JO13-1

JO13-1

Volendam (rkav) JO13-1 (0250 Onder 13 competitie (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO13-1 3 3 0 0 14 3 11 9
2 Buitenveldert sc. JO13-1 4 3 0 1 12 3 9 9
3 DTA Fortius asv JO13-1 4 3 0 1 13 7 6 9
4 Waterwijk asc JO13-1 4 3 0 1 11 6 5 9
5 Victoria JO13-1 4 2 1 1 17 9 8 7
6 Zeeburgia avv JO13-2 4 2 1 1 12 9 3 7
7 Abcoude fc JO13-1 4 2 1 1 6 12 -6 7
8 WV-HEDW JO13-1 4 1 2 1 9 9 0 5
9 IJsselmeervogels JO13-1 4 0 2 2 3 9 -6 2
10 Sporting Martinus JO13-1 3 0 1 2 4 10 -6 1
11 AFC JO13-2 4 0 0 4 3 10 -7 0
12 AS'80 JO13-1 4 0 0 4 8 25 -17 0

Volendam (rkav) JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 AFC 34 JO13-3 3 3 0 0 11 5 6 9
2 Volendam (rkav) JO13-1 3 2 0 1 12 6 6 6
3 Sporting Krommenie JO13-1 3 1 0 2 7 12 -5 3
4 Zeeburgia avv JO13-3 3 0 0 3 3 10 -7 0

Volendam (rkav) JO13-1 (0348 Onder 13 Aangepast (district A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO13-1 (0250 Onder 13 (district A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Sporting Martinus JO13-1 11 10 0 1 37 9 28 30
2 DTA Fortius asv JO13-1 11 8 2 1 29 12 17 26
3 Waterwijk asc JO13-1 11 8 1 2 30 8 22 25
4 Zeeburgia avv JO13-2 11 7 2 2 26 8 18 23
5 WV-HEDW JO13-1 11 5 4 2 27 20 7 19
6 Volendam (rkav) JO13-1 11 6 1 4 23 19 4 19
7 IJsselmeervogels JO13-1 11 6 0 5 22 23 -1 18
8 RODA 23 JO13-1JM 11 3 2 6 21 29 -8 11
9 Buitenveldert sc. JO13-1 11 1 3 7 10 27 -17 6
10 AFC JO13-2 11 2 0 9 13 46 -33 6
11 Abcoude fc JO13-1 11 1 1 9 11 25 -14 4
12 AS'80 JO13-1 11 1 0 10 12 35 -23 3

Volendam (rkav) JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO13-1 (0321 Onder 13 (voorjaar A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ASC De Volewijckers JO13-1 10 7 1 2 32 18 14 22
2 Volendam (rkav) JO13-1 10 5 3 2 25 18 7 18
3 BVC Bloemendaal JO13-1 10 4 2 4 40 28 12 14
4 LSVV JO13-1 10 3 3 4 22 26 -4 12
5 DEM (RKVV) JO13-2 10 3 1 6 21 40 -19 10
6 AFC 34 JO13-2 10 3 0 7 22 32 -10 9

Volendam (rkav) JO13-1 (0356 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Spirit 30 (SC) JO13-1 5 4 1 0 15 10 5 13
2 Always Forward JO13-1 5 4 0 1 17 7 10 12
3 Westfriezen JO13-1 5 2 1 2 13 15 -2 7
4 Zouaven (de) JO13-1 5 2 0 3 12 11 1 6
5 Volendam (rkav) JO13-1 5 1 1 3 9 16 -7 4
6 ZOB JO13-1 5 0 1 4 5 12 -7 1

Volendam (rkav) JO13-1 (0363 Onder 13 (2e fase A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Fortuna Wormerveer sv JO13-2 7 6 0 1 20 9 11 18
2 Purmerend JO13-1 7 5 1 1 17 6 11 16
3 ZOB JO13-1 7 5 1 1 8 2 6 16
4 Purmersteijn JO13-2 7 3 2 2 15 10 5 11
5 IVV JO13-1 7 3 1 3 13 12 1 10
6 Volendam (rkav) JO13-1 7 2 1 4 9 16 -7 7
7 Hercules Zaandam sc JO13-1 7 1 0 6 7 18 -11 3
8 Ilpendam JO13-1 7 0 0 7 5 21 -16 0

