JO14-5

Volendam (rkav) JO14-5 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SVW 27 JO14-2 3 2 1 0 10 3 7 7
2 Volendam (rkav) JO14-5 3 2 0 1 28 10 18 6
3 Blokkers de JO14-2 3 1 1 1 6 10 -4 4
4 Wiron JO14-1 3 0 0 3 4 25 -21 0

Volendam (rkav) JO14-5 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 GeuzenMiddenmeer JO14-1 3 3 0 0 17 6 11 9
2 RCZ JO14-2 4 3 0 1 11 7 4 9
3 Purmersteijn JO14-2 2 2 0 0 14 1 13 6
4 Diemen sv. JO14-2 3 2 0 1 11 2 9 6
5 De Wherevogels JO14-2 4 2 0 2 13 16 -3 6
6 Volendam (rkav) JO14-5 3 1 1 1 10 10 0 4
7 Meteoor De sv. JO14-1 4 1 1 2 14 13 1 4
8 SVA JO14-2 1 1 0 0 3 2 1 3
9 EVC JO14-2 4 1 0 3 19 17 2 3
10 WSV 1930 JO14-3 4 1 0 3 7 18 -11 3
11 Purmerland JO14-2 4 1 0 3 7 20 -13 3
12 OFC JO14-2 2 0 0 2 1 15 -14 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
14 nov 12:15 uur Regulier Diemen sv. JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-5 Meer informatie
21 nov 08:45 uur Regulier RCZ JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-5 Meer informatie
28 nov 10:15 uur Regulier Volendam (rkav) JO14-5 - WSV 1930 JO14-3 Meer informatie
05 dec 12:40 uur Regulier GeuzenMiddenmeer JO14-1 - Volendam (rkav) JO14-5 Meer informatie
12 dec 10:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO14-5 - Purmersteijn JO14-2 Meer informatie

Volendam (rkav) JO14-5 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
12 sep Wiron JO14-1 - Volendam (rkav) JO14-5 3 - 16
12 sep Blokkers de JO14-2 - SVW 27 JO14-2 0 - 0
05 sep Blokkers de JO14-2 - Wiron JO14-1 5 - 1
05 sep SVW 27 JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-5 6 - 3
29 aug Wiron JO14-1 - SVW 27 JO14-2 0 - 4
29 aug Volendam (rkav) JO14-5 - Blokkers de JO14-2 9 - 1

Volendam (rkav) JO14-5 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
10 okt WSV 1930 JO14-3 - Purmerland JO14-2 0 - 6
10 okt De Wherevogels JO14-2 - SVA JO14-2 2 - 3
10 okt GeuzenMiddenmeer JO14-1 - EVC JO14-2 5 - 4
10 okt Meteoor De sv. JO14-1 - RCZ JO14-2 2 - 3
03 okt Purmersteijn JO14-2 - De Wherevogels JO14-2 8 - 0
03 okt EVC JO14-2 - OFC JO14-2 10 - 1
03 okt RCZ JO14-2 - WSV 1930 JO14-3 5 - 1
03 okt Purmerland JO14-2 - Diemen sv. JO14-2 0 - 7
03 okt Volendam (rkav) JO14-5 - Meteoor De sv. JO14-1 4 - 4
26 sep Diemen sv. JO14-2 - RCZ JO14-2 0 - 1
26 sep De Wherevogels JO14-2 - EVC JO14-2 5 - 4
26 sep GeuzenMiddenmeer JO14-1 - Purmerland JO14-2 8 - 0
26 sep Meteoor De sv. JO14-1 - WSV 1930 JO14-3 3 - 5
26 sep OFC JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-5 0 - 5
19 sep WSV 1930 JO14-3 - Diemen sv. JO14-2 1 - 4
19 sep Purmerland JO14-2 - Meteoor De sv. JO14-1 1 - 5
19 sep EVC JO14-2 - Purmersteijn JO14-2 1 - 6
19 sep Volendam (rkav) JO14-5 - De Wherevogels JO14-2 1 - 6
19 sep RCZ JO14-2 - GeuzenMiddenmeer JO14-1 2 - 4

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
14 nov 08:30 uur OFC JO14-2 - Purmersteijn JO14-2 Meer informatie
14 nov 12:15 uur Diemen sv. JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-5 Meer informatie
14 nov 13:00 uur SVA JO14-2 - OFC JO14-2 Meer informatie