JO11-5

Volendam (rkav) JO11-5 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 De Wherevogels JO11-1 4 4 0 0 52 5 47 12
2 ZOB JO11-2 5 3 0 2 27 23 4 9
3 Volendam (rkav) JO11-5 4 2 1 1 37 22 15 7
4 WSV 1930 JO11-2 5 2 1 2 25 17 8 7
5 Purmersteijn JO11-3 4 1 0 3 10 46 -36 3
6 Monnickendam JO11-2 4 0 0 4 5 43 -38 0

Volendam (rkav) JO11-5 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 De Wherevogels JO11-1 6 6 0 0 53 8 45 18
2 Purmerend JO11-3 5 4 0 1 35 15 20 12
3 De Wherevogels JO11-2 6 3 0 3 26 20 6 9
4 Purmersteijn JO11-5 6 2 1 3 12 29 -17 7
5 Beemster JO11-1 3 2 0 1 6 8 -2 6
6 EVC JO11-1 6 1 1 4 14 28 -14 4
7 Volendam (rkav) JO11-5 5 1 0 4 15 32 -17 3
8 Monnickendam JO11-2 5 1 0 4 15 36 -21 3

Volendam (rkav) JO11-5 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend JO11-3 6 5 0 1 45 21 24 15
2 Purmersteijn JO11-5 6 5 0 1 19 14 5 15
3 SDZ JO11-5 3 2 1 0 13 11 2 7
4 De Wherevogels JO11-2 5 2 1 2 22 13 9 7
5 De Wherevogels JO11-4 4 1 2 1 13 9 4 5
6 EVC JO11-1 5 1 1 3 16 27 -11 4
7 Volendam (rkav) JO11-5 7 0 4 3 8 27 -19 4
8 Monnickendam JO11-2 6 0 1 5 14 28 -14 1

Volendam (rkav) JO11-5 (0270 Onder 11 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 EVC JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Monnickendam JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Purmerend JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Purmersteijn JO11-5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Volendam (rkav) JO11-5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 De Wherevogels JO11-4 0 0 0 0 0 0 0 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
29 jan 09:00 uur Regulier EVC JO11-1 - Volendam (rkav) JO11-5 Meer informatie
05 feb 08:45 uur Regulier Volendam (rkav) JO11-5 - Monnickendam JO11-2 Meer informatie
12 feb 11:00 uur Regulier Purmersteijn JO11-5 - Volendam (rkav) JO11-5 Meer informatie

Volendam (rkav) JO11-5 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-5 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-5 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
18 dec De Wherevogels JO11-4 - EVC JO11-1 7 - 2
11 dec Monnickendam JO11-2 - Purmersteijn JO11-5 0 - 3
11 dec Volendam (rkav) JO11-5 - SDZ JO11-5 3 - 3
11 dec De Wherevogels JO11-2 - De Wherevogels JO11-4 4 - 4
11 dec EVC JO11-1 - Purmerend JO11-3 4 - 9
04 dec SDZ JO11-5 - Monnickendam JO11-2 5 - 4
04 dec Purmersteijn JO11-5 - Volendam (rkav) JO11-5 2 - 0
04 dec Purmerend JO11-3 - De Wherevogels JO11-2 4 - 2
27 nov Monnickendam JO11-2 - Purmerend JO11-3 5 - 6
27 nov De Wherevogels JO11-4 - Purmersteijn JO11-5 2 - 3
27 nov De Wherevogels JO11-2 - Volendam (rkav) JO11-5 7 - 1
20 nov Volendam (rkav) JO11-5 - De Wherevogels JO11-4 0 - 0
20 nov Purmersteijn JO11-5 - De Wherevogels JO11-2 2 - 0
20 nov EVC JO11-1 - Monnickendam JO11-2 5 - 3
20 nov Purmerend JO11-3 - SDZ JO11-5 4 - 5

Volendam (rkav) JO11-5 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-5 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-5 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-5 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-5 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
29 jan 09:00 uur Purmerend JO11-3 - De Wherevogels JO11-4 Meer informatie
29 jan 09:00 uur EVC JO11-1 - Volendam (rkav) JO11-5 Meer informatie
29 jan 12:00 uur Monnickendam JO11-2 - Purmersteijn JO11-5 Meer informatie
05 feb 08:45 uur Volendam (rkav) JO11-5 - Monnickendam JO11-2 Meer informatie
05 feb 09:00 uur Purmerend JO11-3 - Purmersteijn JO11-5 Meer informatie
05 feb 10:15 uur De Wherevogels JO11-4 - EVC JO11-1 Meer informatie
12 feb 09:30 uur EVC JO11-1 - Purmerend JO11-3 Meer informatie
12 feb 11:00 uur Purmersteijn JO11-5 - Volendam (rkav) JO11-5 Meer informatie
12 feb 12:00 uur Monnickendam JO11-2 - De Wherevogels JO11-4 Meer informatie