Volendam (rkav) JO13-1 (0684 Onder 13 (3e fase A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 AFC 34 JO13-3 2 2 0 0 9 3 6 6
2 Kleine Sluis JO13-1 2 2 0 0 6 0 6 6
3 Always Forward JO13-1 2 2 0 0 3 1 2 6
4 Schagen United JO13-1 2 1 1 0 5 3 2 4
5 Zouaven (de) JO13-1 2 1 0 1 7 4 3 3
6 ZOB JO13-1 2 1 0 1 2 1 1 3
7 Purmersteijn JO13-2 2 0 1 1 3 4 -1 1
8 LSVV JO13-1 2 0 1 1 4 8 -4 1
9 Spirit 30 (SC) JO13-1 2 0 1 1 2 6 -4 1
10 Volendam (rkav) JO13-1 1 0 0 1 0 2 -2 0
11 Westfriezen JO13-1 1 0 0 1 1 6 -5 0
12 Purmerend JO13-1 2 0 0 2 1 5 -4 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
08 feb 19:30 uur Regulier Westfriezen JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-1 Meer informatie
11 feb 10:15 uur Regulier Volendam (rkav) JO13-1 - Always Forward JO13-1 Meer informatie
04 mrt 13:30 uur Regulier LSVV JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-1 Meer informatie
11 mrt 10:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO13-1 - Schagen United JO13-1 Meer informatie
18 mrt 10:15 uur Regulier ZOB JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-1 Meer informatie
01 apr 10:30 uur Regulier Spirit 30 (SC) JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-1 Meer informatie
15 apr 10:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO13-1 - Purmerend JO13-1 Meer informatie
22 apr 13:00 uur Regulier Zouaven (de) JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-1 Meer informatie
13 mei 12:30 uur Regulier Purmersteijn JO13-2 - Volendam (rkav) JO13-1 Meer informatie
20 mei 10:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO13-1 - AFC 34 JO13-3 Meer informatie

Volendam (rkav) JO13-1 (0250 Onder 13 competitie (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-1 (0348 Onder 13 Aangepast (district A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO13-1 (0250 Onder 13 (district A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-1 (0321 Onder 13 (voorjaar A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-1 (0356 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-1 (0363 Onder 13 (2e fase A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
17 dec Ilpendam JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-1 1 - 4
17 dec ZOB JO13-1 - IVV JO13-1 1 - 0
10 dec Fortuna Wormerveer sv JO13-2 - Hercules Zaandam sc JO13-1 1 - 0
10 dec Purmersteijn JO13-2 - ZOB JO13-1 0 - 0
10 dec IVV JO13-1 - Ilpendam JO13-1 3 - 1
10 dec Volendam (rkav) JO13-1 - Purmerend JO13-1 0 - 0
03 dec Purmerend JO13-1 - Fortuna Wormerveer sv JO13-2 3 - 1
03 dec Hercules Zaandam sc JO13-1 - Purmersteijn JO13-2 0 - 3

Volendam (rkav) JO13-1 (0684 Onder 13 (3e fase A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
04 feb LSVV JO13-1 - AFC 34 JO13-3 2 - 6
04 feb Schagen United JO13-1 - Zouaven (de) JO13-1 3 - 1
04 feb Kleine Sluis JO13-1 - Spirit 30 (SC) JO13-1 4 - 0
04 feb Always Forward JO13-1 - Purmersteijn JO13-2 2 - 1
04 feb ZOB JO13-1 - Purmerend JO13-1 2 - 0
28 jan Purmersteijn JO13-2 - Spirit 30 (SC) JO13-1 2 - 2
28 jan LSVV JO13-1 - Schagen United JO13-1 2 - 2
28 jan Volendam (rkav) JO13-1 - Kleine Sluis JO13-1 0 - 2
28 jan Zouaven (de) JO13-1 - Westfriezen JO13-1 6 - 1
28 jan Always Forward JO13-1 - ZOB JO13-1 1 - 0
28 jan AFC 34 JO13-3 - Purmerend JO13-1 3 - 1

