JO16-2

Volendam (rkav) JO16-2 (B3520 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Zandvoort s.v. JO16-1 3 2 1 0 11 2 9 7
2 Volendam (rkav) JO16-2 3 2 0 1 19 3 16 6
3 RCZ JO16-1 3 1 1 1 7 8 -1 4
4 ASC De Volewijckers JO16-2 3 0 0 3 0 24 -24 0

Volendam (rkav) JO16-2 (0233 Onder 16 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO16-2 3 2 1 0 13 5 8 7
2 Jong Holland JO16-1 2 2 0 0 17 1 16 6
3 Castricum FC JO16-1 3 2 0 1 14 5 9 6
4 West Frisia JO16-1 4 1 2 1 10 12 -2 5
5 Kolping Boys JO16-2 4 1 2 1 6 11 -5 5
6 Valken de JO16-1 2 1 1 0 8 2 6 4
7 Always Forward JO16-2 3 1 1 1 6 6 0 4
8 RKEDO JO16-1 1 1 0 0 6 0 6 3
9 Hercules Zaandam sc JO16-1 3 0 1 2 4 16 -12 1
10 ASC De Volewijckers JO16-2 2 0 0 2 3 12 -9 0
11 FC Uitgeest JO16-1 3 0 0 3 3 20 -17 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
21 nov 12:05 uur Regulier Volendam (rkav) JO16-2 - Jong Holland JO16-1 Meer informatie
28 nov 14:30 uur Regulier Always Forward JO16-2 - Volendam (rkav) JO16-2 Meer informatie
12 dec 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO16-2 - West Frisia JO16-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO16-2 (B3520 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
12 sep ASC De Volewijckers JO16-2 - Volendam (rkav) JO16-2 0 - 11
12 sep RCZ JO16-1 - Zandvoort s.v. JO16-1 1 - 1
05 sep RCZ JO16-1 - ASC De Volewijckers JO16-2 5 - 0
05 sep Zandvoort s.v. JO16-1 - Volendam (rkav) JO16-2 2 - 1
29 aug ASC De Volewijckers JO16-2 - Zandvoort s.v. JO16-1 0 - 8
29 aug Volendam (rkav) JO16-2 - RCZ JO16-1 7 - 1

Volendam (rkav) JO16-2 (0233 Onder 16 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
10 okt Always Forward JO16-2 - FC Uitgeest JO16-1 4 - 2
10 okt Castricum FC JO16-1 - Hercules Zaandam sc JO16-1
10 okt West Frisia JO16-1 - Kolping Boys JO16-2 1 - 1
03 okt ASC De Volewijckers JO16-2 - Castricum FC JO16-1 0 - 6
03 okt Kolping Boys JO16-2 - Volendam (rkav) JO16-2 1 - 1
03 okt Hercules Zaandam sc JO16-1 - West Frisia JO16-1 3 - 3
03 okt Valken de JO16-1 - Always Forward JO16-2 1 - 1
26 sep RKEDO JO16-1 - Hercules Zaandam sc JO16-1 6 - 0
26 sep Valken de JO16-1 - FC Uitgeest JO16-1 7 - 1
26 sep Volendam (rkav) JO16-2 - Castricum FC JO16-1 5 - 3
26 sep West Frisia JO16-1 - ASC De Volewijckers JO16-2 6 - 3
26 sep Jong Holland JO16-1 - Kolping Boys JO16-2 8 - 1
19 sep FC Uitgeest JO16-1 - Jong Holland JO16-1 0 - 9
19 sep Kolping Boys JO16-2 - Always Forward JO16-2 3 - 1
19 sep Hercules Zaandam sc JO16-1 - Volendam (rkav) JO16-2 1 - 7
19 sep Castricum FC JO16-1 - West Frisia JO16-1 5 - 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
14 nov 11:00 uur ASC De Volewijckers JO16-2 - RKEDO JO16-1 Meer informatie
14 nov 12:30 uur Jong Holland JO16-1 - Valken de JO16-1 Meer informatie