RKAV Volendam 7 zaal

Volendam (rkav) 7 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Forza fc 1 18 16 0 2 135 66 69 48
2 Avenhorn zvv/K&S 1 17 13 2 2 120 52 68 41
3 Theo Tol Sport 1 18 12 1 5 82 52 30 37
4 Volendam (rkav) 6 18 10 1 7 77 69 8 31
5 Spil 't 1 18 10 0 8 62 57 5 30
6 Volendam (rkav) 10 16 8 1 7 73 60 13 25
7 Volendam (rkav) 7 17 6 1 10 55 83 -28 19
8 Purmerend 1 16 5 0 11 53 84 -31 15
9 Volendam (rkav) 8 18 2 2 14 45 104 -59 8
10 ZVVO Sandow 3 16 0 0 16 23 98 -75 0

Volendam (rkav) 7 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 7 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 7 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Avenhorn zvv/K&S 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Purmerend 1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Spil 't 1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Spirit 30 (SC) 1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Theo Tol Sport 1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Volendam (rkav) 6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Volendam (rkav) 7 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Volendam (rkav) 8 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VVS 46 2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Zouaven (de) 3 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zouaven (de) 2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zouaven (de) 1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 2 0 0 0 0 0 0 0 0

Volendam (rkav) 7 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ABN AMRO z.v.c. 4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ABN AMRO z.v.c. 2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ABN AMRO z.v.c. 3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Atletico Club Amsterdam 5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Atletico Club Amsterdam 7 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Atletico Club Amsterdam 3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Atletico Club Amsterdam 2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Atletico Club Amsterdam 6 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Atletico Club Amsterdam 1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Atletico Club Amsterdam 4 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Amstelglorie 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Amstelglorie 2 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Amstelveen/Heemraad 1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Amstelveen/Heemraad 2 0 0 0 0 0 0 0 0
15 ASV Arsenal 2 0 0 0 0 0 0 0 0
16 ASV Arsenal 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 ASV Arsenal 9 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Beverwijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 ASV Blauw-Wit 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 BSM sv 1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 DCG Rksv 1 0 0 0 0 0 0 0 0
22 DCG Rksv 2 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Demi Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Demi Sport 3 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Demi Sport 4 0 0 0 0 0 0 0 0
