JO11-3

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DRC JO11-1 5 3 1 1 31 18 13 10
2 Diemen sv. JO11-2 5 3 1 1 26 19 7 10
3 AFC IJburg JO11-3 5 2 0 3 25 21 4 6
4 CTO '70 vv JO11-1 5 2 0 3 23 32 -9 6
5 Volendam (rkav) JO11-3 5 2 0 3 23 37 -14 6
6 Marken sv. JO11-1 5 1 2 2 22 23 -1 5

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Rijp (de) JO11-1 5 5 0 0 30 12 18 15
2 Volendam (rkav) JO11-3 5 3 1 1 22 12 10 10
3 s.v. Enkhuizen JO11-1 5 3 0 2 21 11 10 9
4 Purmerend JO11-2 5 2 0 3 14 13 1 6
5 Westfriezen JO11-2 5 2 0 3 15 23 -8 6
6 Purmersteijn JO11-3 6 2 0 4 11 28 -17 6
7 Always Forward JO11-2 5 0 1 4 10 24 -14 1

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn JO11-3 7 6 0 1 33 22 11 18
2 Purmerend JO11-2 6 5 1 0 36 15 21 16
3 KFC JO11-2 7 4 0 3 39 29 10 12
4 Hercules Zaandam sc JO11-1 7 3 1 3 31 31 0 10
5 Volendam (rkav) JO11-3 6 2 1 3 31 21 10 7
6 WSV 1930 JO11-1 7 1 2 4 17 29 -12 5
7 Zaanlandia JO11-1 5 1 1 3 14 20 -6 4
8 Fortuna Wormerveer sv JO11-2 7 1 0 6 19 53 -34 3

Volendam (rkav) JO11-3 (0270 Onder 11 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 AFC IJburg JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Meteoor De sv. JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Monnickendam JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SDOB JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Volendam (rkav) JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ASC De Volewijckers JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
29 jan 10:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO11-3 - Meteoor De sv. JO11-1 Meer informatie
05 feb 09:00 uur Regulier AFC IJburg JO11-3 - Volendam (rkav) JO11-3 Meer informatie
12 feb 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO11-3 - Monnickendam JO11-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
18 dec Hercules Zaandam sc JO11-1 - Purmerend JO11-2 2 - 7
11 dec Volendam (rkav) JO11-3 - WSV 1930 JO11-1 0 - 0
11 dec Hercules Zaandam sc JO11-1 - Purmersteijn JO11-3 2 - 7
11 dec Fortuna Wormerveer sv JO11-2 - Zaanlandia JO11-1 2 - 5
11 dec Purmerend JO11-2 - KFC JO11-2 4 - 2
04 dec Zaanlandia JO11-1 - Hercules Zaandam sc JO11-1 2 - 2
04 dec Purmersteijn JO11-3 - Fortuna Wormerveer sv JO11-2 7 - 2
04 dec KFC JO11-2 - Volendam (rkav) JO11-3 8 - 6
04 dec WSV 1930 JO11-1 - Purmerend JO11-2 3 - 3
27 nov KFC JO11-2 - Purmersteijn JO11-3 4 - 6
27 nov Hercules Zaandam sc JO11-1 - WSV 1930 JO11-1 6 - 1
27 nov Purmerend JO11-2 - Fortuna Wormerveer sv JO11-2 7 - 5
20 nov Volendam (rkav) JO11-3 - Hercules Zaandam sc JO11-1 10 - 2
20 nov Purmersteijn JO11-3 - Purmerend JO11-2 1 - 8
20 nov Fortuna Wormerveer sv JO11-2 - KFC JO11-2 3 - 10
20 nov WSV 1930 JO11-1 - Zaanlandia JO11-1 6 - 4

Volendam (rkav) JO11-3 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
29 jan 10:00 uur ASC De Volewijckers JO11-1 - Monnickendam JO11-1 Meer informatie
29 jan 10:00 uur SDOB JO11-1 - AFC IJburg JO11-3 Meer informatie
29 jan 10:30 uur Volendam (rkav) JO11-3 - Meteoor De sv. JO11-1 Meer informatie
05 feb 09:00 uur AFC IJburg JO11-3 - Volendam (rkav) JO11-3 Meer informatie
05 feb 10:00 uur ASC De Volewijckers JO11-1 - Meteoor De sv. JO11-1 Meer informatie
05 feb 10:00 uur Monnickendam JO11-1 - SDOB JO11-1 Meer informatie
12 feb 08:30 uur Meteoor De sv. JO11-1 - AFC IJburg JO11-3 Meer informatie
12 feb 09:00 uur Volendam (rkav) JO11-3 - Monnickendam JO11-1 Meer informatie
12 feb 10:00 uur SDOB JO11-1 - ASC De Volewijckers JO11-1 Meer informatie