RKAV Volendam 4 zaal

Volendam (rkav) 4 (1211 Mannen Zaal)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 HZV/Het Vennewater 2 20 16 1 3 112 57 55 49
2 Pellor fc/DHS security 1 20 13 3 4 87 44 43 42
3 Flevo 1 20 12 4 4 119 79 40 40
4 Scagha 66 2 20 12 1 7 91 68 23 34
5 Texel 94 3 20 7 6 7 63 57 6 27
6 White Stones 2 20 8 4 8 79 73 6 25
7 Sporting S 1 20 7 4 9 67 87 -20 25
8 Volendam (rkav) 4 20 8 1 11 91 99 -8 22
9 ZV Vrone 2 20 6 3 11 60 106 -46 21
10 Team Alkmaar/Sportstars 1 20 7 1 12 82 79 3 19
11 Kleine Sluis 1 20 0 0 20 37 139 -102 0

Volendam (rkav) 4 (B5810 Mannen Zaal beker 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 4 (B5820 Mannen Zaal beker 2e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 4 (1211 Mannen Zaal)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 AZV (Akersloot) 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HZV/Het Vennewater 3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 LZVV/Sport 2000 1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Scagha 66 2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Sporting S 1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Texel 94 3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Volendam (rkav) 4 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ZV Vrone 2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VVS 46 1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 White Stones 2 0 0 0 0 0 0 0 0

Volendam (rkav) 4 (B5810 Mannen Zaal beker 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ABN AMRO z.v.c. 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Adelaars zvv 4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Adelaars zvv 1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Adelaars zvv 3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Adelaars zvv 2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 AGB 1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Al-Andalus 1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 zvv Amersfoortse Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Ara Cora Kingdom 2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Ara Cora Kingdom 3 0 0 0 0 0 0 0 0
11 AC Kingdom 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 AZV (Akersloot) 1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Brederodes 1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 BZC'13 2 0 0 0 0 0 0 0 0
15 BZC'13 1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Demi Sport 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 DEVO'58 1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 zvv DOS'58 2 0 0 0 0 0 0 0 0
19 zvv DOS'58 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 DWOW 1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Elbalta 1 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Etyfoor 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Exstudiantes Utrecht 1 0 0 0 0 0 0 0 0
24 FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 FCZSW/FC ZAANSTREEK 1 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Golden Stars FC 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Golden Stars FC 2 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Hertha 1 0 0 0 0 0 0 0 0
29 zvv Hovocubo 2 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Husky F.C. 1 0 0 0 0 0 0 0 0
31 HZV/Het Vennewater 2 0 0 0 0 0 0 0 0
32 HZV/Het Vennewater 3 0 0 0 0 0 0 0 0
33 IJsselmeervogels 1 0 0 0 0 0 0 0 0
34 JVC 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Kawin JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Kawin 2 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Kawin 3 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Kosterman 1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 asv LEBO 2 0 0 0 0 0 0 0 0
40 asv LEBO JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Legmeervogels 1 0 0 0 0 0 0 0 0
42 f.c. Lesley Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
43 f.c. Lesley Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0
44 zvv Nieuweboer Architecten 1 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Os Lusitanos/Daily Paper 2 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Pellor fc/DHS security 1 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Plein83 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 RCH 1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Real Sranang sv. 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Ruif (de)/ZoHip.nl 1 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Scagha 66 2 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Sparta 67 1 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Sporting S 1 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Team Alkmaar/Sportstars 1 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Texel 94 2 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Texel 94 3 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Texel 94 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
58 TOB Rksv 2 0 0 0 0 0 0 0 0
59 TOB Rksv 1 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Triple ThreaT/Onside Futsal 1 0 0 0 0 0 0 0 0
61 UVV 1 0 0 0 0 0 0 0 0
62 Volendam (rkav) 4 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Voorwaarts 1 0 0 0 0 0 0 0 0
64 ZV Vrone 2 0 0 0 0 0 0 0 0
65 ZV Vrone 3 0 0 0 0 0 0 0 0
66 ZV Vrone 1 0 0 0 0 0 0 0 0
67 VVS 46 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Wognum Nicols 1 0 0 0 0 0 0 0 0
69 White Stones 2 0 0 0 0 0 0 0 0
70 FC Zaanstad 1 0 0 0 0 0 0 0 0
71 FC Zaanstad JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
72 Zeeburgia avv 1 0 0 0 0 0 0 0 0
73 Zeemacht 2 0 0 0 0 0 0 0 0
74 Ziekenhuis Amstelveen zvv 1 0 0 0 0 0 0 0 0
75 Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
76 ZSGOWMS 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 ZVV Dynamo Lelystad 1 0 0 0 0 0 0 0 0
78 ZVVN 77 1 0 0 0 0 0 0 0 0
79 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 1 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Zwaluwen Utrecht '11 1 0 0 0 0 0 0 0 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
07 sep 20:30 uur Beker Volendam (rkav) 4 - FCZSW/FC ZAANSTREEK 1 Meer informatie

Volendam (rkav) 4 (1211 Mannen Zaal)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
10 jun HZV/Het Vennewater 2 - Sporting S 1 5 - 3
10 jun ZV Vrone 2 - Flevo 1 2 - 15
10 jun White Stones 2 - Scagha 66 2 3 - 0
10 jun Kleine Sluis 1 - Pellor fc/DHS security 1 0 - 11
10 jun Texel 94 3 - Team Alkmaar/Sportstars 1 7 - 5
08 jun Flevo 1 - White Stones 2 8 - 3
08 jun Kleine Sluis 1 - Sporting S 1 4 - 9

Volendam (rkav) 4 (B5810 Mannen Zaal beker 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (B5820 Mannen Zaal beker 2e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (1211 Mannen Zaal)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (B5810 Mannen Zaal beker 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (1211 Mannen Zaal)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (B5810 Mannen Zaal beker 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (B5820 Mannen Zaal beker 2e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (1211 Mannen Zaal)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (B5810 Mannen Zaal beker 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
05 sep 19:15 uur FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 - Scagha 66 2 Meer informatie
05 sep 20:00 uur Demi Sport 1 - AC Kingdom 1 Meer informatie
05 sep 20:00 uur ABN AMRO z.v.c. 1 - Golden Stars FC 1 Meer informatie
05 sep 20:25 uur Zeemacht 2 - Ruif (de)/ZoHip.nl 1 Meer informatie
05 sep 20:25 uur ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 1 - DWOW 1 Meer informatie
05 sep 20:50 uur zvv Nieuweboer Architecten 1 - Wognum Nicols 1 Meer informatie
05 sep 21:00 uur TOB Rksv 2 - asv LEBO JO19-1 Meer informatie
05 sep 21:00 uur f.c. Lesley Boys 1 - asv LEBO 2 Meer informatie
07 sep 20:00 uur AZV (Akersloot) 1 - ZV Vrone 1 Meer informatie
07 sep 20:00 uur VVS 46 1 - zvv Hovocubo 2 Meer informatie
07 sep 20:30 uur Volendam (rkav) 4 - FCZSW/FC ZAANSTREEK 1 Meer informatie
07 sep 20:40 uur HZV/Het Vennewater 3 - Pellor fc/DHS security 1 Meer informatie
07 sep 21:00 uur Ara Cora Kingdom 3 - TOB Rksv 1 Meer informatie
07 sep 21:05 uur Zeeburgia avv 1 - ZSGOWMS 1 Meer informatie
07 sep 21:30 uur BZC'13 2 - ZVV Dynamo Lelystad 1 Meer informatie
07 sep 21:35 uur HZV/Het Vennewater 2 - JVC 1 Meer informatie
09 sep 19:00 uur Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 - RCH 1 Meer informatie
09 sep 19:00 uur ZV Vrone 3 - Texel 94 3 Meer informatie
09 sep 19:00 uur White Stones 2 - Texel 94 2 Meer informatie
09 sep 19:15 uur Kawin JO19-1 - zvv DOS'58 1 Meer informatie
09 sep 20:00 uur Real Sranang sv. 1 - Plein83 1 Meer informatie
09 sep 20:00 uur DEVO'58 1 - Etyfoor 1 Meer informatie
09 sep 20:00 uur Triple ThreaT/Onside Futsal 1 - Legmeervogels 1 Meer informatie
09 sep 20:00 uur Kosterman 1 - Kawin 2 Meer informatie
09 sep 20:10 uur Adelaars zvv 4 - IJsselmeervogels 1 Meer informatie
09 sep 20:10 uur zvv DOS'58 2 - Adelaars zvv 3 Meer informatie
09 sep 20:10 uur ZVVN 77 1 - UVV 1 Meer informatie
09 sep 20:10 uur Exstudiantes Utrecht 1 - Brederodes 1 Meer informatie
09 sep 21:00 uur f.c. Lesley Boys JO19-1 - AGB 1 Meer informatie
09 sep 21:00 uur Husky F.C. 1 - BZC'13 1 Meer informatie
09 sep 21:00 uur Ziekenhuis Amstelveen zvv 1 - Os Lusitanos/Daily Paper 2 Meer informatie
09 sep 21:05 uur Elbalta 1 - Golden Stars FC 2 Meer informatie
09 sep 21:05 uur Adelaars zvv 1 - Hertha 1 Meer informatie
09 sep 21:05 uur Sporting S 1 - FC Zaanstad JO19-1 Meer informatie
09 sep 21:05 uur Team Alkmaar/Sportstars 1 - Sparta 67 1 Meer informatie
09 sep 21:05 uur Voorwaarts 1 - Kawin 3 Meer informatie
09 sep 21:05 uur Zwaluwen Utrecht '11 1 - Al-Andalus 1 Meer informatie
09 sep 21:05 uur zvv Amersfoortse Boys 1 - Adelaars zvv 2 Meer informatie
09 sep 21:10 uur ZV Vrone 2 - Texel 94 JO19-1 Meer informatie
09 sep 22:00 uur Ara Cora Kingdom 2 - FC Zaanstad 1 Meer informatie