JO16-2

Volendam (rkav) JO16-2 (B3520 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Zandvoort s.v. JO16-1 3 2 1 0 11 2 9 7
2 Volendam (rkav) JO16-2 3 2 0 1 19 3 16 6
3 RCZ JO16-1 3 1 1 1 7 8 -1 4
4 ASC De Volewijckers JO16-2 3 0 0 3 0 24 -24 0

Volendam (rkav) JO16-2 (0233 Onder 16 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO16-2 3 2 1 0 13 5 8 7
2 Jong Holland JO16-1 2 2 0 0 17 1 16 6
3 Castricum FC JO16-1 3 2 0 1 14 5 9 6
4 West Frisia JO16-1 4 1 2 1 10 12 -2 5
5 Kolping Boys JO16-2 4 1 2 1 6 11 -5 5
6 Valken de JO16-1 2 1 1 0 8 2 6 4
7 Always Forward JO16-2 3 1 1 1 6 6 0 4
8 RKEDO JO16-1 1 1 0 0 6 0 6 3
9 Hercules Zaandam sc JO16-1 3 0 1 2 4 16 -12 1
10 ASC De Volewijckers JO16-2 2 0 0 2 3 12 -9 0
11 FC Uitgeest JO16-1 3 0 0 3 3 20 -17 0

Volendam (rkav) JO16-2 (0353 Onder 16 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Always Forward JO16-2 4 3 1 0 14 4 10 10
2 Volendam (rkav) JO16-2 3 2 1 0 14 2 12 7
3 Valken de JO16-1 3 2 0 1 10 8 2 6
4 West Frisia JO16-1 3 0 0 3 8 14 -6 0
5 Volendam (rkav) JO16-3 3 0 0 3 0 18 -18 0

Volendam (rkav) JO16-2 (0384 Onder 16 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO16-2 6 6 0 0 45 10 35 18
2 Zaanlandia JO16-1 6 3 1 2 10 10 0 10
3 Purmerland JO16-1 6 3 1 2 12 13 -1 10
4 Atletico Club Amsterdam JO16-1 6 3 0 3 14 12 2 9
5 Purmerend JO16-1 6 2 0 4 16 21 -5 6
6 WSV 1930 JO16-1 6 2 0 4 11 26 -15 6
7 KFC JO16-1 6 1 0 5 8 24 -16 3

Volendam (rkav) JO16-2 (0385 Onder 16 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO16-2 20 14 2 4 85 41 44 44
2 Vrone JO16-1 20 14 2 4 41 17 24 44
3 Westfriezen JO16-1 20 11 3 6 52 46 6 36
4 Sporting Andijk JO16-1 19 10 2 7 47 40 7 32
5 Blokkers de JO16-1 19 9 3 7 38 34 4 30
6 Always Forward JO16-2 20 9 1 10 31 35 -4 28
7 Purmerend JO16-1 20 7 2 11 36 58 -22 23
8 Purmerland JO16-1 20 7 1 12 31 44 -13 22
9 s.v. Enkhuizen JO16-1 20 6 3 11 28 36 -8 21
10 Medemblik FC JO16-1 17 3 5 9 33 43 -10 14
11 Purmersteijn JO16-2 19 3 4 12 26 54 -28 13

Volendam (rkav) JO16-2 (0353 Onder 16 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase A-Cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO16-2 5 3 1 1 9 7 2 10
2 Dijk De asv JO16-1 5 2 3 0 10 4 6 9
3 KFC JO16-1 5 2 2 1 20 9 11 8
4 DRC JO16-1 5 2 1 2 15 12 3 7
5 Swift JO16-1 5 2 1 2 12 14 -2 7
6 Overbos sv. JO16-2 5 0 0 5 4 24 -20 0

Volendam (rkav) JO16-2 (0360 Onder 16 (2e fase A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 AS'80 JO16-1 5 4 1 0 28 4 24 13
2 Dijk De asv JO16-1 5 4 1 0 15 2 13 13
3 Almere FC JO16-1 5 3 0 2 10 12 -2 9
4 DRC JO16-1 5 2 2 1 9 9 0 8
5 Volendam (rkav) JO16-2 5 2 0 3 10 13 -3 6
6 Buitenboys sc. JO16-2 5 2 0 3 11 17 -6 6
7 DTA Fortius asv JO16-2 5 1 0 4 12 17 -5 3
8 BFC JO16-2 5 0 0 5 3 24 -21 0

Volendam (rkav) JO16-2 (B3530 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 16 2e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 AFC 34 JO16-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Amsterdam JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Argon JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 AS'80 JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bloemendaal JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Buitenboys sc. JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Buitenveldert sc. JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DHSC JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Hollandia JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Hoofddorp s.v. JO16-2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Houten JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 IJsselmeervogels JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Kampong JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Koninklijke HFC JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Purmersteijn JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 PVCV JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Reiger Boys JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Roda '46 JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 SDO JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 SDZ JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 UVV JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Victoria JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Volendam (rkav) JO16-2 0 0 0 0 0 0 0 0
24 VVIJ JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 VVZ '49 JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Westfriezen JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 WV-HEDW JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Zeeburgia avv JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
06 dec 20:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO16-2 - AS'80 JO16-1 Meer informatie
14 dec 19:00 uur Regulier Buitenboys sc. JO16-2 - Volendam (rkav) JO16-2 Meer informatie
17 dec 10:20 uur Beker Volendam (rkav) JO16-2 - Purmersteijn JO16-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO16-2 (B3520 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO16-2 (0233 Onder 16 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO16-2 (0353 Onder 16 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO16-2 (0384 Onder 16 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO16-2 (0385 Onder 16 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO16-2 (0353 Onder 16 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase A-Cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 okt Swift JO16-1 - Volendam (rkav) JO16-2 4 - 0
01 okt Overbos sv. JO16-2 - DRC JO16-1 0 - 7
01 okt Dijk De asv JO16-1 - KFC JO16-1 2 - 2
24 sep DRC JO16-1 - Dijk De asv JO16-1 1 - 1
24 sep KFC JO16-1 - Swift JO16-1 2 - 2
24 sep Volendam (rkav) JO16-2 - Overbos sv. JO16-2 4 - 0

Volendam (rkav) JO16-2 (0360 Onder 16 (2e fase A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
26 nov Almere FC JO16-1 - DRC JO16-1 2 - 3
26 nov DTA Fortius asv JO16-2 - AS'80 JO16-1 0 - 6
26 nov Dijk De asv JO16-1 - Buitenboys sc. JO16-2 5 - 1
26 nov Volendam (rkav) JO16-2 - BFC JO16-2 2 - 1
19 nov DRC JO16-1 - Dijk De asv JO16-1 0 - 0
19 nov Buitenboys sc. JO16-2 - AS'80 JO16-1 3 - 7
19 nov Volendam (rkav) JO16-2 - DTA Fortius asv JO16-2 5 - 2
19 nov BFC JO16-2 - Almere FC JO16-1 1 - 5
12 nov AS'80 JO16-1 - DRC JO16-1 1 - 1
12 nov DTA Fortius asv JO16-2 - BFC JO16-2 7 - 1
12 nov Almere FC JO16-1 - Buitenboys sc. JO16-2 1 - 0
12 nov Dijk De asv JO16-1 - Volendam (rkav) JO16-2 5 - 0
05 nov DRC JO16-1 - Volendam (rkav) JO16-2 3 - 2
05 nov Buitenboys sc. JO16-2 - DTA Fortius asv JO16-2 3 - 2
05 nov AS'80 JO16-1 - Almere FC JO16-1 7 - 0
05 nov BFC JO16-2 - Dijk De asv JO16-1 0 - 3
29 okt DTA Fortius asv JO16-2 - Dijk De asv JO16-1 1 - 2
29 okt Buitenboys sc. JO16-2 - DRC JO16-1 4 - 2
29 okt Almere FC JO16-1 - Volendam (rkav) JO16-2 2 - 1 (0 - 0)
29 okt AS'80 JO16-1 - BFC JO16-2 7 - 0

Volendam (rkav) JO16-2 (B3530 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 16 2e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO16-2 (B3520 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO16-2 (0233 Onder 16 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO16-2 (0353 Onder 16 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO16-2 (0384 Onder 16 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO16-2 (0385 Onder 16 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO16-2 (0353 Onder 16 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase A-Cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO16-2 (0360 Onder 16 (2e fase A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
03 dec 10:00 uur Dijk De asv JO16-1 - Almere FC JO16-1 Meer informatie
03 dec 14:30 uur DTA Fortius asv JO16-2 - DRC JO16-1 Meer informatie
03 dec 14:40 uur BFC JO16-2 - Buitenboys sc. JO16-2 Meer informatie
06 dec 20:00 uur Volendam (rkav) JO16-2 - AS'80 JO16-1 Meer informatie
10 dec 13:00 uur AS'80 JO16-1 - Dijk De asv JO16-1 Meer informatie
10 dec 14:00 uur Almere FC JO16-1 - DTA Fortius asv JO16-2 Meer informatie
10 dec 17:00 uur DRC JO16-1 - BFC JO16-2 Meer informatie
14 dec 19:00 uur Buitenboys sc. JO16-2 - Volendam (rkav) JO16-2 Meer informatie

Volendam (rkav) JO16-2 (B3530 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 16 2e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
17 dec 09:00 uur SDZ JO16-1 - FC Amsterdam JO16-1 Meer informatie
17 dec 10:00 uur VVZ '49 JO16-1 - DHSC JO16-1 Meer informatie
17 dec 10:20 uur Volendam (rkav) JO16-2 - Purmersteijn JO16-1 Meer informatie
17 dec 10:30 uur Victoria JO16-1 - Argon JO16-1 Meer informatie
17 dec 10:30 uur Reiger Boys JO16-1 - AFC 34 JO16-2 Meer informatie
17 dec 11:30 uur Buitenveldert sc. JO16-1 - WV-HEDW JO16-1 Meer informatie
17 dec 12:00 uur AS'80 JO16-1 - Buitenboys sc. JO16-1 Meer informatie
17 dec 12:00 uur Hoofddorp s.v. JO16-2 - Zeeburgia avv JO16-1 Meer informatie
17 dec 12:15 uur UVV JO16-1 - PVCV JO16-1 Meer informatie
17 dec 13:00 uur Westfriezen JO16-1 - Hollandia JO16-1 Meer informatie
17 dec 14:30 uur Houten JO16-1 - VVIJ JO16-1 Meer informatie
17 dec 15:00 uur Roda '46 JO16-1 - SDO JO16-1 Meer informatie