JO19-1

JO19-1

Volendam (rkav) JO19-1 (0220 Onder 19 competitie (district A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Meern De JO19-1 4 4 0 0 19 4 15 12
2 Volendam (rkav) JO19-1 3 3 0 0 10 2 8 9
3 WSV JO19-1 3 3 0 0 5 1 4 9
4 WV-HEDW JO19-1 4 3 0 1 16 2 14 9
5 Urk JO19-1 3 2 0 1 7 6 1 6
6 Sparta Nijkerk JO19-1 3 1 1 1 7 7 0 4
7 asv Dronten JO19-1 2 1 0 1 1 1 0 3
8 EDO hfc JO19-1 4 1 0 3 4 12 -8 3
9 Heino JO19-1 4 1 0 3 4 12 -8 3
10 Huizen JO19-1 3 0 1 2 5 11 -6 1
11 Be Quick '28 JO19-1 3 0 0 3 0 11 -11 0
12 ADO '20 JO19-1 4 0 0 4 5 14 -9 0

Volendam (rkav) JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Kolping Boys JO19-1 3 2 1 0 11 4 7 7
2 HSV JO19-1 3 1 2 0 10 4 6 5
3 Volendam (rkav) JO19-1 3 1 1 1 6 4 2 4
4 IJmuiden vv. JO19-1 3 0 0 3 1 16 -15 0

Volendam (rkav) JO19-1 (0345 Onder 19 Aangepast (district A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO19-1 (0220 Onder 19 (district A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Meern De JO19-1 10 9 1 0 49 17 32 28
2 WV-HEDW JO19-1 10 6 1 3 35 21 14 19
3 Huizen JO19-1 10 6 1 3 29 25 4 19
4 RKAVV JO19-1 10 6 0 4 23 21 2 18
5 S.V. Den Hoorn JO19-1 10 5 2 3 19 17 2 17
6 ADO '20 JO19-1 10 4 1 5 24 22 2 13
7 Volendam (rkav) JO19-1 10 4 1 5 23 23 0 13
8 VELO JO19-1 10 3 1 6 21 29 -8 10
9 TOGB JO19-1 10 3 0 7 15 31 -16 9
10 Oranje Wit JO19-1 10 2 1 7 13 28 -15 7
11 FC 's-Gravenzande JO19-1 10 2 1 7 13 30 -17 7

Volendam (rkav) JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO19-1 (0226 Onder 19 (voorjaar A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Kolping Boys JO19-1 10 7 1 2 25 19 6 22
2 Volendam (rkav) JO19-1 10 6 1 3 19 11 8 19
3 WV-HEDW JO19-1 10 5 1 4 22 14 8 16
4 BVC Bloemendaal JO19-1 10 5 1 4 19 19 0 16
5 Huizen JO19-1 10 3 2 5 15 21 -6 11
6 ADO '20 JO19-1 10 1 0 9 19 35 -16 3

Volendam (rkav) JO19-1 (0224 Onder 19 (najaar A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 HHC Hardenberg JO19-1 12 12 0 0 52 14 38 36
2 Volendam (rkav) JO19-1 12 9 1 2 26 15 11 28
3 Nunspeet JO19-1 12 6 1 5 27 28 -1 19
4 DZC '68 JO19-1 11 4 2 5 33 24 9 14
5 RODA '23 Rksv JO19-1 11 4 1 6 20 24 -4 13
6 Kolping Boys JO19-1 12 3 3 6 24 30 -6 12
7 Urk JO19-1 12 3 2 7 31 41 -10 11
8 Zeeburgia avv JO19-1 12 0 2 10 9 46 -37 2

Volendam (rkav) JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Hercules JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kolping Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 PVCV JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RODA '23 Rksv JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Volendam (rkav) JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zeeburgia avv JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0

Volendam (rkav) JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO19-1 1 1 0 0 7 1 6 3
2 Purmerend JO19-1 1 0 0 1 1 7 -6 0

