JO15-2

Volendam (rkav) JO15-2 (0245 Onder 15 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Medemblik FC JO15-1 4 3 0 1 16 11 5 9
2 RKEDO JO15-1 3 2 1 0 13 7 6 7
3 Spirit 30 (SC) JO15-1 4 2 1 1 13 9 4 7
4 Texel 94 JO15-1 4 2 1 1 13 11 2 7
5 Volendam (rkav) JO15-2 3 2 0 1 16 6 10 6
6 SVW 27 JO15-1 3 1 1 1 6 5 1 4
7 Always Forward JO15-2 4 1 1 2 6 11 -5 4
8 SV Spartanen JO15-1 3 1 0 2 14 12 2 3
9 Westfriezen JO15-1 3 0 2 1 4 5 -1 2
10 ZAP JO15-1 3 0 2 1 2 7 -5 2
11 Victoria O JO15-1 4 0 1 3 3 22 -19 1

Volendam (rkav) JO15-2 (B3600 Onder 15 beker poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO15-2 3 3 0 0 30 1 29 9
2 SDOB JO15-1 3 2 0 1 9 10 -1 6
3 Ilpendam JO15-1 3 1 0 2 3 14 -11 3
4 Monnickendam JO15-1 3 0 0 3 5 22 -17 0

Volendam (rkav) JO15-2 (0354 Onder 15 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SDOB JO15-1 3 3 0 0 9 1 8 9
2 Ilpendam JO15-1 4 2 0 2 4 7 -3 6
3 Volendam (rkav) JO15-3 3 1 0 2 10 8 2 3
4 ZOB JO15-1 4 1 0 3 5 12 -7 3

Volendam (rkav) JO15-2 (0228 Onder 15 (najaar A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 FC Uitgeest JO15-1 11 10 1 0 37 4 33 31
2 ODIN 59 JO15-1 11 9 0 2 52 15 37 27
3 Volendam (rkav) JO15-2 11 8 2 1 44 21 23 26
4 DEM (RKVV) JO15-2 11 6 1 4 26 30 -4 19
5 ZOB JO15-1 11 6 0 5 39 23 16 18
6 Onze Gezellen JO15-1 11 5 3 3 25 19 6 18
7 Jong Holland JO15-1 11 5 1 5 31 43 -12 16
8 ADO '20 JO15-1 11 2 2 7 21 35 -14 8
9 OSC JO15-1 11 2 2 7 16 40 -24 8
10 DWS afc JO15-2 11 2 1 8 19 40 -21 7
11 SVA JO15-1 11 1 3 7 21 39 -18 6
12 ASC De Volewijckers JO15-1 11 1 2 8 18 40 -22 5

Volendam (rkav) JO15-2 (B3600 Onder 15 beker poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO15-2 (0229 Onder 15 (voorjaar A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO15-2 8 8 0 0 32 9 23 24
2 ZOB JO15-1 8 5 0 3 24 21 3 15
3 Westfriezen JO15-1 8 3 1 4 23 16 7 10
4 KGB JO15-1 8 3 1 4 19 20 -1 10
5 ASC De Volewijckers JO15-1 8 0 0 8 9 41 -32 0

Volendam (rkav) JO15-2 (663 Onder 15 Zaterdag nacompetitie 2e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 VOC JO15-1 1 1 0 0 7 0 7 3
2 VRC JO15-1 1 1 0 0 4 1 3 3
3 Graaf W II VAC JO15-1 1 1 0 0 2 0 2 3
4 Hercules JO15-1 1 1 0 0 2 1 1 3
5 LYRA JO15-1 1 1 0 0 1 0 1 3
6 Swift JO15-1 1 1 0 0 3 3 0 3
7 FC Den Helder JO15-1 1 1 0 0 1 1 0 3
8 Sparta (AV) JO15-1 1 1 0 0 1 1 0 3
9 Argon JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Dijk De asv JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ODIN 59 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RCH JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 UVV JO15-1 1 0 0 1 3 3 0 0
14 Nieuwenhoorn JO15-1 1 0 0 1 1 1 0 0
15 Volendam (rkav) JO15-2 1 0 0 1 1 1 0 0
16 Hoogland JO15-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
17 Concordia JO15-1 1 0 0 1 0 1 -1 0
18 DSO JO15-2 1 0 0 1 0 2 -2 0
19 VVZ '49 JO15-1 1 0 0 1 1 4 -3 0
20 Rijnsburgse Boys JO15-1 1 0 0 1 0 7 -7 0

Volendam (rkav) JO15-2 (0228 Onder 15 (najaar A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 AFC IJburg JO15-1 9 8 0 1 55 18 37 24
2 BVC Bloemendaal JO15-1 9 7 2 0 38 10 28 23
3 Kolping Boys JO15-1 8 5 2 1 37 19 18 17
4 Zeeburgia avv JO15-2 9 5 2 2 23 11 12 17
5 FC Den Helder JO15-1 9 4 2 3 35 17 18 14
6 Volendam (rkav) JO15-2 9 4 1 4 16 33 -17 13
7 Dijk De asv JO15-1 9 3 2 4 22 24 -2 11
8 FC Lisse JO15-1 9 3 1 5 15 23 -8 10
9 Swift JO15-1 9 3 0 6 13 25 -12 9
10 DCG Rksv JO15-1 9 2 2 5 22 32 -10 8
11 Fortuna Wormerveer sv JO15-1 9 2 0 7 24 32 -8 6
12 ODIN 59 JO15-1 8 0 0 8 6 62 -56 0

Volendam (rkav) JO15-2 (B3600 Onder 15 beker poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Buitenboys sc. JO15-1 2 2 0 0 10 0 10 6
2 Purmersteijn JO15-1 2 1 0 1 3 4 -1 3
3 Volendam (rkav) JO15-2 2 0 0 2 0 9 -9 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
10 dec 11:30 uur Regulier ODIN 59 JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-2 Meer informatie
17 dec 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO15-2 - BVC Bloemendaal JO15-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO15-2 (0245 Onder 15 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-2 (B3600 Onder 15 beker poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-2 (0354 Onder 15 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-2 (0228 Onder 15 (najaar A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-2 (B3600 Onder 15 beker poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-2 (0229 Onder 15 (voorjaar A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-2 (663 Onder 15 Zaterdag nacompetitie 2e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-2 (0228 Onder 15 (najaar A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
27 nov Zeeburgia avv JO15-2 - Fortuna Wormerveer sv JO15-1 2 - 0
26 nov AFC IJburg JO15-1 - FC Den Helder JO15-1 6 - 4
26 nov Volendam (rkav) JO15-2 - Swift JO15-1 2 - 0
26 nov DCG Rksv JO15-1 - FC Lisse JO15-1 1 - 3
26 nov Dijk De asv JO15-1 - BVC Bloemendaal JO15-1 2 - 6
19 nov Kolping Boys JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-2 7 - 3
19 nov Fortuna Wormerveer sv JO15-1 - ODIN 59 JO15-1 8 - 0
19 nov FC Den Helder JO15-1 - Zeeburgia avv JO15-2 1 - 1
19 nov BVC Bloemendaal JO15-1 - Swift JO15-1 4 - 0
19 nov FC Lisse JO15-1 - AFC IJburg JO15-1 1 - 6
19 nov Dijk De asv JO15-1 - DCG Rksv JO15-1 3 - 3
13 nov Zeeburgia avv JO15-2 - FC Lisse JO15-1 2 - 0
12 nov AFC IJburg JO15-1 - Dijk De asv JO15-1 5 - 1
12 nov Swift JO15-1 - Kolping Boys JO15-1 4 - 1
12 nov ODIN 59 JO15-1 - FC Den Helder JO15-1 1 - 18
12 nov Volendam (rkav) JO15-2 - Fortuna Wormerveer sv JO15-1 3 - 2
12 nov DCG Rksv JO15-1 - BVC Bloemendaal JO15-1 2 - 2
05 nov Fortuna Wormerveer sv JO15-1 - Swift JO15-1 4 - 2
05 nov FC Den Helder JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-2 2 - 0
05 nov BVC Bloemendaal JO15-1 - Kolping Boys JO15-1 1 - 1
05 nov FC Lisse JO15-1 - ODIN 59 JO15-1 3 - 1
05 nov DCG Rksv JO15-1 - AFC IJburg JO15-1 0 - 7
05 nov Dijk De asv JO15-1 - Zeeburgia avv JO15-2 1 - 1
30 okt Zeeburgia avv JO15-2 - DCG Rksv JO15-1 3 - 2
29 okt Kolping Boys JO15-1 - Fortuna Wormerveer sv JO15-1 10 - 3
29 okt AFC IJburg JO15-1 - BVC Bloemendaal JO15-1 2 - 6
29 okt Swift JO15-1 - FC Den Helder JO15-1 1 - 0
29 okt Volendam (rkav) JO15-2 - FC Lisse JO15-1 1 - 1
29 okt ODIN 59 JO15-1 - Dijk De asv JO15-1 1 - 4
15 okt AFC IJburg JO15-1 - Zeeburgia avv JO15-2 4 - 2
15 okt FC Den Helder JO15-1 - Kolping Boys JO15-1 2 - 2
15 okt FC Lisse JO15-1 - Swift JO15-1 1 - 3
15 okt BVC Bloemendaal JO15-1 - Fortuna Wormerveer sv JO15-1 4 - 2
15 okt Dijk De asv JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-2 1 - 2
15 okt DCG Rksv JO15-1 - ODIN 59 JO15-1 6 - 2
08 okt Kolping Boys JO15-1 - FC Lisse JO15-1 4 - 1
08 okt Fortuna Wormerveer sv JO15-1 - FC Den Helder JO15-1 2 - 5
08 okt Volendam (rkav) JO15-2 - DCG Rksv JO15-1 4 - 2
08 okt Zeeburgia avv JO15-2 - BVC Bloemendaal JO15-1 1 - 3
08 okt Swift JO15-1 - Dijk De asv JO15-1 0 - 4
08 okt ODIN 59 JO15-1 - AFC IJburg JO15-1 1 - 10
02 okt Zeeburgia avv JO15-2 - ODIN 59 JO15-1 3 - 0
01 okt AFC IJburg JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-2 10 - 1
01 okt BVC Bloemendaal JO15-1 - FC Den Helder JO15-1 2 - 0
01 okt FC Lisse JO15-1 - Fortuna Wormerveer sv JO15-1 3 - 2
01 okt DCG Rksv JO15-1 - Swift JO15-1 4 - 1
01 okt Dijk De asv JO15-1 - Kolping Boys JO15-1 3 - 5
24 sep Kolping Boys JO15-1 - DCG Rksv JO15-1 7 - 2
24 sep Swift JO15-1 - AFC IJburg JO15-1 2 - 5
24 sep FC Den Helder JO15-1 - FC Lisse JO15-1 3 - 2
24 sep ODIN 59 JO15-1 - BVC Bloemendaal JO15-1 0 - 10
24 sep Fortuna Wormerveer sv JO15-1 - Dijk De asv JO15-1 1 - 3
24 sep Volendam (rkav) JO15-2 - Zeeburgia avv JO15-2 0 - 8

Volendam (rkav) JO15-2 (B3600 Onder 15 beker poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-2 (0245 Onder 15 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-2 (B3600 Onder 15 beker poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-2 (0354 Onder 15 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-2 (0228 Onder 15 (najaar A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-2 (B3600 Onder 15 beker poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-2 (0229 Onder 15 (voorjaar A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-2 (663 Onder 15 Zaterdag nacompetitie 2e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-2 (0228 Onder 15 (najaar A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
03 dec 09:45 uur Fortuna Wormerveer sv JO15-1 - AFC IJburg JO15-1 Meer informatie
03 dec 11:00 uur FC Den Helder JO15-1 - DCG Rksv JO15-1 Meer informatie
03 dec 11:30 uur FC Lisse JO15-1 - Dijk De asv JO15-1 Meer informatie
03 dec 17:15 uur Kolping Boys JO15-1 - Zeeburgia avv JO15-2 Meer informatie
03 dec 18:00 uur Swift JO15-1 - ODIN 59 JO15-1 Meer informatie
07 dec 19:30 uur ODIN 59 JO15-1 - Kolping Boys JO15-1 Meer informatie
10 dec 10:15 uur Dijk De asv JO15-1 - FC Den Helder JO15-1 Meer informatie
10 dec 11:30 uur ODIN 59 JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-2 Meer informatie
10 dec 11:30 uur DCG Rksv JO15-1 - Fortuna Wormerveer sv JO15-1 Meer informatie
10 dec 13:15 uur BVC Bloemendaal JO15-1 - FC Lisse JO15-1 Meer informatie
10 dec 15:15 uur AFC IJburg JO15-1 - Kolping Boys JO15-1 Meer informatie
11 dec 10:15 uur Zeeburgia avv JO15-2 - Swift JO15-1 Meer informatie
17 dec 12:00 uur Volendam (rkav) JO15-2 - BVC Bloemendaal JO15-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO15-2 (B3600 Onder 15 beker poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info