RKAV Volendam 2 zaal

Volendam (rkav) 2 (1101 Mannen Zaal (landelijk))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZVV Zwaag 22 17 2 3 98 51 47 53
2 AC Kingdom 1 22 13 3 6 109 75 34 42
3 ZV Vrone 1 22 11 5 6 86 69 17 38
4 Golden Stars FC 1 22 10 5 7 75 64 11 35
5 UVV 1 22 11 1 10 73 74 -1 34
6 JVC 1 22 10 3 9 86 65 21 33
7 asv LEBO 2 22 10 0 12 87 85 2 30
8 zvv Hovocubo 2 22 9 2 11 75 88 -13 29
9 Hertha 1 22 9 3 10 78 96 -18 27
10 FC Weesp 1 22 8 5 9 83 90 -7 26
11 Volendam (rkav) 2 22 6 1 15 81 122 -41 16
12 Ruif (de)/ZoHip.nl 1 22 2 2 18 40 92 -52 5

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 2 (1211 Mannen Zaal)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DWOW 1 21 16 2 3 104 64 40 50
2 Pellor fc/DHS security 1 21 13 3 5 87 58 29 42
3 FC Zaanstad 1 21 12 5 4 70 48 22 41
4 Zeemacht 2 21 10 5 6 76 73 3 35
5 Texel 94 2 21 8 6 7 62 57 5 30
6 Volendam (rkav) 2 21 8 3 10 76 79 -3 27
7 zvv Nieuweboer Architecten 1 21 7 5 9 67 71 -4 26
8 AFC 34 1 21 8 4 9 66 62 4 25
9 Triple ThreaT/Onside Futsal 1 21 7 3 11 75 105 -30 20
10 FCZSW/FC ZAANSTREEK 1 21 4 6 11 63 78 -15 18
11 Scagha 66 2 21 4 6 11 55 61 -6 15
12 Ruif (de)/ZoHip.nl 1 21 2 6 13 38 83 -45 9

Volendam (rkav) 2 (B5810 Mannen Zaal beker 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Triple ThreaT/Onside Futsal JO19-1 1 1 0 0 9 1 8 3
2 Zaalvoetbal Onze Gezellen 1 1 1 0 0 9 1 8 3
3 Volendam (rkav) 2 1 1 0 0 9 2 7 3
4 SV Hattrick Haarlem 1 1 1 0 0 8 1 7 3
5 Sparta 67 1 1 1 0 0 7 0 7 3
6 Annour/MADIBA 1 1 1 0 0 10 4 6 3
7 zvv Nieuweboer Architecten 1 1 1 0 0 6 1 5 3
8 UVV 1 1 1 0 0 6 1 5 3
9 ZSGOWMS 1 1 1 0 0 8 4 4 3
10 Golden Stars FC 1 1 1 0 0 7 3 4 3
11 VIOS'79 zvv 2 1 1 0 0 6 2 4 3
12 HZV/Het Vennewater 2 1 1 0 0 5 1 4 3
13 zvv Amersfoortse Boys 2 1 1 0 0 6 3 3 3
14 DWOW 1 1 1 0 0 6 3 3 3
15 Pellor fc/DHS security 1 1 1 0 0 5 2 3 3
16 TOB Rksv 2 1 1 0 0 5 2 3 3
17 Adelaars zvv 1 1 1 0 0 4 1 3 3
18 HZV/Het Vennewater 3 1 1 0 0 5 3 2 3
19 Al-Andalus 1 1 1 0 0 3 1 2 3
20 JVC 1 1 1 0 0 2 0 2 3
21 TOB Rksv 3 1 1 0 0 6 5 1 3
22 IJsselmeervogels 1 1 1 0 0 5 4 1 3
23 Triple ThreaT/Onside Futsal 1 1 1 0 0 5 4 1 3
24 Voorwaarts 1 1 1 0 0 5 4 1 3
25 Adelaars zvv 2 1 1 0 0 4 3 1 3
26 zvv DOS'58 1 1 1 0 0 4 3 1 3
27 f.c. Lesley Boys JO19-1 1 1 0 0 4 3 1 3
28 VNS United 2 1 1 0 0 3 2 1 3
29 ZV The Match 1 1 1 0 0 2 1 1 3
30 FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 1 1 0 0 6 6 0 3
31 Os Lusitanos/Daily Paper 2 1 1 0 0 6 6 0 3
32 ASV Arsenal 1 1 1 0 0 4 4 0 3
33 Texel 94 2 1 1 0 0 4 4 0 3
34 BZC'13 1 1 1 0 0 3 3 0 3
35 TOB Rksv 1 1 1 0 0 3 3 0 3
36 Brederodes 1 1 1 0 0 1 1 0 3
37 Elbalta 1 1 1 0 0 1 1 0 3
38 Sporting Martinus 1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 FC Zaanstad 1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 f.c. Lesley Boys 1 1 0 0 1 6 6 0 0
41 Sporting S 1 1 0 0 1 6 6 0 0
42 Plein83 1 1 0 0 1 4 4 0 0
43 Salao'85 1 1 0 0 1 4 4 0 0
44 Legmeervogels 1 1 0 0 1 3 3 0 0
45 AC Kingdom 1 1 0 0 1 3 3 0 0
46 zvv DOS'58 2 1 0 0 1 1 1 0 0
47 Exstudiantes Utrecht 1 1 0 0 1 1 1 0 0
48 Olympia Haarlem 1 1 0 0 1 5 6 -1 0
49 Adelaars zvv 4 1 0 0 1 4 5 -1 0
50 ZV Vrone 2 1 0 0 1 4 5 -1 0
51 Ziekenhuis Amstelveen zvv 1 1 0 0 1 4 5 -1 0
52 zvv Amersfoortse Boys 1 1 0 0 1 3 4 -1 0
53 Kosterman 1 1 0 0 1 3 4 -1 0
54 Real Sranang sv. 1 1 0 0 1 3 4 -1 0
55 UVV 2 1 0 0 1 2 3 -1 0
56 Volendam (rkav) JO19-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
57 ZV Vrone 3 1 0 0 1 3 5 -2 0
58 ZVV Dynamo Lelystad 1 1 0 0 1 1 3 -2 0
59 Ruif (de)/ZoHip.nl 1 1 0 0 1 0 2 -2 0
60 Kawin 2 1 0 0 1 3 6 -3 0
61 VVS 46 1 1 0 0 1 3 6 -3 0
62 zvv Hovocubo 2 1 0 0 1 2 5 -3 0
63 FC Zaanstad 2 1 0 0 1 2 5 -3 0
64 sv Parkhout 1 1 0 0 1 1 4 -3 0
65 AGB 1 1 0 0 1 4 8 -4 0
66 Ara Cora Kingdom 2 1 0 0 1 3 7 -4 0
67 Scagha 66 JO19-1 1 0 0 1 2 6 -4 0
68 AFC 34 1 1 0 0 1 1 5 -4 0
69 Spirit 30 (SC) JO19-1 1 0 0 1 1 6 -5 0
70 ZVVN 77 1 1 0 0 1 1 6 -5 0
71 RKDES 1 1 0 0 1 4 10 -6 0
72 Zeeburgia avv 1 1 0 0 1 2 9 -7 0
73 Ara Cora Kingdom 3 1 0 0 1 1 8 -7 0
74 Zeemacht 2 1 0 0 1 0 7 -7 0
75 DEVO'58 1 1 0 0 1 1 9 -8 0
76 SV Hattrick Haarlem JO19-1 1 0 0 1 1 9 -8 0

Volendam (rkav) 2 (B5820 Mannen Zaal beker 2e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Zaalvoetbal Onze Gezellen 1 1 1 0 0 11 4 7 3
2 ASV Arsenal 1 1 1 0 0 5 3 2 3
3 ZV The Match 1 1 1 0 0 4 2 2 3
4 Volendam (rkav) 2 1 1 0 0 3 1 2 3
5 Sporting Martinus 1 1 1 0 0 5 4 1 3
6 Adelaars zvv 1 1 1 0 0 3 2 1 3
7 HZV/Het Vennewater 2 1 1 0 0 3 3 0 3
8 zvv Nieuweboer Architecten 1 1 1 0 0 1 1 0 3
9 Adelaars zvv 2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Al-Andalus 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 zvv Amersfoortse Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Annour/MADIBA 1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Brederodes 1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 BZC'13 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 zvv DOS'58 1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 DWOW 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Golden Stars FC 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 HZV/Het Vennewater 3 0 0 0 0 0 0 0 0
20 IJsselmeervogels 1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 JVC 1 0 0 0 0 0 0 0 0
22 f.c. Lesley Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Os Lusitanos/Daily Paper 2 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Pellor fc/DHS security 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Texel 94 2 0 0 0 0 0 0 0 0
26 TOB Rksv 2 0 0 0 0 0 0 0 0
27 TOB Rksv 1 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Triple ThreaT/Onside Futsal JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
29 UVV 1 0 0 0 0 0 0 0 0
30 VIOS'79 zvv 2 0 0 0 0 0 0 0 0
31 VNS United 2 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Voorwaarts 1 0 0 0 0 0 0 0 0
33 FC Zaanstad 1 1 0 0 1 3 3 0 0
34 Sparta 67 1 1 0 0 1 1 1 0 0
35 Triple ThreaT/Onside Futsal 1 1 0 0 1 4 5 -1 0
36 ZSGOWMS 1 1 0 0 1 2 3 -1 0
37 SV Hattrick Haarlem 1 1 0 0 1 3 5 -2 0
38 Scagha 66 2 1 0 0 1 2 4 -2 0
39 Elbalta 1 1 0 0 1 1 3 -2 0
40 TOB Rksv 3 1 0 0 1 4 11 -7 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
19 apr 20:50 uur Regulier zvv Nieuweboer Architecten 1 - Volendam (rkav) 2 Meer informatie

Volendam (rkav) 2 (1101 Mannen Zaal (landelijk))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) 2 (1211 Mannen Zaal)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
12 apr FCZSW/FC ZAANSTREEK 1 - Ruif (de)/ZoHip.nl 1 2 - 0
12 apr AFC 34 1 - Pellor fc/DHS security 1 0 - 2
12 apr Scagha 66 2 - Triple ThreaT/Onside Futsal 1 6 - 0
12 apr DWOW 1 - FC Zaanstad 1 3 - 6
12 apr Zeemacht 2 - zvv Nieuweboer Architecten 1 4 - 3
12 apr Volendam (rkav) 2 - Texel 94 2 1 - 4
10 apr Volendam (rkav) 2 - DWOW 1 6 - 9
10 apr Texel 94 2 - Ruif (de)/ZoHip.nl 1 2 - 1
05 apr zvv Nieuweboer Architecten 1 - DWOW 1 0 - 7
05 apr Volendam (rkav) 2 - Zeemacht 2 3 - 4
05 apr Ruif (de)/ZoHip.nl 1 - Scagha 66 2 0 - 8
05 apr Pellor fc/DHS security 1 - FCZSW/FC ZAANSTREEK 1 6 - 1
05 apr Triple ThreaT/Onside Futsal 1 - Texel 94 2 2 - 8
05 apr FC Zaanstad 1 - AFC 34 1 3 - 2
22 mrt Scagha 66 2 - Pellor fc/DHS security 1 5 - 3
22 mrt FCZSW/FC ZAANSTREEK 1 - FC Zaanstad 1 3 - 2
22 mrt AFC 34 1 - zvv Nieuweboer Architecten 1 6 - 3
22 mrt DWOW 1 - Zeemacht 2 4 - 3
22 mrt Triple ThreaT/Onside Futsal 1 - Volendam (rkav) 2 3 - 8
22 mrt Texel 94 2 - Ruif (de)/ZoHip.nl 1
15 mrt FC Zaanstad 1 - Scagha 66 2 2 - 1
15 mrt zvv Nieuweboer Architecten 1 - FCZSW/FC ZAANSTREEK 1 7 - 4
15 mrt Ruif (de)/ZoHip.nl 1 - Triple ThreaT/Onside Futsal 1 5 - 5
15 mrt Zeemacht 2 - AFC 34 1 5 - 4
15 mrt Pellor fc/DHS security 1 - Texel 94 2 5 - 2
08 mrt Scagha 66 2 - zvv Nieuweboer Architecten 1 0 - 2
08 mrt FCZSW/FC ZAANSTREEK 1 - Zeemacht 2 4 - 5
08 mrt AFC 34 1 - DWOW 1 2 - 4
08 mrt Ruif (de)/ZoHip.nl 1 - Volendam (rkav) 2 2 - 2
08 mrt Triple ThreaT/Onside Futsal 1 - Pellor fc/DHS security 1 8 - 6
08 mrt Texel 94 2 - FC Zaanstad 1 2 - 2
01 mrt Zeemacht 2 - Scagha 66 2 3 - 3
01 mrt DWOW 1 - FCZSW/FC ZAANSTREEK 1 3 - 3
01 mrt FC Zaanstad 1 - Triple ThreaT/Onside Futsal 1 3 - 3
01 mrt Volendam (rkav) 2 - AFC 34 1 6 - 6
01 mrt Pellor fc/DHS security 1 - Ruif (de)/ZoHip.nl 1 5 - 1
01 mrt zvv Nieuweboer Architecten 1 - Texel 94 2 1 - 1
23 feb Ruif (de)/ZoHip.nl 1 - FC Zaanstad 1 1 - 4
16 feb Scagha 66 2 - Texel 94 2 0 - 5
09 feb Scagha 66 2 - DWOW 1 4 - 6
09 feb FCZSW/FC ZAANSTREEK 1 - AFC 34 1 2 - 2
09 feb Pellor fc/DHS security 1 - Volendam (rkav) 2 5 - 3
09 feb Texel 94 2 - Zeemacht 2 2 - 2
07 feb Triple ThreaT/Onside Futsal 1 - zvv Nieuweboer Architecten 1 2 - 3

Volendam (rkav) 2 (B5810 Mannen Zaal beker 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 2 (B5820 Mannen Zaal beker 2e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 2 (1101 Mannen Zaal (landelijk))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) 2 (1211 Mannen Zaal)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
17 apr 19:20 uur Texel 94 2 - Scagha 66 2 Meer informatie
19 apr 19:50 uur Pellor fc/DHS security 1 - DWOW 1 Meer informatie
19 apr 20:05 uur Triple ThreaT/Onside Futsal 1 - FCZSW/FC ZAANSTREEK 1 Meer informatie
19 apr 20:40 uur Ruif (de)/ZoHip.nl 1 - AFC 34 1 Meer informatie
19 apr 20:50 uur zvv Nieuweboer Architecten 1 - Volendam (rkav) 2 Meer informatie
19 apr 21:00 uur FC Zaanstad 1 - Zeemacht 2 Meer informatie

Volendam (rkav) 2 (B5810 Mannen Zaal beker 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 2 (B5820 Mannen Zaal beker 2e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info