JO11-7

Volendam (rkav) JO11-7 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO11-7 3 3 0 0 29 6 23 9
2 SDOB JO11-2 3 2 0 1 20 14 6 6
3 ZCFC JO11-1 1 1 0 0 4 1 3 3
4 RCZ JO11-3 3 1 0 2 15 27 -12 3
5 Beemster JO11-2 4 0 0 4 10 30 -20 0

Volendam (rkav) JO11-7 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 De Wherevogels JO11-4 5 4 1 0 40 11 29 13
2 Monnickendam JO11-3 6 4 1 1 44 14 30 13
3 Purmerend JO11-4 6 4 0 2 47 25 22 12
4 Rijp (de) JO11-2 5 2 0 3 32 24 8 6
5 Volendam (rkav) JO11-6 5 2 0 3 41 35 6 6
6 Purmerland JO11-1 5 2 0 3 36 31 5 6
7 ZOB JO11-3 3 1 0 2 14 26 -12 3
8 Volendam (rkav) JO11-7 5 0 0 5 6 94 -88 0

Volendam (rkav) JO11-7 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SDZ MO11-1 6 5 1 0 33 13 20 16
2 AFC IJburg JO11-6 4 2 2 0 23 9 14 8
3 De Wherevogels JO11-3 5 2 1 2 25 20 5 7
4 AFC IJburg JO11-7 5 2 1 2 20 20 0 7
5 Volendam (rkav) MO11-2 6 2 0 4 24 21 3 6
6 Volendam (rkav) JO11-7 6 0 1 5 14 56 -42 1

Volendam (rkav) JO11-7 (0270 Onder 11 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 AFC IJburg JO11-6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AFC IJburg JO11-7 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kolping Boys JO11-6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Volendam (rkav) JO11-7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Volendam (rkav) MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 De Wherevogels JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
29 jan 09:00 uur Regulier AFC IJburg JO11-6 - Volendam (rkav) JO11-7 Meer informatie
05 feb 11:30 uur Regulier Kolping Boys JO11-6 - Volendam (rkav) JO11-7 Meer informatie
12 feb 10:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO11-7 - Volendam (rkav) MO11-2 Meer informatie

Volendam (rkav) JO11-7 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-7 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-7 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
11 dec Volendam (rkav) JO11-7 - SDZ MO11-1 3 - 5
11 dec AFC IJburg JO11-7 - AFC IJburg JO11-6 4 - 5
11 dec Volendam (rkav) MO11-2 - De Wherevogels JO11-3 8 - 3
04 dec De Wherevogels JO11-3 - AFC IJburg JO11-7 3 - 4
04 dec SDZ MO11-1 - Volendam (rkav) MO11-2 3 - 2
04 dec AFC IJburg JO11-6 - Volendam (rkav) JO11-7 13 - 0
27 nov SDZ MO11-1 - AFC IJburg JO11-6 2 - 2
27 nov Volendam (rkav) JO11-7 - De Wherevogels JO11-3 2 - 11
27 nov Volendam (rkav) MO11-2 - AFC IJburg JO11-7 3 - 5
20 nov Volendam (rkav) MO11-2 - Volendam (rkav) JO11-7 6 - 2
20 nov De Wherevogels JO11-3 - AFC IJburg JO11-6 3 - 3
20 nov AFC IJburg JO11-7 - SDZ MO11-1 2 - 4

Volendam (rkav) JO11-7 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-7 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-7 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-7 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-7 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
29 jan 09:00 uur AFC IJburg JO11-6 - Volendam (rkav) JO11-7 Meer informatie
29 jan 10:15 uur De Wherevogels JO11-3 - Volendam (rkav) MO11-2 Meer informatie
29 jan 12:30 uur Kolping Boys JO11-6 - AFC IJburg JO11-7 Meer informatie
05 feb 09:00 uur AFC IJburg JO11-7 - De Wherevogels JO11-3 Meer informatie
05 feb 10:10 uur Volendam (rkav) MO11-2 - AFC IJburg JO11-6 Meer informatie
05 feb 11:30 uur Kolping Boys JO11-6 - Volendam (rkav) JO11-7 Meer informatie
12 feb 08:45 uur AFC IJburg JO11-6 - AFC IJburg JO11-7 Meer informatie
12 feb 10:15 uur De Wherevogels JO11-3 - Kolping Boys JO11-6 Meer informatie
12 feb 10:30 uur Volendam (rkav) JO11-7 - Volendam (rkav) MO11-2 Meer informatie