JO19-2

Volendam (rkav) JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO19-2 3 2 0 1 9 7 2 6
2 ASC De Volewijckers JO19-1 3 2 0 1 8 9 -1 6
3 VVC fc JO19-1 3 1 0 2 10 7 3 3
4 Velsen Rkvv JO19-1 3 1 0 2 5 9 -4 3

Volendam (rkav) JO19-2 (0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Schagen United JO19-1 4 4 0 0 30 7 23 12
2 HSV JO19-1 4 3 1 0 21 3 18 10
3 Zouaven (de) JO19-1 4 3 0 1 9 5 4 9
4 V.V. Bergen JO19-1 2 2 0 0 7 4 3 6
5 ZOB JO19-1 3 2 0 1 11 10 1 6
6 JVC JO19-1 4 2 0 2 7 11 -4 6
7 ZAP JO19-1 4 1 2 1 7 7 0 5
8 Volendam (rkav) JO19-2 3 1 0 2 6 19 -13 3
9 FC Den Helder JO19-1 4 1 0 3 11 10 1 3
10 WSV 1930 JO19-1 4 0 1 3 4 12 -8 1
11 Limmen JO19-1 2 0 0 2 7 17 -10 0
12 SVW 27 JO19-1 4 0 0 4 5 20 -15 0

Volendam (rkav) JO19-2 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ASC De Volewijckers JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0

Volendam (rkav) JO19-2 (0345 Onder 19 Aangepast (district A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO19-2 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Monnickendam JO19-1 5 4 0 1 17 4 13 12
2 s.v. Enkhuizen JO19-1 5 4 0 1 14 4 10 12
3 Zaandijk JO19-1 5 3 0 2 14 8 6 9
4 Volendam (rkav) JO19-2 5 2 1 2 15 17 -2 7
5 KFC JO19-1 5 1 0 4 9 22 -13 3
6 ZCFC JO19-1 5 0 1 4 6 20 -14 1

Volendam (rkav) JO19-2 (0379 Onder 19 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SEW JO19-1 5 4 1 0 18 6 12 13
2 Wieringermeer JO19-1 5 3 2 0 7 4 3 11
3 Kolping Boys JO19-2 4 2 1 1 11 10 1 7
4 Volendam (rkav) JO19-2 5 2 1 2 21 13 8 7
5 Sporting Andijk JO19-1 5 2 1 2 15 13 2 7
6 s.v. Enkhuizen JO19-1 4 1 2 1 6 4 2 5
7 Monnickendam JO19-1 5 1 0 4 14 13 1 3
8 Schagen United JO19-2 5 0 0 5 7 36 -29 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
10 dec 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO19-2 - Kolping Boys JO19-2 Meer informatie
17 dec 14:30 uur Regulier Monnickendam JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-2 Meer informatie

Volendam (rkav) JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-2 (0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-2 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-2 (0345 Onder 19 Aangepast (district A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-2 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
08 okt s.v. Enkhuizen JO19-1 - ZCFC JO19-1 3 - 0
01 okt Monnickendam JO19-1 - Zaandijk JO19-1 2 - 0
01 okt Volendam (rkav) JO19-2 - KFC JO19-1 7 - 3
24 sep KFC JO19-1 - Monnickendam JO19-1 0 - 4
24 sep Zaandijk JO19-1 - s.v. Enkhuizen JO19-1 2 - 1
24 sep ZCFC JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-2 2 - 2

Volendam (rkav) JO19-2 (0379 Onder 19 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
29 nov s.v. Enkhuizen JO19-1 - SEW JO19-1 0 - 0
26 nov Schagen United JO19-2 - Sporting Andijk JO19-1 2 - 7
26 nov SEW JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-2 5 - 2
26 nov Kolping Boys JO19-2 - Monnickendam JO19-1 3 - 2
26 nov Wieringermeer JO19-1 - s.v. Enkhuizen JO19-1 2 - 1
19 nov Monnickendam JO19-1 - Wieringermeer JO19-1 1 - 2
19 nov Volendam (rkav) JO19-2 - Sporting Andijk JO19-1 4 - 2
19 nov Kolping Boys JO19-2 - Schagen United JO19-2 6 - 2
12 nov Schagen United JO19-2 - Monnickendam JO19-1 0 - 7
12 nov SEW JO19-1 - Kolping Boys JO19-2 6 - 2
12 nov Wieringermeer JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-2 1 - 0
12 nov Sporting Andijk JO19-1 - s.v. Enkhuizen JO19-1 0 - 3
05 nov Volendam (rkav) JO19-2 - Schagen United JO19-2 13 - 3
05 nov Monnickendam JO19-1 - SEW JO19-1 2 - 4
05 nov Sporting Andijk JO19-1 - Wieringermeer JO19-1 2 - 2
29 okt Schagen United JO19-2 - SEW JO19-1 0 - 3
29 okt Sporting Andijk JO19-1 - Monnickendam JO19-1 4 - 2
29 okt Wieringermeer JO19-1 - Kolping Boys JO19-2 0 - 0
29 okt Volendam (rkav) JO19-2 - s.v. Enkhuizen JO19-1 2 - 2

Volendam (rkav) JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-2 (0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-2 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-2 (0345 Onder 19 Aangepast (district A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-2 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-2 (0379 Onder 19 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
03 dec 15:30 uur Schagen United JO19-2 - s.v. Enkhuizen JO19-1 Meer informatie
10 dec 12:15 uur Sporting Andijk JO19-1 - SEW JO19-1 Meer informatie
10 dec 12:30 uur Wieringermeer JO19-1 - Schagen United JO19-2 Meer informatie
10 dec 13:30 uur s.v. Enkhuizen JO19-1 - Monnickendam JO19-1 Meer informatie
10 dec 14:30 uur Volendam (rkav) JO19-2 - Kolping Boys JO19-2 Meer informatie
14 dec 19:30 uur SEW JO19-1 - Wieringermeer JO19-1 Meer informatie
17 dec 12:00 uur s.v. Enkhuizen JO19-1 - Kolping Boys JO19-2 Meer informatie
17 dec 14:30 uur Monnickendam JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-2 Meer informatie
17 dec 15:00 uur Kolping Boys JO19-2 - Sporting Andijk JO19-1 Meer informatie