Programma

Veld Senioren

Datum Tijd Comp Wedstrijd
23 okt 12:30 uur Regulier Spakenburg 2 - Volendam (rkav) 2 Meer informatie
23 okt 13:30 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - Swift 2 Meer informatie
24 okt 11:00 uur Regulier Always Forward VR2 - Volendam (rkav) VR1 Meer informatie
24 okt 11:30 uur Regulier Volendam (rkav) 2 - Westfriezen 2 Meer informatie
24 okt 12:30 uur Regulier IVV 3 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
24 okt 13:00 uur Regulier WBSV 4 - Volendam (rkav) 6 Meer informatie

Veld Junioren

Datum Tijd Comp Wedstrijd
23 okt 10:20 uur Regulier Volendam (rkav) MO15-1 - Meteoor De sv. MO15-1 Meer informatie
23 okt 10:30 uur Regulier s.v. Enkhuizen MO15-2 - Volendam (rkav) MO15-2 Meer informatie
23 okt 11:50 uur Regulier Volendam (rkav) MO17-1 - Monnickendam MO17-1 Meer informatie
23 okt 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO15-2 - DEM (RKVV) JO15-2 Meer informatie
23 okt 13:00 uur Beker Purmersteijn JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-1 Meer informatie
23 okt 13:40 uur Regulier Volendam (rkav) JO19-1 - WV-HEDW JO19-1 Meer informatie
23 okt 14:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO15-1 - FC Lisse JO15-1 Meer informatie
23 okt 14:00 uur Regulier Sporting Krommenie JO19-4 - Volendam (rkav) JO19-6 Meer informatie
23 okt 14:30 uur Beker Purmersteijn JO16-1 - Volendam (rkav) JO16-1 Meer informatie
23 okt 17:00 uur Beker Volendam (rkav) MO19-1 - Purmersteijn MO19-1 Meer informatie

Veld Pupillen

Datum Tijd Comp Wedstrijd
23 okt 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) MO13-1 - ADO '20 MO13-1 Meer informatie
23 okt 10:15 uur Regulier IJsselmeervogels JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-1 Meer informatie
23 okt 10:20 uur Regulier Volendam (rkav) MO13-2 - Jong Holland MO13-3 Meer informatie
23 okt 11:30 uur Regulier SDZ JO13-2 - Volendam (rkav) JO13-2 Meer informatie

Zaal

Datum Tijd Comp Wedstrijd
20 okt 20:30 uur Beker Volendam (rkav) 4 - f.c. Lesley Boys 1 Meer informatie
20 okt 21:25 uur Beker Volendam (rkav) 10 - V.V. Bergen 3 Meer informatie
22 okt 18:30 uur Regulier Zeemacht JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-2 Meer informatie
22 okt 19:00 uur Beker Volendam (rkav) 7 - EVC 1 Meer informatie
22 okt 19:15 uur Regulier ASC De Volewijckers JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-1 Meer informatie
22 okt 19:45 uur Regulier HZV/Het Vennewater JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-1 Meer informatie
22 okt 19:55 uur Beker Volendam (rkav) 6 - Zouaven (de) 2 Meer informatie
22 okt 20:30 uur Regulier Hovocubo - RKAV Volendam Meer informatie
22 okt 20:50 uur Regulier Volendam (rkav) 11 - Avenhorn zvv/K&S 1 Meer informatie
22 okt 21:05 uur Beker Adelaars zvv 1 - Volendam (rkav) 2 Meer informatie
25 okt 20:50 uur Regulier zvv Nieuweboer Architecten VR2 - Volendam (rkav) VR1 Meer informatie
25 okt 21:55 uur Regulier Purmerend 2 - Volendam (rkav) 9 Meer informatie

Veld Senioren

Datum Tijd Comp Wedstrijd
30 okt 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) O23-2 - Marken sv. O23-1 Meer informatie
30 okt 12:00 uur Regulier AFC Ajax 2 - Volendam (rkav) 2 Meer informatie
30 okt 12:00 uur Regulier Parkstad SV 2 - Volendam (rkav) 7 Meer informatie
30 okt 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - BOL 2 Meer informatie
30 okt 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - HBOK 2 Meer informatie
30 okt 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 8 - Vlug en Vaardig cvv. 4 Meer informatie
30 okt 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 9 - OFC 3 Meer informatie
30 okt 14:45 uur Regulier DETO - RKAV Volendam Meer informatie
30 okt 17:00 uur Regulier Robinhood s.v. 2 - Volendam (rkav) 6 Meer informatie
30 okt 18:00 uur Regulier Foresters (de) O23-2 - Volendam (rkav) O23-1 Meer informatie
31 okt 09:30 uur Regulier Schoten vv. VR1 - Volendam (rkav) VR2 Meer informatie
31 okt 10:00 uur Regulier Oosthuizen 3 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
31 okt 11:30 uur Regulier WSV 1930 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
31 okt 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) VR1 - Zaandijk VR1 Meer informatie
31 okt 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 6 - Beemster 4 Meer informatie
31 okt 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - Meteoor De sv. 4 Meer informatie
31 okt 12:00 uur Regulier Rijp (de) 2 - Volendam (rkav) 2 Meer informatie

Veld Junioren

Datum Tijd Comp Wedstrijd
30 okt 10:30 uur Regulier Volendam (rkav) MO15-1 - Zaandijk MO15-1 Meer informatie
30 okt 10:30 uur Regulier DWS afc JO15-2 - Volendam (rkav) JO15-2 Meer informatie
30 okt 11:30 uur Regulier SDZ JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-1 Meer informatie
30 okt 11:45 uur Regulier EVC MO17-1 - Volendam (rkav) MO17-1 Meer informatie
30 okt 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO16-1 - Onze Gezellen JO16-1 Meer informatie
30 okt 12:00 uur Regulier Opperdoes MO15-1 - Volendam (rkav) MO15-2 Meer informatie
30 okt 12:30 uur Regulier DVS'33 Ermelo JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-1 Meer informatie
30 okt 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-1 Meer informatie
31 okt 11:00 uur Regulier Volendam (rkav) MO19-1 - Dynamo MO19-1 Meer informatie

Veld Pupillen

Datum Tijd Comp Wedstrijd
30 okt 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO13-2 - DCG Rksv JO13-2 Meer informatie
30 okt 10:00 uur Regulier WV-HEDW JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-1 Meer informatie
30 okt 10:30 uur Regulier Volendam (rkav) MO13-2 - SVW 27 MO13-2 Meer informatie
30 okt 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) MO13-1 - Purmerend MO13-3 Meer informatie

Zaal

Datum Tijd Comp Wedstrijd
27 okt 20:30 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - Kleine Sluis 1 Meer informatie
27 okt 21:00 uur Regulier Forza fc 1 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
27 okt 21:25 uur Regulier Volendam (rkav) 10 - ZVVO Sandow 3 Meer informatie
29 okt 19:15 uur Regulier Volendam (rkav) JO15-1 - Scagha 66 JO15-1 Meer informatie
29 okt 19:15 uur Regulier Volendam (rkav) JO15-2 - Hovocubo JO15-2 Meer informatie
29 okt 19:15 uur Regulier Spil 't JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-3 Meer informatie
29 okt 19:15 uur Regulier ASC De Volewijckers JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-3 Meer informatie
29 okt 19:15 uur Regulier HV/Veerhuys JO19-2 - Volendam (rkav) JO19-2 Meer informatie
29 okt 19:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO13-1 - Hovocubo JO13-1 Meer informatie
29 okt 20:10 uur Regulier Volendam (rkav) 2 - zvv Hovocubo 2 Meer informatie
29 okt 20:10 uur Regulier Volendam (rkav) JO17-1 - White Stones JO17-1 Meer informatie
29 okt 20:15 uur Regulier Volendam (rkav) JO19-1 - Spirit 30 (SC) JO19-1 Meer informatie
29 okt 21:05 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - Zaalvoetbal Onze Gezellen 1 Meer informatie
29 okt 21:10 uur Regulier Volendam (rkav) 6 - Volendam (rkav) 7 Meer informatie
29 okt 21:40 uur Regulier ZV Vrone 5 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
29 okt 22:00 uur Regulier Theo Tol Sport 1 - Volendam (rkav) 12 Meer informatie
29 okt 22:05 uur Regulier Volendam (rkav) 11 - Spil 't 1 Meer informatie
01 nov 19:15 uur Regulier FC M.A.R.L.E.N.E MO13-1 - Volendam (rkav) JO13-1 Meer informatie
01 nov 21:00 uur Regulier FC Weesp 1 - Volendam (rkav) 2 Meer informatie
01 nov 21:00 uur Regulier Hovocubo JO19-2 - Volendam (rkav) JO19-3 Meer informatie

Veld Senioren

Datum Tijd Comp Wedstrijd
06 nov 11:15 uur Regulier Wartburgia asv 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
06 nov 12:00 uur Regulier DZS 2 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
06 nov 12:30 uur Regulier Reiger Boys 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
06 nov 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Noordscheschut Meer informatie
06 nov 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 7 - DEVO'58 2 Meer informatie
06 nov 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 6 - RAP sv. 4 Meer informatie
06 nov 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) O23-1 - DZS O23-1 Meer informatie
06 nov 14:30 uur Regulier Zaanlandia 2 - Volendam (rkav) 9 Meer informatie
06 nov 15:00 uur Regulier Blokkers de O23-1 - Volendam (rkav) O23-2 Meer informatie
07 nov 10:00 uur Regulier Hercules Zaandam sc 5 - Volendam (rkav) 6 Meer informatie
07 nov 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - SVA 2 Meer informatie
07 nov 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 2 - Spirit 30 (SC) 2 Meer informatie
07 nov 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) VR2 - KFC VR2 Meer informatie
07 nov 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 5 - Westfriezen 7 Meer informatie
07 nov 12:00 uur Regulier WSV 1930 4 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
07 nov 14:15 uur Regulier Alliance '22 sv. VR1 - Volendam (rkav) VR1 Meer informatie

Veld Junioren

Datum Tijd Comp Wedstrijd
06 nov 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) MO15-2 - Always Forward MO15-3 Meer informatie
06 nov 10:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO14-1 - Always Forward JO14-1 Meer informatie
06 nov 10:30 uur Regulier Purmerend MO15-2 - Volendam (rkav) MO15-1 Meer informatie
06 nov 11:30 uur Regulier FC Lisse JO16-1 - Volendam (rkav) JO16-1 Meer informatie
06 nov 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO15-2 - SVA JO15-1 Meer informatie
06 nov 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO17-1 - Foresters (de) JO17-1 Meer informatie
06 nov 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO15-1 - Dijk De asv JO15-1 Meer informatie
06 nov 15:30 uur Regulier DHC JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1 Meer informatie
07 nov 14:00 uur Regulier Limmen MO19-1 - Volendam (rkav) MO19-1 Meer informatie

Veld Pupillen

Datum Tijd Comp Wedstrijd
06 nov 09:45 uur Regulier WSW MO13-1 - Volendam (rkav) MO13-2 Meer informatie
06 nov 10:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO13-1 - Zeeburgia avv JO13-2 Meer informatie
06 nov 12:15 uur Regulier KFC MO13-1 - Volendam (rkav) MO13-1 Meer informatie

Zaal

Datum Tijd Comp Wedstrijd
03 nov 20:10 uur Regulier ZVVO Sandow 3 - Volendam (rkav) 11 Meer informatie
03 nov 21:00 uur Regulier Hovocubo JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1 Meer informatie
05 nov 19:00 uur Regulier JVC JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-1 Meer informatie
05 nov 19:05 uur Regulier Volendam (rkav) JO15-3 - ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen JO15-1 Meer informatie
05 nov 19:15 uur Regulier Volendam (rkav) 8 - Theo Tol Sport 1 Meer informatie
05 nov 19:15 uur Regulier FC M.A.R.L.E.N.E MO15-1 - Volendam (rkav) JO15-2 Meer informatie
05 nov 19:30 uur Regulier FCZSW/FC Zaanstreek JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-3 Meer informatie
05 nov 19:50 uur Regulier Pellor fc/DHS security 1 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
05 nov 20:10 uur Regulier Volendam (rkav) JO17-2 - FC M.A.R.L.E.N.E JO17-1 Meer informatie
05 nov 20:25 uur Regulier Volendam (rkav) JO19-2 - Zouaven (de) JO19-3 Meer informatie
05 nov 20:30 uur Regulier RKAV Volendam - AGOVV Meer informatie
05 nov 20:40 uur Regulier Sparta 67 1 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
05 nov 21:05 uur Regulier Volendam (rkav) 5 - VIOS'79 zvv 2 Meer informatie
05 nov 21:20 uur Regulier Volendam (rkav) 12 - Avenhorn zvv/K&S 1 Meer informatie
05 nov 22:00 uur Regulier Volendam (rkav) 7 - Avenhorn zvv/K&S 3 Meer informatie
05 nov 22:00 uur Regulier Volendam (rkav) 9 - ZVVO Sandow 7 Meer informatie
05 nov 22:00 uur Regulier Spil 't 1 - Volendam (rkav) 6 Meer informatie
08 nov 19:15 uur Regulier Avenhorn zvv/K&S JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-2 Meer informatie
08 nov 20:10 uur Regulier Zaalvoetbal Onze Gezellen 3 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
08 nov 20:10 uur Regulier Avenhorn zvv/K&S 1 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie