JO17-5

Volendam (rkav) JO17-5 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerland JO17-1 7 6 1 0 39 8 31 19
2 Graftdijk JO17-1 7 5 2 0 25 5 20 17
3 Westfriezen JO17-2 7 3 2 2 24 24 0 11
4 Purmerend JO17-1 7 2 3 2 12 10 2 9
5 Volendam (rkav) JO17-5 7 3 0 4 23 27 -4 9
6 IVV JO17-2 6 2 1 3 21 21 0 7
7 KFC JO17-3 6 1 1 4 9 23 -14 4
8 ZOB JO17-3 7 0 0 7 10 45 -35 0

Volendam (rkav) JO17-5 (0383 Onder 17 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 IVV JO17-2 14 9 1 4 33 27 6 28
2 BFC JO17-3 13 8 1 4 46 24 22 25
3 ZCFC JO17-1 13 7 0 6 32 31 1 21
4 Altius JO17-1 14 6 3 5 27 30 -3 21
5 Graveland 's JO17-2 15 7 0 8 41 43 -2 21
6 Volendam (rkav) JO17-5 13 6 2 5 34 34 0 20
7 Victoria JO17-6 13 6 1 6 31 30 1 19
8 RAP sv. JO17-1 13 4 0 9 41 53 -12 12
9 KFC JO17-3 14 3 2 9 25 38 -13 11

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
21 mei 15:00 uur Regulier KFC JO17-3 - Volendam (rkav) JO17-5 Meer informatie
28 mei 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO17-5 - Victoria JO17-6 Meer informatie
04 jun 12:30 uur Regulier BFC JO17-3 - Volendam (rkav) JO17-5 Meer informatie

Volendam (rkav) JO17-5 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-5 (0383 Onder 17 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
14 mei ZCFC JO17-1 - Altius JO17-1 1 - 2
14 mei RAP sv. JO17-1 - BFC JO17-3 3 - 2
14 mei Graveland 's JO17-2 - KFC JO17-3 3 - 0
07 mei Victoria JO17-6 - KFC JO17-3 0 - 0
07 mei IVV JO17-2 - Altius JO17-1 3 - 1
30 apr Volendam (rkav) JO17-5 - KFC JO17-3 7 - 1
23 apr BFC JO17-3 - ZCFC JO17-1 5 - 0
23 apr Altius JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-5 3 - 0
09 apr KFC JO17-3 - Altius JO17-1 0 - 1
09 apr Victoria JO17-6 - Graveland 's JO17-2 6 - 2
09 apr Volendam (rkav) JO17-5 - BFC JO17-3 4 - 2
09 apr RAP sv. JO17-1 - IVV JO17-2 5 - 2
02 apr IVV JO17-2 - ZCFC JO17-1 2 - 4
02 apr Altius JO17-1 - Victoria JO17-6 2 - 1
02 apr Graveland 's JO17-2 - RAP sv. JO17-1 6 - 4
26 mrt Altius JO17-1 - Graveland 's JO17-2 6 - 0
26 mrt Victoria JO17-6 - BFC JO17-3 0 - 6
26 mrt Volendam (rkav) JO17-5 - IVV JO17-2 3 - 3
19 mrt BFC JO17-3 - Altius JO17-1 2 - 2
19 mrt IVV JO17-2 - KFC JO17-3 2 - 0
19 mrt Graveland 's JO17-2 - ZCFC JO17-1 2 - 0
19 mrt RAP sv. JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-5 3 - 5
12 mrt BFC JO17-3 - Graveland 's JO17-2 4 - 0
12 mrt KFC JO17-3 - RAP sv. JO17-1 2 - 5
12 mrt Victoria JO17-6 - IVV JO17-2 1 - 2
12 mrt Volendam (rkav) JO17-5 - ZCFC JO17-1 0 - 3

Volendam (rkav) JO17-5 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-5 (0383 Onder 17 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
21 mei 14:30 uur Victoria JO17-6 - ZCFC JO17-1 Meer informatie
21 mei 14:30 uur Altius JO17-1 - RAP sv. JO17-1 Meer informatie
21 mei 15:00 uur KFC JO17-3 - Volendam (rkav) JO17-5 Meer informatie
21 mei 15:15 uur BFC JO17-3 - IVV JO17-2 Meer informatie
28 mei 12:00 uur Volendam (rkav) JO17-5 - Victoria JO17-6 Meer informatie
28 mei 14:15 uur BFC JO17-3 - KFC JO17-3 Meer informatie
28 mei 14:30 uur ZCFC JO17-1 - RAP sv. JO17-1 Meer informatie
30 mei 19:00 uur Graveland 's JO17-2 - IVV JO17-2 Meer informatie
04 jun 10:00 uur RAP sv. JO17-1 - Altius JO17-1 Meer informatie
04 jun 10:45 uur ZCFC JO17-1 - Victoria JO17-6 Meer informatie
04 jun 12:30 uur BFC JO17-3 - Volendam (rkav) JO17-5 Meer informatie