JO19-5

Volendam (rkav) JO19-5 (B3200 Onder 19 beker poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SVW 27 JO19-2 3 2 0 1 20 5 15 6
2 Volendam (rkav) JO19-5 3 2 0 1 10 5 5 6
3 EVC JO19-2 3 1 0 2 5 13 -8 3
4 WSW JO19-1 3 1 0 2 8 20 -12 3

Volendam (rkav) JO19-5 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Jong Holland JO19-3 4 4 0 0 23 8 15 12
2 Volendam (rkav) JO19-5 3 3 0 0 27 1 26 9
3 Foresters (de) JO19-4 4 3 0 1 24 5 19 9
4 SVA JO19-4 3 2 0 1 10 8 2 6
5 KGB JO19-2 4 2 0 2 17 12 5 6
6 Meervogels 31 JO19-1 4 2 0 2 12 19 -7 6
7 Kolping Boys JO19-4 3 1 0 2 5 18 -13 3
8 Vitesse 22 JO19-2 4 1 0 3 9 20 -11 3
9 Reiger Boys JO19-2 4 1 0 3 11 32 -21 3
10 V.V. Bergen JO19-4 2 0 0 2 4 8 -4 0
11 ADO '20 JO19-5 3 0 0 3 6 17 -11 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
28 nov 14:30 uur Regulier SVA JO19-4 - Volendam (rkav) JO19-5 Meer informatie
05 dec 12:15 uur Regulier Volendam (rkav) JO19-5 - Kolping Boys JO19-4 Meer informatie
12 dec 12:30 uur Regulier KGB JO19-2 - Volendam (rkav) JO19-5 Meer informatie

Volendam (rkav) JO19-5 (B3200 Onder 19 beker poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
12 sep Volendam (rkav) JO19-5 - EVC JO19-2 7 - 1
12 sep WSW JO19-1 - SVW 27 JO19-2 2 - 16
05 sep WSW JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-5 3 - 0
05 sep SVW 27 JO19-2 - EVC JO19-2 3 - 0
29 aug EVC JO19-2 - WSW JO19-1 4 - 3
29 aug Volendam (rkav) JO19-5 - SVW 27 JO19-2 3 - 1

Volendam (rkav) JO19-5 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
10 okt Meervogels 31 JO19-1 - Kolping Boys JO19-4 7 - 2
10 okt KGB JO19-2 - Reiger Boys JO19-2 9 - 1
10 okt Vitesse 22 JO19-2 - Foresters (de) JO19-4 1 - 7
10 okt Jong Holland JO19-3 - SVA JO19-4 4 - 3
03 okt Foresters (de) JO19-4 - KGB JO19-2 8 - 0
03 okt Kolping Boys JO19-4 - Vitesse 22 JO19-2 3 - 2
03 okt ADO '20 JO19-5 - Volendam (rkav) JO19-5 1 - 8
03 okt V.V. Bergen JO19-4 - Jong Holland JO19-3 3 - 5
03 okt Reiger Boys JO19-2 - Meervogels 31 JO19-1 1 - 4
26 sep SVA JO19-4 - ADO '20 JO19-5 4 - 3
26 sep Volendam (rkav) JO19-5 - Reiger Boys JO19-2 15 - 0
26 sep Meervogels 31 JO19-1 - Foresters (de) JO19-4 0 - 9
26 sep Vitesse 22 JO19-2 - KGB JO19-2 2 - 1
26 sep Jong Holland JO19-3 - Kolping Boys JO19-4 9 - 0
19 sep Foresters (de) JO19-4 - Volendam (rkav) JO19-5 0 - 4
19 sep KGB JO19-2 - Meervogels 31 JO19-1 7 - 1
19 sep Reiger Boys JO19-2 - Vitesse 22 JO19-2 9 - 4
19 sep V.V. Bergen JO19-4 - SVA JO19-4 1 - 3
19 sep ADO '20 JO19-5 - Jong Holland JO19-3 2 - 5

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
21 nov 12:30 uur KGB JO19-2 - ADO '20 JO19-5 Meer informatie
21 nov 12:30 uur Reiger Boys JO19-2 - SVA JO19-4 Meer informatie
21 nov 14:30 uur Vitesse 22 JO19-2 - Jong Holland JO19-3 Meer informatie
21 nov 14:45 uur Meervogels 31 JO19-1 - V.V. Bergen JO19-4 Meer informatie
21 nov 15:15 uur Foresters (de) JO19-4 - Kolping Boys JO19-4 Meer informatie