JO17-1

JO17-1

Volendam (rkav) JO17-1 (0230 Onder 17 competitie (district A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DVS'33 Ermelo JO17-1 4 3 1 0 20 6 14 10
2 WV-HEDW JO17-1 4 2 2 0 15 8 7 8
3 AFC JO17-2 4 2 2 0 14 9 5 8
4 Meern De JO17-1 3 2 1 0 12 6 6 7
5 KFC JO17-1 3 2 0 1 7 4 3 6
6 Sparta Nijkerk JO17-1 4 1 3 0 10 8 2 6
7 Dijk De asv JO17-1 4 1 1 2 9 13 -4 4
8 Foresters JO17-1 4 1 1 2 9 18 -9 4
9 BFC JO17-1 4 1 0 3 8 14 -6 3
10 Volendam (rkav) JO17-1 3 0 2 1 6 8 -2 2
11 Houten JO17-1 3 0 1 2 6 11 -5 1
12 Zeeburgia avv JO17-2 4 0 0 4 3 14 -11 0

Volendam (rkav) JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO17-1 2 2 0 0 6 3 3 6
2 Purmerend JO17-1 2 1 0 1 5 4 1 3
3 ZOB JO17-1 2 0 0 2 3 7 -4 0

Volendam (rkav) JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ODIN 59 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Volendam (rkav) JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0

Volendam (rkav) JO17-1 (0346 Onder 17 Aangepast (district A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO17-1 (0230 Onder 17 (district A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Houten JO17-1 10 9 1 0 34 2 32 28
2 WV-HEDW JO17-1 10 8 1 1 32 5 27 25
3 Volendam (rkav) JO17-1 10 8 1 1 34 12 22 25
4 Meern De JO17-1 10 6 1 3 21 18 3 19
5 BFC JO17-1 10 5 2 3 27 17 10 17
6 DVS'33 Ermelo JO17-1 10 5 1 4 23 15 8 16
7 Foresters JO17-1 9 3 0 6 20 28 -8 9
8 Zeeburgia avv JO17-2 9 2 1 6 12 23 -11 7
9 Sparta Nijkerk JO17-1 10 2 1 7 11 33 -22 7
10 Dijk De asv JO17-1 10 1 1 8 12 23 -11 4
11 KFC JO17-1 10 0 0 10 3 53 -50 0

Volendam (rkav) JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO17-1 (B3480 Onder 17 beker 1/8 finales)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO17-1 (0238 Onder 17 (voorjaar A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Victoria JO17-1 10 9 0 1 44 16 28 27
2 Volendam (rkav) JO17-1 10 7 1 2 37 17 20 22
3 BFC JO17-1 10 5 0 5 25 28 -3 15
4 Sporting Martinus JO17-1 10 3 1 6 23 31 -8 10
5 Zeeburgia avv JO17-2 10 2 2 6 20 32 -12 8
6 Foresters JO17-1 10 2 0 8 15 40 -25 6

Volendam (rkav) JO17-1 (0236 Onder 17 (najaar A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 PVCV JO17-1 1 1 0 0 6 0 6 3
2 WVV JO17-1 1 1 0 0 6 2 4 3
3 IJsselmeervogels JO17-1 1 1 0 0 3 1 2 3
4 Victoria JO17-1 1 1 0 0 5 4 1 3
5 Drachtster Boys JO17-1 1 0 1 0 1 1 0 1
6 LAC Frisia 1883 JO17-1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 Jonathan JO17-1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 Volendam (rkav) JO17-1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 Schalkhaar JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ONS Sneek JO17-1 1 0 0 1 4 5 -1 0
11 Grol JO17-1 1 0 0 1 1 3 -2 0
12 Buitenveldert sc. JO17-1 1 0 0 1 2 6 -4 0
13 ACV JO17-1 1 0 0 1 0 6 -6 0

Volendam (rkav) JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Kolping Boys JO17-1 2 2 0 0 9 2 7 6
2 Purmersteijn JO17-1 3 2 0 1 9 5 4 6
3 Volendam (rkav) JO17-1 3 1 0 2 5 13 -8 3
4 Hooglanderveen JO17-1 2 0 0 2 2 5 -3 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 okt 14:30 uur Regulier ONS Sneek JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-1 Meer informatie
08 okt 11:10 uur Regulier Volendam (rkav) JO17-1 - Victoria JO17-1 Meer informatie
15 okt 15:00 uur Regulier Schalkhaar JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-1 Meer informatie
22 okt 12:30 uur Regulier Drachtster Boys JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-1 Meer informatie
29 okt 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO17-1 - PVCV JO17-1 Meer informatie
05 nov 12:15 uur Regulier IJsselmeervogels JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-1 Meer informatie
12 nov 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO17-1 - Buitenveldert sc. JO17-1 Meer informatie
26 nov 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO17-1 - WVV JO17-1 Meer informatie
03 dec 14:30 uur Regulier Grol JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-1 Meer informatie
10 dec 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO17-1 - ACV JO17-1 Meer informatie
17 dec 14:00 uur Regulier Jonathan JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO17-1 (0230 Onder 17 competitie (district A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-1 (0346 Onder 17 Aangepast (district A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO17-1 (0230 Onder 17 (district A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-1 (B3480 Onder 17 beker 1/8 finales)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-1 (0238 Onder 17 (voorjaar A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-1 (0236 Onder 17 (najaar A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
24 sep PVCV JO17-1 - ACV JO17-1 6 - 0
24 sep Victoria JO17-1 - ONS Sneek JO17-1 5 - 4
24 sep Buitenveldert sc. JO17-1 - WVV JO17-1 2 - 6
24 sep Volendam (rkav) JO17-1 - LAC Frisia 1883 JO17-1 1 - 1
24 sep Drachtster Boys JO17-1 - Jonathan JO17-1 1 - 1
24 sep IJsselmeervogels JO17-1 - Grol JO17-1 3 - 1

Volendam (rkav) JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
17 sep Hooglanderveen JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-1 2 - 3
17 sep Kolping Boys JO17-1 - Purmersteijn JO17-1 3 - 2
10 sep Hooglanderveen JO17-1 - Kolping Boys JO17-1 2 - 1
10 sep Volendam (rkav) JO17-1 - Purmersteijn JO17-1 2 - 5
03 sep Purmersteijn JO17-1 - Hooglanderveen JO17-1 2 - 0
03 sep Kolping Boys JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-1 6 - 0

Volendam (rkav) JO17-1 (0230 Onder 17 competitie (district A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-1 (0346 Onder 17 Aangepast (district A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO17-1 (0230 Onder 17 (district A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-1 (B3480 Onder 17 beker 1/8 finales)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-1 (0238 Onder 17 (voorjaar A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-1 (0236 Onder 17 (najaar A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 okt 12:30 uur LAC Frisia 1883 JO17-1 - Drachtster Boys JO17-1 Meer informatie
01 okt 12:30 uur Jonathan JO17-1 - PVCV JO17-1 Meer informatie
01 okt 12:45 uur ACV JO17-1 - IJsselmeervogels JO17-1 Meer informatie
01 okt 14:30 uur ONS Sneek JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-1 Meer informatie
01 okt 14:30 uur Grol JO17-1 - Buitenveldert sc. JO17-1 Meer informatie
01 okt 15:00 uur Schalkhaar JO17-1 - Victoria JO17-1 Meer informatie
08 okt 11:10 uur Volendam (rkav) JO17-1 - Victoria JO17-1 Meer informatie
08 okt 11:30 uur Buitenveldert sc. JO17-1 - ACV JO17-1 Meer informatie
08 okt 12:15 uur IJsselmeervogels JO17-1 - Jonathan JO17-1 Meer informatie
08 okt 12:30 uur WVV JO17-1 - Schalkhaar JO17-1 Meer informatie
08 okt 16:15 uur Drachtster Boys JO17-1 - ONS Sneek JO17-1 Meer informatie
08 okt 16:15 uur PVCV JO17-1 - LAC Frisia 1883 JO17-1 Meer informatie
15 okt 12:30 uur Jonathan JO17-1 - Buitenveldert sc. JO17-1 Meer informatie
15 okt 12:45 uur LAC Frisia 1883 JO17-1 - IJsselmeervogels JO17-1 Meer informatie
15 okt 14:30 uur ONS Sneek JO17-1 - PVCV JO17-1 Meer informatie
15 okt 14:30 uur Victoria JO17-1 - Drachtster Boys JO17-1 Meer informatie
15 okt 14:30 uur Grol JO17-1 - WVV JO17-1 Meer informatie
15 okt 15:00 uur Schalkhaar JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-1 Meer informatie
22 okt 11:35 uur PVCV JO17-1 - Victoria JO17-1 Meer informatie
22 okt 12:15 uur Buitenveldert sc. JO17-1 - LAC Frisia 1883 JO17-1 Meer informatie
22 okt 12:30 uur Drachtster Boys JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-1 Meer informatie
22 okt 12:30 uur WVV JO17-1 - ACV JO17-1 Meer informatie
22 okt 12:30 uur IJsselmeervogels JO17-1 - ONS Sneek JO17-1 Meer informatie
22 okt 14:30 uur Grol JO17-1 - Schalkhaar JO17-1 Meer informatie
29 okt 12:00 uur Volendam (rkav) JO17-1 - PVCV JO17-1 Meer informatie
29 okt 12:15 uur Victoria JO17-1 - IJsselmeervogels JO17-1 Meer informatie
29 okt 12:30 uur ACV JO17-1 - Grol JO17-1 Meer informatie
29 okt 14:00 uur Jonathan JO17-1 - WVV JO17-1 Meer informatie
29 okt 14:30 uur ONS Sneek JO17-1 - Buitenveldert sc. JO17-1 Meer informatie
29 okt 15:00 uur Schalkhaar JO17-1 - Drachtster Boys JO17-1 Meer informatie
05 nov 12:15 uur IJsselmeervogels JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-1 Meer informatie
05 nov 12:30 uur ACV JO17-1 - Schalkhaar JO17-1 Meer informatie
05 nov 12:30 uur WVV JO17-1 - LAC Frisia 1883 JO17-1 Meer informatie
05 nov 14:20 uur PVCV JO17-1 - Drachtster Boys JO17-1 Meer informatie
05 nov 14:30 uur Grol JO17-1 - Jonathan JO17-1 Meer informatie
05 nov 14:45 uur Buitenveldert sc. JO17-1 - Victoria JO17-1 Meer informatie
12 nov 12:00 uur Volendam (rkav) JO17-1 - Buitenveldert sc. JO17-1 Meer informatie
12 nov 12:30 uur Drachtster Boys JO17-1 - IJsselmeervogels JO17-1 Meer informatie
12 nov 12:45 uur LAC Frisia 1883 JO17-1 - Grol JO17-1 Meer informatie
12 nov 14:00 uur Jonathan JO17-1 - ACV JO17-1 Meer informatie
12 nov 14:30 uur ONS Sneek JO17-1 - WVV JO17-1 Meer informatie
12 nov 15:00 uur Schalkhaar JO17-1 - PVCV JO17-1 Meer informatie
19 nov 12:30 uur ACV JO17-1 - LAC Frisia 1883 JO17-1 Meer informatie
19 nov 12:30 uur WVV JO17-1 - Victoria JO17-1 Meer informatie
19 nov 12:30 uur IJsselmeervogels JO17-1 - PVCV JO17-1 Meer informatie
19 nov 14:00 uur Jonathan JO17-1 - Schalkhaar JO17-1 Meer informatie
19 nov 14:30 uur Buitenveldert sc. JO17-1 - Drachtster Boys JO17-1 Meer informatie
19 nov 14:30 uur Grol JO17-1 - ONS Sneek JO17-1 Meer informatie
26 nov 12:00 uur Volendam (rkav) JO17-1 - WVV JO17-1 Meer informatie
26 nov 12:45 uur LAC Frisia 1883 JO17-1 - Jonathan JO17-1 Meer informatie
26 nov 12:45 uur Victoria JO17-1 - Grol JO17-1 Meer informatie
26 nov 14:30 uur ONS Sneek JO17-1 - ACV JO17-1 Meer informatie
26 nov 14:30 uur PVCV JO17-1 - Buitenveldert sc. JO17-1 Meer informatie
26 nov 15:00 uur Schalkhaar JO17-1 - IJsselmeervogels JO17-1 Meer informatie
03 dec 12:30 uur ACV JO17-1 - Victoria JO17-1 Meer informatie
03 dec 12:30 uur WVV JO17-1 - Drachtster Boys JO17-1 Meer informatie
03 dec 12:45 uur LAC Frisia 1883 JO17-1 - Schalkhaar JO17-1 Meer informatie
03 dec 14:00 uur Jonathan JO17-1 - ONS Sneek JO17-1 Meer informatie
03 dec 14:30 uur Buitenveldert sc. JO17-1 - IJsselmeervogels JO17-1 Meer informatie
03 dec 14:30 uur Grol JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-1 Meer informatie
10 dec 12:00 uur Volendam (rkav) JO17-1 - ACV JO17-1 Meer informatie
10 dec 12:15 uur Victoria JO17-1 - Jonathan JO17-1 Meer informatie
10 dec 12:30 uur Drachtster Boys JO17-1 - Grol JO17-1 Meer informatie
10 dec 14:30 uur ONS Sneek JO17-1 - LAC Frisia 1883 JO17-1 Meer informatie
10 dec 14:30 uur Buitenveldert sc. JO17-1 - Schalkhaar JO17-1 Meer informatie
10 dec 17:15 uur PVCV JO17-1 - WVV JO17-1 Meer informatie
17 dec 12:30 uur ACV JO17-1 - Drachtster Boys JO17-1 Meer informatie
17 dec 12:30 uur WVV JO17-1 - IJsselmeervogels JO17-1 Meer informatie
17 dec 12:45 uur LAC Frisia 1883 JO17-1 - Victoria JO17-1 Meer informatie
17 dec 14:00 uur Jonathan JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-1 Meer informatie
17 dec 14:30 uur Grol JO17-1 - PVCV JO17-1 Meer informatie
17 dec 15:00 uur Schalkhaar JO17-1 - ONS Sneek JO17-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
22 okt 16:00 uur Hooglanderveen JO17-1 - Kolping Boys JO17-1 Meer informatie