JO14-2

Volendam (rkav) JO14-2 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 FC Amsterdam JO14-2 3 3 0 0 9 4 5 9
2 BFC JO14-3 4 2 2 0 16 8 8 8
3 Diemen sv. JO14-1 2 2 0 0 10 2 8 6
4 DRC JO14-1 3 2 0 1 19 7 12 6
5 AMVJ JO14-1 3 2 0 1 10 4 6 6
6 BVV '31 JO14-1 4 2 0 2 13 14 -1 6
7 Volendam (rkav) JO14-2 3 1 2 0 12 7 5 5
8 Ouderkerk sv. JO14-1 4 1 1 2 12 12 0 4
9 IVV JO14-1 4 1 1 2 5 10 -5 4
10 RKAVIC JO14-2 3 1 0 2 6 7 -1 3
11 Buitenboys sc. JO14-2 2 0 0 2 5 17 -12 0
12 Zuidoost United JO14-2 2 0 0 2 2 21 -19 0
13 RCZ JO14-1 3 0 0 3 2 8 -6 0

Volendam (rkav) JO14-2 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO14-2 3 2 1 0 34 3 31 7
2 EVC JO14-1 3 2 1 0 26 5 21 7
3 Always Forward JO14-2 3 1 0 2 12 14 -2 3
4 Strandvogels JO14-1 3 0 0 3 2 52 -50 0

Volendam (rkav) JO14-2 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DRC JO14-1 3 3 0 0 31 1 30 9
2 Volendam (rkav) JO14-2 3 3 0 0 28 2 26 9
3 IVV JO14-1 3 1 0 2 6 16 -10 3
4 ZSGOWMS JO14-1 4 1 0 3 7 20 -13 3
5 ZCFC JO14-1 3 0 0 3 2 35 -33 0

Volendam (rkav) JO14-2 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 EVC JO14-1 6 5 0 1 22 13 9 15
2 Always Forward JO14-2 6 4 1 1 27 11 16 13
3 Volendam (rkav) JO14-2 6 4 0 2 36 13 23 12
4 Purmerend JO14-2 6 1 3 2 9 14 -5 6
5 Grasshoppers JO14-1 6 1 2 3 15 20 -5 5
6 Zwaluwen 30 HCSV JO14-1 6 1 1 4 8 26 -18 4
7 Valken de JO14-1 6 1 1 4 7 27 -20 4

Volendam (rkav) JO14-2 (0390 Onder 14 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend JO14-2 5 4 1 0 18 4 14 13
2 EVC JO14-1 6 4 1 1 26 17 9 13
3 Volendam (rkav) JO14-2 5 3 0 2 26 11 15 9
4 Hercules Zaandam sc JO14-1 6 2 0 4 20 30 -10 6
5 ZOB JO14-1 5 1 2 2 12 17 -5 5
6 De Wherevogels JO14-1 3 1 0 2 10 10 0 3
7 RCZ JO14-1 4 0 0 4 4 27 -23 0

Volendam (rkav) JO14-2 (0391 Onder 14 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO14-2 10 8 1 1 37 12 25 25
2 EVC JO14-1 10 7 1 2 34 20 14 22
3 WSV 1930 JO14-1 10 6 1 3 25 17 8 19
4 Purmerend JO14-2 10 5 2 3 35 21 14 17
5 Jong Holland JO14-1 10 5 2 3 27 18 9 17
6 ZOB JO14-1 10 4 2 4 26 29 -3 14
7 Fortuna Wormerveer sv JO14-2 10 4 0 6 30 31 -1 12
8 De Wherevogels JO14-1 10 3 3 4 22 28 -6 12
9 Velsenoord FC JO14-1 9 3 2 4 21 28 -7 11
10 Hercules Zaandam sc JO14-1 10 2 0 8 24 43 -19 6
11 FC Uitgeest JO14-1 9 0 0 9 6 40 -34 0

Volendam (rkav) JO14-2 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO14-2 5 4 1 0 21 7 14 13
2 Purmerend JO14-1 5 4 0 1 30 6 24 12
3 OSV JO14-1 5 3 0 2 12 15 -3 9
4 Sporting Krommenie JO14-1 5 2 1 2 19 11 8 7
5 Zaandijk JO14-2 5 1 0 4 8 18 -10 3
6 SVA JO14-1 5 0 0 5 1 34 -33 0

Volendam (rkav) JO14-2 (0390 Onder 14 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend JO14-1 5 5 0 0 24 2 22 15
2 JOS Watergraafsmeer JO14-1 4 4 0 0 21 9 12 12
3 Volendam (rkav) JO14-2 5 2 1 2 11 10 1 7
4 FC Weesp JO14-2 5 2 1 2 4 10 -6 7
5 SDOB JO14-1 5 2 0 3 7 13 -6 6
6 Abcoude fc JO14-2 5 1 1 3 10 15 -5 4
7 DRC JO14-1 4 1 0 3 4 8 -4 3
8 Almere FC JO14-2 5 0 1 4 4 18 -14 1

Volendam (rkav) JO14-2 (B9410 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 AFC JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Amsvorde JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 AS'80 JO14-5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Buitenveldert sc. JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DESTO JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DOSC JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 DOVO JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DRC JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Duinrand S JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 DVSA JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 s.v. Enkhuizen JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Forza Almere JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Graveland 's JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Hercules JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Hoofddorp s.v. JO14-4 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Hooglanderveen JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Houten JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
18 JOS Watergraafsmeer JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 JSV Nieuwegein JO14-1JM 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Koninklijke HFC JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Legmeervogels JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Medemblik FC JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Meern De JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Merino's de JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Montfoort S.V.'19 JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Nederhorst vv JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Nieuwland ASC JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
28 ODIN 59 JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
29 OSM '75 JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Ouderkerk sv. JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Purmersteijn JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Reiger Boys JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
33 RKAVIC JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
34 RKDES JO14-1JM 0 0 0 0 0 0 0 0
35 RKEDO JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
36 SCPB'22 JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
37 SDZ JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Sloterdijk avv. JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 SVIJ JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 TOB Rksv JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
41 TOS-Actief JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Victoria JO14-4 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Volendam (rkav) JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Vriendenschaar JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Vrone JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 VVIJ JO14-4 0 0 0 0 0 0 0 0
47 VVS 46 JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 VVW JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Waterwijk asc JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Waterwijk asc JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
51 FC Weesp JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 WV-HEDW JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Zandvoort s.v. JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
54 ZSGOWMS JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
03 dec 12:30 uur Regulier FC Weesp JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-2 Meer informatie
10 dec 10:05 uur Regulier Volendam (rkav) JO14-2 - SDOB JO14-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO14-2 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-2 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-2 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-2 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-2 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-2 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-2 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
08 okt Sporting Krommenie JO14-1 - SVA JO14-1 9 - 0
01 okt Purmerend JO14-1 - OSV JO14-1 5 - 1
01 okt Volendam (rkav) JO14-2 - Zaandijk JO14-2 1 - 0
24 sep Zaandijk JO14-2 - Purmerend JO14-1 0 - 8
24 sep SVA JO14-1 - Volendam (rkav) JO14-2 0 - 8
24 sep OSV JO14-1 - Sporting Krommenie JO14-1 2 - 1

Volendam (rkav) JO14-2 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
03 dec FC Weesp JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-2
26 nov Purmerend JO14-1 - SDOB JO14-1 5 - 0
26 nov Abcoude fc JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-2 1 - 1
26 nov FC Weesp JO14-2 - Almere FC JO14-2 0 - 0
19 nov Purmerend JO14-1 - FC Weesp JO14-2 5 - 0
19 nov SDOB JO14-1 - Abcoude fc JO14-2 3 - 1
19 nov Volendam (rkav) JO14-2 - DRC JO14-1 1 - 0
19 nov JOS Watergraafsmeer JO14-1 - Almere FC JO14-2 7 - 1
12 nov DRC JO14-1 - Purmerend JO14-1 0 - 6
12 nov Almere FC JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-2 1 - 5
12 nov FC Weesp JO14-2 - SDOB JO14-1 2 - 1
12 nov Abcoude fc JO14-2 - JOS Watergraafsmeer JO14-1 4 - 6
05 nov Almere FC JO14-2 - Abcoude fc JO14-2 1 - 3
05 nov SDOB JO14-1 - DRC JO14-1 0 - 4
05 nov Volendam (rkav) JO14-2 - Purmerend JO14-1 1 - 4
05 nov JOS Watergraafsmeer JO14-1 - FC Weesp JO14-2 4 - 1
29 okt FC Weesp JO14-2 - DRC JO14-1 1 - 0
29 okt Abcoude fc JO14-2 - Purmerend JO14-1 1 - 4
29 okt Almere FC JO14-2 - SDOB JO14-1 1 - 3
29 okt JOS Watergraafsmeer JO14-1 - Volendam (rkav) JO14-2 4 - 3

Volendam (rkav) JO14-2 (B9410 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-2 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-2 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-2 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-2 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-2 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-2 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-2 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-2 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
03 dec 10:30 uur Purmerend JO14-1 - Almere FC JO14-2 Meer informatie
03 dec 12:30 uur FC Weesp JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-2 Meer informatie
03 dec 13:45 uur SDOB JO14-1 - JOS Watergraafsmeer JO14-1 Meer informatie
07 dec 18:30 uur DRC JO14-1 - JOS Watergraafsmeer JO14-1 Meer informatie
10 dec 10:00 uur JOS Watergraafsmeer JO14-1 - Purmerend JO14-1 Meer informatie
10 dec 10:05 uur Volendam (rkav) JO14-2 - SDOB JO14-1 Meer informatie
10 dec 11:30 uur Almere FC JO14-2 - DRC JO14-1 Meer informatie
10 dec 13:00 uur Abcoude fc JO14-2 - FC Weesp JO14-2 Meer informatie
13 dec 19:00 uur DRC JO14-1 - Abcoude fc JO14-2 Meer informatie

Volendam (rkav) JO14-2 (B9410 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info