JO11-2

Volendam (rkav) JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ASC De Volewijckers JO11-1 5 5 0 0 85 9 76 15
2 Purmersteijn JO11-1 5 4 0 1 41 21 20 12
3 SVA JO11-1 5 3 0 2 24 39 -15 9
4 Hollandia JO11-2 5 2 0 3 22 27 -5 6
5 KGB JO11-1 4 0 0 4 7 28 -21 0
6 Volendam (rkav) JO11-2 4 0 0 4 8 63 -55 0

Volendam (rkav) JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend JO11-1JM 6 6 0 0 46 6 40 18
2 SDZ JO11-3 6 5 0 1 44 9 35 15
3 Volendam (rkav) JO11-2 6 4 0 2 44 16 28 12
4 Swift JO11-2 6 3 1 2 31 24 7 10
5 RCZ JO11-1 6 2 1 3 12 27 -15 7
6 KFC JO11-2 6 2 0 4 14 49 -35 6
7 ASC De Volewijckers JO11-1 6 1 0 5 12 39 -27 3
8 DTA Fortius asv JO11-1 6 0 0 6 6 39 -33 0

Volendam (rkav) JO11-2 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO11-2 7 6 1 0 55 20 35 19
2 AFC JO11-1 7 5 0 2 49 38 11 15
3 SDZ JO11-3 7 4 1 2 22 25 -3 13
4 Baarn sv JO11-1 6 3 1 2 23 19 4 10
5 Victoria JO11-2 6 2 1 3 23 23 0 7
6 Buitenveldert sc. JO11-1 7 2 0 5 25 48 -23 6
7 AS'80 JO11-2 5 1 0 4 21 27 -6 3
8 Huizen JO11-1 7 1 0 6 27 45 -18 3

Volendam (rkav) JO11-2 (0270 Onder 11 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO11-2 3 3 0 0 26 11 15 9
2 Purmerend JO11-1JM 3 2 0 1 21 11 10 6
3 Blokkers de JO11-1 3 2 0 1 12 14 -2 6
4 Assendelft JO11-1 3 1 0 2 25 12 13 3
5 Spirit 30 (SC) JO11-1 3 1 0 2 10 23 -13 3
6 Always Forward JO11-1 3 0 0 3 10 33 -23 0

Volendam (rkav) JO11-2 (0289 Onder 11 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO11-2 (0289 Onder 11 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 KSV JO11-1 8 6 1 1 60 32 28 19
2 Purmerend JO11-1JM 7 5 0 2 47 29 18 15
3 Blokkers de JO11-1 8 4 1 3 29 33 -4 13
4 Kolping Boys JO11-1 7 2 2 3 25 25 0 8
5 Volendam (rkav) JO11-1 8 2 2 4 32 53 -21 8
6 Assendelft JO11-1 7 2 1 4 29 42 -13 7
7 Spirit 30 (SC) JO11-1 8 2 1 5 30 41 -11 7
8 Volendam (rkav) JO11-2 5 2 0 3 36 33 3 6

Volendam (rkav) JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn JO11-1 6 6 0 0 83 8 75 18
2 OFC JO11-1 6 5 0 1 54 20 34 15
3 Assendelft JO11-1 6 3 0 3 25 34 -9 9
4 Schagen United JO11-1 6 2 2 2 26 37 -11 8
5 Purmerend JO11-2 6 2 1 3 21 28 -7 7
6 Kadoelen sv. JO11-1 6 2 1 3 18 31 -13 7
7 ZOB JO11-1 6 1 1 4 11 38 -27 4
8 Volendam (rkav) JO11-2 6 0 1 5 10 52 -42 1

Volendam (rkav) JO11-2 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Rijp (de) JO11-1 4 3 0 1 22 15 7 9
2 Beemster JO11-1 3 2 1 0 9 5 4 7
3 ZOB JO11-1 4 2 0 2 12 10 2 6
4 Purmersteijn JO11-2 4 2 0 2 16 15 1 6
5 Monnickendam JO11-1 4 2 0 2 14 18 -4 6
6 EVC JO11-1 4 1 2 1 8 9 -1 5
7 Volendam (rkav) JO11-2 4 1 1 2 13 17 -4 4
8 De Wherevogels JO11-1 3 0 0 3 11 16 -5 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
03 dec 09:55 uur Regulier Volendam (rkav) JO11-2 - ZOB JO11-1 Meer informatie
10 dec 08:30 uur Regulier Monnickendam JO11-1 - Volendam (rkav) JO11-2 Meer informatie

Volendam (rkav) JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-2 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-2 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-2 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO11-2 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
15 okt Volendam (rkav) JO11-2 - Kadoelen sv. JO11-1 2 - 5
08 okt ZOB JO11-1 - Purmersteijn JO11-1 0 - 11
08 okt OFC JO11-1 - Kadoelen sv. JO11-1 13 - 3
08 okt Schagen United JO11-1 - Assendelft JO11-1 10 - 4
08 okt Purmerend JO11-2 - Volendam (rkav) JO11-2 9 - 0
01 okt Assendelft JO11-1 - Volendam (rkav) JO11-2 7 - 3
01 okt Purmersteijn JO11-1 - Schagen United JO11-1 16 - 1
01 okt OFC JO11-1 - Purmerend JO11-2 5 - 1
01 okt Kadoelen sv. JO11-1 - ZOB JO11-1 3 - 1
24 sep ZOB JO11-1 - Assendelft JO11-1 4 - 3
24 sep Schagen United JO11-1 - OFC JO11-1 2 - 10
24 sep Purmerend JO11-2 - Kadoelen sv. JO11-1 6 - 0
24 sep Volendam (rkav) JO11-2 - Purmersteijn JO11-1 2 - 16

Volendam (rkav) JO11-2 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
03 dec Volendam (rkav) JO11-2 - ZOB JO11-1
26 nov Volendam (rkav) JO11-2 - Rijp (de) JO11-1 5 - 7
26 nov Monnickendam JO11-1 - ZOB JO11-1 3 - 4
26 nov Purmersteijn JO11-2 - EVC JO11-1 7 - 1
19 nov De Wherevogels JO11-1 - Rijp (de) JO11-1 4 - 7
19 nov Purmersteijn JO11-2 - Volendam (rkav) JO11-2 6 - 3
19 nov EVC JO11-1 - Monnickendam JO11-1 5 - 0
19 nov ZOB JO11-1 - Beemster JO11-1 2 - 3
12 nov Volendam (rkav) JO11-2 - EVC JO11-1 1 - 1
12 nov Rijp (de) JO11-1 - ZOB JO11-1 3 - 0
12 nov Beemster JO11-1 - Purmersteijn JO11-2 5 - 2
12 nov Monnickendam JO11-1 - De Wherevogels JO11-1 5 - 4
05 nov EVC JO11-1 - Beemster JO11-1 1 - 1
05 nov Rijp (de) JO11-1 - Monnickendam JO11-1 5 - 6
05 nov De Wherevogels JO11-1 - Volendam (rkav) JO11-2 3 - 4
05 nov ZOB JO11-1 - Purmersteijn JO11-2 6 - 1

Volendam (rkav) JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-2 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-2 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-2 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO11-2 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-2 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
03 dec 08:45 uur Beemster JO11-1 - Monnickendam JO11-1 Meer informatie
03 dec 09:30 uur Purmersteijn JO11-2 - Rijp (de) JO11-1 Meer informatie
03 dec 09:55 uur Volendam (rkav) JO11-2 - ZOB JO11-1 Meer informatie
03 dec 11:45 uur EVC JO11-1 - De Wherevogels JO11-1 Meer informatie
10 dec 08:30 uur Monnickendam JO11-1 - Volendam (rkav) JO11-2 Meer informatie
10 dec 08:45 uur ZOB JO11-1 - EVC JO11-1 Meer informatie
10 dec 09:30 uur Rijp (de) JO11-1 - Beemster JO11-1 Meer informatie
10 dec 10:15 uur De Wherevogels JO11-1 - Purmersteijn JO11-2 Meer informatie
12 dec 19:00 uur Beemster JO11-1 - De Wherevogels JO11-1 Meer informatie