JO14-3

Volendam (rkav) JO14-3 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO14-3 3 3 0 0 33 5 28 9
2 Reiger Boys JO14-3 4 3 0 1 19 9 10 9
3 MOC JO14-1 3 2 1 0 16 2 14 7
4 Sporting Andijk JO14-1 4 2 1 1 6 4 2 7
5 Always Forward JO14-3 4 2 0 2 10 14 -4 6
6 Spirit 30 (SC) JO14-1 4 2 0 2 8 24 -16 6
7 Berkhout JO14-1 2 1 0 1 7 2 5 3
8 Blokkers de JO14-1 3 1 0 2 12 8 4 3
9 DWB JO14-1 2 0 2 0 3 3 0 2
10 VVW JO14-1 3 0 0 3 2 11 -9 0
11 Westfriezen JO14-3 4 0 0 4 6 40 -34 0

Volendam (rkav) JO14-3 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO14-3 3 3 0 0 16 4 12 9
2 De Wherevogels JO14-1 3 2 0 1 14 3 11 6
3 Purmersteijn JO14-2 3 1 0 2 5 13 -8 3
4 Beemster JO14-1 3 0 0 3 4 19 -15 0

Volendam (rkav) JO14-3 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO14-3 4 3 0 1 17 8 9 9
2 De Wherevogels JO14-1 2 1 0 1 5 7 -2 3
3 ZOB JO14-2 2 0 0 2 3 10 -7 0

Volendam (rkav) JO14-3 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 RCZ JO14-1 6 5 1 0 30 11 19 16
2 De Wherevogels JO14-1 6 5 0 1 29 10 19 15
3 Volendam (rkav) JO14-3 6 3 0 3 28 27 1 9
4 Buitenveldert sc. MO14-1 6 2 2 2 19 15 4 8
5 SDOB JO14-1 6 1 1 4 13 17 -4 4
6 DRC JO14-2 6 1 1 4 14 33 -19 4
7 Rijp (de) JO14-1 6 1 1 4 13 33 -20 4

Volendam (rkav) JO14-3 (0390 Onder 14 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Kolping Boys JO14-2 6 6 0 0 27 8 19 18
2 Assendelft JO14-1 6 4 1 1 20 8 12 13
3 Zuidermeer JO14-1 6 4 1 1 20 8 12 13
4 Volendam (rkav) JO14-3 6 4 0 2 21 18 3 12
5 DEM (RKVV) JO14-2 7 3 0 4 15 21 -6 9
6 Vrone JO14-1 7 2 0 5 14 18 -4 6
7 Alkmaarsche Boys JO14-1 6 1 0 5 12 23 -11 3
8 Vitesse 22 JO14-2 6 0 0 6 3 28 -25 0

Volendam (rkav) JO14-3 (0391 Onder 14 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Zuidermeer JO14-1 11 9 2 0 44 10 34 29
2 Zwaluwen 30 HCSV JO14-1 11 9 1 1 43 9 34 28
3 Westfriezen JO14-1 11 7 1 3 31 17 14 22
4 Blokkers de JO14-1 10 5 3 2 24 13 11 18
5 Volendam (rkav) JO14-3 11 5 1 5 32 24 8 16
6 s.v. Enkhuizen JO14-1 11 5 1 5 24 25 -1 16
7 SDOB JO14-1 11 4 2 5 37 28 9 14
8 Sporting Andijk JO14-1 11 4 2 5 24 34 -10 14
9 DESS JO14-1 11 3 2 6 16 24 -8 11
10 Always Forward JO14-3 10 3 1 6 25 35 -10 10
11 KFC JO14-2 11 1 2 8 20 51 -31 5
12 Rijp (de) JO14-1 11 0 2 9 12 62 -50 2

Volendam (rkav) JO14-3 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DRC JO14-1 5 4 1 0 16 4 12 13
2 Purmerend JO14-2 5 3 2 0 27 13 14 11
3 Marken sv. JO14-1 5 2 2 1 11 11 0 8
4 Volendam (rkav) JO14-3 5 1 1 3 9 14 -5 4
5 Purmersteijn JO14-3 5 1 0 4 9 20 -11 3
6 EVC JO14-1 5 0 2 3 6 16 -10 2

Volendam (rkav) JO14-3 (0390 Onder 14 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Sporting Krommenie JO14-1 7 5 0 2 48 14 34 15
2 Volendam (rkav) JO14-3 7 4 2 1 30 4 26 14
3 OSV JO14-1 5 4 1 0 28 4 24 13
4 FC Uitgeest JO14-2 6 4 1 1 28 8 20 13
5 ODIN 59 JO14-3 6 3 0 3 8 27 -19 9
6 Zaandijk JO14-2 7 2 1 4 13 14 -1 7
7 Onze Gezellen JO14-2 7 1 0 6 7 34 -27 3
8 WSV 1930 JO14-2 7 0 1 6 6 63 -57 1

Volendam (rkav) JO14-3 (0391 Onder 14 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SEW JO14-1 2 2 0 0 13 2 11 6
2 Volendam (rkav) JO14-3 2 2 0 0 7 2 5 6
3 s.v. Enkhuizen JO14-2 2 2 0 0 6 1 5 6
4 s.v. Enkhuizen JO14-3 2 1 1 0 8 5 3 4
5 Spirit 30 (SC) JO14-1 2 1 1 0 6 3 3 4
6 Dynamo JO14-1 2 1 0 1 5 3 2 3
7 Blokkers de JO14-2 2 1 0 1 6 6 0 3
8 Valken de JO14-1 2 1 0 1 5 6 -1 3
9 Sporting Andijk JO14-1 2 0 0 2 3 7 -4 0
10 ST SSV/Sporting S JO14-1 2 0 0 2 2 8 -6 0
11 Zouaven (de) JO14-2 2 0 0 2 2 8 -6 0
12 Kwiek 78 JO14-1 2 0 0 2 1 13 -12 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
11 feb 12:30 uur Regulier Dynamo JO14-1 - Volendam (rkav) JO14-3 Meer informatie
04 mrt 10:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO14-3 - Spirit 30 (SC) JO14-1 Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Regulier s.v. Enkhuizen JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-3 Meer informatie
18 mrt 10:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO14-3 - Valken de JO14-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO14-3 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-3 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-3 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-3 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-3 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-3 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-3 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-3 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
17 dec Volendam (rkav) JO14-3 - Onze Gezellen JO14-2 2 - 0
10 dec Onze Gezellen JO14-2 - Sporting Krommenie JO14-1 1 - 7
10 dec WSV 1930 JO14-2 - ODIN 59 JO14-3 0 - 3
10 dec Zaandijk JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-3 2 - 1
03 dec Sporting Krommenie JO14-1 - WSV 1930 JO14-2 16 - 0
03 dec FC Uitgeest JO14-2 - Zaandijk JO14-2 1 - 0

Volendam (rkav) JO14-3 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
04 feb SEW JO14-1 - Valken de JO14-1 5 - 2
04 feb Blokkers de JO14-2 - s.v. Enkhuizen JO14-2 1 - 4
04 feb ST SSV/Sporting S JO14-1 - Spirit 30 (SC) JO14-1 0 - 3
04 feb s.v. Enkhuizen JO14-3 - Zouaven (de) JO14-2 5 - 2
04 feb Volendam (rkav) JO14-3 - Sporting Andijk JO14-1 4 - 2
04 feb Kwiek 78 JO14-1 - Dynamo JO14-1 1 - 5
28 jan Spirit 30 (SC) JO14-1 - s.v. Enkhuizen JO14-3 3 - 3
28 jan SEW JO14-1 - Kwiek 78 JO14-1 8 - 0
28 jan Blokkers de JO14-2 - ST SSV/Sporting S JO14-1 5 - 2
28 jan Zouaven (de) JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-3 0 - 3
28 jan s.v. Enkhuizen JO14-2 - Dynamo JO14-1 2 - 0
28 jan Valken de JO14-1 - Sporting Andijk JO14-1 3 - 1

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO14-3 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-3 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-3 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-3 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-3 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-3 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-3 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-3 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-3 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
11 feb 10:30 uur Sporting Andijk JO14-1 - s.v. Enkhuizen JO14-3 Meer informatie
11 feb 11:00 uur Valken de JO14-1 - Blokkers de JO14-2 Meer informatie
11 feb 11:30 uur s.v. Enkhuizen JO14-2 - ST SSV/Sporting S JO14-1 Meer informatie
11 feb 12:30 uur Dynamo JO14-1 - Volendam (rkav) JO14-3 Meer informatie
11 feb 13:00 uur Zouaven (de) JO14-2 - SEW JO14-1 Meer informatie
11 feb 14:30 uur Spirit 30 (SC) JO14-1 - Kwiek 78 JO14-1 Meer informatie
18 feb 11:45 uur ST SSV/Sporting S JO14-1 - Valken de JO14-1 Meer informatie
04 mrt 10:30 uur Sporting Andijk JO14-1 - Dynamo JO14-1 Meer informatie
04 mrt 10:30 uur Volendam (rkav) JO14-3 - Spirit 30 (SC) JO14-1 Meer informatie
04 mrt 12:15 uur Kwiek 78 JO14-1 - s.v. Enkhuizen JO14-2 Meer informatie
04 mrt 13:15 uur s.v. Enkhuizen JO14-3 - SEW JO14-1 Meer informatie
04 mrt 13:15 uur Blokkers de JO14-2 - Zouaven (de) JO14-2 Meer informatie
11 mrt 11:00 uur Valken de JO14-1 - Kwiek 78 JO14-1 Meer informatie
11 mrt 12:30 uur Dynamo JO14-1 - s.v. Enkhuizen JO14-3 Meer informatie
11 mrt 13:00 uur Zouaven (de) JO14-2 - ST SSV/Sporting S JO14-1 Meer informatie
11 mrt 14:00 uur SEW JO14-1 - Blokkers de JO14-2 Meer informatie
11 mrt 14:30 uur s.v. Enkhuizen JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-3 Meer informatie
11 mrt 15:55 uur Spirit 30 (SC) JO14-1 - Sporting Andijk JO14-1 Meer informatie
18 mrt 10:30 uur Sporting Andijk JO14-1 - s.v. Enkhuizen JO14-2 Meer informatie
18 mrt 10:30 uur Volendam (rkav) JO14-3 - Valken de JO14-1 Meer informatie
18 mrt 12:15 uur Kwiek 78 JO14-1 - Zouaven (de) JO14-2 Meer informatie
18 mrt 12:30 uur Dynamo JO14-1 - Spirit 30 (SC) JO14-1 Meer informatie
18 mrt 13:15 uur ST SSV/Sporting S JO14-1 - SEW JO14-1 Meer informatie
18 mrt 13:15 uur s.v. Enkhuizen JO14-3 - Blokkers de JO14-2 Meer informatie

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie