JO12-3

Volendam (rkav) JO12-3 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Monnickendam JO12-1 5 4 1 0 19 5 14 13
2 ZOB JO12-1 5 3 2 0 25 12 13 11
3 EVC JO12-1 5 1 1 3 19 17 2 4
4 Fortuna Wormerveer sv JO12-2 3 1 0 2 8 10 -2 3
5 ASC De Volewijckers JO12-1 4 0 3 1 12 16 -4 3
6 Volendam (rkav) JO12-3 4 0 1 3 8 31 -23 1

Volendam (rkav) JO12-3 (0364 Onder 12 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZOB JO12-3 4 4 0 0 18 10 8 12
2 Marken sv. JO12-1 4 1 2 1 15 14 1 5
3 De Wherevogels JO12-1 3 1 1 1 3 5 -2 4
4 Monnickendam JO12-2 4 0 3 1 12 13 -1 3
5 Volendam (rkav) JO12-3 2 0 1 1 6 7 -1 1
6 Purmerland JO12-1 3 0 1 2 7 12 -5 1

Volendam (rkav) JO12-3 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 FC Zaandam JO12-1 6 5 0 1 41 19 22 15
2 Purmersteijn JO12-1 5 4 0 1 29 11 18 12
3 SDW JO12-2 3 3 0 0 20 5 15 9
4 EVC JO12-1 6 2 1 3 41 25 16 7
5 Volendam (rkav) JO12-3 4 2 0 2 19 14 5 6
6 Meteoor De sv. JO12-1 4 1 0 3 10 25 -15 3
7 Rijp (de) JO12-1 3 0 1 2 8 13 -5 1
8 OSV JO12-3 5 0 0 5 4 60 -56 0

Volendam (rkav) JO12-3 (0331 Onder 12 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 EVC JO12-1 5 5 0 0 40 6 34 15
2 Volendam (rkav) JO12-3 6 3 1 2 22 19 3 10
3 Purmersteijn JO12-1 5 3 0 2 17 18 -1 9
4 OSV JO12-2 6 2 1 3 34 27 7 7
5 SDZ JO12-4 4 2 0 2 11 20 -9 6
6 Meteoor De sv. JO12-1 5 1 2 2 12 26 -14 5
7 DWS afc JO12-1 3 1 0 2 11 23 -12 3
8 Purmerend JO12-2 6 1 0 5 17 25 -8 3

Volendam (rkav) JO12-3 (0332 Onder 12 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO12-3 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO12-3 5 5 0 0 52 5 47 15
2 HBOK JO12-1 5 4 0 1 33 8 25 12
3 Monnickendam JO12-2 5 3 0 2 21 9 12 9
4 Purmersteijn JO12-2 5 3 0 2 22 15 7 9
5 Purmerend JO12-5 5 2 0 3 20 30 -10 6
6 De Wherevogels JO12-3 5 0 1 4 5 50 -45 1
7 OSV JO12-3 6 0 1 5 6 42 -36 1

Volendam (rkav) JO12-3 (0331 Onder 12 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DZS JO12-1 4 4 0 0 20 8 12 12
2 SVA JO12-2 3 3 0 0 24 4 20 9
3 WSV 1930 JO12-1 4 1 2 1 11 10 1 5
4 De Wherevogels JO12-1 3 0 2 1 6 7 -1 2
5 ZOB JO12-2 3 0 2 1 7 9 -2 2
6 Volendam (rkav) JO12-3 3 0 1 2 5 16 -11 1
7 Purmersteijn JO12-1 4 0 1 3 7 26 -19 1

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
03 dec 09:30 uur Regulier Purmersteijn JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-3 Meer informatie
10 dec 13:20 uur Regulier Volendam (rkav) JO12-3 - ZOB JO12-2 Meer informatie

Volendam (rkav) JO12-3 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-3 (0364 Onder 12 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-3 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-3 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-3 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO12-3 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
08 okt De Wherevogels JO12-3 - OSV JO12-3 0 - 0
08 okt HBOK JO12-1 - Monnickendam JO12-2 4 - 1
08 okt Volendam (rkav) JO12-3 - Purmerend JO12-5 14 - 2
01 okt Monnickendam JO12-2 - Purmerend JO12-5 7 - 0
01 okt OSV JO12-3 - Purmersteijn JO12-2 1 - 2
01 okt De Wherevogels JO12-3 - Volendam (rkav) JO12-3 0 - 14
24 sep Volendam (rkav) JO12-3 - OSV JO12-3 18 - 2
24 sep Purmersteijn JO12-2 - Monnickendam JO12-2 1 - 4
24 sep HBOK JO12-1 - De Wherevogels JO12-3 12 - 0

Volendam (rkav) JO12-3 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
03 dec Purmersteijn JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-3
26 nov De Wherevogels JO12-1 - DZS JO12-1 2 - 3
26 nov Purmersteijn JO12-1 - WSV 1930 JO12-1 0 - 4
26 nov SVA JO12-2 - Volendam (rkav) JO12-3 9 - 0
19 nov WSV 1930 JO12-1 - De Wherevogels JO12-1 2 - 2
19 nov Purmersteijn JO12-1 - SVA JO12-2 1 - 9
19 nov DZS JO12-1 - ZOB JO12-2 3 - 1
19 nov Purmerend JO12-3 - Volendam (rkav) JO12-3 1 - 8
12 nov De Wherevogels JO12-1 - Purmerend JO12-3 10 - 0
12 nov SVA JO12-2 - WSV 1930 JO12-1 6 - 3
12 nov ZOB JO12-2 - Purmersteijn JO12-1 4 - 4
12 nov Volendam (rkav) JO12-3 - DZS JO12-1 3 - 5
05 nov WSV 1930 JO12-1 - ZOB JO12-2 2 - 2
05 nov DZS JO12-1 - Purmersteijn JO12-1 9 - 2
05 nov Volendam (rkav) JO12-3 - De Wherevogels JO12-1 2 - 2
05 nov Purmerend JO12-3 - SVA JO12-2 0 - 12

Volendam (rkav) JO12-3 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-3 (0364 Onder 12 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-3 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-3 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-3 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO12-3 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-3 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
03 dec 09:30 uur Purmersteijn JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-3 Meer informatie
03 dec 11:45 uur ZOB JO12-2 - De Wherevogels JO12-1 Meer informatie
07 dec 17:30 uur SVA JO12-2 - DZS JO12-1 Meer informatie
10 dec 10:00 uur DZS JO12-1 - WSV 1930 JO12-1 Meer informatie
10 dec 10:15 uur De Wherevogels JO12-1 - SVA JO12-2 Meer informatie
10 dec 13:20 uur Volendam (rkav) JO12-3 - ZOB JO12-2 Meer informatie