JO11-2

Volendam (rkav) JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ASC De Volewijckers JO11-1 5 5 0 0 85 9 76 15
2 Purmersteijn JO11-1 5 4 0 1 41 21 20 12
3 SVA JO11-1 5 3 0 2 24 39 -15 9
4 Hollandia JO11-2 5 2 0 3 22 27 -5 6
5 KGB JO11-1 4 0 0 4 7 28 -21 0
6 Volendam (rkav) JO11-2 4 0 0 4 8 63 -55 0

Volendam (rkav) JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend JO11-1 6 6 0 0 46 6 40 18
2 SDZ JO11-3 6 5 0 1 44 9 35 15
3 Volendam (rkav) JO11-2 6 4 0 2 44 16 28 12
4 Swift JO11-2 6 3 1 2 31 24 7 10
5 RCZ JO11-1 6 2 1 3 12 27 -15 7
6 KFC JO11-2 6 2 0 4 14 49 -35 6
7 ASC De Volewijckers JO11-1 6 1 0 5 12 39 -27 3
8 JOGA Fortius asv JO11-1 6 0 0 6 6 39 -33 0

Volendam (rkav) JO11-2 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO11-2 7 6 1 0 55 20 35 19
2 AFC JO11-1 7 5 0 2 49 38 11 15
3 SDZ JO11-3 7 4 1 2 22 25 -3 13
4 Baarn sv JO11-1 6 3 1 2 23 19 4 10
5 Victoria JO11-2 6 2 1 3 23 23 0 7
6 Buitenveldert sc. JO11-1 7 2 0 5 25 48 -23 6
7 AS'80 JO11-2 5 1 0 4 21 27 -6 3
8 Huizen JO11-1 7 1 0 6 27 45 -18 3

Volendam (rkav) JO11-2 (0270 Onder 11 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Always Forward JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Assendelft JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Blokkers de JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Purmerend JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Spirit 30 (SC) JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Volendam (rkav) JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
29 jan 10:15 uur Regulier Volendam (rkav) JO11-2 - Spirit 30 (SC) JO11-1 Meer informatie
05 feb 09:45 uur Regulier Always Forward JO11-1 - Volendam (rkav) JO11-2 Meer informatie
12 feb 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO11-2 - Blokkers de JO11-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-2 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
18 dec AFC JO11-1 - Baarn sv JO11-1 6 - 3
18 dec Volendam (rkav) JO11-2 - Buitenveldert sc. JO11-1 8 - 1
11 dec AS'80 JO11-2 - Huizen JO11-1 10 - 2
11 dec Victoria JO11-2 - Baarn sv JO11-1 2 - 3
11 dec SDZ JO11-3 - AFC JO11-1 6 - 5
04 dec Baarn sv JO11-1 - SDZ JO11-3 0 - 3
04 dec AFC JO11-1 - AS'80 JO11-2 9 - 2
04 dec Huizen JO11-1 - Volendam (rkav) JO11-2 1 - 9
04 dec Buitenveldert sc. JO11-1 - Victoria JO11-2 1 - 7
27 nov Buitenveldert sc. JO11-1 - SDZ JO11-3 2 - 5
27 nov AFC JO11-1 - Huizen JO11-1 9 - 6
27 nov Volendam (rkav) JO11-2 - Victoria JO11-2 7 - 4
20 nov AS'80 JO11-2 - Volendam (rkav) JO11-2 4 - 8
20 nov Huizen JO11-1 - Buitenveldert sc. JO11-1 6 - 7
20 nov SDZ JO11-3 - Victoria JO11-2 2 - 2

Volendam (rkav) JO11-2 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-2 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-2 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
29 jan 09:00 uur Assendelft JO11-1 - Always Forward JO11-1 Meer informatie
29 jan 10:15 uur Volendam (rkav) JO11-2 - Spirit 30 (SC) JO11-1 Meer informatie
29 jan 10:30 uur Purmerend JO11-1 - Blokkers de JO11-1 Meer informatie
05 feb 09:45 uur Always Forward JO11-1 - Volendam (rkav) JO11-2 Meer informatie
05 feb 10:00 uur Blokkers de JO11-1 - Assendelft JO11-1 Meer informatie
05 feb 10:30 uur Purmerend JO11-1 - Spirit 30 (SC) JO11-1 Meer informatie
12 feb 09:00 uur Assendelft JO11-1 - Purmerend JO11-1 Meer informatie
12 feb 09:00 uur Volendam (rkav) JO11-2 - Blokkers de JO11-1 Meer informatie
12 feb 10:30 uur Spirit 30 (SC) JO11-1 - Always Forward JO11-1 Meer informatie