Volendam (rkav) JO19-1 (B3280 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1/8 finales)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Abcoude fc JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DOVO JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Den Helder JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hercules JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hillegom sv JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 IJFC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kleine Sluis JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kolping Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Limmen JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Nieuwland ASC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Ouderkerk sv. JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RODA '23 Rksv JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Spakenburg JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Volendam (rkav) JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 WV-HEDW JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Zeeburgia avv JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
03 dec 12:15 uur Regulier Volendam (rkav) JO19-1 - DZC '68 JO19-1 Meer informatie
10 dec 14:45 uur Regulier Nunspeet JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1 Meer informatie
17 dec 14:30 uur Beker Ouderkerk sv. JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO19-1 (0220 Onder 19 competitie (district A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-1 (0345 Onder 19 Aangepast (district A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO19-1 (0220 Onder 19 (district A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-1 (0226 Onder 19 (voorjaar A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-1 (0224 Onder 19 (najaar A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
03 dec Volendam (rkav) JO19-1 - DZC '68 JO19-1
26 nov RODA '23 Rksv JO19-1 - Urk JO19-1 1 - 0
26 nov HHC Hardenberg JO19-1 - DZC '68 JO19-1 4 - 1
26 nov Nunspeet JO19-1 - Zeeburgia avv JO19-1 4 - 0
26 nov Volendam (rkav) JO19-1 - Kolping Boys JO19-1 1 - 0
19 nov HHC Hardenberg JO19-1 - RODA '23 Rksv JO19-1 5 - 2
19 nov Zeeburgia avv JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1 0 - 1
19 nov DZC '68 JO19-1 - Kolping Boys JO19-1 4 - 2
19 nov Urk JO19-1 - Nunspeet JO19-1 4 - 5
12 nov Kolping Boys JO19-1 - Zeeburgia avv JO19-1 1 - 1
12 nov Nunspeet JO19-1 - HHC Hardenberg JO19-1 1 - 3
12 nov Volendam (rkav) JO19-1 - Urk JO19-1 1 - 0
05 nov RODA '23 Rksv JO19-1 - Nunspeet JO19-1 4 - 1
05 nov HHC Hardenberg JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1 5 - 1
05 nov DZC '68 JO19-1 - Zeeburgia avv JO19-1 8 - 0
05 nov Urk JO19-1 - Kolping Boys JO19-1 1 - 4
29 okt Kolping Boys JO19-1 - HHC Hardenberg JO19-1 1 - 6
29 okt Nunspeet JO19-1 - DZC '68 JO19-1 3 - 2
29 okt Volendam (rkav) JO19-1 - RODA '23 Rksv JO19-1 3 - 0
29 okt Zeeburgia avv JO19-1 - Urk JO19-1 4 - 6
15 okt Zeeburgia avv JO19-1 - Kolping Boys JO19-1 1 - 3
15 okt HHC Hardenberg JO19-1 - Nunspeet JO19-1 3 - 2
15 okt DZC '68 JO19-1 - RODA '23 Rksv JO19-1 3 - 2
15 okt Urk JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1 1 - 1
08 okt Kolping Boys JO19-1 - DZC '68 JO19-1 2 - 2
08 okt RODA '23 Rksv JO19-1 - HHC Hardenberg JO19-1 2 - 4
08 okt Nunspeet JO19-1 - Urk JO19-1 2 - 1
08 okt Volendam (rkav) JO19-1 - Zeeburgia avv JO19-1 4 - 1
01 okt RODA '23 Rksv JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1 1 - 2
01 okt HHC Hardenberg JO19-1 - Kolping Boys JO19-1 4 - 1
01 okt DZC '68 JO19-1 - Nunspeet JO19-1 2 - 3
01 okt Urk JO19-1 - Zeeburgia avv JO19-1 8 - 1
24 sep Zeeburgia avv JO19-1 - DZC '68 JO19-1 0 - 6
24 sep Nunspeet JO19-1 - RODA '23 Rksv JO19-1 0 - 2
24 sep Volendam (rkav) JO19-1 - HHC Hardenberg JO19-1 1 - 4
24 sep Kolping Boys JO19-1 - Urk JO19-1 5 - 1

Volendam (rkav) JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
22 okt Volendam (rkav) JO19-1 - Purmerend JO19-1 7 - 1

Volendam (rkav) JO19-1 (B3280 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1/8 finales)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-1 (0220 Onder 19 competitie (district A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-1 (0345 Onder 19 Aangepast (district A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO19-1 (0220 Onder 19 (district A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-1 (0226 Onder 19 (voorjaar A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-1 (0224 Onder 19 (najaar A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
03 dec 10:00 uur Urk JO19-1 - HHC Hardenberg JO19-1 Meer informatie
03 dec 12:15 uur Volendam (rkav) JO19-1 - DZC '68 JO19-1 Meer informatie
03 dec 15:15 uur Kolping Boys JO19-1 - Nunspeet JO19-1 Meer informatie
03 dec 18:00 uur Zeeburgia avv JO19-1 - RODA '23 Rksv JO19-1 Meer informatie
10 dec 12:30 uur DZC '68 JO19-1 - Urk JO19-1 Meer informatie
10 dec 14:45 uur Nunspeet JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1 Meer informatie
10 dec 15:00 uur RODA '23 Rksv JO19-1 - Kolping Boys JO19-1 Meer informatie
10 dec 15:00 uur HHC Hardenberg JO19-1 - Zeeburgia avv JO19-1 Meer informatie
17 dec 15:00 uur RODA '23 Rksv JO19-1 - DZC '68 JO19-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-1 (B3280 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1/8 finales)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
12 dec 20:30 uur Hillegom sv JO19-1 - RODA '23 Rksv JO19-1 Meer informatie
17 dec 10:00 uur WV-HEDW JO19-1 - Zeeburgia avv JO19-1 Meer informatie
17 dec 12:15 uur Spakenburg JO19-1 - DOVO JO19-1 Meer informatie
17 dec 14:30 uur IJFC JO19-1 - Abcoude fc JO19-1 Meer informatie
17 dec 14:30 uur Ouderkerk sv. JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1 Meer informatie
17 dec 14:30 uur Kleine Sluis JO19-1 - FC Den Helder JO19-1 Meer informatie
17 dec 14:30 uur Nieuwland ASC JO19-1 - Hercules JO19-1 Meer informatie
17 dec 14:45 uur Limmen JO19-1 - Kolping Boys JO19-1 Meer informatie