JO13-4

Volendam (rkav) JO13-4 (B3800 Onder 13 beker poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SDOB JO13-1 3 3 0 0 53 2 51 9
2 Volendam (rkav) JO13-4 3 2 0 1 20 16 4 6
3 EVC JO13-2 3 1 0 2 10 31 -21 3
4 Always Forward JO13-4 3 0 0 3 4 38 -34 0

Volendam (rkav) JO13-4 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 George st JO13-1 4 4 0 0 38 5 33 12
2 Medemblik FC JO13-1 4 2 1 1 14 11 3 7
3 Purmerland JO13-1 2 2 0 0 23 5 18 6
4 Zouaven (de) JO13-2 3 2 0 1 22 8 14 6
5 Beemster JO13-1 3 2 0 1 12 9 3 6
6 Woudia JO13-1JM 4 2 0 2 14 16 -2 6
7 Volendam (rkav) JO13-4 3 1 1 1 9 7 2 4
8 ZOB JO13-2 4 1 1 2 8 28 -20 4
9 Westfriezen JO13-3 4 0 1 3 2 17 -15 1
10 DWB JO13-1 2 0 0 2 1 27 -26 0
11 Purmerend JO13-3 3 0 0 3 10 20 -10 0

Volendam (rkav) JO13-4 (0356 Onder 13 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Beemster JO13-1 2 2 0 0 14 6 8 6
2 Purmerend JO13-3 2 1 0 1 10 9 1 3
3 ZOB JO13-2 2 1 0 1 10 9 1 3
4 Volendam (rkav) JO13-4 2 0 0 2 5 15 -10 0

Volendam (rkav) JO13-4 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 OFC JO13-2 6 5 1 0 49 10 39 16
2 ASC De Volewijckers JO13-4 6 4 1 1 20 17 3 13
3 SV Rood-Wit Zaanstad JO13-1 6 3 1 2 25 30 -5 10
4 DZS JO13-1 6 3 0 3 27 24 3 9
5 Volendam (rkav) JO13-4 6 2 0 4 20 22 -2 6
6 Monnickendam JO13-2 5 1 1 3 10 12 -2 4
7 KFC JO13-4 5 0 0 5 9 45 -36 0

Volendam (rkav) JO13-4 (0393 Onder 13 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 De Wherevogels JO13-1 6 4 1 1 28 11 17 13
2 DZS JO13-1 6 4 1 1 26 15 11 13
3 Ilpendam JO13-1 7 4 0 3 31 21 10 12
4 Volendam (rkav) JO13-4 6 3 1 2 21 18 3 10
5 Monnickendam JO13-2 4 2 1 1 17 14 3 7
6 Purmersteijn JO13-4 5 2 0 3 18 20 -2 6
7 ZOB JO13-3 5 1 2 2 12 12 0 5
8 Purmerend JO13-3 7 0 0 7 9 51 -42 0

Volendam (rkav) JO13-4 (0394 Onder 13 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Ilpendam JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 IVV JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kadoelen sv. JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Monnickendam JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Purmerend JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Purmersteijn JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SV Rood-Wit Zaanstad JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TOB Rksv JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Volendam (rkav) JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ASC De Volewijckers JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zaanlandia JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ZOB JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
29 jan 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO13-4 - IVV JO13-2 Meer informatie
05 feb 13:25 uur Regulier Volendam (rkav) JO13-4 - Zaanlandia JO13-2 Meer informatie
12 feb 11:30 uur Regulier Purmerend JO13-3 - Volendam (rkav) JO13-4 Meer informatie
12 mrt 14:30 uur Regulier Purmersteijn JO13-4 - Volendam (rkav) JO13-4 Meer informatie
19 mrt 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO13-4 - ZOB JO13-3 Meer informatie
26 mrt 10:00 uur Regulier ASC De Volewijckers JO13-4 - Volendam (rkav) JO13-4 Meer informatie
02 apr 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO13-4 - Monnickendam JO13-2 Meer informatie
09 apr 10:00 uur Regulier TOB Rksv JO13-2 - Volendam (rkav) JO13-4 Meer informatie
23 apr 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO13-4 - Ilpendam JO13-1 Meer informatie
14 mei 12:00 uur Regulier SV Rood-Wit Zaanstad JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-4 Meer informatie
21 mei 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO13-4 - Kadoelen sv. JO13-2 Meer informatie

Volendam (rkav) JO13-4 (B3800 Onder 13 beker poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-4 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-4 (0356 Onder 13 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-4 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-4 (0393 Onder 13 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
11 dec Ilpendam JO13-1 - Purmerend JO13-3 12 - 0
11 dec De Wherevogels JO13-1 - ZOB JO13-3 2 - 2
11 dec Monnickendam JO13-2 - Volendam (rkav) JO13-4 0 - 3
11 dec DZS JO13-1 - Purmersteijn JO13-4 7 - 2
04 dec Purmersteijn JO13-4 - Ilpendam JO13-1 4 - 6
04 dec Volendam (rkav) JO13-4 - De Wherevogels JO13-1 2 - 8
04 dec Purmerend JO13-3 - DZS JO13-1 3 - 7
27 nov De Wherevogels JO13-1 - Ilpendam JO13-1 4 - 1
27 nov Purmerend JO13-3 - Monnickendam JO13-2 3 - 8
20 nov Purmersteijn JO13-4 - De Wherevogels JO13-1 3 - 5
20 nov Ilpendam JO13-1 - ZOB JO13-3 6 - 3
20 nov Monnickendam JO13-2 - DZS JO13-1 6 - 6
20 nov Volendam (rkav) JO13-4 - Purmerend JO13-3 6 - 3

