JO11-5

Volendam (rkav) JO11-5 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 De Wherevogels JO11-1 4 4 0 0 52 5 47 12
2 ZOB JO11-2 5 3 0 2 27 23 4 9
3 Volendam (rkav) JO11-5 4 2 1 1 37 22 15 7
4 WSV 1930 JO11-2 5 2 1 2 25 17 8 7
5 Purmersteijn JO11-3 4 1 0 3 10 46 -36 3
6 Monnickendam JO11-2 4 0 0 4 5 43 -38 0

Volendam (rkav) JO11-5 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 De Wherevogels JO11-1 6 6 0 0 53 8 45 18
2 Purmerend JO11-3 5 4 0 1 35 15 20 12
3 De Wherevogels JO11-2 6 3 0 3 26 20 6 9
4 Purmersteijn JO11-5 6 2 1 3 12 29 -17 7
5 Beemster JO11-1 3 2 0 1 6 8 -2 6
6 EVC JO11-1 6 1 1 4 14 28 -14 4
7 Volendam (rkav) JO11-5 5 1 0 4 15 32 -17 3
8 Monnickendam JO11-2 5 1 0 4 15 36 -21 3

Volendam (rkav) JO11-5 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend JO11-3 6 5 0 1 45 21 24 15
2 Purmersteijn JO11-5 6 5 0 1 19 14 5 15
3 SDZ JO11-5 3 2 1 0 13 11 2 7
4 De Wherevogels JO11-2 5 2 1 2 22 13 9 7
5 De Wherevogels JO11-4 4 1 2 1 13 9 4 5
6 EVC JO11-1 5 1 1 3 16 27 -11 4
7 Volendam (rkav) JO11-5 7 0 4 3 8 27 -19 4
8 Monnickendam JO11-2 6 0 1 5 14 28 -14 1

Volendam (rkav) JO11-5 (0270 Onder 11 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend JO11-3 3 2 0 1 16 10 6 6
2 Monnickendam JO11-2 1 1 0 0 3 0 3 3
3 EVC JO11-1 2 1 0 1 6 4 2 3
4 Purmersteijn JO11-5 2 1 0 1 9 11 -2 3
5 De Wherevogels JO11-4 2 1 0 1 6 9 -3 3
6 Volendam (rkav) JO11-5 2 0 0 2 4 10 -6 0

Volendam (rkav) JO11-5 (0289 Onder 11 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Kadoelen sv. JO11-1 8 8 0 0 57 17 40 24
2 OSV JO11-2 8 6 0 2 56 26 30 18
3 De Wherevogels JO11-2 8 5 1 2 29 23 6 16
4 HBOK JO11-1 8 4 0 4 36 31 5 12
5 SV Rood-Wit Zaanstad JO11-1 8 2 1 5 32 36 -4 7
6 Volendam (rkav) JO11-5 8 2 1 5 27 52 -25 7
7 Monnickendam JO11-2 8 2 0 6 22 36 -14 6
8 Hercules Zaandam sc JO11-2 8 1 1 6 24 62 -38 4

Volendam (rkav) JO11-5 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO11-5 4 4 0 0 30 6 24 12
2 Hercules Zaandam sc JO11-3 4 4 0 0 27 4 23 12
3 Zaandijk JO11-1 4 2 0 2 26 12 14 6
4 Jisp JO11-1JM 4 2 0 2 21 7 14 6
5 ZCFC JO11-1 4 1 1 2 7 22 -15 4
6 De Wherevogels JO11-3 3 1 0 2 10 14 -4 3
7 WSV 1930 JO11-2 4 0 1 3 9 30 -21 1
8 Purmerend JO11-7JM 3 0 0 3 1 36 -35 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 okt 09:00 uur Regulier Purmerend JO11-7JM - Volendam (rkav) JO11-5 Meer informatie
08 okt 11:00 uur Regulier Hercules Zaandam sc JO11-3 - Volendam (rkav) JO11-5 Meer informatie

Volendam (rkav) JO11-5 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-5 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-5 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-5 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-5 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-5 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
24 sep Jisp JO11-1JM - Purmerend JO11-7JM 12 - 0
24 sep ZCFC JO11-1 - WSV 1930 JO11-2 2 - 2
24 sep Hercules Zaandam sc JO11-3 - Zaandijk JO11-1 3 - 2
24 sep Volendam (rkav) JO11-5 - De Wherevogels JO11-3 9 - 0
17 sep Zaandijk JO11-1 - ZCFC JO11-1 10 - 2
17 sep De Wherevogels JO11-3 - WSV 1930 JO11-2 9 - 2
17 sep Volendam (rkav) JO11-5 - Jisp JO11-1JM 3 - 0
17 sep Purmerend JO11-7JM - Hercules Zaandam sc JO11-3 1 - 12
10 sep ZCFC JO11-1 - Jisp JO11-1JM 3 - 1
10 sep Zaandijk JO11-1 - Purmerend JO11-7JM 12 - 0
10 sep De Wherevogels JO11-3 - Hercules Zaandam sc JO11-3 1 - 3
10 sep WSV 1930 JO11-2 - Volendam (rkav) JO11-5 4 - 11
03 sep Hercules Zaandam sc JO11-3 - ZCFC JO11-1 9 - 0
03 sep Jisp JO11-1JM - WSV 1930 JO11-2 8 - 1
03 sep Volendam (rkav) JO11-5 - Zaandijk JO11-1 7 - 2

Volendam (rkav) JO11-5 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-5 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-5 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-5 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-5 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-5 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 okt 08:30 uur WSV 1930 JO11-2 - Hercules Zaandam sc JO11-3 Meer informatie
01 okt 09:00 uur Purmerend JO11-7JM - Volendam (rkav) JO11-5 Meer informatie
01 okt 10:15 uur De Wherevogels JO11-3 - ZCFC JO11-1 Meer informatie
01 okt 10:30 uur Zaandijk JO11-1 - Jisp JO11-1JM Meer informatie
08 okt 08:30 uur WSV 1930 JO11-2 - Zaandijk JO11-1 Meer informatie
08 okt 11:00 uur Jisp JO11-1JM - De Wherevogels JO11-3 Meer informatie
08 okt 11:00 uur ZCFC JO11-1 - Purmerend JO11-7JM Meer informatie
08 okt 11:00 uur Hercules Zaandam sc JO11-3 - Volendam (rkav) JO11-5 Meer informatie
15 okt 09:00 uur Purmerend JO11-7JM - De Wherevogels JO11-3 Meer informatie