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO13-1 (0250 Onder 13 competitie (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-1 (0348 Onder 13 Aangepast (district A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO13-1 (0250 Onder 13 (district A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-1 (0321 Onder 13 (voorjaar A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-1 (0356 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-1 (0363 Onder 13 (2e fase A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-1 (0684 Onder 13 (3e fase A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
08 feb 19:30 uur Westfriezen JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-1 Meer informatie
11 feb 08:30 uur AFC 34 JO13-3 - Schagen United JO13-1 Meer informatie
11 feb 10:15 uur Volendam (rkav) JO13-1 - Always Forward JO13-1 Meer informatie
11 feb 10:30 uur Spirit 30 (SC) JO13-1 - Westfriezen JO13-1 Meer informatie
11 feb 11:00 uur Purmersteijn JO13-2 - LSVV JO13-1 Meer informatie
11 feb 12:15 uur Purmerend JO13-1 - Kleine Sluis JO13-1 Meer informatie
11 feb 13:00 uur Zouaven (de) JO13-1 - ZOB JO13-1 Meer informatie
18 feb 10:00 uur ZOB JO13-1 - AFC 34 JO13-3 Meer informatie
18 feb 10:45 uur Spirit 30 (SC) JO13-1 - Purmerend JO13-1 Meer informatie
04 mrt 10:30 uur Kleine Sluis JO13-1 - Zouaven (de) JO13-1 Meer informatie
04 mrt 10:45 uur Schagen United JO13-1 - Purmersteijn JO13-2 Meer informatie
04 mrt 11:30 uur Westfriezen JO13-1 - Always Forward JO13-1 Meer informatie
04 mrt 13:30 uur LSVV JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-1 Meer informatie
11 mrt 10:00 uur Volendam (rkav) JO13-1 - Schagen United JO13-1 Meer informatie
11 mrt 10:10 uur Always Forward JO13-1 - LSVV JO13-1 Meer informatie
11 mrt 12:00 uur Purmersteijn JO13-2 - ZOB JO13-1 Meer informatie
11 mrt 12:15 uur Purmerend JO13-1 - Westfriezen JO13-1 Meer informatie
11 mrt 12:30 uur AFC 34 JO13-3 - Kleine Sluis JO13-1 Meer informatie
11 mrt 13:00 uur Zouaven (de) JO13-1 - Spirit 30 (SC) JO13-1 Meer informatie
18 mrt 10:15 uur ZOB JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-1 Meer informatie
18 mrt 10:30 uur Spirit 30 (SC) JO13-1 - AFC 34 JO13-3 Meer informatie
18 mrt 10:30 uur Kleine Sluis JO13-1 - Purmersteijn JO13-2 Meer informatie
18 mrt 10:45 uur Schagen United JO13-1 - Always Forward JO13-1 Meer informatie
18 mrt 11:30 uur Westfriezen JO13-1 - LSVV JO13-1 Meer informatie
18 mrt 12:15 uur Purmerend JO13-1 - Zouaven (de) JO13-1 Meer informatie
01 apr 10:15 uur ZOB JO13-1 - LSVV JO13-1 Meer informatie
01 apr 10:30 uur Spirit 30 (SC) JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-1 Meer informatie
01 apr 10:30 uur Kleine Sluis JO13-1 - Always Forward JO13-1 Meer informatie
01 apr 11:30 uur Westfriezen JO13-1 - Schagen United JO13-1 Meer informatie
01 apr 12:15 uur Purmerend JO13-1 - Purmersteijn JO13-2 Meer informatie
01 apr 13:00 uur Zouaven (de) JO13-1 - AFC 34 JO13-3 Meer informatie
15 apr 08:30 uur AFC 34 JO13-3 - Westfriezen JO13-1 Meer informatie
15 apr 10:00 uur Volendam (rkav) JO13-1 - Purmerend JO13-1 Meer informatie
15 apr 10:10 uur Always Forward JO13-1 - Spirit 30 (SC) JO13-1 Meer informatie
15 apr 10:45 uur Schagen United JO13-1 - ZOB JO13-1 Meer informatie
15 apr 12:30 uur Purmersteijn JO13-2 - Zouaven (de) JO13-1 Meer informatie
15 apr 13:00 uur LSVV JO13-1 - Kleine Sluis JO13-1 Meer informatie
22 apr 08:30 uur AFC 34 JO13-3 - Purmersteijn JO13-2 Meer informatie
22 apr 10:30 uur Spirit 30 (SC) JO13-1 - LSVV JO13-1 Meer informatie
22 apr 10:30 uur Kleine Sluis JO13-1 - Schagen United JO13-1 Meer informatie
22 apr 11:30 uur Westfriezen JO13-1 - ZOB JO13-1 Meer informatie
22 apr 12:15 uur Purmerend JO13-1 - Always Forward JO13-1 Meer informatie
22 apr 13:00 uur Zouaven (de) JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-1 Meer informatie
13 mei 08:30 uur AFC 34 JO13-3 - Always Forward JO13-1 Meer informatie
13 mei 10:30 uur Spirit 30 (SC) JO13-1 - ZOB JO13-1 Meer informatie
13 mei 10:30 uur Kleine Sluis JO13-1 - Westfriezen JO13-1 Meer informatie
13 mei 12:15 uur Purmerend JO13-1 - Schagen United JO13-1 Meer informatie
13 mei 12:30 uur Purmersteijn JO13-2 - Volendam (rkav) JO13-1 Meer informatie
13 mei 13:00 uur Zouaven (de) JO13-1 - LSVV JO13-1 Meer informatie
20 mei 10:00 uur Volendam (rkav) JO13-1 - AFC 34 JO13-3 Meer informatie
20 mei 10:10 uur Always Forward JO13-1 - Zouaven (de) JO13-1 Meer informatie
20 mei 10:15 uur ZOB JO13-1 - Kleine Sluis JO13-1 Meer informatie
20 mei 10:45 uur Schagen United JO13-1 - Spirit 30 (SC) JO13-1 Meer informatie
20 mei 11:30 uur Westfriezen JO13-1 - Purmersteijn JO13-2 Meer informatie
20 mei 13:00 uur LSVV JO13-1 - Purmerend JO13-1 Meer informatie

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie