JO14-4

Volendam (rkav) JO14-4 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO14-4 3 3 0 0 19 3 16 9
2 Always Forward JO14-3 3 1 1 1 9 7 2 4
3 ST SSV/Sporting S JO14-1 3 1 1 1 4 11 -7 4
4 VZV JO14-1 3 0 0 3 8 19 -11 0

Volendam (rkav) JO14-4 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ADO '20 JO14-2 3 3 0 0 25 6 19 9
2 Purmerland JO14-1 3 3 0 0 19 0 19 9
3 OSV JO14-1 4 3 0 1 21 5 16 9
4 Volendam (rkav) JO14-4 2 2 0 0 19 1 18 6
5 SDOB JO14-1 3 2 0 1 9 8 1 6
6 De Wherevogels JO14-1 2 1 0 1 3 3 0 3
7 WSV 1930 JO14-2 3 1 0 2 5 6 -1 3
8 ZOB JO14-2 4 1 0 3 8 14 -6 3
9 Purmerend JO14-1 4 1 0 3 3 13 -10 3
10 KFC JO14-3 3 0 0 3 2 25 -23 0
11 KFC JO14-2 3 0 0 3 2 35 -33 0

Volendam (rkav) JO14-4 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerland JO14-1 4 4 0 0 31 4 27 12
2 SDOB JO14-1 4 3 0 1 23 16 7 9
3 Muiderberg sc. JO14-1 4 1 1 2 13 19 -6 4
4 OSV JO14-1 3 1 0 2 13 22 -9 3
5 Muiden sc. JO14-1 4 0 2 2 5 17 -12 2
6 Volendam (rkav) JO14-4 3 0 1 2 10 17 -7 1

Volendam (rkav) JO14-4 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 KFC JO14-2 6 5 0 1 69 9 60 15
2 Volendam (rkav) JO14-4 6 5 0 1 52 14 38 15
3 Purmerland JO14-1 6 4 1 1 39 13 26 13
4 ZCFC JO14-1 6 3 0 3 24 22 2 9
5 DRC JO14-3 6 2 0 4 17 47 -30 6
6 Zaanlandia JO14-3 6 1 1 4 14 35 -21 4
7 RCZ JO14-3 6 0 0 6 5 80 -75 0

Volendam (rkav) JO14-4 (0390 Onder 14 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 KFC JO14-2 6 5 1 0 30 10 20 16
2 Purmersteijn JO14-3 6 4 2 0 22 14 8 14
3 DRC JO14-2 7 3 1 3 27 28 -1 10
4 Zaanlandia JO14-2 6 2 3 1 20 11 9 9
5 RCZ JO14-2 6 2 2 2 20 18 2 8
6 Volendam (rkav) JO14-4 7 2 2 3 25 24 1 8
7 De Wherevogels JO14-2 5 1 1 3 11 23 -12 4
8 ZOB JO14-2 7 0 0 7 8 35 -27 0

Volendam (rkav) JO14-4 (0391 Onder 14 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Beemster JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Purmersteijn JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RCZ JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Volendam (rkav) JO14-4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 De Wherevogels JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zaanlandia JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
29 jan 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO14-4 - De Wherevogels JO14-2 Meer informatie
05 feb 11:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO14-4 - Zaanlandia JO14-2 Meer informatie
12 feb 10:30 uur Regulier RCZ JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-4 Meer informatie
12 mrt 10:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO14-4 - Purmersteijn JO14-3 Meer informatie
19 mrt 13:15 uur Regulier Beemster JO14-1 - Volendam (rkav) JO14-4 Meer informatie
26 mrt 09:00 uur Regulier Zaanlandia JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-4 Meer informatie
02 apr 10:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO14-4 - RCZ JO14-2 Meer informatie
09 apr 10:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO14-4 - Beemster JO14-1 Meer informatie
23 apr 15:45 uur Regulier Purmersteijn JO14-3 - Volendam (rkav) JO14-4 Meer informatie
14 mei 10:15 uur Regulier De Wherevogels JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-4 Meer informatie

Volendam (rkav) JO14-4 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
11 dec Purmersteijn JO14-3 - DRC JO14-2 3 - 2
11 dec Volendam (rkav) JO14-4 - Zaanlandia JO14-2 1 - 1
11 dec ZOB JO14-2 - KFC JO14-2 0 - 6
04 dec DRC JO14-2 - ZOB JO14-2 3 - 2
04 dec Zaanlandia JO14-2 - RCZ JO14-2 4 - 0
04 dec De Wherevogels JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-4 1 - 9
27 nov De Wherevogels JO14-2 - Purmersteijn JO14-3 2 - 2
27 nov Volendam (rkav) JO14-4 - DRC JO14-2 2 - 6
27 nov ZOB JO14-2 - RCZ JO14-2 3 - 5
27 nov KFC JO14-2 - Zaanlandia JO14-2 4 - 2
20 nov Purmersteijn JO14-3 - Volendam (rkav) JO14-4 5 - 4
20 nov RCZ JO14-2 - KFC JO14-2 1 - 1
20 nov DRC JO14-2 - De Wherevogels JO14-2 5 - 3
20 nov Zaanlandia JO14-2 - ZOB JO14-2 7 - 0

Volendam (rkav) JO14-4 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
29 jan 09:00 uur Volendam (rkav) JO14-4 - De Wherevogels JO14-2 Meer informatie
29 jan 10:30 uur RCZ JO14-2 - Beemster JO14-1 Meer informatie
29 jan 14:30 uur Purmersteijn JO14-3 - Zaanlandia JO14-2 Meer informatie
05 feb 10:15 uur Beemster JO14-1 - Purmersteijn JO14-3 Meer informatie
05 feb 10:15 uur De Wherevogels JO14-2 - RCZ JO14-2 Meer informatie
05 feb 11:30 uur Volendam (rkav) JO14-4 - Zaanlandia JO14-2 Meer informatie
12 feb 10:30 uur RCZ JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-4 Meer informatie
12 feb 11:15 uur Zaanlandia JO14-2 - Beemster JO14-1 Meer informatie
12 feb 14:30 uur Purmersteijn JO14-3 - De Wherevogels JO14-2 Meer informatie
12 mrt 08:45 uur RCZ JO14-2 - Zaanlandia JO14-2 Meer informatie
12 mrt 10:15 uur De Wherevogels JO14-2 - Beemster JO14-1 Meer informatie
12 mrt 10:30 uur Volendam (rkav) JO14-4 - Purmersteijn JO14-3 Meer informatie
19 mrt 09:00 uur Zaanlandia JO14-2 - De Wherevogels JO14-2 Meer informatie
19 mrt 13:15 uur Beemster JO14-1 - Volendam (rkav) JO14-4 Meer informatie
19 mrt 14:30 uur Purmersteijn JO14-3 - RCZ JO14-2 Meer informatie
26 mrt 08:45 uur RCZ JO14-2 - De Wherevogels JO14-2 Meer informatie
26 mrt 09:00 uur Zaanlandia JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-4 Meer informatie
26 mrt 14:30 uur Purmersteijn JO14-3 - Beemster JO14-1 Meer informatie
02 apr 10:15 uur De Wherevogels JO14-2 - Purmersteijn JO14-3 Meer informatie
02 apr 10:30 uur Volendam (rkav) JO14-4 - RCZ JO14-2 Meer informatie
02 apr 13:15 uur Beemster JO14-1 - Zaanlandia JO14-2 Meer informatie
09 apr 08:45 uur RCZ JO14-2 - Purmersteijn JO14-3 Meer informatie
09 apr 10:15 uur De Wherevogels JO14-2 - Zaanlandia JO14-2 Meer informatie
09 apr 10:30 uur Volendam (rkav) JO14-4 - Beemster JO14-1 Meer informatie
23 apr 09:00 uur Zaanlandia JO14-2 - RCZ JO14-2 Meer informatie
23 apr 12:00 uur Beemster JO14-1 - De Wherevogels JO14-2 Meer informatie
23 apr 15:45 uur Purmersteijn JO14-3 - Volendam (rkav) JO14-4 Meer informatie
14 mei 08:30 uur Beemster JO14-1 - RCZ JO14-2 Meer informatie
14 mei 09:00 uur Zaanlandia JO14-2 - Purmersteijn JO14-3 Meer informatie
14 mei 10:15 uur De Wherevogels JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-4 Meer informatie