O23-1

Volendam (rkav) O23-1 (0376 Onder 23 (najaarsreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 BOL O23-1 7 6 0 1 33 13 20 18
2 DZS O23-1 6 5 0 1 21 14 7 15
3 Foresters (de) O23-2 7 5 0 2 27 16 11 15
4 Volendam (rkav) O23-1 6 1 1 4 15 13 2 4
5 KGB O23-2 7 1 1 5 15 25 -10 4
6 Kolping Boys O23-2 7 1 0 6 9 39 -30 3

Volendam (rkav) O23-1 (B3000 Onder 23 beker poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Marken sv. O23-1 2 2 0 0 16 1 15 6
2 Volendam (rkav) O23-1 2 1 0 1 15 4 11 3
3 Ankaraspor FC O23-1 2 0 0 2 0 26 -26 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
04 dec 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) O23-1 - Foresters (de) O23-2 Meer informatie
11 dec 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) O23-1 - DZS O23-1 Meer informatie
18 dec 15:00 uur Regulier Kolping Boys O23-2 - Volendam (rkav) O23-1 Meer informatie

Volendam (rkav) O23-1 (0376 Onder 23 (najaarsreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
27 nov Foresters (de) O23-2 - Kolping Boys O23-2 4 - 2
20 nov Foresters (de) O23-2 - KGB O23-2 6 - 2
20 nov Volendam (rkav) O23-1 - BOL O23-1 1 - 3
20 nov DZS O23-1 - Kolping Boys O23-2 5 - 1
13 nov DZS O23-1 - Foresters (de) O23-2 4 - 2
13 nov BOL O23-1 - KGB O23-2 3 - 1
06 nov KGB O23-2 - Kolping Boys O23-2 0 - 2
06 nov Volendam (rkav) O23-1 - DZS O23-1
30 okt Foresters (de) O23-2 - Volendam (rkav) O23-1 3 - 0
30 okt BOL O23-1 - Kolping Boys O23-2 12 - 1
16 okt Volendam (rkav) O23-1 - KGB O23-2 2 - 2
16 okt DZS O23-1 - BOL O23-1 4 - 3
09 okt KGB O23-2 - Foresters (de) O23-2 3 - 4
09 okt Kolping Boys O23-2 - DZS O23-1 1 - 4
09 okt BOL O23-1 - Volendam (rkav) O23-1 2 - 1
02 okt Foresters (de) O23-2 - DZS O23-1 6 - 2
02 okt KGB O23-2 - BOL O23-1 3 - 7
02 okt Volendam (rkav) O23-1 - Kolping Boys O23-2 10 - 1
25 sep Kolping Boys O23-2 - KGB O23-2 1 - 4
25 sep DZS O23-1 - Volendam (rkav) O23-1 2 - 1
25 sep BOL O23-1 - Foresters (de) O23-2 3 - 2

Volendam (rkav) O23-1 (B3000 Onder 23 beker poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) O23-1 (0376 Onder 23 (najaarsreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
04 dec 14:30 uur Volendam (rkav) O23-1 - Foresters (de) O23-2 Meer informatie
04 dec 15:00 uur Kolping Boys O23-2 - BOL O23-1 Meer informatie
04 dec 15:00 uur DZS O23-1 - KGB O23-2 Meer informatie
11 dec 12:00 uur Volendam (rkav) O23-1 - DZS O23-1 Meer informatie
11 dec 15:00 uur Kolping Boys O23-2 - Foresters (de) O23-2 Meer informatie
18 dec 14:45 uur KGB O23-2 - DZS O23-1 Meer informatie
18 dec 15:00 uur Kolping Boys O23-2 - Volendam (rkav) O23-1 Meer informatie
18 dec 15:30 uur Foresters (de) O23-2 - BOL O23-1 Meer informatie

Volendam (rkav) O23-1 (B3000 Onder 23 beker poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info