Volendam (rkav) JO13-4 (0394 Onder 13 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-4 (B3800 Onder 13 beker poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-4 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-4 (0356 Onder 13 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-4 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-4 (0393 Onder 13 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-4 (0394 Onder 13 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
29 jan 09:00 uur Volendam (rkav) JO13-4 - IVV JO13-2 Meer informatie
29 jan 10:00 uur ASC De Volewijckers JO13-4 - Purmersteijn JO13-4 Meer informatie
29 jan 10:00 uur Monnickendam JO13-2 - Zaanlandia JO13-2 Meer informatie
29 jan 10:00 uur TOB Rksv JO13-2 - Purmerend JO13-3 Meer informatie
29 jan 11:35 uur Kadoelen sv. JO13-2 - Ilpendam JO13-1 Meer informatie
29 jan 12:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad JO13-1 - ZOB JO13-3 Meer informatie
05 feb 10:00 uur ASC De Volewijckers JO13-4 - Ilpendam JO13-1 Meer informatie
05 feb 10:00 uur Monnickendam JO13-2 - ZOB JO13-3 Meer informatie
05 feb 10:00 uur TOB Rksv JO13-2 - IVV JO13-2 Meer informatie
05 feb 10:15 uur Kadoelen sv. JO13-2 - Purmersteijn JO13-4 Meer informatie
05 feb 12:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad JO13-1 - Purmerend JO13-3 Meer informatie
05 feb 13:25 uur Volendam (rkav) JO13-4 - Zaanlandia JO13-2 Meer informatie
12 feb 08:45 uur ZOB JO13-3 - ASC De Volewijckers JO13-4 Meer informatie
12 feb 09:00 uur IVV JO13-2 - Monnickendam JO13-2 Meer informatie
12 feb 09:30 uur Zaanlandia JO13-2 - Kadoelen sv. JO13-2 Meer informatie
12 feb 10:00 uur Ilpendam JO13-1 - TOB Rksv JO13-2 Meer informatie
12 feb 11:30 uur Purmerend JO13-3 - Volendam (rkav) JO13-4 Meer informatie
12 feb 14:30 uur Purmersteijn JO13-4 - SV Rood-Wit Zaanstad JO13-1 Meer informatie
12 mrt 08:45 uur ZOB JO13-3 - TOB Rksv JO13-2 Meer informatie
12 mrt 09:00 uur IVV JO13-2 - SV Rood-Wit Zaanstad JO13-1 Meer informatie
12 mrt 09:00 uur Zaanlandia JO13-2 - ASC De Volewijckers JO13-4 Meer informatie
12 mrt 09:00 uur Purmerend JO13-3 - Kadoelen sv. JO13-2 Meer informatie
12 mrt 10:00 uur Ilpendam JO13-1 - Monnickendam JO13-2 Meer informatie
12 mrt 14:30 uur Purmersteijn JO13-4 - Volendam (rkav) JO13-4 Meer informatie
19 mrt 09:00 uur Volendam (rkav) JO13-4 - ZOB JO13-3 Meer informatie
19 mrt 10:00 uur ASC De Volewijckers JO13-4 - Purmerend JO13-3 Meer informatie
19 mrt 10:00 uur Monnickendam JO13-2 - TOB Rksv JO13-2 Meer informatie
19 mrt 11:15 uur Kadoelen sv. JO13-2 - IVV JO13-2 Meer informatie
19 mrt 12:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad JO13-1 - Ilpendam JO13-1 Meer informatie
19 mrt 14:30 uur Purmersteijn JO13-4 - Zaanlandia JO13-2 Meer informatie
26 mrt 08:45 uur ZOB JO13-3 - Purmersteijn JO13-4 Meer informatie
26 mrt 09:00 uur IVV JO13-2 - Zaanlandia JO13-2 Meer informatie
26 mrt 09:00 uur Purmerend JO13-3 - Ilpendam JO13-1 Meer informatie
26 mrt 10:00 uur ASC De Volewijckers JO13-4 - Volendam (rkav) JO13-4 Meer informatie
26 mrt 10:00 uur Monnickendam JO13-2 - Kadoelen sv. JO13-2 Meer informatie
26 mrt 10:00 uur TOB Rksv JO13-2 - SV Rood-Wit Zaanstad JO13-1 Meer informatie
02 apr 09:00 uur Volendam (rkav) JO13-4 - Monnickendam JO13-2 Meer informatie
02 apr 09:00 uur Zaanlandia JO13-2 - ZOB JO13-3 Meer informatie
02 apr 10:15 uur Ilpendam JO13-1 - IVV JO13-2 Meer informatie
02 apr 11:15 uur Kadoelen sv. JO13-2 - TOB Rksv JO13-2 Meer informatie
02 apr 12:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad JO13-1 - ASC De Volewijckers JO13-4 Meer informatie
02 apr 14:30 uur Purmersteijn JO13-4 - Purmerend JO13-3 Meer informatie
09 apr 09:00 uur IVV JO13-2 - ASC De Volewijckers JO13-4 Meer informatie
09 apr 09:00 uur Purmerend JO13-3 - ZOB JO13-3 Meer informatie
09 apr 10:00 uur Monnickendam JO13-2 - Purmersteijn JO13-4 Meer informatie
09 apr 10:00 uur TOB Rksv JO13-2 - Volendam (rkav) JO13-4 Meer informatie
09 apr 11:15 uur Kadoelen sv. JO13-2 - SV Rood-Wit Zaanstad JO13-1 Meer informatie
09 apr 12:00 uur Ilpendam JO13-1 - Zaanlandia JO13-2 Meer informatie
23 apr 08:45 uur ZOB JO13-3 - Kadoelen sv. JO13-2 Meer informatie
23 apr 09:00 uur Volendam (rkav) JO13-4 - Ilpendam JO13-1 Meer informatie
23 apr 09:00 uur Zaanlandia JO13-2 - Purmerend JO13-3 Meer informatie
23 apr 10:00 uur ASC De Volewijckers JO13-4 - TOB Rksv JO13-2 Meer informatie
23 apr 12:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad JO13-1 - Monnickendam JO13-2 Meer informatie
23 apr 14:30 uur Purmersteijn JO13-4 - IVV JO13-2 Meer informatie
14 mei 09:00 uur IVV JO13-2 - ZOB JO13-3 Meer informatie
14 mei 09:50 uur Kadoelen sv. JO13-2 - ASC De Volewijckers JO13-4 Meer informatie
14 mei 10:00 uur Monnickendam JO13-2 - Purmerend JO13-3 Meer informatie
14 mei 10:00 uur TOB Rksv JO13-2 - Zaanlandia JO13-2 Meer informatie
14 mei 11:00 uur Ilpendam JO13-1 - Purmersteijn JO13-4 Meer informatie
14 mei 12:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-4 Meer informatie
21 mei 08:45 uur ZOB JO13-3 - Ilpendam JO13-1 Meer informatie
21 mei 09:00 uur Zaanlandia JO13-2 - SV Rood-Wit Zaanstad JO13-1 Meer informatie
21 mei 09:00 uur Volendam (rkav) JO13-4 - Kadoelen sv. JO13-2 Meer informatie
21 mei 09:00 uur Purmerend JO13-3 - IVV JO13-2 Meer informatie
21 mei 10:00 uur ASC De Volewijckers JO13-4 - Monnickendam JO13-2 Meer informatie
21 mei 14:30 uur Purmersteijn JO13-4 - TOB Rksv JO13-2 Meer informatie