RKAV Volendam 5 zaal

Volendam (rkav) 5 (1211 Mannen Zaal)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Triple ThreaT/Onside Futsal 1 20 16 0 4 184 83 101 48
2 FC Zaanstad 1 20 14 3 3 145 54 91 45
3 AGB 1 20 15 0 5 100 52 48 45
4 ZV Vrone 3 20 13 0 7 101 77 24 39
5 Volendam (rkav) 5 20 10 3 7 134 100 34 33
6 TOB Rksv 2 20 9 2 9 91 113 -22 29
7 ZSGOWMS 1 20 9 0 11 114 134 -20 24
8 Ara Cora Kingdom 3 20 6 2 12 94 119 -25 20
9 Adelaars zvv 4 20 6 1 13 74 134 -60 19
10 VNS United 3 20 4 1 15 77 147 -70 9
11 DEVO'58 1 20 2 0 18 59 160 -101 3

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 5 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Zouaven (de) 2 18 11 4 3 73 44 29 37
2 Spirit 30 (SC) 1 19 11 3 5 68 52 16 36
3 ZHO/De Weyver 1 18 10 3 5 101 57 44 33
4 Purmerend 1 19 9 3 7 84 78 6 30
5 HV/Veerhuys 2 20 10 0 10 82 89 -7 30
6 ZVVO Sandow 19 19 8 1 10 67 91 -24 25
7 Volendam (rkav) 5 18 6 6 6 58 60 -2 24
8 EVC 1 20 7 3 10 72 92 -20 24
9 Spil 't 1 17 6 3 8 65 71 -6 21
10 VVS 46 2 19 5 3 11 74 88 -14 18
11 Volendam (rkav) 6 19 4 3 12 47 69 -22 15

Volendam (rkav) 5 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Zouaven (de) 4 1 1 0 0 23 0 23 3
2 ZVVO Sandow 3 1 1 0 0 15 4 11 3
3 zvv Nieuweboer Architecten 3 1 1 0 0 12 1 11 3
4 ZOB 4 1 1 0 0 15 5 10 3
5 Zouaven (de) 2 1 1 0 0 11 1 10 3
6 ZVV Zwaag JO19-1 1 1 0 0 12 3 9 3
7 Volendam (rkav) 8 1 1 0 0 11 2 9 3
8 Hovocubo 5 1 1 0 0 10 1 9 3
9 Hovocubo 7 1 1 0 0 9 0 9 3
10 Purmerend 4 1 1 0 0 12 4 8 3
11 Hovocubo 6 1 1 0 0 10 2 8 3
12 VVS 46 JO19-1 1 1 0 0 11 4 7 3
13 Berkhout 2 1 1 0 0 9 3 6 3
14 SSV 4 1 1 0 0 6 0 6 3
15 ZVV Zwaag 6 1 1 0 0 10 5 5 3
16 ZVVO Sandow 15 1 1 0 0 6 2 4 3
17 Hovocubo 4 1 1 0 0 5 1 4 3
18 zvv Nieuweboer Architecten 2 1 1 0 0 8 5 3 3
19 ZVVO Sandow 5 1 1 0 0 5 2 3 3
20 ZVV Zwaag 7 1 1 0 0 5 2 3 3
21 Hovocubo 9 1 1 0 0 4 1 3 3
22 FC Zaanstad 3 1 1 0 0 3 0 3 3
23 Zouaven (de) 1 1 1 0 0 3 0 3 3
24 ZVVO Sandow 10 1 1 0 0 7 5 2 3
25 Zouaven (de) 3 1 1 0 0 5 3 2 3
26 KGB 4 1 1 0 0 4 2 2 3
27 ZVVO Sandow 7 1 1 0 0 4 2 2 3
28 ZVVO Sandow 14 1 1 0 0 4 2 2 3
29 ZVV Zwaag JO19-2 1 1 0 0 3 1 2 3
30 Wognum Nicols 2 1 1 0 0 5 4 1 3
31 Hovocubo 3 1 1 0 0 3 2 1 3
32 ZVV Zwaag 11 1 1 0 0 3 2 1 3
33 Volendam (rkav) 7 1 1 0 0 5 5 0 3
34 Volendam (rkav) 5 1 1 0 0 3 3 0 3
35 KGB 1 1 1 0 0 2 2 0 3
36 Purmerend 1 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Purmerend 5 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Wognum Nicols 1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 ZOB 1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 ZVVO Sandow 2 0 0 0 0 0 0 0 0
41 ZVV Zwaag 15 0 0 0 0 0 0 0 0
42 EVC 1 1 0 0 1 5 5 0 0
43 ZVVO Sandow 19 1 0 0 1 3 3 0 0
44 Purmerend 7 1 0 0 1 2 2 0 0
45 Zouaven (de) 5 1 0 0 1 4 5 -1 0
46 VVS 46 3 1 0 0 1 2 3 -1 0
47 ZVV Zwaag 5 1 0 0 1 2 3 -1 0
48 Purmerend 3 1 0 0 1 5 7 -2 0
49 ZVVO Sandow 8 1 0 0 1 3 5 -2 0
50 Spirit 30 (SC) 2 1 0 0 1 2 4 -2 0
51 ZVVO Sandow 6 1 0 0 1 2 4 -2 0
52 ZVVO Sandow 13 1 0 0 1 2 4 -2 0
53 Blokkers de 1 1 0 0 1 1 3 -2 0
54 VVS 46 2 1 0 0 1 5 8 -3 0
55 Hovocubo 8 1 0 0 1 2 5 -3 0
56 ZOB 2 1 0 0 1 2 5 -3 0
57 ZVV Zwaag 12 1 0 0 1 1 4 -3 0
58 Spirit 30 (SC) 1 1 0 0 1 0 3 -3 0
59 ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1 1 0 0 1 0 3 -3 0
60 ZOB 3 1 0 0 1 2 6 -4 0
61 ZVV Zwaag 3 1 0 0 1 1 5 -4 0
62 ZVV Zwaag 2 1 0 0 1 5 10 -5 0
63 Purmerend 6 1 0 0 1 3 9 -6 0
64 ZVV Zwaag 10 1 0 0 1 0 6 -6 0
65 ZVV Zwaag 14 1 0 0 1 4 11 -7 0
66 ZOB 7 1 0 0 1 4 12 -8 0
67 ZVV Zwaag 8 1 0 0 1 2 10 -8 0
68 ZOB 6 1 0 0 1 3 12 -9 0
69 Purmerland 2 1 0 0 1 2 11 -9 0
70 ZVV Zwaag JO19-3 1 0 0 1 1 10 -9 0
71 ZVV Zwaag 9 1 0 0 1 0 9 -9 0
72 Purmerland 1 1 0 0 1 5 15 -10 0
73 ZVVO Sandow 12 1 0 0 1 1 11 -10 0
74 FC Zaanstad 4 1 0 0 1 4 15 -11 0
75 ZVV Zwaag 13 1 0 0 1 1 12 -11 0
76 ZOB 5 1 0 0 1 0 23 -23 0

