JO17-3

Volendam (rkav) JO17-3 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Argon JO17-1 3 3 0 0 18 6 12 9
2 OFC JO17-1 3 3 0 0 12 5 7 9
3 FC Aalsmeer JO17-3 3 2 0 1 9 4 5 6
4 Blauw Wit (W) JO17-1 3 1 1 1 6 11 -5 4
5 Volendam (rkav) JO17-3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 HBC JO17-2 2 1 0 1 5 5 0 3
7 Altius JO17-2 3 1 0 2 5 6 -1 3
8 Muiderberg sc. JO17-1 3 0 1 2 3 9 -6 1
9 VVC fc JO17-2 2 0 0 2 5 9 -4 0
10 CSW JO17-2 3 0 0 3 5 14 -9 0

Volendam (rkav) JO17-3 (B3400 Onder 17 beker poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZOB JO17-3 3 3 0 0 12 3 9 9
2 Volendam (rkav) JO17-3 3 2 0 1 11 5 6 6
3 Marken sv. JO17-1 3 1 0 2 21 6 15 3
4 SDOB JO17-2 3 0 0 3 4 34 -30 0

Volendam (rkav) JO17-3 (0352 Onder 17 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Marken sv. JO17-1 3 3 0 0 14 3 11 9
2 Volendam (rkav) JO17-3 4 3 0 1 17 5 12 9
3 Ilpendam JO17-1 4 1 0 3 9 20 -11 3
4 Blauw Wit (W) JO17-1 3 0 0 3 2 14 -12 0

Volendam (rkav) JO17-3 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 KFC JO17-2 7 6 0 1 29 7 22 18
2 BVC Bloemendaal JO17-2 7 5 0 2 29 16 13 15
3 Saenden JO17-3 7 4 1 2 24 24 0 13
4 Sporting Krommenie JO17-2 7 3 1 3 19 17 2 10
5 Wijk aan Zee JO17-1 7 3 0 4 14 24 -10 9
6 Volendam (rkav) JO17-3 7 2 0 5 16 26 -10 6
7 V.V. Bergen JO17-2 7 1 2 4 17 25 -8 5
8 Castricum FC JO17-2 7 1 2 4 8 17 -9 5

Volendam (rkav) JO17-3 (0383 Onder 17 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Graftdijk JO17-1 16 15 0 1 65 20 45 45
2 V.V. Bergen JO17-2 16 12 2 2 57 28 29 38
3 Volendam (rkav) JO17-3 16 6 3 7 39 36 3 21
4 AFC 34 JO17-3 16 6 3 7 39 52 -13 21
5 Foresters JO17-3 16 5 4 7 60 53 7 19
6 Castricum FC JO17-2 16 5 4 7 38 41 -3 19
7 Purmerend JO17-1 16 5 4 7 28 31 -3 19
8 Beemster JO17-1 16 3 3 10 28 52 -24 12
9 HSV JO17-2 16 2 3 11 21 62 -41 9

Volendam (rkav) JO17-3 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SDOB JO17-1 5 4 1 0 15 6 9 13
2 Volendam (rkav) JO17-3 5 3 2 0 27 10 17 11
3 Marken sv. JO17-1 5 2 1 2 13 18 -5 7
4 s.v. Enkhuizen JO17-1 5 2 0 3 20 14 6 6
5 EVC JO17-1 5 2 0 3 12 14 -2 6
6 KGB JO17-1 5 0 0 5 5 30 -25 0

Volendam (rkav) JO17-3 (0383 Onder 17 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SDO JO17-1JM 6 5 0 1 19 10 9 15
2 Waterwijk asc JO17-3 6 5 0 1 19 12 7 15
3 SDOB JO17-1 7 3 2 2 23 14 9 11
4 BFC JO17-2 7 3 1 3 24 10 14 10
5 EVC JO17-1 7 2 1 4 21 22 -1 7
6 Volendam (rkav) JO17-3 4 1 1 2 13 16 -3 4
7 RKAVIC JO17-2 5 1 1 3 6 14 -8 4
8 Marken sv. JO17-1 6 1 0 5 9 36 -27 3

Volendam (rkav) JO17-3 (0682 Onder 17 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO17-3 2 1 1 0 8 6 2 4
2 SDOB JO17-1 1 1 0 0 6 1 5 3
3 HBOK JO17-1 1 1 0 0 7 3 4 3
4 Nederhorst vv JO17-1 1 1 0 0 4 2 2 3
5 Assendelft JO17-1 1 1 0 0 1 0 1 3
6 Saenden JO17-1 2 1 0 1 5 4 1 3
7 BFC JO17-2 2 1 0 1 3 2 1 3
8 Sporting Krommenie JO17-2 2 1 0 1 4 5 -1 3
9 Castricum FC JO17-1 2 0 1 1 6 10 -4 1
10 Alcmaria Victrix JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Waterwijk asc JO17-3 2 0 0 2 1 5 -4 0
12 EVC JO17-1 2 0 0 2 3 10 -7 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
11 feb 11:15 uur Regulier Assendelft JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-3 Meer informatie
18 feb 08:55 uur Regulier Volendam (rkav) JO17-3 - BFC JO17-2 Meer informatie
11 mrt 10:30 uur Regulier HBOK JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-3 Meer informatie
18 mrt 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO17-3 - EVC JO17-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO17-3 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-3 (B3400 Onder 17 beker poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-3 (0352 Onder 17 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-3 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-3 (0383 Onder 17 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-3 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-3 (0383 Onder 17 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
17 dec BFC JO17-2 - RKAVIC JO17-2 5 - 0
14 dec Volendam (rkav) JO17-3 - Marken sv. JO17-1
10 dec BFC JO17-2 - Waterwijk asc JO17-3 2 - 4
10 dec SDO JO17-1JM - Marken sv. JO17-1 6 - 2
10 dec EVC JO17-1 - SDOB JO17-1 2 - 2
07 dec SDOB JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-3 7 - 2
07 dec RKAVIC JO17-2 - SDO JO17-1JM 0 - 3
03 dec Waterwijk asc JO17-3 - RKAVIC JO17-2
03 dec SDOB JO17-1 - BFC JO17-2 2 - 1
03 dec Marken sv. JO17-1 - EVC JO17-1 2 - 9
30 nov Marken sv. JO17-1 - RKAVIC JO17-2 3 - 0

Volendam (rkav) JO17-3 (0682 Onder 17 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
04 feb Waterwijk asc JO17-3 - Assendelft JO17-1 0 - 1
04 feb Volendam (rkav) JO17-3 - Sporting Krommenie JO17-2 5 - 3
04 feb Castricum FC JO17-1 - HBOK JO17-1 3 - 7
04 feb Saenden JO17-1 - BFC JO17-2 1 - 3
04 feb Nederhorst vv JO17-1 - EVC JO17-1 4 - 2
28 jan BFC JO17-2 - Sporting Krommenie JO17-2 0 - 1
28 jan Saenden JO17-1 - Waterwijk asc JO17-3 4 - 1
28 jan Castricum FC JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-3 3 - 3
28 jan EVC JO17-1 - SDOB JO17-1 1 - 6

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO17-3 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-3 (B3400 Onder 17 beker poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-3 (0352 Onder 17 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-3 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-3 (0383 Onder 17 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-3 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-3 (0383 Onder 17 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-3 (0682 Onder 17 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
11 feb 11:15 uur Assendelft JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-3 Meer informatie
11 feb 12:15 uur Sporting Krommenie JO17-2 - SDOB JO17-1 Meer informatie
11 feb 12:30 uur EVC JO17-1 - Castricum FC JO17-1 Meer informatie
11 feb 13:00 uur HBOK JO17-1 - Saenden JO17-1 Meer informatie
11 feb 14:00 uur Alcmaria Victrix JO17-2 - Nederhorst vv JO17-1 Meer informatie
11 feb 16:30 uur BFC JO17-2 - Waterwijk asc JO17-3 Meer informatie
18 feb 08:55 uur Volendam (rkav) JO17-3 - BFC JO17-2 Meer informatie
18 feb 10:00 uur Nederhorst vv JO17-1 - Castricum FC JO17-1 Meer informatie
18 feb 10:30 uur HBOK JO17-1 - Alcmaria Victrix JO17-2 Meer informatie
25 feb 11:45 uur SDOB JO17-1 - Alcmaria Victrix JO17-2 Meer informatie
04 mrt 08:30 uur Alcmaria Victrix JO17-2 - Sporting Krommenie JO17-2 Meer informatie
04 mrt 11:45 uur SDOB JO17-1 - Assendelft JO17-1 Meer informatie
04 mrt 12:45 uur Saenden JO17-1 - EVC JO17-1 Meer informatie
04 mrt 16:30 uur Waterwijk asc JO17-3 - HBOK JO17-1 Meer informatie
11 mrt 10:30 uur HBOK JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-3 Meer informatie
11 mrt 12:00 uur Sporting Krommenie JO17-2 - Nederhorst vv JO17-1 Meer informatie
11 mrt 12:30 uur Castricum FC JO17-1 - Saenden JO17-1 Meer informatie
11 mrt 13:00 uur EVC JO17-1 - Waterwijk asc JO17-3 Meer informatie
11 mrt 13:30 uur Assendelft JO17-1 - Alcmaria Victrix JO17-2 Meer informatie
11 mrt 17:00 uur BFC JO17-2 - SDOB JO17-1 Meer informatie
18 mrt 09:00 uur Alcmaria Victrix JO17-2 - BFC JO17-2 Meer informatie
18 mrt 10:00 uur Nederhorst vv JO17-1 - Saenden JO17-1 Meer informatie
18 mrt 11:45 uur SDOB JO17-1 - HBOK JO17-1 Meer informatie
18 mrt 12:00 uur Sporting Krommenie JO17-2 - Assendelft JO17-1 Meer informatie
18 mrt 14:30 uur Volendam (rkav) JO17-3 - EVC JO17-1 Meer informatie
18 mrt 16:30 uur Waterwijk asc JO17-3 - Castricum FC JO17-1 Meer informatie
25 mrt 11:30 uur Assendelft JO17-1 - Nederhorst vv JO17-1 Meer informatie

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie