JO14-5

Volendam (rkav) JO14-5 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SVW 27 JO14-2 3 2 1 0 10 3 7 7
2 Volendam (rkav) JO14-5 3 2 0 1 28 10 18 6
3 Blokkers de JO14-2 3 1 1 1 6 10 -4 4
4 Wiron JO14-1 3 0 0 3 4 25 -21 0

Volendam (rkav) JO14-5 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 GeuzenMiddenmeer JO14-1 3 3 0 0 17 6 11 9
2 RCZ JO14-2 4 3 0 1 11 7 4 9
3 Purmersteijn JO14-2 2 2 0 0 14 1 13 6
4 Diemen sv. JO14-2 3 2 0 1 11 2 9 6
5 De Wherevogels JO14-2 4 2 0 2 13 16 -3 6
6 Volendam (rkav) JO14-5 3 1 1 1 10 10 0 4
7 Meteoor De sv. JO14-1 4 1 1 2 14 13 1 4
8 SVA JO14-2 1 1 0 0 3 2 1 3
9 EVC JO14-2 4 1 0 3 19 17 2 3
10 WSV 1930 JO14-3 4 1 0 3 7 18 -11 3
11 Purmerland JO14-2 4 1 0 3 7 20 -13 3
12 OFC JO14-2 2 0 0 2 1 15 -14 0

Volendam (rkav) JO14-5 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO14-5 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn JO14-3 6 6 0 0 82 8 74 18
2 De Wherevogels JO14-2 6 5 0 1 42 11 31 15
3 Purmerland JO14-2 6 3 1 2 13 25 -12 10
4 Volendam (rkav) JO14-5 6 2 0 4 32 33 -1 6
5 Kwadijk JO14-1 6 1 2 3 13 33 -20 5
6 EVC JO14-2 6 0 3 3 7 25 -18 3
7 Oosthuizen JO14-1 6 0 2 4 7 61 -54 2

Volendam (rkav) JO14-5 (0390 Onder 14 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Beemster JO14-1 6 6 0 0 34 10 24 18
2 Purmerend JO14-3 7 6 0 1 31 10 21 18
3 WSV 1930 JO14-2 7 3 2 2 15 18 -3 11
4 Kwadijk JO14-1 7 3 1 3 28 25 3 10
5 Purmerland JO14-2 6 2 1 3 16 22 -6 7
6 EVC JO14-2 7 1 1 5 11 22 -11 4
7 Volendam (rkav) JO14-5 5 1 0 4 13 23 -10 3
8 Oosthuizen JO14-1 5 0 1 4 5 23 -18 1

Volendam (rkav) JO14-5 (0391 Onder 14 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 EVC JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HBOK JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kwadijk JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oosthuizen JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Purmerend JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Purmerland JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Volendam (rkav) JO14-5 0 0 0 0 0 0 0 0
8 WBSV JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Zaanlandia JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ZCFC JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ZOB JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
05 feb 08:45 uur Regulier Volendam (rkav) JO14-5 - Oosthuizen JO14-1 Meer informatie
12 feb 11:00 uur Regulier Kwadijk JO14-1 - Volendam (rkav) JO14-5 Meer informatie
12 mrt 08:30 uur Regulier HBOK JO14-1 - Volendam (rkav) JO14-5 Meer informatie
19 mrt 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO14-5 - Purmerend JO14-3 Meer informatie
26 mrt 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO14-5 - WBSV JO14-1 Meer informatie
02 apr 11:00 uur Regulier ZCFC JO14-1 - Volendam (rkav) JO14-5 Meer informatie
09 apr 11:45 uur Regulier EVC JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-5 Meer informatie
23 apr 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO14-5 - Purmerland JO14-2 Meer informatie
14 mei 10:45 uur Regulier Zaanlandia JO14-3 - Volendam (rkav) JO14-5 Meer informatie
21 mei 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO14-5 - ZOB JO14-2 Meer informatie

Volendam (rkav) JO14-5 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-5 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-5 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO14-5 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-5 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
11 dec Purmerend JO14-3 - Kwadijk JO14-1 7 - 2
11 dec WSV 1930 JO14-2 - Purmerland JO14-2 0 - 0
11 dec Beemster JO14-1 - Oosthuizen JO14-1 7 - 0
11 dec EVC JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-5 0 - 3
04 dec Kwadijk JO14-1 - Beemster JO14-1 6 - 7
04 dec Purmerland JO14-2 - EVC JO14-2 7 - 1
04 dec Oosthuizen JO14-1 - Purmerend JO14-3 0 - 4
04 dec Volendam (rkav) JO14-5 - WSV 1930 JO14-2 2 - 6
27 nov WSV 1930 JO14-2 - Purmerend JO14-3 1 - 6
27 nov Kwadijk JO14-1 - EVC JO14-2 3 - 2
20 nov Oosthuizen JO14-1 - WSV 1930 JO14-2 1 - 3
20 nov Purmerend JO14-3 - Purmerland JO14-2 3 - 0
20 nov EVC JO14-2 - Beemster JO14-1 0 - 5
20 nov Volendam (rkav) JO14-5 - Kwadijk JO14-1 2 - 3

Volendam (rkav) JO14-5 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
29 jan ZCFC JO14-1 - Kwadijk JO14-1

Volendam (rkav) JO14-5 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-5 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-5 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO14-5 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-5 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-5 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
29 jan 08:45 uur ZOB JO14-2 - HBOK JO14-1 Meer informatie
29 jan 09:15 uur Zaanlandia JO14-3 - Oosthuizen JO14-1 Meer informatie
29 jan 09:15 uur ZCFC JO14-1 - Kwadijk JO14-1 Meer informatie
29 jan 10:30 uur WBSV JO14-1 - EVC JO14-2 Meer informatie
05 feb 08:45 uur Volendam (rkav) JO14-5 - Oosthuizen JO14-1 Meer informatie
05 feb 08:45 uur Purmerland JO14-2 - EVC JO14-2 Meer informatie
05 feb 08:45 uur ZOB JO14-2 - Kwadijk JO14-1 Meer informatie
05 feb 09:15 uur ZCFC JO14-1 - Purmerend JO14-3 Meer informatie
05 feb 10:30 uur WBSV JO14-1 - HBOK JO14-1 Meer informatie
09 feb 18:15 uur Purmerland JO14-2 - Purmerend JO14-3 Meer informatie
12 feb 08:30 uur HBOK JO14-1 - Zaanlandia JO14-3 Meer informatie
12 feb 09:30 uur EVC JO14-2 - ZOB JO14-2 Meer informatie
12 feb 10:30 uur Oosthuizen JO14-1 - Purmerland JO14-2 Meer informatie
12 feb 11:00 uur Kwadijk JO14-1 - Volendam (rkav) JO14-5 Meer informatie
12 feb 12:20 uur Purmerend JO14-3 - WBSV JO14-1 Meer informatie
12 mrt 08:30 uur HBOK JO14-1 - Volendam (rkav) JO14-5 Meer informatie
12 mrt 10:30 uur Oosthuizen JO14-1 - ZOB JO14-2 Meer informatie
12 mrt 11:00 uur Kwadijk JO14-1 - Purmerland JO14-2 Meer informatie
12 mrt 11:45 uur EVC JO14-2 - ZCFC JO14-1 Meer informatie
12 mrt 12:15 uur Purmerend JO14-3 - Zaanlandia JO14-3 Meer informatie
19 mrt 09:00 uur Volendam (rkav) JO14-5 - Purmerend JO14-3 Meer informatie
19 mrt 10:15 uur ZOB JO14-2 - Purmerland JO14-2 Meer informatie
19 mrt 10:30 uur WBSV JO14-1 - Kwadijk JO14-1 Meer informatie
19 mrt 10:45 uur Zaanlandia JO14-3 - EVC JO14-2 Meer informatie
19 mrt 11:00 uur ZCFC JO14-1 - Oosthuizen JO14-1 Meer informatie
26 mrt 09:00 uur Volendam (rkav) JO14-5 - WBSV JO14-1 Meer informatie
26 mrt 10:15 uur ZOB JO14-2 - Zaanlandia JO14-3 Meer informatie
26 mrt 11:45 uur EVC JO14-2 - HBOK JO14-1 Meer informatie
26 mrt 12:15 uur Purmerend JO14-3 - Oosthuizen JO14-1 Meer informatie
26 mrt 12:30 uur Purmerland JO14-2 - ZCFC JO14-1 Meer informatie
02 apr 08:30 uur HBOK JO14-1 - Kwadijk JO14-1 Meer informatie
02 apr 10:30 uur WBSV JO14-1 - ZOB JO14-2 Meer informatie
02 apr 10:45 uur Zaanlandia JO14-3 - Purmerland JO14-2 Meer informatie
02 apr 11:00 uur ZCFC JO14-1 - Volendam (rkav) JO14-5 Meer informatie
02 apr 12:05 uur Oosthuizen JO14-1 - EVC JO14-2 Meer informatie
09 apr 10:30 uur Oosthuizen JO14-1 - HBOK JO14-1 Meer informatie
09 apr 10:45 uur Zaanlandia JO14-3 - ZCFC JO14-1 Meer informatie
09 apr 11:00 uur Purmerland JO14-2 - WBSV JO14-1 Meer informatie
09 apr 11:45 uur EVC JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-5 Meer informatie
09 apr 12:15 uur Purmerend JO14-3 - Kwadijk JO14-1 Meer informatie
23 apr 09:00 uur Volendam (rkav) JO14-5 - Purmerland JO14-2 Meer informatie
23 apr 10:30 uur HBOK JO14-1 - Purmerend JO14-3 Meer informatie
23 apr 10:30 uur WBSV JO14-1 - Oosthuizen JO14-1 Meer informatie
23 apr 11:00 uur ZCFC JO14-1 - ZOB JO14-2 Meer informatie
23 apr 11:00 uur Kwadijk JO14-1 - Zaanlandia JO14-3 Meer informatie
14 mei 08:30 uur ZCFC JO14-1 - WBSV JO14-1 Meer informatie
14 mei 10:15 uur ZOB JO14-2 - Purmerend JO14-3 Meer informatie
14 mei 10:45 uur Zaanlandia JO14-3 - Volendam (rkav) JO14-5 Meer informatie
14 mei 11:45 uur Purmerland JO14-2 - HBOK JO14-1 Meer informatie
14 mei 11:45 uur EVC JO14-2 - Kwadijk JO14-1 Meer informatie
21 mei 09:00 uur Volendam (rkav) JO14-5 - ZOB JO14-2 Meer informatie
21 mei 10:30 uur HBOK JO14-1 - ZCFC JO14-1 Meer informatie
21 mei 10:30 uur WBSV JO14-1 - Zaanlandia JO14-3 Meer informatie
21 mei 11:00 uur Kwadijk JO14-1 - Oosthuizen JO14-1 Meer informatie
21 mei 12:15 uur Purmerend JO14-3 - EVC JO14-2 Meer informatie