JO12-5

Volendam (rkav) JO12-5 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerland JO12-1 4 4 0 0 35 7 28 12
2 Monnickendam JO12-2 3 3 0 0 19 3 16 9
3 Volendam (rkav) JO12-5 4 3 0 1 23 11 12 9
4 OSV JO12-2 4 1 0 3 15 15 0 3
5 IVV JO12-2 4 1 0 3 12 14 -2 3
6 Purmerend JO12-2 5 0 0 5 2 56 -54 0

Volendam (rkav) JO12-5 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO12-4 6 5 0 1 33 17 16 15
2 Purmersteijn JO12-2 5 3 1 1 26 9 17 10
3 Volendam (rkav) JO12-5 5 3 1 1 16 18 -2 10
4 Monnickendam JO12-1 5 3 0 2 23 12 11 9
5 Zaandijk JO12-1 5 2 0 3 19 19 0 6
6 Purmerend JO12-3 5 1 0 4 13 25 -12 3
7 Beemster JO12-1 5 0 0 5 15 45 -30 0

Volendam (rkav) JO12-5 (0331 Onder 12 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO12-5 5 4 1 0 16 8 8 13
2 Purmersteijn JO12-2 5 3 0 2 19 11 8 9
3 Monnickendam JO12-1 6 2 3 1 14 14 0 9
4 Graftdijk JO12-1 5 2 1 2 15 9 6 7
5 SVA JO12-2 3 2 0 1 17 5 12 6
6 RCZ JO12-2 4 2 0 2 7 19 -12 6
7 Always Forward JO12-5 6 2 0 4 16 18 -2 6
8 Purmerend JO12-3 6 0 1 5 4 24 -20 1

Volendam (rkav) JO12-5 (0332 Onder 12 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Monnickendam JO12-1 2 2 0 0 13 3 10 6
2 Always Forward JO12-3 3 2 0 1 12 6 6 6
3 Volendam (rkav) JO12-5 3 2 0 1 10 7 3 6
4 Purmersteijn JO12-2 2 1 0 1 4 6 -2 3
5 De Wherevogels JO12-2 2 0 0 2 4 9 -5 0
6 Purmerend JO12-3 2 0 0 2 2 14 -12 0

Volendam (rkav) JO12-5 (0336 Onder 12 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Sporting Krommenie JO12-1 5 5 0 0 30 10 20 15
2 Graftdijk JO12-1 7 3 1 3 22 19 3 10
3 Monnickendam JO12-1 7 3 1 3 17 14 3 10
4 Always Forward JO12-5 5 3 0 2 9 12 -3 9
5 Volendam (rkav) JO12-5 6 3 0 3 19 25 -6 9
6 Purmersteijn JO12-2 7 2 0 5 17 21 -4 6
7 Purmerend JO12-3 7 2 0 5 14 27 -13 6

Volendam (rkav) JO12-5 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 IVV JO12-1 4 4 0 0 30 3 27 12
2 Monnickendam JO12-3 4 3 1 0 32 14 18 10
3 SDOB JO12-2 3 2 0 1 11 19 -8 6
4 AFC IJburg JO12-4 3 1 1 1 12 12 0 4
5 Dijk De asv JO12-7 3 1 0 2 12 15 -3 3
6 Purmerland JO12-1 3 0 0 3 4 23 -19 0
7 Volendam (rkav) JO12-5 4 0 0 4 11 26 -15 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 okt 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO12-5 - Purmerland JO12-1 Meer informatie
08 okt 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO12-5 - Kadoelen sv. JO12-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO12-5 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-5 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-5 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-5 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-5 (0336 Onder 12 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-5 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
24 sep IVV JO12-1 - AFC IJburg JO12-4 5 - 1
24 sep SDOB JO12-2 - Volendam (rkav) JO12-5 6 - 1
24 sep Dijk De asv JO12-7 - Monnickendam JO12-3 4 - 7
17 sep Dijk De asv JO12-7 - IVV JO12-1 0 - 3
17 sep AFC IJburg JO12-4 - Purmerland JO12-1 6 - 2
17 sep Monnickendam JO12-3 - Volendam (rkav) JO12-5 6 - 5
17 sep Kadoelen sv. JO12-1 - SDOB JO12-2 15 - 2
16 sep IVV JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-5 6 - 0
10 sep Monnickendam JO12-3 - Purmerland JO12-1 14 - 0
10 sep SDOB JO12-2 - IVV JO12-1 2 - 16
10 sep Volendam (rkav) JO12-5 - Dijk De asv JO12-7 5 - 8
10 sep Kadoelen sv. JO12-1 - AFC IJburg JO12-4 9 - 1
03 sep Dijk De asv JO12-7 - Kadoelen sv. JO12-1 1 - 11
03 sep AFC IJburg JO12-4 - Monnickendam JO12-3 5 - 5
03 sep Purmerland JO12-1 - SDOB JO12-2 2 - 3

Volendam (rkav) JO12-5 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-5 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-5 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-5 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-5 (0336 Onder 12 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-5 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 okt 09:00 uur Volendam (rkav) JO12-5 - Purmerland JO12-1 Meer informatie
01 okt 10:00 uur Monnickendam JO12-3 - SDOB JO12-2 Meer informatie
01 okt 11:40 uur AFC IJburg JO12-4 - Dijk De asv JO12-7 Meer informatie
08 okt 09:00 uur Volendam (rkav) JO12-5 - Kadoelen sv. JO12-1 Meer informatie
08 okt 09:00 uur Purmerland JO12-1 - Dijk De asv JO12-7 Meer informatie
08 okt 10:15 uur SDOB JO12-2 - AFC IJburg JO12-4 Meer informatie
08 okt 10:30 uur IVV JO12-1 - Monnickendam JO12-3 Meer informatie