Volendam (rkav) 5 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Vesdo 1 1 1 0 0 15 1 14 3
2 Berkhout 2 1 1 0 0 13 1 12 3
3 ZVVO Sandow 2 1 1 0 0 11 0 11 3
4 AFC 34 2 1 1 0 0 10 0 10 3
5 Purmerend 4 1 1 0 0 10 2 8 3
6 SVW 27 5 1 1 0 0 10 2 8 3
7 KSV 2 1 1 0 0 10 3 7 3
8 ZV Vrone 4 1 1 0 0 7 0 7 3
9 Wognum Nicols 2 1 1 0 0 11 5 6 3
10 Kolping Boys JO19-1 1 1 0 0 7 2 5 3
11 V.V. Bergen 1 1 1 0 0 6 2 4 3
12 VVS 46 JO19-1 1 1 0 0 6 2 4 3
13 ZOB 1 1 1 0 0 6 2 4 3
14 Hovocubo 3 1 1 0 0 4 0 4 3
15 ZA/ Bluedesk Internet 1 1 1 0 0 7 4 3 3
16 Mantje 5 1 1 0 0 6 3 3 3
17 ZVVO Sandow 7 1 1 0 0 6 3 3 3
18 ZVV Zwaag JO19-1 1 1 0 0 6 3 3 3
19 ZVV Zwaag 11 1 1 0 0 5 2 3 3
20 Volendam (rkav) 7 1 1 0 0 4 1 3 3
21 Ayyildiz Spor 1 1 1 0 0 8 6 2 3
22 ZVC 1 1 1 0 0 8 6 2 3
23 KGB 4 1 1 0 0 5 3 2 3
24 Wognum Nicols 1 1 1 0 0 5 3 2 3
25 ZVVO Sandow 5 1 1 0 0 5 3 2 3
26 ZVV Zwaag JO19-2 1 1 0 0 4 2 2 3
27 zvv Nieuweboer Architecten 2 1 1 0 0 6 5 1 3
28 Heertjes/Albino trouwringen 1 1 1 0 0 5 4 1 3
29 Hovocubo 7 1 1 0 0 5 4 1 3
30 V.V. Bergen 3 1 1 0 0 4 3 1 3
31 Mantje 4 1 1 0 0 4 3 1 3
32 Zouaven (de) 1 1 1 0 0 4 3 1 3
33 Volendam (rkav) 5 1 1 0 0 3 2 1 3
34 ZA/ Bluedesk Internet JO19-1 1 1 0 0 3 2 1 3
35 ZA/ Bluedesk Internet 5 1 1 0 0 4 4 0 3
36 Heertjes/Albino trouwringen 2 1 1 0 0 3 3 0 3
37 Koedijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0
38 KSV 1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 ZA/ Bluedesk Internet 3 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Forza DGS JO19-2 1 0 0 1 4 4 0 0
41 ZV Vrone 11 1 0 0 1 3 3 0 0
42 Hovocubo 4 1 0 0 1 5 6 -1 0
43 Graftdijk 2 1 0 0 1 4 5 -1 0
44 Hovocubo 6 1 0 0 1 4 5 -1 0
45 DGAC 1 1 0 0 1 3 4 -1 0
46 Heertjes/Albino trouwringen 3 1 0 0 1 3 4 -1 0
47 Purmerend 1 1 0 0 1 3 4 -1 0
48 ZV Vrone 12 1 0 0 1 2 3 -1 0
49 FC Zaanstad 3 1 0 0 1 2 3 -1 0
50 Forza DGS JO19-1 1 0 0 1 6 8 -2 0
51 KSV JO19-1 1 0 0 1 6 8 -2 0
52 zvv Nieuweboer Architecten 3 1 0 0 1 3 5 -2 0
53 ZOB 4 1 0 0 1 3 5 -2 0
54 ZVV Zwaag 7 1 0 0 1 3 5 -2 0
55 Hovocubo 5 1 0 0 1 2 4 -2 0
56 ZV Vrone 5 1 0 0 1 4 7 -3 0
57 SSV 1 1 0 0 1 3 6 -3 0
58 Zouaven (de) 3 1 0 0 1 3 6 -3 0
59 ZVVO Sandow 3 1 0 0 1 3 6 -3 0
60 ZVVO Sandow 15 1 0 0 1 2 5 -3 0
61 Zouaven (de) 2 1 0 0 1 1 4 -3 0
62 KGB 1 1 0 0 1 2 6 -4 0
63 SVW 27 3 1 0 0 1 2 6 -4 0
64 ZVV Zwaag 6 1 0 0 1 2 6 -4 0
65 ZVVO Sandow 14 1 0 0 1 0 4 -4 0
66 ZVV Zwaag 15 1 0 0 1 2 7 -5 0
67 Volendam (rkav) 8 1 0 0 1 5 11 -6 0
68 SSV 4 1 0 0 1 3 10 -7 0
69 Rab Bouwmaterialen 1 1 0 0 1 0 7 -7 0
70 AFC 34 4 1 0 0 1 2 10 -8 0
71 ZVVO Sandow 10 1 0 0 1 2 10 -8 0
72 ZV Vrone 7 1 0 0 1 0 10 -10 0
73 Zouaven (de) 4 1 0 0 1 0 11 -11 0
74 Purmerend 5 1 0 0 1 1 13 -12 0
75 Mantje 1 1 0 0 1 1 15 -14 0

Volendam (rkav) 5 (B6030 Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Wognum Nicols 2 1 1 0 0 18 3 15 3
2 ZOB 1 1 1 0 0 11 2 9 3
3 Hovocubo 3 1 1 0 0 12 4 8 3
4 ZV Vrone 4 1 1 0 0 9 3 6 3
5 VVS 46 JO19-1 1 1 0 0 8 2 6 3
6 Wognum Nicols 1 1 1 0 0 7 1 6 3
7 Volendam (rkav) 7 1 1 0 0 6 2 4 3
8 ZVVO Sandow 2 1 1 0 0 8 5 3 3
9 Zouaven (de) 1 1 1 0 0 6 3 3 3
10 ZVV Zwaag JO19-1 1 1 0 0 5 2 3 3
11 Heertjes/Albino trouwringen 1 1 1 0 0 7 5 2 3
12 ZVV Zwaag 11 1 1 0 0 5 3 2 3
13 V.V. Bergen 1 1 1 0 0 4 2 2 3
14 Kolping Boys JO19-1 1 1 0 0 10 9 1 3
15 ZVV Zwaag JO19-2 1 1 0 0 7 6 1 3
16 Berkhout 2 1 1 0 0 5 4 1 3
17 ZA/ Bluedesk Internet JO19-1 1 1 0 0 5 4 1 3
18 Vesdo 1 1 1 0 0 4 3 1 3
19 AFC 34 2 1 1 0 0 3 2 1 3
20 Mantje 4 0 0 0 0 0 0 0 0
21 ZVC 1 1 0 0 1 9 10 -1 0
22 ZVVO Sandow 5 1 0 0 1 6 7 -1 0
23 KGB 4 1 0 0 1 4 5 -1 0
24 KSV 1 1 0 0 1 4 5 -1 0
25 ZA/ Bluedesk Internet 1 1 0 0 1 3 4 -1 0
26 Mantje 5 1 0 0 1 2 3 -1 0
27 Purmerend 4 1 0 0 1 5 7 -2 0
28 ZA/ Bluedesk Internet 3 1 0 0 1 3 5 -2 0
29 SVW 27 5 1 0 0 1 2 4 -2 0
30 zvv Nieuweboer Architecten 2 1 0 0 1 5 8 -3 0
31 V.V. Bergen 3 1 0 0 1 3 6 -3 0
32 Heertjes/Albino trouwringen 2 1 0 0 1 2 5 -3 0
33 ZVVO Sandow 7 1 0 0 1 2 6 -4 0
34 Ayyildiz Spor 1 1 0 0 1 3 9 -6 0
35 KSV 2 1 0 0 1 2 8 -6 0
36 Volendam (rkav) 5 1 0 0 1 1 7 -6 0
37 TOB Rksv 30 1 0 0 1 4 12 -8 0
38 ZA/ Bluedesk Internet 5 1 0 0 1 2 11 -9 0
39 Hovocubo 7 1 0 0 1 3 18 -15 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
26 apr 20:00 uur Regulier Spil 't 1 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie

Volendam (rkav) 5 (1211 Mannen Zaal)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) 5 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
19 apr HV/Veerhuys 2 - Volendam (rkav) 6 4 - 2
19 apr Volendam (rkav) 5 - EVC 1 6 - 3
19 apr Purmerend 1 - Spirit 30 (SC) 1 9 - 2
15 apr Zouaven (de) 2 - ZVVO Sandow 19 8 - 1
12 apr Spirit 30 (SC) 1 - Volendam (rkav) 5 10 - 2
12 apr Volendam (rkav) 6 - Purmerend 1 3 - 5
12 apr ZHO/De Weyver 1 - HV/Veerhuys 2 2 - 7
12 apr EVC 1 - Zouaven (de) 2 3 - 3
12 apr VVS 46 2 - Spil 't 1 2 - 4
05 apr ZHO/De Weyver 1 - Volendam (rkav) 5 10 - 3
05 apr HV/Veerhuys 2 - VVS 46 2 10 - 8
05 apr Spil 't 1 - ZVVO Sandow 19 6 - 4
25 mrt Purmerend 1 - ZHO/De Weyver 1 3 - 2
22 mrt VVS 46 2 - Purmerend 1 5 - 9
22 mrt EVC 1 - Spil 't 1 2 - 9
22 mrt ZHO/De Weyver 1 - Volendam (rkav) 6 7 - 1
18 mrt ZVVO Sandow 19 - HV/Veerhuys 2 3 - 7
18 mrt Zouaven (de) 2 - Spirit 30 (SC) 1 1 - 1
15 mrt HV/Veerhuys 2 - EVC 1 3 - 2
15 mrt Zouaven (de) 3 - Zouaven (de) 2 1 - 4
15 mrt Purmerend 1 - ZVVO Sandow 19 3 - 6
08 mrt Volendam (rkav) 5 - HV/Veerhuys 2 6 - 2
08 mrt VVS 46 2 - ZHO/De Weyver 1 1 - 4
08 mrt EVC 1 - Purmerend 1 5 - 4
04 mrt ZVVO Sandow 19 - Volendam (rkav) 6 1 - 3
01 mrt Volendam (rkav) 6 - EVC 1 5 - 2
01 mrt Spirit 30 (SC) 1 - VVS 46 2 5 - 3
01 mrt Spil 't 1 - Zouaven (de) 3 5 - 0
01 mrt ZHO/De Weyver 1 - ZVVO Sandow 19 10 - 2
01 mrt HV/Veerhuys 2 - Zouaven (de) 2 5 - 3
26 feb Purmerend 1 - Volendam (rkav) 5 4 - 4
23 feb Zouaven (de) 2 - Volendam (rkav) 5 5 - 3
23 feb ZHO/De Weyver 1 - Spil 't 1 5 - 4
23 feb Zouaven (de) 3 - Spirit 30 (SC) 1 1 - 3
16 feb Zouaven (de) 3 - ZHO/De Weyver 1 0 - 8
16 feb Zouaven (de) 2 - Spil 't 1
16 feb Spirit 30 (SC) 1 - Volendam (rkav) 6 3 - 2

Volendam (rkav) 5 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 5 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 5 (B6030 Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 5 (1211 Mannen Zaal)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) 5 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
26 apr 20:00 uur Spil 't 1 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
26 apr 20:05 uur Spirit 30 (SC) 1 - ZHO/De Weyver 1 Meer informatie
03 mei 20:00 uur Zouaven (de) 2 - Purmerend 1 Meer informatie
03 mei 21:00 uur Volendam (rkav) 6 - VVS 46 2 Meer informatie
10 mei 20:10 uur Zouaven (de) 2 - Spil 't 1 Meer informatie

Volendam (rkav) 5 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 5 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 5 (B6030 Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info