JO13-3

Volendam (rkav) JO13-3 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO13-3 3 3 0 0 12 6 6 9
2 De Wherevogels JO13-1 4 3 0 1 26 10 16 9
3 Purmersteijn JO13-3 3 2 1 0 9 3 6 7
4 RCZ JO13-1 3 2 1 0 9 4 5 7
5 Purmerend JO13-2 3 2 0 1 12 8 4 6
6 AFC IJburg JO13-4 4 1 1 2 10 8 2 4
7 SVA JO13-2 2 1 0 1 7 6 1 3
8 IVV JO13-1 3 1 0 2 9 13 -4 3
9 FC Zaandam JO13-1 4 1 0 3 10 16 -6 3
10 Zaanlandia JO13-2 4 0 2 2 5 9 -4 2
11 OSV JO13-1 4 0 1 3 5 30 -25 1
12 Monnickendam JO13-1 1 0 0 1 2 3 -1 0

Volendam (rkav) JO13-3 (B3800 Onder 13 beker poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 EVC JO13-1 3 3 0 0 23 4 19 9
2 Spirit 30 (SC) JO13-1 3 2 0 1 18 10 8 6
3 Volendam (rkav) JO13-3 3 1 0 2 14 11 3 3
4 Zouaven (de) JO13-2 3 0 0 3 0 30 -30 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
21 nov 10:30 uur Regulier RCZ JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-3 Meer informatie
28 nov 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO13-3 - OSV JO13-1 Meer informatie
05 dec 08:45 uur Regulier Zaanlandia JO13-2 - Volendam (rkav) JO13-3 Meer informatie
12 dec 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO13-3 - Purmerend JO13-2 Meer informatie

Volendam (rkav) JO13-3 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
10 okt De Wherevogels JO13-1 - AFC IJburg JO13-4 5 - 2
10 okt OSV JO13-1 - Zaanlandia JO13-2 2 - 2
10 okt RCZ JO13-1 - FC Zaandam JO13-1 5 - 3
10 okt Purmersteijn JO13-3 - IVV JO13-1
10 okt Volendam (rkav) JO13-3 - Monnickendam JO13-1
03 okt AFC IJburg JO13-4 - Purmersteijn JO13-3 1 - 2
03 okt FC Zaandam JO13-1 - Purmerend JO13-2 4 - 3
03 okt IVV JO13-1 - OSV JO13-1 5 - 3
03 okt SVA JO13-2 - Volendam (rkav) JO13-3 2 - 5
03 okt Zaanlandia JO13-2 - De Wherevogels JO13-1 2 - 3
26 sep RCZ JO13-1 - AFC IJburg JO13-4 1 - 1
26 sep OSV JO13-1 - De Wherevogels JO13-1 0 - 17
26 sep Purmersteijn JO13-3 - Zaanlandia JO13-2 1 - 1
26 sep Purmerend JO13-2 - IVV JO13-1 6 - 2
26 sep Volendam (rkav) JO13-3 - FC Zaandam JO13-1 3 - 2
19 sep AFC IJburg JO13-4 - OSV JO13-1 6 - 0
19 sep FC Zaandam JO13-1 - SVA JO13-2 1 - 5
19 sep De Wherevogels JO13-1 - Purmersteijn JO13-3 1 - 6
19 sep IVV JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-3 2 - 4
19 sep Monnickendam JO13-1 - Purmerend JO13-2 2 - 3
19 sep Zaanlandia JO13-2 - RCZ JO13-1 0 - 3

Volendam (rkav) JO13-3 (B3800 Onder 13 beker poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
12 sep Spirit 30 (SC) JO13-1 - EVC JO13-1 3 - 5
12 sep Volendam (rkav) JO13-3 - Zouaven (de) JO13-2 8 - 0
08 sep Spirit 30 (SC) JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-3 7 - 5
05 sep EVC JO13-1 - Zouaven (de) JO13-2 14 - 0
29 aug Zouaven (de) JO13-2 - Spirit 30 (SC) JO13-1 0 - 8
29 aug Volendam (rkav) JO13-3 - EVC JO13-1 1 - 4

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info