JO16-3

Volendam (rkav) JO16-3 (B3520 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO16-3 2 2 0 0 10 3 7 6
2 FC Den Helder JO16-1 2 1 0 1 5 6 -1 3
3 VVW JO16-1 2 0 0 2 3 9 -6 0

Volendam (rkav) JO16-3 (0233 Onder 16 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SVIJ JO16-1 4 3 1 0 20 7 13 10
2 Zandvoort s.v. JO16-1 4 3 1 0 9 3 6 10
3 Velsen Rkvv JO16-1 4 2 1 1 12 2 10 7
4 Kolping Boys JO16-3 4 2 1 1 9 9 0 7
5 Geel Wit '20 sv. JO16-1 3 1 1 1 4 4 0 4
6 Nieuw Sloten sv JO16-1 3 1 1 1 10 11 -1 4
7 DIOS sv. JO16-1 3 1 0 2 12 10 2 3
8 Vitesse 22 JO16-1 3 1 0 2 3 6 -3 3
9 Stormvogels ijvv JO16-1 3 1 0 2 9 14 -5 3
10 Volendam (rkav) JO16-3 3 1 0 2 4 16 -12 3
11 Bloemendaal JO16-1 4 1 0 3 10 15 -5 3
12 Overbos sv. JO16-1 4 1 0 3 7 12 -5 3

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
21 nov 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO16-3 - Stormvogels ijvv JO16-1 Meer informatie
28 nov 15:00 uur Regulier Kolping Boys JO16-3 - Volendam (rkav) JO16-3 Meer informatie
05 dec 10:00 uur Regulier Overbos sv. JO16-1 - Volendam (rkav) JO16-3 Meer informatie
12 dec 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO16-3 - DIOS sv. JO16-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO16-3 (B3520 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
12 sep Volendam (rkav) JO16-3 - FC Den Helder JO16-1 4 - 2
05 sep Volendam (rkav) JO16-3 - VVW JO16-1 6 - 1
29 aug VVW JO16-1 - FC Den Helder JO16-1 2 - 3

Volendam (rkav) JO16-3 (0233 Onder 16 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
10 okt DIOS sv. JO16-1 - Nieuw Sloten sv JO16-1 9 - 3
10 okt Velsen Rkvv JO16-1 - Vitesse 22 JO16-1 0 - 1
10 okt Zandvoort s.v. JO16-1 - Overbos sv. JO16-1 2 - 0
10 okt Kolping Boys JO16-3 - SVIJ JO16-1 0 - 5
10 okt Stormvogels ijvv JO16-1 - Bloemendaal JO16-1 3 - 5
03 okt SVIJ JO16-1 - Zandvoort s.v. JO16-1 2 - 2
03 okt Geel Wit '20 sv. JO16-1 - Velsen Rkvv JO16-1 0 - 0
03 okt Bloemendaal JO16-1 - Kolping Boys JO16-3 1 - 3
03 okt Overbos sv. JO16-1 - Stormvogels ijvv JO16-1 2 - 3
03 okt Nieuw Sloten sv JO16-1 - Volendam (rkav) JO16-3 6 - 1
26 sep Kolping Boys JO16-3 - Overbos sv. JO16-1 5 - 2
26 sep DIOS sv. JO16-1 - Geel Wit '20 sv. JO16-1 2 - 3
26 sep Bloemendaal JO16-1 - SVIJ JO16-1 2 - 6
26 sep Zandvoort s.v. JO16-1 - Vitesse 22 JO16-1 3 - 0
26 sep Volendam (rkav) JO16-3 - Velsen Rkvv JO16-1 0 - 8
19 sep Geel Wit '20 sv. JO16-1 - Zandvoort s.v. JO16-1 1 - 2
19 sep Velsen Rkvv JO16-1 - DIOS sv. JO16-1 4 - 1
19 sep SVIJ JO16-1 - Stormvogels ijvv JO16-1 7 - 3
19 sep Vitesse 22 JO16-1 - Volendam (rkav) JO16-3 2 - 3
19 sep Overbos sv. JO16-1 - Bloemendaal JO16-1 3 - 2
19 sep Nieuw Sloten sv JO16-1 - Kolping Boys JO16-3 1 - 1

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
21 nov 10:30 uur Zandvoort s.v. JO16-1 - Kolping Boys JO16-3 Meer informatie
21 nov 12:00 uur Vitesse 22 JO16-1 - Bloemendaal JO16-1 Meer informatie
21 nov 12:00 uur Volendam (rkav) JO16-3 - Stormvogels ijvv JO16-1 Meer informatie
21 nov 12:30 uur Velsen Rkvv JO16-1 - SVIJ JO16-1 Meer informatie
21 nov 13:45 uur DIOS sv. JO16-1 - Overbos sv. JO16-1 Meer informatie
21 nov 14:45 uur Geel Wit '20 sv. JO16-1 - Nieuw Sloten sv JO16-1 Meer informatie