JO13-3

Volendam (rkav) JO13-3 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO13-3 3 3 0 0 12 6 6 9
2 De Wherevogels JO13-1 4 3 0 1 26 10 16 9
3 Purmersteijn JO13-3 3 2 1 0 9 3 6 7
4 RCZ JO13-1 3 2 1 0 9 4 5 7
5 Purmerend JO13-2 3 2 0 1 12 8 4 6
6 AFC IJburg JO13-4 4 1 1 2 10 8 2 4
7 SVA JO13-2 2 1 0 1 7 6 1 3
8 IVV JO13-1 3 1 0 2 9 13 -4 3
9 FC Zaandam JO13-1 4 1 0 3 10 16 -6 3
10 Zaanlandia JO13-2 4 0 2 2 5 9 -4 2
11 OSV JO13-1 4 0 1 3 5 30 -25 1
12 Monnickendam JO13-1 1 0 0 1 2 3 -1 0

Volendam (rkav) JO13-3 (B3800 Onder 13 beker poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 EVC JO13-1 3 3 0 0 23 4 19 9
2 Spirit 30 (SC) JO13-1 3 2 0 1 18 10 8 6
3 Volendam (rkav) JO13-3 3 1 0 2 14 11 3 3
4 Zouaven (de) JO13-2 3 0 0 3 0 30 -30 0

Volendam (rkav) JO13-3 (0356 Onder 13 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Monnickendam JO13-1 3 3 0 0 15 3 12 9
2 ZOB JO13-1 3 2 0 1 8 2 6 6
3 De Wherevogels JO13-1 2 1 0 1 4 10 -6 3
4 EVC JO13-1 4 1 0 3 11 14 -3 3
5 Volendam (rkav) JO13-3 2 0 0 2 3 12 -9 0

Volendam (rkav) JO13-3 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO13-3 6 5 1 0 37 7 30 16
2 Purmerland JO13-1 6 5 0 1 39 10 29 15
3 De Wherevogels JO13-1 6 4 1 1 37 17 20 13
4 ZOB JO13-3 6 3 0 3 24 22 2 9
5 Purmersteijn JO13-4 6 1 1 4 13 26 -13 4
6 Ilpendam JO13-1 6 1 1 4 14 28 -14 4
7 Purmerend JO13-3 6 0 0 6 7 61 -54 0

Volendam (rkav) JO13-3 (0393 Onder 13 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend JO13-2 5 4 1 0 23 8 15 13
2 OFC JO13-2 6 4 1 1 15 9 6 13
3 Zaandijk JO13-1 6 3 0 3 20 17 3 9
4 Zaanlandia JO13-1 6 3 0 3 15 14 1 9
5 Purmerland JO13-1 6 3 0 3 11 15 -4 9
6 Volendam (rkav) JO13-3 5 2 0 3 13 15 -2 6
7 Kadoelen sv. JO13-2 6 0 0 6 2 21 -19 0

Volendam (rkav) JO13-3 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO13-3 (0394 Onder 13 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Hercules Zaandam sc JO13-2 11 9 0 2 58 24 34 27
2 Zaandijk JO13-1 11 8 1 2 31 18 13 25
3 Purmerland JO13-1 11 6 3 2 29 15 14 21
4 Zaanlandia JO13-1 10 6 1 3 39 23 16 19
5 KFC JO13-3 10 5 1 4 37 23 14 16
6 De Wherevogels JO13-1 10 5 1 4 44 36 8 16
7 DZS JO13-1 10 4 1 5 25 45 -20 13
8 Volendam (rkav) JO13-3 11 4 1 6 26 27 -1 13
9 SDZ JO13-4 11 3 3 5 42 34 8 12
10 OFC JO13-2 11 3 1 7 30 36 -6 10
11 WSV 1930 JO13-2 11 2 1 8 19 66 -47 7
12 ASC De Volewijckers JO13-3 11 2 0 9 18 51 -33 6

Volendam (rkav) JO13-3 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Kadoelen sv. JO13-1 5 4 1 0 38 7 31 13
2 Purmersteijn JO13-4 5 4 1 0 24 5 19 13
3 OSV JO13-1 5 3 0 2 18 16 2 9
4 Volendam (rkav) JO13-3 5 2 0 3 15 14 1 6
5 KFC JO13-3 5 1 0 4 4 26 -22 3
6 ZOB JO13-2 5 0 0 5 7 38 -31 0

Volendam (rkav) JO13-3 (0393 Onder 13 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Medemblik FC JO13-1 7 6 0 1 20 8 12 18
2 Blokkers de JO13-1 7 5 1 1 17 11 6 16
3 Purmersteijn JO13-4 7 4 1 2 19 13 6 13
4 Zwaluwen 30 HCSV JO13-1 7 3 2 2 14 9 5 11
5 SEW JO13-1 7 3 1 3 14 12 2 10
6 HSV Sport 1889 JO13-1 7 2 1 4 14 22 -8 7
7 s.v. Enkhuizen JO13-1 7 1 2 4 15 11 4 5
8 Volendam (rkav) JO13-3 7 0 0 7 5 32 -27 0

Volendam (rkav) JO13-3 (0394 Onder 13 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SDW JO13-1 2 2 0 0 17 2 15 6
2 Swift JO13-4 2 2 0 0 10 6 4 6
3 Sloterdijk avv. JO13-1 2 1 1 0 15 2 13 4
4 Kadoelen sv. MO14-1 2 1 1 0 9 4 5 4
5 Volendam (rkav) JO13-3 1 1 0 0 10 0 10 3
6 OSV JO13-1 1 1 0 0 7 1 6 3
7 OFC JO13-1 2 0 1 1 6 7 -1 1
8 DCG Rksv JO13-3 2 0 1 1 4 7 -3 1
9 RODA '23 Rksv JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SCPB'22 JO13-6 2 0 0 2 1 15 -14 0
11 SDZ JO13-5 2 0 0 2 1 16 -15 0
12 IVV JO13-2 2 0 0 2 3 23 -20 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
11 feb 10:00 uur Regulier OFC JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-3 Meer informatie
18 feb 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO13-3 - DCG Rksv JO13-3 Meer informatie
25 feb 12:30 uur Regulier RODA '23 Rksv JO13-4 - Volendam (rkav) JO13-3 Meer informatie
11 mrt 09:00 uur Regulier IVV JO13-2 - Volendam (rkav) JO13-3 Meer informatie
18 mrt 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO13-3 - SCPB'22 JO13-6 Meer informatie

Volendam (rkav) JO13-3 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-3 (B3800 Onder 13 beker poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-3 (0356 Onder 13 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-3 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-3 (0393 Onder 13 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-3 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-3 (0394 Onder 13 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-3 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-3 (0393 Onder 13 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
17 dec Purmersteijn JO13-4 - Medemblik FC JO13-1 0 - 2
14 dec Volendam (rkav) JO13-3 - Blokkers de JO13-1 0 - 2
10 dec Medemblik FC JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-3 3 - 2
10 dec Purmersteijn JO13-4 - SEW JO13-1 3 - 1
10 dec s.v. Enkhuizen JO13-1 - Zwaluwen 30 HCSV JO13-1 0 - 1
10 dec Blokkers de JO13-1 - HSV Sport 1889 JO13-1 2 - 3
03 dec SEW JO13-1 - Medemblik FC JO13-1 1 - 3
03 dec HSV Sport 1889 JO13-1 - s.v. Enkhuizen JO13-1 1 - 1
03 dec Zwaluwen 30 HCSV JO13-1 - Purmersteijn JO13-4 1 - 1

Volendam (rkav) JO13-3 (0394 Onder 13 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
04 feb Sloterdijk avv. JO13-1 - IVV JO13-2 14 - 1
04 feb SCPB'22 JO13-6 - SDW JO13-1 0 - 8
04 feb DCG Rksv JO13-3 - Swift JO13-4 3 - 6
04 feb Volendam (rkav) JO13-3 - SDZ JO13-5 10 - 0
04 feb Kadoelen sv. MO14-1 - OFC JO13-1 3 - 3
28 jan DCG Rksv JO13-3 - Sloterdijk avv. JO13-1 1 - 1
28 jan SDZ JO13-5 - Kadoelen sv. MO14-1 1 - 6
28 jan SCPB'22 JO13-6 - OSV JO13-1 1 - 7
28 jan Swift JO13-4 - OFC JO13-1 4 - 3
28 jan SDW JO13-1 - IVV JO13-2 9 - 2
28 jan OSC JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-3 1 - 2

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO13-3 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-3 (B3800 Onder 13 beker poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-3 (0356 Onder 13 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-3 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-3 (0393 Onder 13 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-3 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-3 (0394 Onder 13 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-3 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-3 (0393 Onder 13 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-3 (0394 Onder 13 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
11 feb 09:00 uur IVV JO13-2 - Kadoelen sv. MO14-1 Meer informatie
11 feb 10:00 uur Swift JO13-4 - SCPB'22 JO13-6 Meer informatie
11 feb 10:00 uur OFC JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-3 Meer informatie
11 feb 11:00 uur SDZ JO13-5 - DCG Rksv JO13-3 Meer informatie
11 feb 13:30 uur SDW JO13-1 - OSV JO13-1 Meer informatie
11 feb 13:30 uur RODA '23 Rksv JO13-4 - Sloterdijk avv. JO13-1 Meer informatie
18 feb 09:00 uur Volendam (rkav) JO13-3 - DCG Rksv JO13-3 Meer informatie
18 feb 10:00 uur OFC JO13-1 - IVV JO13-2 Meer informatie
18 feb 12:00 uur OSV JO13-1 - RODA '23 Rksv JO13-4 Meer informatie
25 feb 12:30 uur RODA '23 Rksv JO13-4 - Volendam (rkav) JO13-3 Meer informatie
04 mrt 09:00 uur SCPB'22 JO13-6 - SDZ JO13-5 Meer informatie
04 mrt 10:45 uur OSV JO13-1 - Swift JO13-4 Meer informatie
04 mrt 11:00 uur Sloterdijk avv. JO13-1 - SDW JO13-1 Meer informatie
11 mrt 08:30 uur Swift JO13-4 - Sloterdijk avv. JO13-1 Meer informatie
11 mrt 09:00 uur IVV JO13-2 - Volendam (rkav) JO13-3 Meer informatie
11 mrt 11:00 uur DCG Rksv JO13-3 - SCPB'22 JO13-6 Meer informatie
11 mrt 11:30 uur SDZ JO13-5 - OSV JO13-1 Meer informatie
11 mrt 11:30 uur SDW JO13-1 - Kadoelen sv. MO14-1 Meer informatie
11 mrt 12:30 uur RODA '23 Rksv JO13-4 - OFC JO13-1 Meer informatie
18 mrt 09:00 uur Volendam (rkav) JO13-3 - SCPB'22 JO13-6 Meer informatie
18 mrt 09:00 uur IVV JO13-2 - RODA '23 Rksv JO13-4 Meer informatie
18 mrt 10:00 uur OFC JO13-1 - SDW JO13-1 Meer informatie
18 mrt 10:15 uur Kadoelen sv. MO14-1 - Swift JO13-4 Meer informatie
18 mrt 11:00 uur Sloterdijk avv. JO13-1 - SDZ JO13-5 Meer informatie
18 mrt 12:00 uur OSV JO13-1 - DCG Rksv JO13-3 Meer informatie
25 mrt 10:15 uur Kadoelen sv. MO14-1 - RODA '23 Rksv JO13-4 Meer informatie

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie