JO11-3

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DRC JO11-1 5 3 1 1 31 18 13 10
2 Diemen sv. JO11-2 5 3 1 1 26 19 7 10
3 AFC IJburg JO11-3 5 2 0 3 25 21 4 6
4 CTO '70 vv JO11-1 5 2 0 3 23 32 -9 6
5 Volendam (rkav) JO11-3 5 2 0 3 23 37 -14 6
6 Marken sv. JO11-1 5 1 2 2 22 23 -1 5

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Rijp (de) JO11-1 5 5 0 0 30 12 18 15
2 Volendam (rkav) JO11-3 5 3 1 1 22 12 10 10
3 s.v. Enkhuizen JO11-1 5 3 0 2 21 11 10 9
4 Purmerend JO11-2 5 2 0 3 14 13 1 6
5 Westfriezen JO11-2 5 2 0 3 15 23 -8 6
6 Purmersteijn JO11-3 6 2 0 4 11 28 -17 6
7 Always Forward JO11-2 5 0 1 4 10 24 -14 1

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn JO11-3 7 6 0 1 33 22 11 18
2 Purmerend JO11-2 6 5 1 0 36 15 21 16
3 KFC JO11-2 7 4 0 3 39 29 10 12
4 Hercules Zaandam sc JO11-1 7 3 1 3 31 31 0 10
5 Volendam (rkav) JO11-3 6 2 1 3 31 21 10 7
6 WSV 1930 JO11-1 7 1 2 4 17 29 -12 5
7 Zaanlandia JO11-1 5 1 1 3 14 20 -6 4
8 Fortuna Wormerveer sv JO11-2 7 1 0 6 19 53 -34 3

Volendam (rkav) JO11-3 (0270 Onder 11 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ASC De Volewijckers JO11-1 3 3 0 0 26 2 24 9
2 Volendam (rkav) JO11-3 3 3 0 0 24 9 15 9
3 AFC IJburg JO11-3 3 1 0 2 11 12 -1 3
4 Monnickendam JO11-1 3 1 0 2 8 17 -9 3
5 Meteoor De sv. JO11-1 3 1 0 2 5 20 -15 3
6 SDOB JO11-1 3 0 0 3 6 20 -14 0

Volendam (rkav) JO11-3 (0289 Onder 11 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 TABA afc JO11-1 7 6 1 0 35 11 24 19
2 ASC De Volewijckers JO11-1 8 6 1 1 49 23 26 19
3 Volendam (rkav) JO11-3 8 4 1 3 31 34 -3 13
4 RODA '23 Rksv JO11-4 5 3 1 1 22 14 8 10
5 Dijk De asv JO11-2 8 3 0 5 31 31 0 9
6 DRC JO11-1 7 2 1 4 28 32 -4 7
7 SDOB JO11-1 8 1 1 6 22 51 -29 4
8 Monnickendam JO11-1 7 1 0 6 19 41 -22 3

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO11-3 5 4 1 0 36 9 27 13
2 Purmersteijn JO11-3 6 3 1 2 24 20 4 10
3 SDOB JO11-1 4 3 0 1 28 9 19 9
4 Ilpendam JO11-1 6 3 0 3 37 23 14 9
5 KFC JO11-3 2 2 0 0 22 7 15 6
6 Purmerend JO11-4 5 2 0 3 24 19 5 6
7 De Wherevogels JO11-2 5 1 0 4 10 51 -41 3
8 EVC JO11-2JM 5 0 0 5 4 47 -43 0

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO11-3 4 4 0 0 24 5 19 12
2 Purmersteijn JO11-3 6 4 0 2 26 16 10 12
3 Purmerend JO11-4 6 4 0 2 31 22 9 12
4 Volendam (rkav) JO11-4 5 3 0 2 22 12 10 9
5 Beemster JO11-2 5 3 0 2 15 16 -1 9
6 Ilpendam JO11-1 5 1 1 3 9 18 -9 4
7 ZOB JO11-2 5 0 1 4 6 25 -19 1
8 DZS JO11-1 4 0 0 4 7 26 -19 0

Volendam (rkav) JO11-3 (0270 Onder 11 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO11-3 4 4 0 0 20 6 14 12
2 AFC IJburg JO11-5 4 2 1 1 10 7 3 7
3 Dijk De asv JO11-4 4 1 1 2 5 11 -6 4
4 Muiderberg sc. JO11-2 2 1 0 1 4 4 0 3
5 SDOB JO11-1 3 0 1 2 8 12 -4 1
6 Ilpendam JO11-1 3 0 1 2 1 8 -7 1

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
11 feb 10:00 uur Regulier AFC IJburg JO11-5 - Volendam (rkav) JO11-3 Meer informatie

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
10 dec Beemster JO11-2 - Purmerend JO11-4 3 - 7
10 dec Purmersteijn JO11-3 - Volendam (rkav) JO11-4 3 - 6
10 dec Ilpendam JO11-1 - ZOB JO11-2 1 - 1
03 dec Volendam (rkav) JO11-4 - Ilpendam JO11-1
03 dec Volendam (rkav) JO11-3 - Beemster JO11-2
03 dec Purmerend JO11-4 - Purmersteijn JO11-3 2 - 4

Volendam (rkav) JO11-3 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
04 feb Dijk De asv JO11-4 - Ilpendam JO11-1 1 - 1
04 feb Muiderberg sc. JO11-2 - Volendam (rkav) JO11-3 2 - 3
04 feb SDOB JO11-1 - AFC IJburg JO11-5 4 - 4
28 jan Volendam (rkav) JO11-3 - SDOB JO11-1 6 - 3
28 jan AFC IJburg JO11-5 - Dijk De asv JO11-4 4 - 1
21 jan Ilpendam JO11-1 - AFC IJburg JO11-5 0 - 1
21 jan Dijk De asv JO11-4 - Volendam (rkav) JO11-3 1 - 5
14 jan SDOB JO11-1 - Dijk De asv JO11-4 1 - 2
14 jan Volendam (rkav) JO11-3 - Ilpendam JO11-1 6 - 0
14 jan AFC IJburg JO11-5 - Muiderberg sc. JO11-2 1 - 2

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
11 feb 08:45 uur Dijk De asv JO11-4 - Muiderberg sc. JO11-2 Meer informatie
11 feb 10:00 uur AFC IJburg JO11-5 - Volendam (rkav) JO11-3 Meer informatie
11 feb 10:30 uur Ilpendam JO11-1 - SDOB JO11-1 Meer informatie

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie