JO17-4

Volendam (rkav) JO17-4 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DWOW JO17-1 4 3 1 0 17 6 11 10
2 George st JO17-1 3 3 0 0 18 4 14 9
3 SVW 27 JO17-2 4 3 0 1 14 4 10 9
4 KFC JO17-2 4 3 0 1 19 11 8 9
5 Ilpendam JO17-1 4 3 0 1 10 9 1 9
6 Con Zelo JO17-1 4 2 0 2 6 13 -7 6
7 Volendam (rkav) JO17-4 3 1 1 1 13 12 1 4
8 Marken sv. JO17-1 3 1 0 2 3 11 -8 3
9 AFC 34 JO17-3 4 1 0 3 12 15 -3 3
10 Alcmaria Victrix JO17-2 4 1 0 3 10 15 -5 3
11 V.V. Bergen JO17-2 3 0 0 3 1 16 -15 0
12 LSVV JO17-2 4 0 0 4 6 13 -7 0

Volendam (rkav) JO17-4 (B3400 Onder 17 beker poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO17-4 3 3 0 0 33 1 32 9
2 Zouaven (de) JO17-3 3 2 0 1 9 15 -6 6
3 Jong Hercules JO17-1G 2 0 0 2 3 14 -11 0
4 WSV 1930 JO17-2 2 0 0 2 1 16 -15 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
21 nov 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO17-4 - Con Zelo JO17-1 Meer informatie
28 nov 12:00 uur Regulier Marken sv. JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-4 Meer informatie
05 dec 15:00 uur Regulier SVW 27 JO17-2 - Volendam (rkav) JO17-4 Meer informatie
12 dec 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO17-4 - KFC JO17-2 Meer informatie

Volendam (rkav) JO17-4 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
10 okt KFC JO17-2 - AFC 34 JO17-3 4 - 3
10 okt Con Zelo JO17-1 - LSVV JO17-2 3 - 2
10 okt DWOW JO17-1 - Alcmaria Victrix JO17-2 3 - 1
10 okt Ilpendam JO17-1 - SVW 27 JO17-2 3 - 0
03 okt AFC 34 JO17-3 - Volendam (rkav) JO17-4 4 - 6
03 okt George st JO17-1 - Ilpendam JO17-1 6 - 1
03 okt SVW 27 JO17-2 - Con Zelo JO17-1 3 - 0
03 okt V.V. Bergen JO17-2 - DWOW JO17-1 0 - 5
03 okt LSVV JO17-2 - Marken sv. JO17-1 0 - 1
03 okt Alcmaria Victrix JO17-2 - KFC JO17-2 2 - 5
26 sep KFC JO17-2 - V.V. Bergen JO17-2 8 - 0
26 sep Ilpendam JO17-1 - Alcmaria Victrix JO17-2 3 - 2
26 sep Con Zelo JO17-1 - AFC 34 JO17-3 3 - 2
26 sep LSVV JO17-2 - George st JO17-1 3 - 6
26 sep Marken sv. JO17-1 - SVW 27 JO17-2 0 - 8
26 sep Volendam (rkav) JO17-4 - DWOW JO17-1 3 - 3
19 sep AFC 34 JO17-3 - Marken sv. JO17-1 3 - 2
19 sep George st JO17-1 - Con Zelo JO17-1 6 - 0
19 sep SVW 27 JO17-2 - LSVV JO17-2 3 - 1
19 sep DWOW JO17-1 - KFC JO17-2 6 - 2
19 sep Alcmaria Victrix JO17-2 - Volendam (rkav) JO17-4 5 - 4
19 sep V.V. Bergen JO17-2 - Ilpendam JO17-1 1 - 3

Volendam (rkav) JO17-4 (B3400 Onder 17 beker poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
12 sep WSV 1930 JO17-2 - Volendam (rkav) JO17-4 0 - 11
12 sep Zouaven (de) JO17-3 - Jong Hercules JO17-1G 4 - 2
05 sep Zouaven (de) JO17-3 - WSV 1930 JO17-2 5 - 1
05 sep Jong Hercules JO17-1G - Volendam (rkav) JO17-4 1 - 10
29 aug Volendam (rkav) JO17-4 - Zouaven (de) JO17-3 12 - 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info