JO16-3

Volendam (rkav) JO16-3 (B3520 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO16-3 2 2 0 0 10 3 7 6
2 FC Den Helder JO16-1 2 1 0 1 5 6 -1 3
3 VVW JO16-1 2 0 0 2 3 9 -6 0

Volendam (rkav) JO16-3 (0233 Onder 16 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SVIJ JO16-1 4 3 1 0 20 7 13 10
2 Zandvoort s.v. JO16-1 4 3 1 0 9 3 6 10
3 Velsen Rkvv JO16-1 4 2 1 1 12 2 10 7
4 Kolping Boys JO16-3 4 2 1 1 9 9 0 7
5 Geel Wit '20 sv. JO16-1 3 1 1 1 4 4 0 4
6 Nieuw Sloten sv JO16-1 3 1 1 1 10 11 -1 4
7 DIOS sv. JO16-1 3 1 0 2 12 10 2 3
8 Vitesse 22 JO16-1 3 1 0 2 3 6 -3 3
9 Stormvogels ijvv JO16-1 3 1 0 2 9 14 -5 3
10 Volendam (rkav) JO16-3 3 1 0 2 4 16 -12 3
11 Bloemendaal JO16-1 4 1 0 3 10 15 -5 3
12 Overbos sv. JO16-1 4 1 0 3 7 12 -5 3

Volendam (rkav) JO16-3 (0384 Onder 16 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO16-3 6 5 1 0 46 16 30 16
2 Purmersteijn JO16-2 6 5 1 0 38 11 27 16
3 Nederhorst vv JO16-1 6 4 0 2 22 20 2 12
4 EVC JO16-1 6 2 1 3 20 24 -4 7
5 BFC JO16-3 6 1 1 4 10 20 -10 4
6 Huizen JO16-2 6 1 0 5 12 26 -14 3
7 Vecht de JO16-1 6 1 0 5 14 45 -31 3

Volendam (rkav) JO16-3 (0385 Onder 16 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO16-2 20 14 2 4 85 41 44 44
2 Vrone JO16-1 20 14 2 4 41 17 24 44
3 Westfriezen JO16-1 20 11 3 6 52 46 6 36
4 Sporting Andijk JO16-1 19 10 2 7 47 40 7 32
5 Blokkers de JO16-1 19 9 3 7 38 34 4 30
6 Always Forward JO16-2 20 9 1 10 31 35 -4 28
7 Purmerend JO16-1 20 7 2 11 36 58 -22 23
8 Purmerland JO16-1 20 7 1 12 31 44 -13 22
9 s.v. Enkhuizen JO16-1 20 6 3 11 28 36 -8 21
10 Medemblik FC JO16-1 17 3 5 9 33 43 -10 14
11 Purmersteijn JO16-2 19 3 4 12 26 54 -28 13

Volendam (rkav) JO16-3 (B3525 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 16 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO16-3 (0385 Onder 16 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 AFC 34 JO16-3 16 13 1 2 87 23 64 40
2 Texel 94 JO16-1 14 10 3 1 45 16 29 33
3 Volendam (rkav) JO16-3 15 9 3 3 51 31 20 30
4 Kolping Boys JO16-2 16 7 4 5 34 31 3 25
5 WSV 1930 JO16-1 16 7 2 7 37 34 3 23
6 Always Forward JO16-3 16 5 2 9 28 51 -23 17
7 ADO '20 JO16-2 15 4 2 9 30 58 -28 14
8 Vrone JO16-2 16 3 2 11 26 58 -32 11
9 Schagen United JO16-2 16 2 1 13 23 59 -36 7

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO16-3 (B3520 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO16-3 (0233 Onder 16 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO16-3 (0384 Onder 16 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO16-3 (0385 Onder 16 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
22 jun Volendam (rkav) JO16-2 - Sporting Andijk JO16-1 7 - 2
18 jun Purmerend JO16-1 - s.v. Enkhuizen JO16-1 2 - 1
15 jun Blokkers de JO16-1 - Sporting Andijk JO16-1 3 - 4
11 jun Always Forward JO16-2 - Sporting Andijk JO16-1 2 - 2
11 jun Volendam (rkav) JO16-2 - Blokkers de JO16-1 5 - 0
11 jun s.v. Enkhuizen JO16-1 - Purmerend JO16-1 3 - 2
08 jun Sporting Andijk JO16-1 - Vrone JO16-1 0 - 1
04 jun s.v. Enkhuizen JO16-1 - Volendam (rkav) JO16-2 1 - 2
01 jun Purmerend JO16-1 - Vrone JO16-1 1 - 4
01 jun Sporting Andijk JO16-1 - Purmerland JO16-1 5 - 1
28 mei Medemblik FC JO16-1 - Purmerend JO16-1 1 - 3
28 mei Purmersteijn JO16-2 - Blokkers de JO16-1 0 - 4
28 mei Westfriezen JO16-1 - Vrone JO16-1 1 - 0
28 mei Always Forward JO16-2 - Volendam (rkav) JO16-2 1 - 3
21 mei Volendam (rkav) JO16-2 - Purmerend JO16-1 9 - 3
21 mei Purmersteijn JO16-2 - Medemblik FC JO16-1
21 mei Vrone JO16-1 - Blokkers de JO16-1 1 - 2
21 mei Purmerland JO16-1 - Always Forward JO16-2 3 - 0
21 mei s.v. Enkhuizen JO16-1 - Sporting Andijk JO16-1 2 - 0
19 mei Vrone JO16-1 - Westfriezen JO16-1 2 - 1
14 mei Westfriezen JO16-1 - Purmerland JO16-1 3 - 1
14 mei Medemblik FC JO16-1 - s.v. Enkhuizen JO16-1 2 - 2
14 mei Always Forward JO16-2 - Purmersteijn JO16-2 4 - 2
14 mei Blokkers de JO16-1 - Volendam (rkav) JO16-2 4 - 1
11 mei Vrone JO16-1 - Always Forward JO16-2 1 - 0
11 mei Blokkers de JO16-1 - s.v. Enkhuizen JO16-1 2 - 1
07 mei Purmerland JO16-1 - Purmerend JO16-1 1 - 2
07 mei Purmersteijn JO16-2 - s.v. Enkhuizen JO16-1 1 - 2
30 apr Always Forward JO16-2 - Medemblik FC JO16-1 1 - 3
30 apr Purmerland JO16-1 - Purmersteijn JO16-2 3 - 0
30 apr Blokkers de JO16-1 - Westfriezen JO16-1 1 - 2
23 apr Purmersteijn JO16-2 - Purmerend JO16-1 3 - 1
23 apr Volendam (rkav) JO16-2 - Medemblik FC JO16-1 2 - 7
23 apr Purmerland JO16-1 - Vrone JO16-1 0 - 2
23 apr s.v. Enkhuizen JO16-1 - Westfriezen JO16-1 2 - 3

Volendam (rkav) JO16-3 (B3525 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 16 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO16-3 (0385 Onder 16 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
28 mei Vrone JO16-2 - Kolping Boys JO16-2 1 - 0
28 mei WSV 1930 JO16-1 - Volendam (rkav) JO16-3 6 - 2
21 mei Schagen United JO16-2 - ADO '20 JO16-2 5 - 1
21 mei Texel 94 JO16-1 - Always Forward JO16-3 5 - 2
21 mei Volendam (rkav) JO16-3 - Kolping Boys JO16-2 3 - 0
21 mei AFC 34 JO16-3 - WSV 1930 JO16-1 3 - 0
14 mei Always Forward JO16-3 - Volendam (rkav) JO16-3 1 - 3
14 mei WSV 1930 JO16-1 - Texel 94 JO16-1 2 - 4
14 mei ADO '20 JO16-2 - AFC 34 JO16-3 2 - 3
14 mei Vrone JO16-2 - Schagen United JO16-2 3 - 3
07 mei Vrone JO16-2 - AFC 34 JO16-3 3 - 4
07 mei Volendam (rkav) JO16-3 - ADO '20 JO16-2 9 - 3
30 apr Volendam (rkav) JO16-3 - AFC 34 JO16-3 1 - 4
23 apr AFC 34 JO16-3 - Schagen United JO16-2 9 - 0
23 apr Volendam (rkav) JO16-3 - WSV 1930 JO16-1 3 - 2

Volendam (rkav) JO16-3 (B3520 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO16-3 (0233 Onder 16 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO16-3 (0384 Onder 16 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO16-3 (0385 Onder 16 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO16-3 (B3525 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 16 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO16-3 (0385 Onder 16 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info