JO14-4

Volendam (rkav) JO14-4 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO14-4 3 3 0 0 19 3 16 9
2 Always Forward JO14-3 3 1 1 1 9 7 2 4
3 ST SSV/Sporting S JO14-1 3 1 1 1 4 11 -7 4
4 VZV JO14-1 3 0 0 3 8 19 -11 0

Volendam (rkav) JO14-4 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ADO '20 JO14-2 3 3 0 0 25 6 19 9
2 Purmerland JO14-1 3 3 0 0 19 0 19 9
3 OSV JO14-1 4 3 0 1 21 5 16 9
4 Volendam (rkav) JO14-4 2 2 0 0 19 1 18 6
5 SDOB JO14-1 3 2 0 1 9 8 1 6
6 De Wherevogels JO14-1 2 1 0 1 3 3 0 3
7 WSV 1930 JO14-2 3 1 0 2 5 6 -1 3
8 ZOB JO14-2 4 1 0 3 8 14 -6 3
9 Purmerend JO14-1 4 1 0 3 3 13 -10 3
10 KFC JO14-3 3 0 0 3 2 25 -23 0
11 KFC JO14-2 3 0 0 3 2 35 -33 0

Volendam (rkav) JO14-4 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerland JO14-1 4 4 0 0 31 4 27 12
2 SDOB JO14-1 4 3 0 1 23 16 7 9
3 Muiderberg sc. JO14-1 4 1 1 2 13 19 -6 4
4 OSV JO14-1 3 1 0 2 13 22 -9 3
5 Muiden sc. JO14-1 4 0 2 2 5 17 -12 2
6 Volendam (rkav) JO14-4 3 0 1 2 10 17 -7 1

Volendam (rkav) JO14-4 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 KFC JO14-2 6 5 0 1 69 9 60 15
2 Volendam (rkav) JO14-4 6 5 0 1 52 14 38 15
3 Purmerland JO14-1 6 4 1 1 39 13 26 13
4 ZCFC JO14-1 6 3 0 3 24 22 2 9
5 DRC JO14-3 6 2 0 4 17 47 -30 6
6 Zaanlandia JO14-3 6 1 1 4 14 35 -21 4
7 RCZ JO14-3 6 0 0 6 5 80 -75 0

Volendam (rkav) JO14-4 (0390 Onder 14 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 KFC JO14-2 6 5 1 0 30 10 20 16
2 Purmersteijn JO14-3 6 4 2 0 22 14 8 14
3 DRC JO14-2 7 3 1 3 27 28 -1 10
4 Zaanlandia JO14-2 6 2 3 1 20 11 9 9
5 RCZ JO14-2 6 2 2 2 20 18 2 8
6 Volendam (rkav) JO14-4 7 2 2 3 25 24 1 8
7 De Wherevogels JO14-2 5 1 1 3 11 23 -12 4
8 ZOB JO14-2 7 0 0 7 8 35 -27 0

Volendam (rkav) JO14-4 (0391 Onder 14 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn JO14-3 10 9 0 1 38 15 23 27
2 Volendam (rkav) JO14-4 10 6 0 4 42 34 8 18
3 De Wherevogels JO14-2 10 4 1 5 24 28 -4 13
4 RCZ JO14-2 10 3 1 6 19 21 -2 10
5 Zaanlandia JO14-2 10 3 1 6 17 28 -11 10
6 Beemster JO14-1 10 3 1 6 24 38 -14 10

Volendam (rkav) JO14-4 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 RKEDO JO14-1 5 4 1 0 29 4 25 13
2 Rijp (de) JO14-1 5 3 2 0 25 6 19 11
3 Volendam (rkav) JO14-4 5 3 1 1 10 7 3 10
4 Dynamo JO14-1 5 1 1 3 13 25 -12 4
5 Kolping Boys JO14-5 5 1 1 3 14 27 -13 4
6 Reiger Boys JO14-2 5 0 0 5 12 34 -22 0

Volendam (rkav) JO14-4 (0390 Onder 14 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Marken sv. JO14-1 5 5 0 0 28 5 23 15
2 Volendam (rkav) JO14-4 5 5 0 0 17 4 13 15
3 Purmersteijn JO14-3 5 3 0 2 12 7 5 9
4 EVC JO14-1 4 2 0 2 12 9 3 6
5 Sporting Krommenie JO14-2 5 2 0 3 8 25 -17 6
6 De Wherevogels JO14-1 5 1 0 4 12 17 -5 3
7 Monnickendam JO14-2 5 1 0 4 9 23 -14 3
8 Geinburgia sv. JO14-1 4 0 0 4 5 13 -8 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
03 dec 10:45 uur Regulier Sporting Krommenie JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-4 Meer informatie
10 dec 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO14-4 - Marken sv. JO14-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO14-4 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
08 okt Volendam (rkav) JO14-4 - Rijp (de) JO14-1 1 - 1
01 okt RKEDO JO14-1 - Volendam (rkav) JO14-4 3 - 0
01 okt Kolping Boys JO14-5 - Dynamo JO14-1 3 - 3
01 okt Reiger Boys JO14-2 - Rijp (de) JO14-1 1 - 8
24 sep Dynamo JO14-1 - Reiger Boys JO14-2 9 - 5
24 sep Rijp (de) JO14-1 - RKEDO JO14-1 2 - 2
24 sep Volendam (rkav) JO14-4 - Kolping Boys JO14-5 3 - 2

Volendam (rkav) JO14-4 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
03 dec Sporting Krommenie JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-4
26 nov Purmersteijn JO14-3 - Volendam (rkav) JO14-4 0 - 3
26 nov Sporting Krommenie JO14-2 - Monnickendam JO14-2 3 - 2
26 nov De Wherevogels JO14-1 - Marken sv. JO14-1 2 - 5
19 nov De Wherevogels JO14-1 - Sporting Krommenie JO14-2 5 - 0
19 nov Volendam (rkav) JO14-4 - EVC JO14-1 4 - 0
19 nov Marken sv. JO14-1 - Purmersteijn JO14-3 2 - 0
19 nov Geinburgia sv. JO14-1 - Monnickendam JO14-2 2 - 3
12 nov Sporting Krommenie JO14-2 - Marken sv. JO14-1 1 - 7
12 nov EVC JO14-1 - De Wherevogels JO14-1 4 - 1
12 nov Purmersteijn JO14-3 - Geinburgia sv. JO14-1 3 - 0
12 nov Monnickendam JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-4 2 - 3
05 nov Geinburgia sv. JO14-1 - Sporting Krommenie JO14-2 3 - 4
05 nov Marken sv. JO14-1 - EVC JO14-1 4 - 0
05 nov Volendam (rkav) JO14-4 - De Wherevogels JO14-1 4 - 2
05 nov Monnickendam JO14-2 - Purmersteijn JO14-3 0 - 5
29 okt Geinburgia sv. JO14-1 - Volendam (rkav) JO14-4 0 - 3
29 okt Purmersteijn JO14-3 - De Wherevogels JO14-1 4 - 2
29 okt Monnickendam JO14-2 - Marken sv. JO14-1 2 - 10
29 okt Sporting Krommenie JO14-2 - EVC JO14-1 0 - 8

Volendam (rkav) JO14-4 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
03 dec 10:00 uur Marken sv. JO14-1 - Geinburgia sv. JO14-1 Meer informatie
03 dec 10:15 uur De Wherevogels JO14-1 - Monnickendam JO14-2 Meer informatie
03 dec 10:45 uur Sporting Krommenie JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-4 Meer informatie
03 dec 11:00 uur EVC JO14-1 - Purmersteijn JO14-3 Meer informatie
10 dec 09:00 uur Volendam (rkav) JO14-4 - Marken sv. JO14-1 Meer informatie
10 dec 10:00 uur Monnickendam JO14-2 - EVC JO14-1 Meer informatie
10 dec 10:40 uur Geinburgia sv. JO14-1 - De Wherevogels JO14-1 Meer informatie
10 dec 11:30 uur Purmersteijn JO14-3 - Sporting Krommenie JO14-2 Meer informatie
17 dec 09:00 uur EVC JO14-1 - Geinburgia sv. JO14-1 Meer informatie