26 DEVO'58 5 0 0 0 0 0 0 0 0
27 DEVO'58 3 0 0 0 0 0 0 0 0
28 DEVO'58 4 0 0 0 0 0 0 0 0
29 DEVO'58 2 0 0 0 0 0 0 0 0
30 DSS 1 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Etyfoor 2 0 0 0 0 0 0 0 0
32 EVC 1 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Exstudiantes Amsterdam 1 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Forza fc 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Golden Stars FC 3 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Golden Stars FC 5 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Golden Stars FC 7 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Golden Stars FC 6 0 0 0 0 0 0 0 0
39 SV Hattrick 3 0 0 0 0 0 0 0 0
40 SV Hattrick 1 0 0 0 0 0 0 0 0
41 SV Hattrick 2 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Hillegom sv 2 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Hillegom sv 1 0 0 0 0 0 0 0 0
44 KDO sv 2 0 0 0 0 0 0 0 0
45 asv LEBO 5 0 0 0 0 0 0 0 0
46 asv LEBO 4 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Legmeervogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Maccabi 1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Maccabi 3 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Maccabi 2 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Olympia Haarlem 1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Os Lusitanos 4 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Os Lusitanos 5 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Ouderkerk sv. 1 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Plein83 2 0 0 0 0 0 0 0 0
56 RKAVIC 1 0 0 0 0 0 0 0 0
57 RKAVIC 2 0 0 0 0 0 0 0 0
58 ZVS/De Stal 1 0 0 0 0 0 0 0 0
59 TOB Rksv 20 0 0 0 0 0 0 0 0
60 TOB Rksv 19 0 0 0 0 0 0 0 0
61 TOB Rksv 18 0 0 0 0 0 0 0 0
62 TOB Rksv 11 0 0 0 0 0 0 0 0
63 TOB Rksv 7 0 0 0 0 0 0 0 0
64 TOB Rksv 21 0 0 0 0 0 0 0 0
65 TOB Rksv 13 0 0 0 0 0 0 0 0
66 TOB Rksv 10 0 0 0 0 0 0 0 0
67 TOB Rksv 5 0 0 0 0 0 0 0 0
68 TOB Rksv 22 0 0 0 0 0 0 0 0
69 TOB Rksv 8 0 0 0 0 0 0 0 0
70 TOB Rksv 3 0 0 0 0 0 0 0 0
71 TOB Rksv 15 0 0 0 0 0 0 0 0
72 TOB Rksv 12 0 0 0 0 0 0 0 0
73 TOB Rksv 17 0 0 0 0 0 0 0 0
74 TOB Rksv 16 0 0 0 0 0 0 0 0
75 TOB Rksv 14 0 0 0 0 0 0 0 0
76 TOB Rksv 6 0 0 0 0 0 0 0 0
77 UNO vv 1 0 0 0 0 0 0 0 0
78 Vedette zvv / De Remise JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
79 VEW 1 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Volendam (rkav) 9 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Volendam (rkav) 6 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Volendam (rkav) 8 0 0 0 0 0 0 0 0
83 Volendam (rkav) 7 0 0 0 0 0 0 0 0
84 WV-HEDW 1 0 0 0 0 0 0 0 0
85 Zandvoort s.v. 1 0 0 0 0 0 0 0 0
86 Zeeburgia avv 3 0 0 0 0 0 0 0 0
87 Zeeburgia avv 2 0 0 0 0 0 0 0 0
88 Ziekenhuis Amstelveen zvv 4 0 0 0 0 0 0 0 0
89 Ziekenhuis Amstelveen zvv 3 0 0 0 0 0 0 0 0
90 Ziekenhuis Amstelveen zvv 2 0 0 0 0 0 0 0 0
91 Ziekenhuis Amstelveen zvv 5 0 0 0 0 0 0 0 0
92 Zaalvoetbal Onze Gezellen 2 0 0 0 0 0 0 0 0
93 Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
94 vv Zwanenburg 1 0 0 0 0 0 0 0 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
09 sep 21:05 uur Beker Volendam (rkav) 7 - TOB Rksv 18 Meer informatie

Volendam (rkav) 7 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
13 jun Volendam (rkav) 6 - Theo Tol Sport 1 4 - 2
10 jun Forza fc 1 - ZVVO Sandow 3 4 - 1
10 jun Avenhorn zvv/K&S 1 - Volendam (rkav) 10
10 jun Purmerend 1 - Volendam (rkav) 8 5 - 2
08 jun Theo Tol Sport 1 - Forza fc 1 3 - 6
08 jun Spil 't 1 - Volendam (rkav) 10 3 - 0

Volendam (rkav) 7 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 7 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 7 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 7 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 7 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 7 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 7 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 7 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 7 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
05 sep 19:15 uur Olympia Haarlem 1 - Demi Sport 3 Meer informatie
05 sep 20:00 uur Etyfoor 2 - TOB Rksv 5 Meer informatie
05 sep 20:00 uur Maccabi 2 - DEVO'58 3 Meer informatie
05 sep 20:00 uur ASV Arsenal 9 - Golden Stars FC 7 Meer informatie
05 sep 20:00 uur Hillegom sv 2 - Zandvoort s.v. 1 Meer informatie
05 sep 20:10 uur SV Hattrick 3 - Beverwijk 1 Meer informatie
05 sep 20:55 uur ASV Blauw-Wit 1 - Golden Stars FC 3 Meer informatie
05 sep 20:55 uur Amstelglorie 1 - vv Zwanenburg 1 Meer informatie
05 sep 21:00 uur ASV Arsenal 1 - DEVO'58 2 Meer informatie
05 sep 21:00 uur Hillegom sv 1 - KDO sv 2 Meer informatie
05 sep 21:05 uur DSS 1 - Demi Sport 2 Meer informatie
05 sep 22:00 uur TOB Rksv 11 - Atletico Club Amsterdam 6 Meer informatie
06 sep 19:00 uur RKAVIC 2 - Amstelglorie 2 Meer informatie
06 sep 22:00 uur Amstelveen/Heemraad 1 - Maccabi 1 Meer informatie
06 sep 22:00 uur Ziekenhuis Amstelveen zvv 3 - Golden Stars FC 5 Meer informatie
07 sep 19:00 uur ZVS/De Stal 1 - Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-2 Meer informatie
07 sep 19:15 uur Ziekenhuis Amstelveen zvv 5 - TOB Rksv 3 Meer informatie
07 sep 20:00 uur Ouderkerk sv. 1 - TOB Rksv 6 Meer informatie
07 sep 20:10 uur Zeeburgia avv 2 - Atletico Club Amsterdam 3 Meer informatie
07 sep 20:10 uur TOB Rksv 21 - Os Lusitanos 5 Meer informatie
07 sep 20:10 uur Ziekenhuis Amstelveen zvv 4 - Ziekenhuis Amstelveen zvv 2 Meer informatie
07 sep 20:45 uur Atletico Club Amsterdam 5 - DCG Rksv 1 Meer informatie
07 sep 21:00 uur Zeeburgia avv 3 - TOB Rksv 15 Meer informatie
07 sep 21:05 uur TOB Rksv 12 - Atletico Club Amsterdam 7 Meer informatie
07 sep 21:40 uur ABN AMRO z.v.c. 2 - ABN AMRO z.v.c. 3 Meer informatie
08 sep 20:00 uur Atletico Club Amsterdam 1 - RKAVIC 1 Meer informatie
08 sep 20:10 uur TOB Rksv 19 - TOB Rksv 13 Meer informatie
08 sep 21:00 uur Maccabi 3 - TOB Rksv 16 Meer informatie
08 sep 21:05 uur TOB Rksv 22 - Os Lusitanos 4 Meer informatie
08 sep 22:00 uur TOB Rksv 20 - TOB Rksv 10 Meer informatie
09 sep 19:15 uur TOB Rksv 17 - Golden Stars FC 6 Meer informatie
09 sep 20:00 uur VEW 1 - Zaalvoetbal Onze Gezellen 2 Meer informatie
09 sep 20:00 uur DEVO'58 5 - TOB Rksv 14 Meer informatie
09 sep 20:00 uur ASV Arsenal 2 - asv LEBO 4 Meer informatie
09 sep 20:00 uur TOB Rksv 8 - Amstelveen/Heemraad 2 Meer informatie
09 sep 20:10 uur DCG Rksv 2 - Plein83 2 Meer informatie
09 sep 20:10 uur Vedette zvv / De Remise JO19-1 - Volendam (rkav) 6 Meer informatie
09 sep 20:30 uur BSM sv 1 - Legmeervogels 2 Meer informatie
09 sep 20:55 uur WV-HEDW 1 - EVC 1 Meer informatie
09 sep 21:00 uur Atletico Club Amsterdam 2 - Volendam (rkav) 9 Meer informatie
09 sep 21:05 uur SV Hattrick 1 - Demi Sport 4 Meer informatie
09 sep 21:05 uur Volendam (rkav) 7 - TOB Rksv 18 Meer informatie
09 sep 21:05 uur asv LEBO 5 - Exstudiantes Amsterdam 1 Meer informatie
09 sep 22:00 uur DEVO'58 4 - TOB Rksv 7 Meer informatie
09 sep 22:00 uur SV Hattrick 2 - UNO vv 1 Meer informatie
09 sep 22:00 uur ABN AMRO z.v.c. 4 - Atletico Club Amsterdam 4 Meer informatie
09 sep 22:00 uur Volendam (rkav) 8 - Forza fc 1 Meer informatie