JO12-4

Volendam (rkav) JO12-4 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO12-4 5 5 0 0 36 6 30 15
2 ZOB JO12-4 5 3 1 1 26 14 12 10
3 DZS JO12-1 5 3 1 1 19 12 7 10
4 De Wherevogels JO12-2 5 2 0 3 18 24 -6 6
5 Kwadijk JO12-1 5 1 0 4 13 33 -20 3
6 Purmersteijn JO12-3 5 0 0 5 5 28 -23 0

Volendam (rkav) JO12-4 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO12-4 6 5 0 1 33 17 16 15
2 Purmersteijn JO12-2 5 3 1 1 26 9 17 10
3 Volendam (rkav) JO12-5 5 3 1 1 16 18 -2 10
4 Monnickendam JO12-1 5 3 0 2 23 12 11 9
5 Zaandijk JO12-1 5 2 0 3 19 19 0 6
6 Purmerend JO12-3 5 1 0 4 13 25 -12 3
7 Beemster JO12-1 5 0 0 5 15 45 -30 0

Volendam (rkav) JO12-4 (0331 Onder 12 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO12-4 7 6 1 0 55 15 40 19
2 ASC De Volewijckers JO12-2 6 3 3 0 29 15 14 12
3 DRC JO12-2 7 3 2 2 29 27 2 11
4 SDZ JO12-6 7 3 0 4 21 28 -7 9
5 IVV JO12-2 7 2 2 3 23 35 -12 8
6 OFC JO12-1 7 2 1 4 19 33 -14 7
7 OSV JO12-3 6 2 0 4 19 25 -6 6
8 AFC IJburg JO12-5 7 1 1 5 17 34 -17 4

Volendam (rkav) JO12-4 (0332 Onder 12 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Purmersteijn JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RCZ JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rijp (de) JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Volendam (rkav) JO12-4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ZOB JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
29 jan 09:30 uur Regulier Rijp (de) JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-4 Meer informatie
05 feb 10:10 uur Regulier Volendam (rkav) JO12-4 - RCZ JO12-1 Meer informatie
12 feb 10:30 uur Regulier Purmerend JO12-2 - Volendam (rkav) JO12-4 Meer informatie

Volendam (rkav) JO12-4 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-4 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-4 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
11 dec OSV JO12-3 - SDZ JO12-6 1 - 4
11 dec IVV JO12-2 - OFC JO12-1 3 - 3
11 dec DRC JO12-2 - AFC IJburg JO12-5 4 - 4
11 dec ASC De Volewijckers JO12-2 - Volendam (rkav) JO12-4 3 - 3
04 dec Volendam (rkav) JO12-4 - DRC JO12-2 6 - 3
04 dec AFC IJburg JO12-5 - ASC De Volewijckers JO12-2 1 - 6
04 dec SDZ JO12-6 - IVV JO12-2 3 - 5
04 dec OFC JO12-1 - OSV JO12-3 2 - 6
27 nov Volendam (rkav) JO12-4 - SDZ JO12-6 10 - 2
27 nov OFC JO12-1 - DRC JO12-2 4 - 3
27 nov OSV JO12-3 - AFC IJburg JO12-5 5 - 2
27 nov ASC De Volewijckers JO12-2 - IVV JO12-2 3 - 3
20 nov IVV JO12-2 - Volendam (rkav) JO12-4 1 - 11
20 nov AFC IJburg JO12-5 - OFC JO12-1 2 - 4
20 nov DRC JO12-2 - OSV JO12-3 4 - 2
20 nov SDZ JO12-6 - ASC De Volewijckers JO12-2 1 - 6

Volendam (rkav) JO12-4 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
29 jan RCZ JO12-1 - Purmerend JO12-2

Volendam (rkav) JO12-4 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-4 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-4 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-4 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
29 jan 09:30 uur Rijp (de) JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-4 Meer informatie
29 jan 10:15 uur ZOB JO12-2 - Purmersteijn JO12-1 Meer informatie
29 jan 10:30 uur RCZ JO12-1 - Purmerend JO12-2 Meer informatie
05 feb 10:10 uur Volendam (rkav) JO12-4 - RCZ JO12-1 Meer informatie
05 feb 10:15 uur ZOB JO12-2 - Purmerend JO12-2 Meer informatie
05 feb 11:00 uur Purmersteijn JO12-1 - Rijp (de) JO12-1 Meer informatie
12 feb 09:30 uur Rijp (de) JO12-1 - ZOB JO12-2 Meer informatie
12 feb 10:15 uur RCZ JO12-1 - Purmersteijn JO12-1 Meer informatie
12 feb 10:30 uur Purmerend JO12-2 - Volendam (rkav) JO12-4 Meer informatie