JO19-6

Volendam (rkav) JO19-6 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 V.V. Bergen JO19-5 4 4 0 0 26 7 19 12
2 DEM (RKVV) JO19-3 4 4 0 0 20 9 11 12
3 KFC JO19-2 4 3 0 1 20 9 11 9
4 HBC JO19-2 3 2 0 1 13 4 9 6
5 Haarlem-Kennemerland f.c. JO19-4 4 2 0 2 15 17 -2 6
6 Onze Gezellen JO19-1 3 1 1 1 8 7 1 4
7 Zaandijk JO19-2 4 1 1 2 9 17 -8 4
8 Volendam (rkav) JO19-6 3 1 0 2 12 16 -4 3
9 ODIN 59 JO19-3 3 1 0 2 11 15 -4 3
10 Wijk aan Zee JO19-1 3 1 0 2 6 12 -6 3
11 Bloemendaal JO19-3 3 0 0 3 4 11 -7 0
12 SVA JO19-5 4 0 0 4 8 28 -20 0

Volendam (rkav) JO19-6 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 KFC JO19-3 6 4 2 0 22 12 10 14
2 RCZ JO19-2 6 4 1 1 14 9 5 13
3 Ilpendam JO19-2 6 2 2 2 18 18 0 8
4 Zaanlandia JO19-1 6 2 1 3 12 11 1 7
5 Sporting Krommenie JO19-4 6 2 1 3 18 21 -3 7
6 Volendam (rkav) JO19-6 6 2 1 3 18 21 -3 7
7 Westzaan JO19-1 6 1 0 5 18 28 -10 3

Volendam (rkav) JO19-6 (0379 Onder 19 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 KFC JO19-3 16 15 0 1 117 24 93 45
2 Saenden JO19-1 16 11 1 4 70 41 29 34
3 Volendam (rkav) JO19-6 16 10 1 5 76 56 20 31
4 Zaanlandia JO19-1 16 7 1 8 46 44 2 22
5 Ilpendam JO19-2 16 7 1 8 53 53 0 22
6 RCZ JO19-2 16 7 1 8 47 55 -8 22
7 Sporting Krommenie JO19-4 16 6 1 9 57 69 -12 19
8 Westzaan JO19-1 16 4 1 11 37 97 -60 13
9 GeuzenMiddenmeer JO19-1 16 1 1 14 24 88 -64 4

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-6 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-6 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-6 (0379 Onder 19 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
11 jun Sporting Krommenie JO19-4 - Volendam (rkav) JO19-6 8 - 3
04 jun Volendam (rkav) JO19-6 - KFC JO19-3 4 - 6
04 jun GeuzenMiddenmeer JO19-1 - Zaanlandia JO19-1 5 - 8
28 mei Volendam (rkav) JO19-6 - GeuzenMiddenmeer JO19-1 5 - 2
28 mei Zaanlandia JO19-1 - Saenden JO19-1 3 - 2
28 mei Westzaan JO19-1 - Sporting Krommenie JO19-4 3 - 4
21 mei Volendam (rkav) JO19-6 - Ilpendam JO19-2 12 - 4
21 mei Sporting Krommenie JO19-4 - KFC JO19-3 1 - 5
21 mei Westzaan JO19-1 - RCZ JO19-2 2 - 7
14 mei Ilpendam JO19-2 - Sporting Krommenie JO19-4 2 - 2
14 mei RCZ JO19-2 - Volendam (rkav) JO19-6 4 - 6
14 mei Saenden JO19-1 - Westzaan JO19-1 3 - 5
07 mei GeuzenMiddenmeer JO19-1 - Ilpendam JO19-2 4 - 3
30 apr KFC JO19-3 - Zaanlandia JO19-1 1 - 0
30 apr Saenden JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-6 1 - 8
30 apr RCZ JO19-2 - Ilpendam JO19-2 1 - 7
23 apr Saenden JO19-1 - GeuzenMiddenmeer JO19-1 7 - 1
23 apr Volendam (rkav) JO19-6 - Westzaan JO19-1 4 - 2
23 apr Sporting Krommenie JO19-4 - RCZ JO19-2 2 - 5
23 apr Zaanlandia JO19-1 - KFC JO19-3 1 - 7

Volendam (rkav) JO19-6 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-6 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-6 (0379 Onder 19 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info