
02 feb Volendam (rkav) 4 - ZV The Match 1 5 - 8
02 feb DEVO'58 1 - AGB 1 4 - 4
02 feb Plein83 1 - FC Zaanstad 2 4 - 5

Volendam (rkav) 4 (1211 Mannen Zaal)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (B5830 Mannen Zaal beker 3e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) 4 (B5880 Mannen Zaal beker 1/8 finales)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (B5890 Mannen Zaal beker 1/4 finales)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (1211 Mannen Zaal)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
12 apr 20:10 uur Plein83 1 - ZV The Match 1 Meer informatie
12 apr 20:15 uur FC Zaanstad 2 - Ara Cora Kingdom 3 Meer informatie
12 apr 20:25 uur Volendam (rkav) 4 - VNS United 2 Meer informatie
12 apr 21:00 uur DEVO'58 1 - ZV Vrone 3 Meer informatie
12 apr 21:05 uur Adelaars zvv 4 - TOB Rksv 2 Meer informatie
12 apr 21:55 uur Os Lusitanos 3 - AGB 1 Meer informatie
15 apr 20:20 uur ZV The Match 1 - TOB Rksv 2 Meer informatie
15 apr 21:00 uur FC Zaanstad 2 - Adelaars zvv 4 Meer informatie
17 apr 21:00 uur Ara Cora Kingdom 3 - Adelaars zvv 4 Meer informatie
17 apr 21:05 uur VNS United 2 - DEVO'58 1 Meer informatie
19 apr 20:10 uur AGB 1 - FC Zaanstad 2 Meer informatie
19 apr 20:25 uur ZV The Match 1 - Os Lusitanos 3 Meer informatie
19 apr 21:05 uur ZV Vrone 3 - Plein83 1 Meer informatie
19 apr 21:05 uur TOB Rksv 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie