JO12-2

Volendam (rkav) JO12-2 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ASC De Volewijckers Jo12-5 5 4 1 0 45 11 34 13
2 AFC JO12-2 5 3 1 1 27 12 15 10
3 Volendam (rkav) JO12-2 5 2 0 3 20 21 -1 6
4 Swift, JO12-2JM 5 2 0 3 19 20 -1 6
5 VVA/Spartaan JO12-1 5 1 1 3 12 35 -23 4
6 Zaanlandia JO12-1 5 1 1 3 10 34 -24 4

Volendam (rkav) JO12-2 (0364 Onder 12 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO12-2 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 IVV JO12-1 6 6 0 0 39 9 30 18
2 Ilpendam JO12-1 6 5 1 0 33 12 21 16
3 ASC De Volewijckers JO12-1 6 4 1 1 40 19 21 13
4 Volendam (rkav) JO12-2 5 3 0 2 48 22 26 9
5 De Wherevogels JO12-1 5 2 0 3 17 21 -4 6
6 OSV JO12-2 6 1 1 4 17 59 -42 4
7 ZOB JO12-2 6 0 1 5 25 47 -22 1
8 Purmerend JO12-2 6 0 0 6 4 34 -30 0

Volendam (rkav) JO12-2 (0331 Onder 12 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Overbos sv. JO12-1 6 6 0 0 29 10 19 18
2 ASC De Volewijckers JO12-1 7 5 0 2 28 20 8 15
3 IVV JO12-1 6 3 1 2 20 25 -5 10
4 Volendam (rkav) JO12-2 5 2 0 3 18 20 -2 6
5 ASV Arsenal JO12-1 4 1 2 1 9 8 1 5
6 Ilpendam JO12-1 5 1 2 2 19 23 -4 5
7 Amstelveen/Heemraad JO12-1 6 1 0 5 12 18 -6 3
8 Haarlem-Kennemerland f.c. JO12-1 5 0 1 4 7 18 -11 1

Volendam (rkav) JO12-2 (0332 Onder 12 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO12-2 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Blokkers de JO12-1 4 4 0 0 16 7 9 12
2 Zouaven De JO12-1JM 4 3 0 1 25 7 18 9
3 Schagen United JO12-1 4 3 0 1 10 9 1 9
4 Reiger Boys JO12-1 4 2 0 2 27 10 17 6
5 Spirit 30 (SC) JO12-1 4 2 0 2 14 10 4 6
6 SVIJ JO12-1 3 1 0 2 10 12 -2 3
7 Volendam (rkav) JO12-2 3 0 0 3 2 38 -36 0
8 Sporting Krommenie JO12-1 4 0 0 4 9 20 -11 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 okt 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO12-2 - Schagen United JO12-1 Meer informatie
08 okt 11:30 uur Regulier Blokkers de JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-2 Meer informatie
15 okt 11:15 uur Regulier SVIJ JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-2 Meer informatie

Volendam (rkav) JO12-2 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-2 (0364 Onder 12 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO12-2 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-2 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-2 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO12-2 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
24 sep Spirit 30 (SC) JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-2 7 - 0
24 sep SVIJ JO12-1 - Sporting Krommenie JO12-1 5 - 4
24 sep Reiger Boys JO12-1 - Blokkers de JO12-1 2 - 5
24 sep Schagen United JO12-1 - Zouaven De JO12-1JM 2 - 1
17 sep Zouaven De JO12-1JM - Spirit 30 (SC) JO12-1 5 - 2
17 sep Sporting Krommenie JO12-1 - Blokkers de JO12-1 1 - 3
17 sep SVIJ JO12-1 - Schagen United JO12-1 3 - 4
17 sep Volendam (rkav) JO12-2 - Reiger Boys JO12-1 1 - 21
10 sep Reiger Boys JO12-1 - Schagen United JO12-1 1 - 2
10 sep Blokkers de JO12-1 - SVIJ JO12-1 4 - 2
10 sep Sporting Krommenie JO12-1 - Spirit 30 (SC) JO12-1 2 - 3
10 sep Volendam (rkav) JO12-2 - Zouaven De JO12-1JM 1 - 10
03 sep Spirit 30 (SC) JO12-1 - Reiger Boys JO12-1 2 - 3
03 sep Zouaven De JO12-1JM - Sporting Krommenie JO12-1 9 - 2
03 sep Schagen United JO12-1 - Blokkers de JO12-1 2 - 4

Volendam (rkav) JO12-2 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-2 (0364 Onder 12 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO12-2 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-2 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-2 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO12-2 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 okt 09:00 uur Volendam (rkav) JO12-2 - Schagen United JO12-1 Meer informatie
01 okt 10:30 uur Sporting Krommenie JO12-1 - Reiger Boys JO12-1 Meer informatie
01 okt 11:30 uur Blokkers de JO12-1 - Spirit 30 (SC) JO12-1 Meer informatie
01 okt 11:30 uur Zouaven De JO12-1JM - SVIJ JO12-1 Meer informatie
08 okt 10:30 uur Schagen United JO12-1 - Sporting Krommenie JO12-1 Meer informatie
08 okt 11:30 uur Blokkers de JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-2 Meer informatie
08 okt 11:45 uur Reiger Boys JO12-1 - Zouaven De JO12-1JM Meer informatie
08 okt 12:30 uur Spirit 30 (SC) JO12-1 - SVIJ JO12-1 Meer informatie
15 okt 11:15 uur SVIJ JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-2 Meer informatie