JO19-6

Volendam (rkav) JO19-6 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 V.V. Bergen JO19-5 4 4 0 0 26 7 19 12
2 DEM (RKVV) JO19-3 4 4 0 0 20 9 11 12
3 KFC JO19-2 4 3 0 1 20 9 11 9
4 HBC JO19-2 3 2 0 1 13 4 9 6
5 Haarlem-Kennemerland f.c. JO19-4 4 2 0 2 15 17 -2 6
6 Onze Gezellen JO19-1 3 1 1 1 8 7 1 4
7 Zaandijk JO19-2 4 1 1 2 9 17 -8 4
8 Volendam (rkav) JO19-6 3 1 0 2 12 16 -4 3
9 ODIN 59 JO19-3 3 1 0 2 11 15 -4 3
10 Wijk aan Zee JO19-1 3 1 0 2 6 12 -6 3
11 BVC Bloemendaal JO19-3 3 0 0 3 4 11 -7 0
12 SVA JO19-5 4 0 0 4 8 28 -20 0

Volendam (rkav) JO19-6 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 KFC JO19-3 6 4 2 0 22 12 10 14
2 RCZ JO19-2 6 4 1 1 14 9 5 13
3 Ilpendam JO19-2 6 2 2 2 18 18 0 8
4 Zaanlandia JO19-1 6 2 1 3 12 11 1 7
5 Sporting Krommenie JO19-4 6 2 1 3 18 21 -3 7
6 Volendam (rkav) JO19-6 6 2 1 3 18 21 -3 7
7 Westzaan JO19-1 6 1 0 5 18 28 -10 3

Volendam (rkav) JO19-6 (0379 Onder 19 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 KFC JO19-3 16 15 0 1 117 24 93 45
2 Saenden JO19-1 16 11 1 4 70 41 29 34
3 Volendam (rkav) JO19-6 16 10 1 5 76 56 20 31
4 Zaanlandia JO19-1 16 7 1 8 46 44 2 22
5 Ilpendam JO19-2 16 7 1 8 53 53 0 22
6 RCZ JO19-2 16 7 1 8 47 55 -8 22
7 Sporting Krommenie JO19-4 16 6 1 9 57 69 -12 19
8 Westzaan JO19-1 16 4 1 11 37 97 -60 13
9 GeuzenMiddenmeer JO19-1 16 1 1 14 24 88 -64 4

Volendam (rkav) JO19-6 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Blokkers de JO19-2 4 4 0 0 16 0 16 12
2 s.v. Enkhuizen JO19-3 4 3 0 1 12 7 5 9
3 Zouaven (de) JO19-2 4 2 0 2 14 6 8 6
4 Volendam (rkav) JO19-6 4 1 0 3 10 18 -8 3
5 Wieringermeer JO19-2 4 0 0 4 3 24 -21 0

Volendam (rkav) JO19-6 (0379 Onder 19 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO19-6 (0379 Onder 19 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Meervogels 31 JO19-1 4 4 0 0 29 6 23 12
2 Vitesse 22 JO19-2 3 2 1 0 8 3 5 7
3 Sporting Krommenie JO19-3 4 2 0 2 9 13 -4 6
4 HSV JO19-2 3 1 1 1 5 7 -2 4
5 Volendam (rkav) JO19-6 3 1 0 2 11 14 -3 3
6 ADO '20 JO19-3 4 1 0 3 4 14 -10 3
7 Blauw Wit (W) JO19-1 5 1 0 4 13 22 -9 3

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
10 dec 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO19-6 - Meervogels 31 JO19-1 Meer informatie
17 dec 14:45 uur Regulier ADO '20 JO19-3 - Volendam (rkav) JO19-6 Meer informatie

Volendam (rkav) JO19-6 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-6 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-6 (0379 Onder 19 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-6 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
08 okt Volendam (rkav) JO19-6 - Wieringermeer JO19-2 8 - 1
01 okt Zouaven (de) JO19-2 - Wieringermeer JO19-2 6 - 1
01 okt s.v. Enkhuizen JO19-3 - Blokkers de JO19-2 0 - 3
24 sep Blokkers de JO19-2 - Zouaven (de) JO19-2 3 - 0
24 sep Volendam (rkav) JO19-6 - s.v. Enkhuizen JO19-3 2 - 3

Volendam (rkav) JO19-6 (0379 Onder 19 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO19-6 (0379 Onder 19 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
26 nov Meervogels 31 JO19-1 - HSV JO19-2 6 - 2
26 nov ADO '20 JO19-3 - Sporting Krommenie JO19-3 1 - 2
26 nov Blauw Wit (W) JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-6 6 - 5
19 nov ADO '20 JO19-3 - Blauw Wit (W) JO19-1 1 - 0
12 nov Meervogels 31 JO19-1 - ADO '20 JO19-3 9 - 1
12 nov Vitesse 22 JO19-2 - HSV JO19-2 0 - 0
12 nov Blauw Wit (W) JO19-1 - Sporting Krommenie JO19-3 3 - 4
05 nov Sporting Krommenie JO19-3 - Meervogels 31 JO19-1 0 - 5
05 nov Volendam (rkav) JO19-6 - Vitesse 22 JO19-2 2 - 5
05 nov HSV JO19-2 - Blauw Wit (W) JO19-1 3 - 1
29 okt Vitesse 22 JO19-2 - ADO '20 JO19-3 3 - 1
29 okt Volendam (rkav) JO19-6 - Sporting Krommenie JO19-3 4 - 3
29 okt Blauw Wit (W) JO19-1 - Meervogels 31 JO19-1 3 - 9

Volendam (rkav) JO19-6 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-6 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-6 (0379 Onder 19 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-6 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-6 (0379 Onder 19 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO19-6 (0379 Onder 19 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
03 dec 14:00 uur Sporting Krommenie JO19-3 - HSV JO19-2 Meer informatie
03 dec 14:45 uur Meervogels 31 JO19-1 - Vitesse 22 JO19-2 Meer informatie
10 dec 13:00 uur HSV JO19-2 - ADO '20 JO19-3 Meer informatie
10 dec 14:30 uur Vitesse 22 JO19-2 - Blauw Wit (W) JO19-1 Meer informatie
10 dec 14:30 uur Volendam (rkav) JO19-6 - Meervogels 31 JO19-1 Meer informatie
17 dec 12:30 uur Sporting Krommenie JO19-3 - Vitesse 22 JO19-2 Meer informatie
17 dec 14:45 uur ADO '20 JO19-3 - Volendam (rkav) JO19-6 Meer informatie