JO11-1

Volendam (rkav) JO11-1 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO11-1 5 5 0 0 56 7 49 15
2 Purmerend JO11-1JM 4 2 1 1 15 19 -4 7
3 DCG Rksv JO11-1 3 2 0 1 8 10 -2 6
4 VVA/Spartaan JO11-1 5 2 0 3 27 13 14 6
5 Sporting Krommenie JO11-1 5 1 1 3 13 34 -21 4
6 IVV JO11-1 4 0 0 4 4 40 -36 0

Volendam (rkav) JO11-1 (0365 Onder 11 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO11-1 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SCPB'22 JO11-1 6 5 1 0 46 15 31 16
2 FC Amsterdam JO11-1 6 5 1 0 45 17 28 16
3 Volendam (rkav) JO11-1 6 4 1 1 44 25 19 13
4 AFC JO11-1 6 3 0 3 43 35 8 9
5 OFC JO11-1 6 2 1 3 18 26 -8 7
6 Buitenveldert sc. JO11-1 6 2 0 4 39 40 -1 6
7 FC Aalsmeer JO11-1 6 1 0 5 13 34 -21 3
8 Dijk De asv JO11-2 6 0 0 6 11 67 -56 0

Volendam (rkav) JO11-1 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SCPB'22 JO11-1 6 5 0 1 48 32 16 15
2 Volendam (rkav) JO11-1 7 4 0 3 35 36 -1 12
3 SDZ JO11-1 7 3 2 2 29 23 6 11
4 ODIN 59 JO11-1 6 3 1 2 18 24 -6 10
5 Purmerend JO11-1JM 7 3 1 3 28 24 4 10
6 VVA/Spartaan JO11-1 7 3 0 4 24 23 1 9
7 Hoofddorp s.v. JO11-1 7 2 2 3 42 34 8 8
8 DSS JO11-1 7 1 0 6 22 50 -28 3

Volendam (rkav) JO11-1 (0270 Onder 11 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 KSV JO11-1 3 3 0 0 19 7 12 9
2 AFC 34 JO11-2 3 3 0 0 15 7 8 9
3 Hollandia JO11-1 3 2 0 1 9 10 -1 6
4 Purmersteijn JO11-1 2 0 0 2 5 8 -3 0
5 Volendam (rkav) JO11-1 2 0 0 2 6 11 -5 0
6 Kolping Boys JO11-1 3 0 0 3 5 16 -11 0

Volendam (rkav) JO11-1 (0289 Onder 11 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 KSV JO11-1 8 6 1 1 60 32 28 19
2 Purmerend JO11-1JM 7 5 0 2 47 29 18 15
3 Blokkers de JO11-1 8 4 1 3 29 33 -4 13
4 Kolping Boys JO11-1 7 2 2 3 25 25 0 8
5 Volendam (rkav) JO11-1 8 2 2 4 32 53 -21 8
6 Assendelft JO11-1 7 2 1 4 29 42 -13 7
7 Spirit 30 (SC) JO11-1 8 2 1 5 30 41 -11 7
8 Volendam (rkav) JO11-2 5 2 0 3 36 33 3 6

Volendam (rkav) JO11-1 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 AFC Ajax JO11-2 6 6 0 0 88 14 74 18
2 AFC 34 JO11-1 6 5 0 1 54 8 46 15
3 AFC JO11-1 6 5 0 1 27 24 3 15
4 SDZ JO11-1 6 3 0 3 28 38 -10 9
5 Volendam (rkav) JO11-1 6 2 0 4 18 37 -19 6
6 Zeeburgia avv JO11-1 6 2 0 4 21 52 -31 6
7 Fortuna Wormerveer sv JO11-1 6 1 0 5 15 29 -14 3
8 FC Amsterdam JO11-1 6 0 0 6 10 59 -49 0

Volendam (rkav) JO11-1 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn JO11-1 5 5 0 0 61 7 54 15
2 Hollandia JO11-1 6 5 0 1 67 23 44 15
3 Almere FC JO11-1 4 3 0 1 17 8 9 9
4 AFC 34 JO11-2 6 3 0 3 26 12 14 9
5 Kolping Boys JO11-1 6 3 0 3 19 17 2 9
6 Volendam (rkav) JO11-1 5 2 0 3 18 62 -44 6
7 Reiger Boys JO11-1 6 1 0 5 11 40 -29 3
8 Zeeburgia avv JO11-1 6 0 0 6 11 61 -50 0

Volendam (rkav) JO11-1 (0270 Onder 11 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ASC De Volewijckers JO11-1 3 3 0 0 21 10 11 9
2 OFC JO11-1 3 3 0 0 14 4 10 9
3 AFC IJburg JO11-1 3 2 0 1 18 16 2 6
4 TABA afc JO11-1 4 1 1 2 26 19 7 4
5 SDZ JO11-2 3 0 1 2 7 14 -7 1
6 Volendam (rkav) JO11-1 4 0 0 4 13 36 -23 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
11 feb 10:15 uur Regulier Volendam (rkav) JO11-1 - SDZ JO11-2 Meer informatie

Volendam (rkav) JO11-1 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-1 (0365 Onder 11 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO11-1 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-1 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-1 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-1 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-1 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-1 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
10 dec AFC 34 JO11-2 - Reiger Boys JO11-1 2 - 4
10 dec Kolping Boys JO11-1 - Almere FC JO11-1 3 - 2
10 dec Volendam (rkav) JO11-1 - Purmersteijn JO11-1 3 - 13
10 dec Hollandia JO11-1 - Zeeburgia avv JO11-1 11 - 3
03 dec Purmersteijn JO11-1 - Hollandia JO11-1 12 - 2
03 dec Almere FC JO11-1 - Volendam (rkav) JO11-1
03 dec Reiger Boys JO11-1 - Kolping Boys JO11-1 0 - 4
03 dec Zeeburgia avv JO11-1 - AFC 34 JO11-2 1 - 7

Volendam (rkav) JO11-1 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
04 feb AFC IJburg JO11-1 - OFC JO11-1 3 - 5
04 feb ASC De Volewijckers JO11-1 - SDZ JO11-2 5 - 3
04 feb TABA afc JO11-1 - Volendam (rkav) JO11-1 14 - 2
28 jan Volendam (rkav) JO11-1 - AFC IJburg JO11-1 6 - 7
28 jan SDZ JO11-2 - TABA afc JO11-1 4 - 4
21 jan OFC JO11-1 - Volendam (rkav) JO11-1 4 - 1
21 jan ASC De Volewijckers JO11-1 - TABA afc JO11-1 5 - 3
14 jan Volendam (rkav) JO11-1 - ASC De Volewijckers JO11-1 4 - 11
14 jan SDZ JO11-2 - OFC JO11-1 0 - 5
14 jan TABA afc JO11-1 - AFC IJburg JO11-1 5 - 8

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO11-1 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-1 (0365 Onder 11 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO11-1 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-1 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-1 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-1 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-1 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-1 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-1 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
11 feb 08:30 uur AFC IJburg JO11-1 - ASC De Volewijckers JO11-1 Meer informatie
11 feb 09:30 uur OFC JO11-1 - TABA afc JO11-1 Meer informatie
11 feb 10:15 uur Volendam (rkav) JO11-1 - SDZ JO11-2 Meer informatie
18 feb 10:00 uur OFC JO11-1 - ASC De Volewijckers JO11-1 Meer informatie

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie