JO17-1

JO17-1

Volendam (rkav) JO17-1 (0230 Onder 17 competitie (district A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DVS'33 Ermelo JO17-1 4 3 1 0 20 6 14 10
2 WV-HEDW JO17-1 4 2 2 0 15 8 7 8
3 AFC JO17-2 4 2 2 0 14 9 5 8
4 Meern De JO17-1 3 2 1 0 12 6 6 7
5 KFC JO17-1 3 2 0 1 7 4 3 6
6 Sparta Nijkerk JO17-1 4 1 3 0 10 8 2 6
7 Dijk De asv JO17-1 4 1 1 2 9 13 -4 4
8 Foresters JO17-1 4 1 1 2 9 18 -9 4
9 BFC JO17-1 4 1 0 3 8 14 -6 3
10 Volendam (rkav) JO17-1 3 0 2 1 6 8 -2 2
11 Houten JO17-1 3 0 1 2 6 11 -5 1
12 Zeeburgia avv JO17-2 4 0 0 4 3 14 -11 0

Volendam (rkav) JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO17-1 2 2 0 0 6 3 3 6
2 Purmerend JO17-1 2 1 0 1 5 4 1 3
3 ZOB JO17-1 2 0 0 2 3 7 -4 0

Volendam (rkav) JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ODIN 59 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Volendam (rkav) JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0

Volendam (rkav) JO17-1 (0346 Onder 17 Aangepast (district A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO17-1 (0230 Onder 17 (district A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Houten JO17-1 10 9 1 0 34 2 32 28
2 WV-HEDW JO17-1 10 8 1 1 32 5 27 25
3 Volendam (rkav) JO17-1 10 8 1 1 34 12 22 25
4 Meern De JO17-1 10 6 1 3 21 18 3 19
5 BFC JO17-1 10 5 2 3 27 17 10 17
6 DVS'33 Ermelo JO17-1 10 5 1 4 23 15 8 16
7 Foresters JO17-1 9 3 0 6 20 28 -8 9
8 Zeeburgia avv JO17-2 9 2 1 6 12 23 -11 7
9 Sparta Nijkerk JO17-1 10 2 1 7 11 33 -22 7
10 Dijk De asv JO17-1 10 1 1 8 12 23 -11 4
11 KFC JO17-1 10 0 0 10 3 53 -50 0

Volendam (rkav) JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO17-1 (B3480 Onder 17 beker 1/8 finales)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO17-1 (0238 Onder 17 (voorjaar A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Victoria JO17-1 10 9 0 1 44 16 28 27
2 Volendam (rkav) JO17-1 10 7 1 2 37 17 20 22
3 BFC JO17-1 10 5 0 5 25 28 -3 15
4 Sporting Martinus JO17-1 10 3 1 6 23 31 -8 10
5 Zeeburgia avv JO17-2 10 2 2 6 20 32 -12 8
6 Foresters JO17-1 10 2 0 8 15 40 -25 6

Volendam (rkav) JO17-1 (0236 Onder 17 (najaar A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 IJsselmeervogels JO17-1 11 10 0 1 36 10 26 30
2 PVCV JO17-1 12 9 1 2 40 9 31 28
3 Buitenveldert sc. JO17-1 12 8 2 2 36 22 14 26
4 Schalkhaar JO17-1 12 7 0 5 25 17 8 21
5 WVV JO17-1 11 6 1 4 22 28 -6 19
6 Volendam (rkav) JO17-1 11 5 1 5 22 18 4 16
7 Jonathan JO17-1 12 4 2 6 20 32 -12 14
8 LAC Frisia 1883 JO17-1 12 3 4 5 18 31 -13 13
9 Victoria JO17-1 12 4 0 8 18 35 -17 12
10 ONS Sneek JO17-1 12 3 2 7 30 32 -2 11
11 Drachtster Boys JO17-1 12 3 2 7 32 35 -3 11
12 ACV JO17-1 12 2 3 7 17 35 -18 9
13 Grol JO17-1 11 2 2 7 10 22 -12 8

Volendam (rkav) JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Kolping Boys JO17-1 2 2 0 0 9 2 7 6
2 Purmersteijn JO17-1 2 1 0 1 7 5 2 3
3 Volendam (rkav) JO17-1 2 0 0 2 2 11 -9 0

Volendam (rkav) JO17-1 (0238 Onder 17 (voorjaar A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO17-1 2 2 0 0 11 1 10 6
2 Hoofddorp s.v. JO17-1 2 2 0 0 7 0 7 6
3 Jonathan JO17-1 2 2 0 0 7 0 7 6
4 CSV'28 JO17-1 2 1 1 0 6 3 3 4
5 Achilles E JO17-1 2 1 1 0 5 4 1 4
6 WVV JO17-1 2 1 0 1 7 3 4 3
7 LAC Frisia 1883 JO17-1 2 1 0 1 6 4 2 3
8 WV-HEDW JO17-1 2 1 0 1 3 5 -2 3
9 Schalkhaar JO17-1 2 0 0 2 0 5 -5 0
10 Victoria JO17-1 2 0 0 2 1 8 -7 0
11 Buitenveldert sc. JO17-1 2 0 0 2 0 9 -9 0
12 DWS afc JO17-1 2 0 0 2 2 13 -11 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
11 feb 12:15 uur Regulier Volendam (rkav) JO17-1 - LAC Frisia 1883 JO17-1 Meer informatie
04 mrt 12:30 uur Regulier WVV JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-1 Meer informatie
11 mrt 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO17-1 - Buitenveldert sc. JO17-1 Meer informatie
18 mrt 14:30 uur Regulier Victoria JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-1 Meer informatie
01 apr 12:45 uur Regulier CSV'28 JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-1 Meer informatie
15 apr 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO17-1 - Jonathan JO17-1 Meer informatie
22 apr 11:00 uur Regulier Hoofddorp s.v. JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-1 Meer informatie
13 mei 12:30 uur Regulier Achilles E JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-1 Meer informatie
20 mei 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO17-1 - WV-HEDW JO17-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO17-1 (0230 Onder 17 competitie (district A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-1 (0346 Onder 17 Aangepast (district A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO17-1 (0230 Onder 17 (district A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-1 (B3480 Onder 17 beker 1/8 finales)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-1 (0238 Onder 17 (voorjaar A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-1 (0236 Onder 17 (najaar A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
20 dec ONS Sneek JO17-1 - LAC Frisia 1883 JO17-1 6 - 1
20 dec Grol JO17-1 - PVCV JO17-1 0 - 3
20 dec Victoria JO17-1 - Jonathan JO17-1 4 - 0
17 dec Schalkhaar JO17-1 - ONS Sneek JO17-1 4 - 1
17 dec ACV JO17-1 - Drachtster Boys JO17-1 5 - 2
17 dec WVV JO17-1 - IJsselmeervogels JO17-1
17 dec Jonathan JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-1 1 - 0
17 dec LAC Frisia 1883 JO17-1 - Victoria JO17-1 2 - 1
10 dec PVCV JO17-1 - WVV JO17-1 7 - 0
10 dec Buitenveldert sc. JO17-1 - Schalkhaar JO17-1 2 - 0
10 dec Drachtster Boys JO17-1 - Grol JO17-1 4 - 0
10 dec Victoria JO17-1 - Jonathan JO17-1
10 dec Volendam (rkav) JO17-1 - ACV JO17-1 4 - 0
03 dec Buitenveldert sc. JO17-1 - IJsselmeervogels JO17-1 0 - 1
03 dec LAC Frisia 1883 JO17-1 - Schalkhaar JO17-1 3 - 2
03 dec ACV JO17-1 - Victoria JO17-1 2 - 3
03 dec WVV JO17-1 - Drachtster Boys JO17-1 5 - 3
03 dec Jonathan JO17-1 - ONS Sneek JO17-1 3 - 5

Volendam (rkav) JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-1 (0238 Onder 17 (voorjaar A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
04 feb Buitenveldert sc. JO17-1 - Hoofddorp s.v. JO17-1 0 - 4
04 feb Schalkhaar JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-1 0 - 2
04 feb DWS afc JO17-1 - CSV'28 JO17-1 1 - 4
04 feb LAC Frisia 1883 JO17-1 - Achilles E JO17-1 2 - 3
04 feb WVV JO17-1 - WV-HEDW JO17-1 2 - 3
04 feb Victoria JO17-1 - Jonathan JO17-1 0 - 4
28 jan Hoofddorp s.v. JO17-1 - Schalkhaar JO17-1 3 - 0
28 jan Achilles E JO17-1 - CSV'28 JO17-1 2 - 2
28 jan WV-HEDW JO17-1 - Jonathan JO17-1 0 - 3
28 jan LAC Frisia 1883 JO17-1 - Victoria JO17-1 4 - 1
28 jan WVV JO17-1 - Buitenveldert sc. JO17-1 5 - 0
28 jan Volendam (rkav) JO17-1 - DWS afc JO17-1 9 - 1

