JO12-1

Volendam (rkav) JO12-1 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Almere City JO12-1 5 5 0 0 37 6 31 15
2 Hoofddorp s.v. JO12-1 5 4 0 1 25 8 17 12
3 Volendam (rkav) JO12-1 5 3 0 2 20 6 14 9
4 Koninklijke HFC JO12-1 5 2 0 3 14 22 -8 6
5 BFC JO12-1 5 1 0 4 8 35 -27 3
6 SDZ JO12-1 5 0 0 5 4 31 -27 0

Volendam (rkav) JO12-1 (0364 Onder 12 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Always Forward JO12-7 3 2 1 0 16 5 11 7
2 Volendam (rkav) JO12-1 3 1 1 1 10 9 1 4
3 Blokkers de JO12-3 2 0 0 2 4 16 -12 0

Volendam (rkav) JO12-1 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Koninklijke HFC JO12-1 6 6 0 0 74 9 65 18
2 Hoofddorp s.v. JO12-1 6 4 0 2 37 20 17 12
3 Swift, JO12-1JM 6 4 0 2 29 16 13 12
4 VVC fc JO12-1 6 4 0 2 36 28 8 12
5 AFC 34 JO12-1JM 6 3 0 3 29 23 6 9
6 SDZ JO12-1 6 1 1 4 17 38 -21 4
7 Volendam (rkav) JO12-1 6 1 1 4 24 50 -26 4
8 Nieuw West United SV JO12-1 6 0 0 6 10 72 -62 0

Volendam (rkav) JO12-1 (0331 Onder 12 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Koninklijke HFC JO12-2 7 6 0 1 32 21 11 18
2 DSS JO12-1 7 5 1 1 36 11 25 16
3 V.V. Bergen JO12-1 6 4 1 1 22 13 9 13
4 AFC 34 JO12-1JM 7 3 0 4 37 25 12 9
5 Volendam (rkav) JO12-1 7 3 0 4 25 48 -23 9
6 Hillegom sv JO12-1 7 2 0 5 30 28 2 6
7 Hoofddorp s.v. JO12-1 7 2 0 5 32 33 -1 6
8 SDZ JO12-1 6 1 0 5 13 48 -35 3

Volendam (rkav) JO12-1 (0332 Onder 12 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO12-1 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend JO12-1 6 5 0 1 34 11 23 15
2 Koninklijke HFC JO12-2 6 4 0 2 37 22 15 12
3 AFC JO12-2 3 3 0 0 24 17 7 9
4 VVA/Spartaan JO12-1 6 3 0 3 38 36 2 9
5 Diemen sv. JO12-1 5 2 0 3 22 22 0 6
6 Volendam (rkav) JO12-1 5 1 1 3 9 19 -10 4
7 AFC JO12-1 6 1 1 4 21 40 -19 4
8 SDZ JO12-1 5 1 0 4 9 27 -18 3

Volendam (rkav) JO12-1 (0331 Onder 12 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 KSV JO12-1 4 3 1 0 23 11 12 10
2 SVA JO12-1 4 2 1 1 13 10 3 7
3 Schagen United JO12-1 4 2 1 1 13 11 2 7
4 Reiger Boys JO12-1 4 2 0 2 12 12 0 6
5 Zouaven De JO12-1JM 4 1 2 1 8 11 -3 5
6 SVIJ JO12-1 4 1 1 2 14 13 1 4
7 AFC 34 JO12-2JM 4 0 3 1 6 8 -2 3
8 Volendam (rkav) JO12-1 4 0 1 3 7 20 -13 1

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
03 dec 10:15 uur Regulier Reiger Boys JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-1 Meer informatie
10 dec 12:05 uur Regulier Volendam (rkav) JO12-1 - Zouaven De JO12-1JM Meer informatie

Volendam (rkav) JO12-1 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-1 (0364 Onder 12 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-1 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-1 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-1 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO12-1 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
08 okt AFC JO12-2 - Purmerend JO12-1 7 - 4
08 okt Diemen sv. JO12-1 - Koninklijke HFC JO12-2 1 - 5
08 okt Volendam (rkav) JO12-1 - VVA/Spartaan JO12-1 5 - 3
08 okt AFC JO12-1 - SDZ JO12-1 2 - 1
01 okt Purmerend JO12-1 - Diemen sv. JO12-1 10 - 2
01 okt VVA/Spartaan JO12-1 - AFC JO12-2 7 - 8
01 okt Volendam (rkav) JO12-1 - AFC JO12-1 2 - 2
01 okt Koninklijke HFC JO12-2 - SDZ JO12-1 7 - 2
24 sep AFC JO12-2 - Koninklijke HFC JO12-2 9 - 6
24 sep AFC JO12-1 - VVA/Spartaan JO12-1 10 - 11
24 sep SDZ JO12-1 - Purmerend JO12-1 0 - 8
24 sep Diemen sv. JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-1 7 - 1

Volendam (rkav) JO12-1 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
03 dec Reiger Boys JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-1
26 nov AFC 34 JO12-2JM - SVA JO12-1 2 - 2
26 nov Zouaven De JO12-1JM - Reiger Boys JO12-1 3 - 1
26 nov SVIJ JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-1 7 - 2
26 nov KSV JO12-1 - Schagen United JO12-1 2 - 2
19 nov Zouaven De JO12-1JM - AFC 34 JO12-2JM 1 - 1
19 nov Schagen United JO12-1 - SVIJ JO12-1 4 - 2
19 nov Reiger Boys JO12-1 - KSV JO12-1 3 - 5
19 nov Volendam (rkav) JO12-1 - SVA JO12-1 1 - 2
12 nov AFC 34 JO12-2JM - Reiger Boys JO12-1 2 - 4
12 nov SVIJ JO12-1 - Zouaven De JO12-1JM 3 - 3
12 nov KSV JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-1 10 - 3
12 nov SVA JO12-1 - Schagen United JO12-1 6 - 1
05 nov Volendam (rkav) JO12-1 - AFC 34 JO12-2JM 1 - 1
05 nov Schagen United JO12-1 - Zouaven De JO12-1JM 6 - 1
05 nov Reiger Boys JO12-1 - SVIJ JO12-1 4 - 2
05 nov SVA JO12-1 - KSV JO12-1 3 - 6

Volendam (rkav) JO12-1 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-1 (0364 Onder 12 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-1 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-1 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-1 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO12-1 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-1 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
03 dec 09:30 uur SVIJ JO12-1 - KSV JO12-1 Meer informatie
03 dec 10:15 uur AFC 34 JO12-2JM - Schagen United JO12-1 Meer informatie
03 dec 10:15 uur Reiger Boys JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-1 Meer informatie
03 dec 11:30 uur Zouaven De JO12-1JM - SVA JO12-1 Meer informatie
10 dec 08:30 uur SVA JO12-1 - SVIJ JO12-1 Meer informatie
10 dec 10:00 uur KSV JO12-1 - AFC 34 JO12-2JM Meer informatie
10 dec 11:15 uur Schagen United JO12-1 - Reiger Boys JO12-1 Meer informatie
10 dec 12:05 uur Volendam (rkav) JO12-1 - Zouaven De JO12-1JM Meer informatie