JO14-3

Volendam (rkav) JO14-3 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO14-3 3 3 0 0 33 5 28 9
2 Reiger Boys JO14-3 4 3 0 1 19 9 10 9
3 MOC JO14-1 3 2 1 0 16 2 14 7
4 Sporting Andijk JO14-1 4 2 1 1 6 4 2 7
5 Always Forward JO14-3 4 2 0 2 10 14 -4 6
6 Spirit 30 (SC) JO14-1 4 2 0 2 8 24 -16 6
7 Berkhout JO14-1 2 1 0 1 7 2 5 3
8 Blokkers de JO14-1 3 1 0 2 12 8 4 3
9 DWB JO14-1 2 0 2 0 3 3 0 2
10 VVW JO14-1 3 0 0 3 2 11 -9 0
11 Westfriezen JO14-3 4 0 0 4 6 40 -34 0

Volendam (rkav) JO14-3 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO14-3 3 3 0 0 16 4 12 9
2 De Wherevogels JO14-1 3 2 0 1 14 3 11 6
3 Purmersteijn JO14-2 3 1 0 2 5 13 -8 3
4 Beemster JO14-1 3 0 0 3 4 19 -15 0

Volendam (rkav) JO14-3 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO14-3 4 3 0 1 17 8 9 9
2 De Wherevogels JO14-1 2 1 0 1 5 7 -2 3
3 ZOB JO14-2 2 0 0 2 3 10 -7 0

Volendam (rkav) JO14-3 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 RCZ JO14-1 6 5 1 0 30 11 19 16
2 De Wherevogels JO14-1 6 5 0 1 29 10 19 15
3 Volendam (rkav) JO14-3 6 3 0 3 28 27 1 9
4 Buitenveldert sc. MO14-1 6 2 2 2 19 15 4 8
5 SDOB JO14-1 6 1 1 4 13 17 -4 4
6 DRC JO14-2 6 1 1 4 14 33 -19 4
7 Rijp (de) JO14-1 6 1 1 4 13 33 -20 4

Volendam (rkav) JO14-3 (0390 Onder 14 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Kolping Boys JO14-2 6 6 0 0 27 8 19 18
2 Assendelft JO14-1 6 4 1 1 20 8 12 13
3 Zuidermeer JO14-1 6 4 1 1 20 8 12 13
4 Volendam (rkav) JO14-3 6 4 0 2 21 18 3 12
5 DEM (RKVV) JO14-2 7 3 0 4 15 21 -6 9
6 Vrone JO14-1 7 2 0 5 14 18 -4 6
7 Alkmaarsche Boys JO14-1 6 1 0 5 12 23 -11 3
8 Vitesse 22 JO14-2 6 0 0 6 3 28 -25 0

Volendam (rkav) JO14-3 (0391 Onder 14 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Zuidermeer JO14-1 11 9 2 0 44 10 34 29
2 Zwaluwen 30 HCSV JO14-1 11 9 1 1 43 9 34 28
3 Westfriezen JO14-1 11 7 1 3 31 17 14 22
4 Blokkers de JO14-1 10 5 3 2 24 13 11 18
5 Volendam (rkav) JO14-3 11 5 1 5 32 24 8 16
6 s.v. Enkhuizen JO14-1 11 5 1 5 24 25 -1 16
7 SDOB JO14-1 11 4 2 5 37 28 9 14
8 Sporting Andijk JO14-1 11 4 2 5 24 34 -10 14
9 DESS JO14-1 11 3 2 6 16 24 -8 11
10 Always Forward JO14-3 10 3 1 6 25 35 -10 10
11 KFC JO14-2 11 1 2 8 20 51 -31 5
12 Rijp (de) JO14-1 11 0 2 9 12 62 -50 2

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-3 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-3 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-3 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-3 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-3 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-3 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
28 mei Rijp (de) JO14-1 - DESS JO14-1 2 - 2
21 mei KFC JO14-2 - Westfriezen JO14-1 0 - 3
21 mei Sporting Andijk JO14-1 - SDOB JO14-1 3 - 3
21 mei Volendam (rkav) JO14-3 - Zwaluwen 30 HCSV JO14-1 0 - 2
21 mei s.v. Enkhuizen JO14-1 - Zuidermeer JO14-1 1 - 4
14 mei Zuidermeer JO14-1 - Sporting Andijk JO14-1 6 - 1
14 mei Westfriezen JO14-1 - Blokkers de JO14-1 1 - 1
14 mei Zwaluwen 30 HCSV JO14-1 - s.v. Enkhuizen JO14-1 5 - 2
14 mei DESS JO14-1 - Volendam (rkav) JO14-3 4 - 3
14 mei Always Forward JO14-3 - Rijp (de) JO14-1 8 - 1
14 mei SDOB JO14-1 - KFC JO14-2 6 - 2
30 apr KFC JO14-2 - Blokkers de JO14-1 2 - 6
23 apr KFC JO14-2 - Zwaluwen 30 HCSV JO14-1 2 - 6
23 apr DESS JO14-1 - Zuidermeer JO14-1 0 - 1
23 apr Rijp (de) JO14-1 - Sporting Andijk JO14-1 1 - 8
23 apr Volendam (rkav) JO14-3 - Westfriezen JO14-1 0 - 4
23 apr Blokkers de JO14-1 - SDOB JO14-1 3 - 2
23 apr s.v. Enkhuizen JO14-1 - Always Forward JO14-3 5 - 1

Volendam (rkav) JO14-3 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-3 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-3 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-3 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-3 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-3 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info