JO19-5

Volendam (rkav) JO19-5 (B3200 Onder 19 beker poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SVW 27 JO19-2 3 2 0 1 20 5 15 6
2 Volendam (rkav) JO19-5 3 2 0 1 10 5 5 6
3 EVC JO19-2 3 1 0 2 5 13 -8 3
4 WSW JO19-1 3 1 0 2 8 20 -12 3

Volendam (rkav) JO19-5 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Jong Holland JO19-3 4 4 0 0 23 8 15 12
2 Volendam (rkav) JO19-5 3 3 0 0 27 1 26 9
3 Foresters JO19-4 4 3 0 1 24 5 19 9
4 SVA JO19-4 3 2 0 1 10 8 2 6
5 KGB JO19-2 4 2 0 2 17 12 5 6
6 Meervogels 31 JO19-1 4 2 0 2 12 19 -7 6
7 Kolping Boys JO19-4 3 1 0 2 5 18 -13 3
8 Vitesse 22 JO19-2 4 1 0 3 9 20 -11 3
9 Reiger Boys JO19-2 4 1 0 3 11 32 -21 3
10 V.V. Bergen JO19-4 2 0 0 2 4 8 -4 0
11 ADO '20 JO19-5 3 0 0 3 6 17 -11 0

Volendam (rkav) JO19-5 (0350 Onder 19 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO19-5 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Vecht de JO19-1 6 6 0 0 43 3 40 18
2 KFC JO19-2 6 3 1 2 18 18 0 10
3 Amstelveen/Heemraad JO19-2 6 2 2 2 19 19 0 8
4 Volendam (rkav) JO19-5 6 2 2 2 18 23 -5 8
5 SDO JO19-2 6 2 1 3 16 15 1 7
6 HBC JO19-1 6 2 0 4 12 31 -19 6
7 CSW JO19-2 6 0 2 4 11 28 -17 2

Volendam (rkav) JO19-5 (0379 Onder 19 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Castricum FC JO19-2 18 14 3 1 116 37 79 45
2 ST VV Egmond JO19-1 18 13 2 3 79 36 43 41
3 Volendam (rkav) JO19-5 18 10 2 6 52 49 3 32
4 SVA JO19-3 18 8 4 6 40 38 2 28
5 Limmen JO19-2 18 8 3 7 60 50 10 27
6 HSV JO19-3 18 8 1 9 50 65 -15 25
7 FC Uitgeest JO19-3 18 6 4 8 50 45 5 22
8 KFC JO19-2 18 6 3 9 43 50 -7 21
9 ADO '20 JO19-3 18 6 0 12 38 68 -30 18
10 IJmuiden vv. JO19-2 18 0 0 18 13 103 -90 0

Volendam (rkav) JO19-5 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Kwadijk JO19-1 4 4 0 0 22 5 17 12
2 De Wherevogels JO19-1 4 3 0 1 13 7 6 9
3 WSW JO19-1 4 2 0 2 16 12 4 6
4 Volendam (rkav) JO19-5 4 1 0 3 11 14 -3 3
5 Ilpendam JO19-2 4 0 0 4 5 29 -24 0

Volendam (rkav) JO19-5 (0379 Onder 19 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Callantsoog JO19-1 6 6 0 0 32 4 28 18
2 Ilpendam JO19-1 7 4 0 3 29 12 17 12
3 Blokkers de JO19-2 6 3 1 2 18 11 7 10
4 WSW JO19-1 6 3 0 3 20 24 -4 9
5 Dirkshorn JO19-1 6 2 2 2 14 20 -6 8
6 V.V. Bergen JO19-2 7 2 1 4 12 23 -11 7
7 De Wherevogels JO19-1 7 1 2 4 14 22 -8 5
8 Volendam (rkav) JO19-5 7 1 2 4 10 33 -23 5

Volendam (rkav) JO19-5 (0680 Onder 19 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO19-5 (0680 Onder 19 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 FC Den Helder JO19-2 2 2 0 0 9 3 6 6
2 s.v. Enkhuizen JO19-3 2 2 0 0 7 1 6 6
3 Sporting Krommenie JO19-3 2 2 0 0 7 1 6 6
4 HSV JO19-2 1 1 0 0 7 1 6 3
5 Blauw Wit (W) JO19-1 2 1 0 1 4 6 -2 3
6 Zouaven (de) JO19-2 2 1 0 1 2 4 -2 3
7 Westzaan JO19-1 1 0 0 1 0 1 -1 0
8 ADO '20 JO19-3 1 0 0 1 1 4 -3 0
9 Ilpendam JO19-2 1 0 0 1 0 3 -3 0
10 Volendam (rkav) JO19-5 2 0 0 2 5 9 -4 0
11 Wieringermeer JO19-2 2 0 0 2 2 11 -9 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
11 feb 13:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO19-5 - s.v. Enkhuizen JO19-3 Meer informatie
18 feb 11:00 uur Regulier ADO '20 JO19-3 - Volendam (rkav) JO19-5 Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO19-5 - Sporting Krommenie JO19-3 Meer informatie
18 mrt 14:30 uur Regulier Wieringermeer JO19-2 - Volendam (rkav) JO19-5 Meer informatie

Volendam (rkav) JO19-5 (B3200 Onder 19 beker poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-5 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-5 (0350 Onder 19 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO19-5 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-5 (0379 Onder 19 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-5 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-5 (0379 Onder 19 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
14 dec Volendam (rkav) JO19-5 - Dirkshorn JO19-1 2 - 2
10 dec WSW JO19-1 - V.V. Bergen JO19-2 2 - 6
10 dec Callantsoog JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-5 3 - 0
10 dec Blokkers de JO19-2 - Ilpendam JO19-1 2 - 1
10 dec Dirkshorn JO19-1 - De Wherevogels JO19-1 4 - 2
07 dec Volendam (rkav) JO19-5 - WSW JO19-1 2 - 10
03 dec Ilpendam JO19-1 - WSW JO19-1 9 - 1
03 dec V.V. Bergen JO19-2 - Callantsoog JO19-1 0 - 8
03 dec De Wherevogels JO19-1 - Blokkers de JO19-2 1 - 1

Volendam (rkav) JO19-5 (0680 Onder 19 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO19-5 (0680 Onder 19 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
04 feb ADO '20 JO19-3 - FC Den Helder JO19-2 1 - 4
04 feb Sporting Krommenie JO19-3 - Wieringermeer JO19-2 4 - 1
04 feb s.v. Enkhuizen JO19-3 - Zouaven (de) JO19-2 4 - 1
04 feb Blauw Wit (W) JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-5 4 - 3
28 jan Ilpendam JO19-2 - Sporting Krommenie JO19-3 0 - 3
28 jan Zouaven (de) JO19-2 - Westzaan JO19-1 1 - 0
28 jan HSV JO19-2 - Wieringermeer JO19-2 7 - 1
28 jan Volendam (rkav) JO19-5 - FC Den Helder JO19-2 2 - 5
28 jan Blauw Wit (W) JO19-1 - s.v. Enkhuizen JO19-3 0 - 3

Volendam (rkav) JO19-5 (B3200 Onder 19 beker poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-5 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-5 (0350 Onder 19 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO19-5 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-5 (0379 Onder 19 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-5 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-5 (0379 Onder 19 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-5 (0680 Onder 19 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO19-5 (0680 Onder 19 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
11 feb 11:45 uur FC Den Helder JO19-2 - Sporting Krommenie JO19-3 Meer informatie
11 feb 12:05 uur Wieringermeer JO19-2 - Westzaan JO19-1 Meer informatie
11 feb 13:00 uur HSV JO19-2 - Blauw Wit (W) JO19-1 Meer informatie
11 feb 13:00 uur Volendam (rkav) JO19-5 - s.v. Enkhuizen JO19-3 Meer informatie
11 feb 14:45 uur Zouaven (de) JO19-2 - ADO '20 JO19-3 Meer informatie
18 feb 09:45 uur Blauw Wit (W) JO19-1 - Ilpendam JO19-2 Meer informatie
18 feb 10:30 uur s.v. Enkhuizen JO19-3 - HSV JO19-2 Meer informatie
18 feb 11:00 uur ADO '20 JO19-3 - Volendam (rkav) JO19-5 Meer informatie
25 feb 14:00 uur Westzaan JO19-1 - Ilpendam JO19-2 Meer informatie
04 mrt 12:45 uur Sporting Krommenie JO19-3 - Zouaven (de) JO19-2 Meer informatie
04 mrt 14:30 uur Wieringermeer JO19-2 - FC Den Helder JO19-2 Meer informatie
11 mrt 12:15 uur FC Den Helder JO19-2 - Westzaan JO19-1 Meer informatie
11 mrt 13:00 uur HSV JO19-2 - ADO '20 JO19-3 Meer informatie
11 mrt 14:00 uur Ilpendam JO19-2 - s.v. Enkhuizen JO19-3 Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Volendam (rkav) JO19-5 - Sporting Krommenie JO19-3 Meer informatie
11 mrt 14:45 uur Zouaven (de) JO19-2 - Wieringermeer JO19-2 Meer informatie
18 mrt 12:15 uur FC Den Helder JO19-2 - Zouaven (de) JO19-2 Meer informatie
18 mrt 14:30 uur Westzaan JO19-1 - Blauw Wit (W) JO19-1 Meer informatie
18 mrt 14:30 uur Wieringermeer JO19-2 - Volendam (rkav) JO19-5 Meer informatie
18 mrt 14:45 uur ADO '20 JO19-3 - Ilpendam JO19-2 Meer informatie
18 mrt 15:45 uur Sporting Krommenie JO19-3 - HSV JO19-2 Meer informatie