RKAV Volendam 9 zaal

Volendam (rkav) 9 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 EVC 1 21 18 1 2 110 46 64 55
2 Rijp (de) 1 21 14 3 4 83 41 42 45
3 Spil 't 2 21 10 2 9 73 68 5 32
4 ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1 21 8 2 11 64 85 -21 26
5 Volendam (rkav) 10 21 7 3 11 71 81 -10 24
6 Volendam (rkav) 9 21 7 2 12 72 86 -14 23
7 Graftdijk 1 21 7 1 13 68 97 -29 22
8 ZVVO Sandow 2 21 6 0 15 69 106 -37 18

Volendam (rkav) 9 (B6030 Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 EVC 1 1 1 0 0 9 0 9 3
2 Kawin 6 1 1 0 0 9 0 9 3
3 TOB Rksv 15 1 1 0 0 8 0 8 3
4 VIOS'79 zvv 2 1 1 0 0 9 2 7 3
5 ZVV Zwaag 2 1 1 0 0 9 2 7 3
6 Atletico Club Amsterdam 5 1 1 0 0 10 4 6 3
7 V.V. Bergen 1 1 1 0 0 8 2 6 3
8 Maarssen 1 1 1 0 0 6 0 6 3
9 TOB Rksv 3 1 1 0 0 8 3 5 3
10 SV Hattrick Haarlem 2 1 1 0 0 9 5 4 3
11 FC Harmelen 2 1 1 0 0 9 5 4 3
12 Os Lusitanos 4 1 1 0 0 7 3 4 3
13 JSV Nieuwegein 1 1 1 0 0 6 2 4 3
14 ZVS/De Stal 1 1 1 0 0 5 1 4 3
15 ZVVN 77 2 1 1 0 0 5 1 4 3
16 Hertha 2 1 1 0 0 6 3 3 3
17 Volendam (rkav) 9 1 1 0 0 6 3 3 3
18 Patria 1 1 1 0 0 3 0 3 3
19 ZVVO Sandow 1 1 1 0 0 3 0 3 3
20 Golden Stars FC 3 1 1 0 0 6 4 2 3
21 Kosterman 2 1 1 0 0 4 2 2 3
22 Olympia Haarlem 1 1 1 0 0 10 9 1 3
23 Zwaluwen Utrecht '11 4 1 1 0 0 4 3 1 3
24 zvv DOS'58 3 1 1 0 0 2 1 1 3
25 Zouaven (de) 2 1 1 0 0 2 1 1 3
26 DGAC 1 1 1 0 0 6 6 0 3
27 SVW 27 1 1 1 0 0 5 5 0 3
28 Zwaluwen Utrecht '11 2 1 1 0 0 4 4 0 3
29 EDO (U) 1 1 1 0 0 4 4 0 3
30 EDO (U) 3 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Kortenhoef'94 1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Zouaven (de) 1 1 0 0 1 6 6 0 0
33 Zeemacht 3 1 0 0 1 5 5 0 0
34 Zwaluwen Utrecht '11 3 1 0 0 1 4 4 0 0
35 TOB Rksv 4 1 0 0 1 4 4 0 0
36 Ziekenhuis Amstelveen zvv 2 1 0 0 1 9 10 -1 0
37 Zwaluwen Utrecht '11 5 1 0 0 1 3 4 -1 0
38 Vreeswijk 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
39 ZVV Zwaag JO19-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
40 AZV (Akersloot) 2 1 0 0 1 4 6 -2 0
41 Kosterman 7 1 0 0 1 2 4 -2 0
42 asv LEBO 4 1 0 0 1 3 6 -3 0
43 FC Zaanstad 2 1 0 0 1 3 6 -3 0
44 UVV 2 1 0 0 1 0 3 -3 0
45 Zandvoort s.v. 1 1 0 0 1 0 3 -3 0
46 RKAVIC 1 1 0 0 1 5 9 -4 0
47 Atletico Club Amsterdam 7 1 0 0 1 5 9 -4 0
48 Vedette zvv / De Remise JO19-1 1 0 0 1 3 7 -4 0
49 IJsselmeervogels 5 1 0 0 1 2 6 -4 0
50 Legmeervogels 2 1 0 0 1 1 5 -4 0
51 ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1 1 0 0 1 1 5 -4 0
52 TOB Rksv 11 1 0 0 1 3 8 -5 0
53 BZC'13 3 1 0 0 1 4 10 -6 0
54 Texel 94 4 1 0 0 1 2 8 -6 0
55 Laren 99 sv 2 1 0 0 1 0 6 -6 0
56 ZV Vrone 4 1 0 0 1 2 9 -7 0
57 Zaalvoetbal Onze Gezellen 2 1 0 0 1 2 9 -7 0
58 TOB Rksv 5 1 0 0 1 0 8 -8 0
59 DEVO'58 5 1 0 0 1 0 9 -9 0
60 IJsselmeervogels 4 1 0 0 1 0 9 -9 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 9 (B6040 Mannen Zaal beker recreatie 4e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 V.V. Bergen 1 1 1 0 0 12 3 9 3
2 Olympia Haarlem 1 1 1 0 0 11 5 6 3
3 Zouaven (de) 2 1 1 0 0 5 0 5 3
4 EVC 1 1 1 0 0 5 1 4 3
5 DGAC 1 1 1 0 0 6 3 3 3
6 Patria 1 1 1 0 0 6 3 3 3
7 FC Harmelen 2 1 1 0 0 4 1 3 3
8 ZVVN 77 2 1 1 0 0 4 1 3 3
9 Zwaluwen Utrecht '11 4 1 1 0 0 7 5 2 3
10 EDO (U) 3 1 1 0 0 5 3 2 3
11 Hertha 2 1 1 0 0 5 3 2 3
12 VIOS'79 zvv 2 1 1 0 0 5 3 2 3
13 TOB Rksv 15 1 1 0 0 3 2 1 3
14 ZVS/De Stal 1 1 1 0 0 2 2 0 3
15 Golden Stars FC 3 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Kawin 6 0 0 0 0 0 0 0 0
17 SVW 27 1 1 0 0 1 2 2 0 0
18 TOB Rksv 3 1 0 0 1 2 3 -1 0
19 Zwaluwen Utrecht '11 2 1 0 0 1 5 7 -2 0
20 zvv DOS'58 3 1 0 0 1 3 5 -2 0
21 EDO (U) 1 1 0 0 1 3 5 -2 0
22 Maarssen 1 1 0 0 1 3 5 -2 0
23 Atletico Club Amsterdam 5 1 0 0 1 3 6 -3 0
24 JSV Nieuwegein 1 1 0 0 1 3 6 -3 0
25 Kortenhoef'94 1 1 0 0 1 1 4 -3 0
26 Kosterman 2 1 0 0 1 1 4 -3 0
27 Os Lusitanos 4 1 0 0 1 1 5 -4 0
28 Volendam (rkav) 9 1 0 0 1 0 5 -5 0
29 ZVVO Sandow 1 1 0 0 1 5 11 -6 0
30 SV Hattrick Haarlem 2 1 0 0 1 3 12 -9 0

Volendam (rkav) 9 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZVVO Sandow 14 17 15 1 1 110 35 75 46
2 ZOB 7 17 15 1 1 119 56 63 46
3 ZOB 2 17 14 1 2 111 46 65 43
4 Graftdijk 3 18 10 0 8 78 73 5 30
5 Volendam (rkav) 9 17 9 1 7 82 65 17 28
6 Tornado 6 17 9 1 7 72 92 -20 28
7 ZVVO Sandow 10 17 9 0 8 82 72 10 27
8 ZOB 6 17 8 2 7 93 73 20 26
9 EVC 2 16 8 0 8 91 87 4 24
10 Purmerend 6 17 5 1 11 71 85 -14 16
11 ZVVO Sandow 18 17 4 1 12 80 141 -61 13
12 Marken sv. 1 16 3 2 11 56 74 -18 11
13 ZVVO Sandow 16 17 3 1 13 46 78 -32 10
14 ZOB 3 18 1 0 17 48 162 -114 3

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
23 feb 20:10 uur Regulier ZVVO Sandow 16 - Volendam (rkav) 9 Meer informatie
01 mrt 22:00 uur Regulier Volendam (rkav) 9 - Tornado 6 Meer informatie
15 mrt 22:00 uur Regulier Volendam (rkav) 9 - ZOB 2 Meer informatie
20 mrt 19:10 uur Regulier Purmerend 6 - Volendam (rkav) 9 Meer informatie
05 apr 21:05 uur Regulier Volendam (rkav) 9 - Marken sv. 1 Meer informatie
12 apr 22:00 uur Regulier ZOB 6 - Volendam (rkav) 9 Meer informatie
19 apr 19:15 uur Regulier Volendam (rkav) 9 - Graftdijk 3 Meer informatie
10 mei 19:00 uur Regulier Volendam (rkav) 9 - ZOB 3 Meer informatie
15 mei 19:55 uur Regulier ZOB 7 - Volendam (rkav) 9 Meer informatie

Volendam (rkav) 9 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 9 (B6030 Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) 9 (B6040 Mannen Zaal beker recreatie 4e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 9 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
16 feb ZOB 6 - EVC 2 0 - 1
16 feb Volendam (rkav) 9 - ZVVO Sandow 14 2 - 4
09 feb ZOB 3 - ZOB 2 6 - 9
09 feb ZVVO Sandow 16 - ZOB 7 1 - 6
09 feb ZOB 6 - Graftdijk 3 6 - 4
09 feb EVC 2 - Tornado 6 14 - 4
07 feb ZVVO Sandow 10 - Volendam (rkav) 9 6 - 3
07 feb Purmerend 6 - ZVVO Sandow 14 3 - 9
05 feb ZVVO Sandow 18 - Marken sv. 1 2 - 12
02 feb Graftdijk 3 - Purmerend 6 2 - 0
02 feb ZOB 2 - ZVVO Sandow 18 10 - 5
02 feb Tornado 6 - ZOB 3 4 - 3
02 feb Volendam (rkav) 9 - EVC 2 2 - 4
02 feb Marken sv. 1 - ZOB 6 4 - 7
31 jan ZVVO Sandow 14 - ZVVO Sandow 16 4 - 3
31 jan ZOB 7 - ZVVO Sandow 10 8 - 4
26 jan ZOB 2 - ZOB 6 3 - 2
26 jan Graftdijk 3 - ZVVO Sandow 16 3 - 2
26 jan Tornado 6 - ZVVO Sandow 18 9 - 8
26 jan Volendam (rkav) 9 - ZOB 7 3 - 5
26 jan EVC 2 - ZOB 3 15 - 2
24 jan Marken sv. 1 - Purmerend 6 2 - 2
24 jan ZVVO Sandow 14 - ZVVO Sandow 10 9 - 2
19 jan ZOB 3 - Volendam (rkav) 9 2 - 8
19 jan ZOB 6 - Tornado 6 3 - 3
19 jan ZVVO Sandow 16 - Marken sv. 1 8 - 5
17 jan ZVVO Sandow 10 - Graftdijk 3 5 - 4
17 jan ZOB 7 - ZVVO Sandow 14 4 - 2
17 jan Purmerend 6 - ZOB 2 2 - 5
15 jan ZVVO Sandow 18 - EVC 2 5 - 9
12 jan ZVVO Sandow 16 - ZOB 2 3 - 5
12 jan Graftdijk 3 - Volendam (rkav) 9 2 - 5
12 jan EVC 2 - Purmerend 6 6 - 4
10 jan ZVVO Sandow 10 - Marken sv. 1 3 - 1
10 jan Purmerend 6 - Tornado 6 5 - 8
10 jan ZOB 7 - Graftdijk 3 4 - 6
08 jan ZVVO Sandow 18 - ZOB 3 4 - 6
15 dec ZOB 2 - ZVVO Sandow 16 5 - 0
15 dec ZOB 3 - ZVVO Sandow 18 4 - 15
15 dec EVC 2 - ZOB 6 12 - 3
15 dec Marken sv. 1 - ZVVO Sandow 10 1 - 2
15 dec Tornado 6 - Purmerend 6 2 - 13
15 dec Graftdijk 3 - ZOB 7 2 - 5
13 dec ZVVO Sandow 14 - Volendam (rkav) 9 9 - 1

Volendam (rkav) 9 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 9 (B6030 Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) 9 (B6040 Mannen Zaal beker recreatie 4e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 9 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
23 feb 19:05 uur Marken sv. 1 - EVC 2 Meer informatie
23 feb 20:10 uur ZVVO Sandow 16 - Volendam (rkav) 9 Meer informatie
23 feb 20:10 uur Tornado 6 - ZOB 6 Meer informatie
28 feb 19:15 uur ZOB 7 - Purmerend 6 Meer informatie
28 feb 21:05 uur ZVVO Sandow 10 - ZVVO Sandow 16 Meer informatie
28 feb 22:00 uur ZVVO Sandow 14 - ZOB 6 Meer informatie
01 mrt 19:15 uur ZOB 2 - EVC 2 Meer informatie
01 mrt 19:15 uur Marken sv. 1 - ZOB 3 Meer informatie
01 mrt 20:10 uur Graftdijk 3 - ZVVO Sandow 18 Meer informatie
01 mrt 22:00 uur Volendam (rkav) 9 - Tornado 6 Meer informatie
04 mrt 21:55 uur ZVVO Sandow 18 - ZVVO Sandow 14 Meer informatie
06 mrt 19:00 uur Purmerend 6 - ZVVO Sandow 10 Meer informatie
08 mrt 20:10 uur ZOB 6 - ZOB 7 Meer informatie
08 mrt 21:05 uur Tornado 6 - ZOB 2 Meer informatie
08 mrt 21:50 uur EVC 2 - Marken sv. 1 Meer informatie
13 mrt 19:10 uur ZVVO Sandow 16 - Purmerend 6 Meer informatie
13 mrt 19:15 uur ZVVO Sandow 10 - ZOB 6 Meer informatie
13 mrt 20:10 uur ZVVO Sandow 14 - ZOB 3 Meer informatie
13 mrt 22:00 uur ZOB 7 - ZVVO Sandow 18 Meer informatie
15 mrt 19:15 uur Graftdijk 3 - EVC 2 Meer informatie
15 mrt 22:00 uur Volendam (rkav) 9 - ZOB 2 Meer informatie
15 mrt 22:00 uur Marken sv. 1 - Tornado 6 Meer informatie
18 mrt 21:00 uur ZVVO Sandow 18 - ZVVO Sandow 10 Meer informatie
20 mrt 19:10 uur Purmerend 6 - Volendam (rkav) 9 Meer informatie
20 mrt 20:10 uur ZOB 3 - ZOB 7 Meer informatie
20 mrt 21:05 uur ZOB 2 - Marken sv. 1 Meer informatie
20 mrt 22:00 uur ZOB 6 - ZVVO Sandow 16 Meer informatie
22 mrt 19:15 uur Tornado 6 - Graftdijk 3 Meer informatie
22 mrt 20:00 uur EVC 2 - ZVVO Sandow 14 Meer informatie
03 apr 19:10 uur Purmerend 6 - ZOB 6 Meer informatie
03 apr 20:10 uur ZOB 7 - EVC 2 Meer informatie
03 apr 21:05 uur ZVVO Sandow 10 - ZOB 3 Meer informatie
03 apr 22:00 uur ZVVO Sandow 14 - Tornado 6 Meer informatie
05 apr 20:10 uur Graftdijk 3 - ZOB 2 Meer informatie
05 apr 21:05 uur Volendam (rkav) 9 - Marken sv. 1 Meer informatie
05 apr 22:00 uur ZVVO Sandow 16 - ZVVO Sandow 18 Meer informatie
08 apr 21:55 uur ZVVO Sandow 18 - Purmerend 6 Meer informatie
12 apr 20:05 uur Marken sv. 1 - Graftdijk 3 Meer informatie
12 apr 20:55 uur ZOB 3 - ZVVO Sandow 16 Meer informatie
12 apr 21:05 uur ZOB 2 - ZVVO Sandow 14 Meer informatie
12 apr 21:50 uur EVC 2 - ZVVO Sandow 10 Meer informatie
12 apr 22:00 uur ZOB 6 - Volendam (rkav) 9 Meer informatie
12 apr 22:00 uur Tornado 6 - ZOB 7 Meer informatie
17 apr 19:10 uur Purmerend 6 - ZOB 3 Meer informatie
17 apr 20:05 uur ZVVO Sandow 14 - Marken sv. 1 Meer informatie
17 apr 21:05 uur ZVVO Sandow 10 - Tornado 6 Meer informatie
17 apr 22:00 uur ZOB 7 - ZOB 2 Meer informatie
19 apr 19:15 uur Volendam (rkav) 9 - Graftdijk 3 Meer informatie
19 apr 21:05 uur ZOB 6 - ZVVO Sandow 18 Meer informatie
19 apr 22:00 uur ZVVO Sandow 16 - EVC 2 Meer informatie
08 mei 19:00 uur ZVVO Sandow 14 - ZOB 7 Meer informatie
08 mei 20:00 uur ZOB 2 - Purmerend 6 Meer informatie
10 mei 19:00 uur Volendam (rkav) 9 - ZOB 3 Meer informatie
10 mei 19:55 uur Graftdijk 3 - ZVVO Sandow 10 Meer informatie
10 mei 20:00 uur EVC 2 - ZVVO Sandow 18 Meer informatie
10 mei 21:05 uur Marken sv. 1 - ZVVO Sandow 16 Meer informatie
13 mei 21:00 uur ZVVO Sandow 18 - Tornado 6 Meer informatie
15 mei 19:00 uur ZVVO Sandow 10 - ZVVO Sandow 14 Meer informatie
15 mei 19:10 uur Purmerend 6 - Marken sv. 1 Meer informatie
15 mei 19:55 uur ZOB 7 - Volendam (rkav) 9 Meer informatie
17 mei 19:00 uur ZOB 6 - ZOB 2 Meer informatie
17 mei 19:55 uur ZOB 3 - EVC 2 Meer informatie
17 mei 19:55 uur ZVVO Sandow 16 - Graftdijk 3 Meer informatie