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO17-1 (0230 Onder 17 competitie (district A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-1 (0346 Onder 17 Aangepast (district A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO17-1 (0230 Onder 17 (district A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-1 (B3480 Onder 17 beker 1/8 finales)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-1 (0238 Onder 17 (voorjaar A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-1 (0236 Onder 17 (najaar A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-1 (0238 Onder 17 (voorjaar A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
11 feb 10:30 uur Jonathan JO17-1 - DWS afc JO17-1 Meer informatie
11 feb 11:30 uur WV-HEDW JO17-1 - Buitenveldert sc. JO17-1 Meer informatie
11 feb 12:15 uur Volendam (rkav) JO17-1 - LAC Frisia 1883 JO17-1 Meer informatie
11 feb 15:00 uur CSV'28 JO17-1 - Schalkhaar JO17-1 Meer informatie
11 feb 15:30 uur Hoofddorp s.v. JO17-1 - Victoria JO17-1 Meer informatie
18 feb 10:15 uur Victoria JO17-1 - WV-HEDW JO17-1 Meer informatie
18 feb 11:00 uur CSV'28 JO17-1 - Jonathan JO17-1 Meer informatie
18 feb 14:30 uur Achilles E JO17-1 - WVV JO17-1 Meer informatie
18 feb 15:00 uur Schalkhaar JO17-1 - LAC Frisia 1883 JO17-1 Meer informatie
04 mrt 12:30 uur WVV JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-1 Meer informatie
04 mrt 14:00 uur Buitenveldert sc. JO17-1 - Achilles E JO17-1 Meer informatie
04 mrt 14:30 uur DWS afc JO17-1 - Hoofddorp s.v. JO17-1 Meer informatie
11 mrt 10:00 uur WV-HEDW JO17-1 - DWS afc JO17-1 Meer informatie
11 mrt 12:00 uur Volendam (rkav) JO17-1 - Buitenveldert sc. JO17-1 Meer informatie
11 mrt 12:45 uur LAC Frisia 1883 JO17-1 - WVV JO17-1 Meer informatie
11 mrt 13:15 uur Hoofddorp s.v. JO17-1 - CSV'28 JO17-1 Meer informatie
11 mrt 14:00 uur Jonathan JO17-1 - Schalkhaar JO17-1 Meer informatie
11 mrt 17:15 uur Achilles E JO17-1 - Victoria JO17-1 Meer informatie
18 mrt 13:00 uur DWS afc JO17-1 - Achilles E JO17-1 Meer informatie
18 mrt 14:00 uur Jonathan JO17-1 - Hoofddorp s.v. JO17-1 Meer informatie
18 mrt 14:30 uur Victoria JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-1 Meer informatie
18 mrt 14:30 uur Buitenveldert sc. JO17-1 - LAC Frisia 1883 JO17-1 Meer informatie
18 mrt 15:00 uur Schalkhaar JO17-1 - WVV JO17-1 Meer informatie
18 mrt 15:00 uur CSV'28 JO17-1 - WV-HEDW JO17-1 Meer informatie
01 apr 11:00 uur Hoofddorp s.v. JO17-1 - WV-HEDW JO17-1 Meer informatie
01 apr 12:45 uur CSV'28 JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-1 Meer informatie
01 apr 13:00 uur DWS afc JO17-1 - LAC Frisia 1883 JO17-1 Meer informatie
01 apr 14:00 uur Jonathan JO17-1 - Achilles E JO17-1 Meer informatie
01 apr 14:15 uur Victoria JO17-1 - WVV JO17-1 Meer informatie
01 apr 15:00 uur Schalkhaar JO17-1 - Buitenveldert sc. JO17-1 Meer informatie
15 apr 10:00 uur WV-HEDW JO17-1 - Schalkhaar JO17-1 Meer informatie
15 apr 12:00 uur Volendam (rkav) JO17-1 - Jonathan JO17-1 Meer informatie
15 apr 12:30 uur WVV JO17-1 - DWS afc JO17-1 Meer informatie
15 apr 12:45 uur LAC Frisia 1883 JO17-1 - CSV'28 JO17-1 Meer informatie
15 apr 14:45 uur Buitenveldert sc. JO17-1 - Victoria JO17-1 Meer informatie
15 apr 17:15 uur Achilles E JO17-1 - Hoofddorp s.v. JO17-1 Meer informatie
22 apr 10:00 uur WV-HEDW JO17-1 - Achilles E JO17-1 Meer informatie
22 apr 11:00 uur Hoofddorp s.v. JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-1 Meer informatie
22 apr 14:00 uur Jonathan JO17-1 - LAC Frisia 1883 JO17-1 Meer informatie
22 apr 14:30 uur DWS afc JO17-1 - Buitenveldert sc. JO17-1 Meer informatie
22 apr 15:00 uur Schalkhaar JO17-1 - Victoria JO17-1 Meer informatie
22 apr 15:00 uur CSV'28 JO17-1 - WVV JO17-1 Meer informatie
13 mei 10:00 uur WV-HEDW JO17-1 - LAC Frisia 1883 JO17-1 Meer informatie
13 mei 11:00 uur Hoofddorp s.v. JO17-1 - WVV JO17-1 Meer informatie
13 mei 12:30 uur Achilles E JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-1 Meer informatie
13 mei 13:00 uur DWS afc JO17-1 - Schalkhaar JO17-1 Meer informatie
13 mei 14:00 uur Jonathan JO17-1 - Buitenveldert sc. JO17-1 Meer informatie
13 mei 15:00 uur CSV'28 JO17-1 - Victoria JO17-1 Meer informatie
20 mei 12:00 uur Volendam (rkav) JO17-1 - WV-HEDW JO17-1 Meer informatie
20 mei 12:30 uur WVV JO17-1 - Jonathan JO17-1 Meer informatie
20 mei 12:45 uur LAC Frisia 1883 JO17-1 - Hoofddorp s.v. JO17-1 Meer informatie
20 mei 12:45 uur Victoria JO17-1 - DWS afc JO17-1 Meer informatie
20 mei 14:30 uur Buitenveldert sc. JO17-1 - CSV'28 JO17-1 Meer informatie
20 mei 15:00 uur Schalkhaar JO17-1 - Achilles E JO17-1 Meer informatie

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie