JO19-3

Volendam (rkav) JO19-3 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DZS JO19-1 3 2 1 0 10 6 4 7
2 NVC JO19-2 3 2 1 0 6 3 3 7
3 Muiderberg sc. JO19-1 2 2 0 0 5 1 4 6
4 HBOK JO19-1 2 1 1 0 11 3 8 4
5 Volendam (rkav) JO19-3 3 1 1 1 6 7 -1 4
6 Marken sv. JO19-1 2 1 0 1 2 2 0 3
7 SDOB JO19-1 3 1 0 2 4 5 -1 3
8 De Wherevogels JO19-2 2 0 1 1 1 3 -2 1
9 ZOB JO19-2 2 0 1 1 4 7 -3 1
10 Geinburgia sv. JO19-1 2 0 0 2 5 7 -2 0
11 BFC JO19-3 2 0 0 2 1 11 -10 0

Volendam (rkav) JO19-3 (0350 Onder 19 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO19-3 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 MOC JO19-1 4 3 0 1 19 10 9 9
2 Zwaluwen 30 HCSV JO19-1 4 2 1 1 16 7 9 7
3 Ilpendam JO19-1 4 2 1 1 10 10 0 7
4 ZOB JO19-2 4 1 2 1 11 11 0 5
5 Volendam (rkav) JO19-3 4 0 0 4 5 23 -18 0

Volendam (rkav) JO19-3 (0379 Onder 19 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Schagen United JO19-3 6 4 1 1 25 9 16 13
2 Zouaven (de) JO19-4 5 4 0 1 20 13 7 12
3 WBSV JO19-1 4 3 1 0 16 8 8 10
4 Reiger Boys JO19-4 5 3 0 2 17 11 6 9
5 HSV JO19-2 4 2 0 2 11 16 -5 6
6 Volendam (rkav) JO19-3 6 2 0 4 13 26 -13 6
7 Alcmaria Victrix JO19-2 6 1 2 3 18 16 2 5
8 Jong Holland JO19-2 4 1 1 2 8 19 -11 4
9 FC Den Helder JO19-3 3 1 0 2 11 12 -1 3
10 SVW 27 JO19-2 5 0 1 4 10 19 -9 1

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
29 jan 12:15 uur Regulier WBSV JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-3 Meer informatie
05 feb 11:50 uur Regulier Volendam (rkav) JO19-3 - Reiger Boys JO19-4 Meer informatie
12 feb 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO19-3 - Jong Holland JO19-2 Meer informatie
12 mrt 14:30 uur Regulier HSV JO19-2 - Volendam (rkav) JO19-3 Meer informatie
19 mrt 16:05 uur Regulier Volendam (rkav) JO19-3 - FC Den Helder JO19-3 Meer informatie
26 mrt 16:45 uur Regulier Schagen United JO19-3 - Volendam (rkav) JO19-3 Meer informatie
02 apr 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO19-3 - SVW 27 JO19-2 Meer informatie
09 apr 14:45 uur Regulier Zouaven (de) JO19-4 - Volendam (rkav) JO19-3 Meer informatie
23 apr 12:00 uur Regulier Alcmaria Victrix JO19-2 - Volendam (rkav) JO19-3 Meer informatie
14 mei 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO19-3 - WBSV JO19-1 Meer informatie
21 mei 12:30 uur Regulier Reiger Boys JO19-4 - Volendam (rkav) JO19-3 Meer informatie

Volendam (rkav) JO19-3 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-3 (0350 Onder 19 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO19-3 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-3 (0379 Onder 19 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
29 jan WBSV JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-3
18 dec Volendam (rkav) JO19-3 - Schagen United JO19-3 0 - 10
11 dec Schagen United JO19-3 - Jong Holland JO19-2 8 - 1
11 dec Zouaven (de) JO19-4 - WBSV JO19-1 4 - 2
11 dec SVW 27 JO19-2 - Reiger Boys JO19-4 1 - 2
11 dec Volendam (rkav) JO19-3 - Alcmaria Victrix JO19-2 3 - 2
04 dec WBSV JO19-1 - SVW 27 JO19-2 8 - 3
04 dec Alcmaria Victrix JO19-2 - HSV JO19-2 6 - 1
04 dec Volendam (rkav) JO19-3 - Zouaven (de) JO19-4 3 - 4
27 nov Schagen United JO19-3 - WBSV JO19-1 2 - 2
27 nov Zouaven (de) JO19-4 - Alcmaria Victrix JO19-2
20 nov Zouaven (de) JO19-4 - SVW 27 JO19-2 2 - 1
20 nov Zouaven (de) JO19-4 - SVW 27 JO19-2 2 - 1
20 nov Reiger Boys JO19-4 - HSV JO19-2 2 - 3
20 nov Alcmaria Victrix JO19-2 - Jong Holland JO19-2 2 - 2
20 nov WBSV JO19-1 - FC Den Helder JO19-3 4 - 2

Volendam (rkav) JO19-3 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-3 (0350 Onder 19 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO19-3 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-3 (0379 Onder 19 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
29 jan 12:15 uur WBSV JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-3 Meer informatie
29 jan 12:30 uur Jong Holland JO19-2 - SVW 27 JO19-2 Meer informatie
29 jan 12:30 uur Reiger Boys JO19-4 - Zouaven (de) JO19-4 Meer informatie
29 jan 13:00 uur HSV JO19-2 - Schagen United JO19-3 Meer informatie
29 jan 14:30 uur FC Den Helder JO19-3 - Alcmaria Victrix JO19-2 Meer informatie
05 feb 11:45 uur Alcmaria Victrix JO19-2 - WBSV JO19-1 Meer informatie
05 feb 11:50 uur Volendam (rkav) JO19-3 - Reiger Boys JO19-4 Meer informatie
05 feb 13:30 uur Schagen United JO19-3 - FC Den Helder JO19-3 Meer informatie
05 feb 14:30 uur SVW 27 JO19-2 - HSV JO19-2 Meer informatie
05 feb 14:45 uur Zouaven (de) JO19-4 - Jong Holland JO19-2 Meer informatie
12 feb 10:15 uur Alcmaria Victrix JO19-2 - Schagen United JO19-3 Meer informatie
12 feb 12:00 uur Volendam (rkav) JO19-3 - Jong Holland JO19-2 Meer informatie
12 feb 12:15 uur WBSV JO19-1 - Reiger Boys JO19-4 Meer informatie
12 feb 13:00 uur SVW 27 JO19-2 - FC Den Helder JO19-3 Meer informatie
12 feb 14:45 uur Zouaven (de) JO19-4 - HSV JO19-2 Meer informatie
19 feb 12:30 uur Jong Holland JO19-2 - FC Den Helder JO19-3 Meer informatie
12 mrt 12:30 uur Jong Holland JO19-2 - WBSV JO19-1 Meer informatie
12 mrt 12:30 uur Reiger Boys JO19-4 - Alcmaria Victrix JO19-2 Meer informatie
12 mrt 13:00 uur Schagen United JO19-3 - SVW 27 JO19-2 Meer informatie
12 mrt 14:30 uur FC Den Helder JO19-3 - Zouaven (de) JO19-4 Meer informatie
12 mrt 14:30 uur HSV JO19-2 - Volendam (rkav) JO19-3 Meer informatie
19 mrt 12:00 uur Alcmaria Victrix JO19-2 - SVW 27 JO19-2 Meer informatie
19 mrt 12:15 uur WBSV JO19-1 - HSV JO19-2 Meer informatie
19 mrt 12:30 uur Reiger Boys JO19-4 - Jong Holland JO19-2 Meer informatie
19 mrt 14:45 uur Zouaven (de) JO19-4 - Schagen United JO19-3 Meer informatie
19 mrt 16:05 uur Volendam (rkav) JO19-3 - FC Den Helder JO19-3 Meer informatie
26 mrt 12:30 uur Jong Holland JO19-2 - Alcmaria Victrix JO19-2 Meer informatie
26 mrt 14:30 uur HSV JO19-2 - Reiger Boys JO19-4 Meer informatie
26 mrt 14:30 uur FC Den Helder JO19-3 - WBSV JO19-1 Meer informatie
26 mrt 14:30 uur SVW 27 JO19-2 - Zouaven (de) JO19-4 Meer informatie
26 mrt 16:45 uur Schagen United JO19-3 - Volendam (rkav) JO19-3 Meer informatie
02 apr 12:00 uur Alcmaria Victrix JO19-2 - Zouaven (de) JO19-4 Meer informatie
02 apr 12:15 uur WBSV JO19-1 - Schagen United JO19-3 Meer informatie
02 apr 12:30 uur Jong Holland JO19-2 - HSV JO19-2 Meer informatie
02 apr 12:30 uur Reiger Boys JO19-4 - FC Den Helder JO19-3 Meer informatie
02 apr 14:30 uur Volendam (rkav) JO19-3 - SVW 27 JO19-2 Meer informatie
09 apr 10:30 uur Schagen United JO19-3 - Reiger Boys JO19-4 Meer informatie
09 apr 14:30 uur FC Den Helder JO19-3 - Jong Holland JO19-2 Meer informatie
09 apr 14:30 uur HSV JO19-2 - Alcmaria Victrix JO19-2 Meer informatie
09 apr 14:30 uur SVW 27 JO19-2 - WBSV JO19-1 Meer informatie
09 apr 14:45 uur Zouaven (de) JO19-4 - Volendam (rkav) JO19-3 Meer informatie
23 apr 12:00 uur Alcmaria Victrix JO19-2 - Volendam (rkav) JO19-3 Meer informatie
23 apr 12:15 uur WBSV JO19-1 - Zouaven (de) JO19-4 Meer informatie
23 apr 12:30 uur Jong Holland JO19-2 - Schagen United JO19-3 Meer informatie
23 apr 14:30 uur HSV JO19-2 - FC Den Helder JO19-3 Meer informatie
23 apr 14:30 uur Reiger Boys JO19-4 - SVW 27 JO19-2 Meer informatie
14 mei 12:00 uur Alcmaria Victrix JO19-2 - FC Den Helder JO19-3 Meer informatie
14 mei 12:45 uur Schagen United JO19-3 - HSV JO19-2 Meer informatie
14 mei 14:30 uur SVW 27 JO19-2 - Jong Holland JO19-2 Meer informatie
14 mei 14:30 uur Volendam (rkav) JO19-3 - WBSV JO19-1 Meer informatie
14 mei 14:45 uur Zouaven (de) JO19-4 - Reiger Boys JO19-4 Meer informatie
21 mei 12:15 uur WBSV JO19-1 - Alcmaria Victrix JO19-2 Meer informatie
21 mei 12:30 uur Jong Holland JO19-2 - Zouaven (de) JO19-4 Meer informatie
21 mei 12:30 uur Reiger Boys JO19-4 - Volendam (rkav) JO19-3 Meer informatie
21 mei 14:30 uur HSV JO19-2 - SVW 27 JO19-2 Meer informatie
21 mei 14:30 uur FC Den Helder JO19-3 - Schagen United JO19-3 Meer informatie