JO11-3

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DRC JO11-1 5 3 1 1 31 18 13 10
2 Diemen sv. JO11-2 5 3 1 1 26 19 7 10
3 AFC IJburg JO11-3 5 2 0 3 25 21 4 6
4 CTO '70 vv JO11-1 5 2 0 3 23 32 -9 6
5 Volendam (rkav) JO11-3 5 2 0 3 23 37 -14 6
6 Marken sv. JO11-1 5 1 2 2 22 23 -1 5

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Rijp (de) JO11-1 5 5 0 0 30 12 18 15
2 Volendam (rkav) JO11-3 5 3 1 1 22 12 10 10
3 s.v. Enkhuizen JO11-1 5 3 0 2 21 11 10 9
4 Purmerend JO11-2 5 2 0 3 14 13 1 6
5 Westfriezen JO11-2 5 2 0 3 15 23 -8 6
6 Purmersteijn JO11-3 6 2 0 4 11 28 -17 6
7 Always Forward JO11-2 5 0 1 4 10 24 -14 1

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn JO11-3 7 6 0 1 33 22 11 18
2 Purmerend JO11-2 6 5 1 0 36 15 21 16
3 KFC JO11-2 7 4 0 3 39 29 10 12
4 Hercules Zaandam sc JO11-1 7 3 1 3 31 31 0 10
5 Volendam (rkav) JO11-3 6 2 1 3 31 21 10 7
6 WSV 1930 JO11-1 7 1 2 4 17 29 -12 5
7 Zaanlandia JO11-1 5 1 1 3 14 20 -6 4
8 Fortuna Wormerveer sv JO11-2 7 1 0 6 19 53 -34 3

Volendam (rkav) JO11-3 (0270 Onder 11 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ASC De Volewijckers JO11-1 3 3 0 0 26 2 24 9
2 Volendam (rkav) JO11-3 3 3 0 0 24 9 15 9
3 AFC IJburg JO11-3 3 1 0 2 11 12 -1 3
4 Monnickendam JO11-1 3 1 0 2 8 17 -9 3
5 Meteoor De sv. JO11-1 3 1 0 2 5 20 -15 3
6 SDOB JO11-1 3 0 0 3 6 20 -14 0

Volendam (rkav) JO11-3 (0289 Onder 11 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 TABA afc JO11-1 7 6 1 0 35 11 24 19
2 ASC De Volewijckers JO11-1 8 6 1 1 49 23 26 19
3 Volendam (rkav) JO11-3 8 4 1 3 31 34 -3 13
4 RODA '23 Rksv JO11-4 5 3 1 1 22 14 8 10
5 Dijk De asv JO11-2 8 3 0 5 31 31 0 9
6 DRC JO11-1 7 2 1 4 28 32 -4 7
7 SDOB JO11-1 8 1 1 6 22 51 -29 4
8 Monnickendam JO11-1 7 1 0 6 19 41 -22 3

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO11-3 3 3 0 0 26 7 19 9
2 Purmersteijn JO11-3 4 3 0 1 20 15 5 9
3 SDOB JO11-1 3 2 0 1 16 9 7 6
4 Ilpendam JO11-1 4 2 0 2 25 12 13 6
5 Purmerend JO11-4 2 1 0 1 13 6 7 3
6 KFC JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 EVC JO11-2 3 0 0 3 3 26 -23 0
8 De Wherevogels JO11-2 3 0 0 3 5 33 -28 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 okt 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO11-3 - EVC JO11-2 Meer informatie
08 okt 09:30 uur Regulier Purmersteijn JO11-3 - Volendam (rkav) JO11-3 Meer informatie

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
24 sep KFC JO11-3 - Purmerend JO11-4
24 sep EVC JO11-2 - Ilpendam JO11-1 2 - 8
24 sep De Wherevogels JO11-2 - Volendam (rkav) JO11-3 1 - 17
24 sep Purmersteijn JO11-3 - SDOB JO11-1 1 - 8
17 sep De Wherevogels JO11-2 - Purmersteijn JO11-3 3 - 6
17 sep Volendam (rkav) JO11-3 - Ilpendam JO11-1 5 - 4
17 sep Purmerend JO11-4 - EVC JO11-2 9 - 0
10 sep Ilpendam JO11-1 - De Wherevogels JO11-2 10 - 1
10 sep EVC JO11-2 - Purmersteijn JO11-3 1 - 9
10 sep Purmerend JO11-4 - SDOB JO11-1 4 - 6
06 sep SDOB JO11-1 - Volendam (rkav) JO11-3 2 - 4
03 sep Purmersteijn JO11-3 - Ilpendam JO11-1 4 - 3

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 okt 08:45 uur SDOB JO11-1 - De Wherevogels JO11-2 Meer informatie
01 okt 09:00 uur Volendam (rkav) JO11-3 - EVC JO11-2 Meer informatie
01 okt 09:00 uur Purmerend JO11-4 - Purmersteijn JO11-3 Meer informatie
01 okt 09:00 uur Ilpendam JO11-1 - KFC JO11-3 Meer informatie
08 okt 08:30 uur KFC JO11-3 - De Wherevogels JO11-2 Meer informatie
08 okt 09:30 uur Purmersteijn JO11-3 - Volendam (rkav) JO11-3 Meer informatie
08 okt 10:00 uur EVC JO11-2 - SDOB JO11-1 Meer informatie
08 okt 10:30 uur Ilpendam JO11-1 - Purmerend JO11-4 Meer informatie
15 okt 10:15 uur De Wherevogels JO11-2 - Purmerend JO11-4 Meer informatie