JO15-1

Volendam (rkav) JO15-1 (B3600 Onder 15 beker poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO15-1 3 3 0 0 22 0 22 9
2 Purmersteijn JO15-1 3 2 0 1 12 4 8 6
3 Always Forward JO15-1 3 1 0 2 4 11 -7 3
4 Zouaven De JO15-1JM 3 0 0 3 1 24 -23 0

Volendam (rkav) JO15-1 (0240 Onder 15 competitie (district A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Foresters JO15-1 4 3 1 0 9 3 6 10
2 Sporting Martinus JO15-1 3 3 0 0 14 3 11 9
3 Schagen United JO15-1 4 3 0 1 9 5 4 9
4 Volendam (rkav) JO15-1 2 2 0 0 12 2 10 6
5 SDZ JO15-1 3 2 0 1 11 4 7 6
6 Zeeburgia avv JO15-2 4 2 0 2 16 8 8 6
7 Dijk De asv JO15-1 4 1 1 2 5 7 -2 4
8 BVC Bloemendaal JO15-1 2 1 0 1 3 2 1 3
9 WV-HEDW JO15-1 3 1 0 2 7 12 -5 3
10 Always Forward JO15-1 4 1 0 3 5 12 -7 3
11 Abcoude fc JO15-1 4 1 0 3 2 9 -7 3
12 AFC JO15-2 4 1 0 3 5 24 -19 3
13 Hillegom sv JO15-1 3 0 0 3 3 10 -7 0

Volendam (rkav) JO15-1 (B3610 Onder 15 beker 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Buitenveldert sc. JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Volendam (rkav) JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0

Volendam (rkav) JO15-1 (0347 Onder 15 Aangepast (district A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO15-1 (0240 Onder 15 (district A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 WV-HEDW JO15-1 11 9 0 2 38 7 31 27
2 SDZ JO15-1 11 9 0 2 37 9 28 27
3 Always Forward JO15-1 11 7 1 3 30 20 10 22
4 Zeeburgia avv JO15-2 11 7 0 4 25 15 10 21
5 Sporting Martinus JO15-1 11 5 2 4 21 29 -8 17
6 Volendam (rkav) JO15-1 11 5 1 5 26 25 1 16
7 FC Lisse JO15-1 11 5 1 5 32 37 -5 16
8 BVC Bloemendaal JO15-1 11 4 3 4 23 25 -2 15
9 Schagen United JO15-1 11 3 3 5 13 23 -10 12
10 Hillegom sv JO15-1 11 1 3 7 20 35 -15 6
11 AFC JO15-2 11 2 0 9 18 41 -23 6
12 Dijk De asv JO15-1 11 0 4 7 8 25 -17 4

Volendam (rkav) JO15-1 (B3600 Onder 15 beker poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO15-1 (B3610 Onder 15 beker 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO15-1 (0229 Onder 15 (voorjaar A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Always Forward JO15-1 10 7 0 3 25 11 14 21
2 Volendam (rkav) JO15-1 10 7 0 3 22 11 11 21
3 Kolping Boys JO15-1 10 6 0 4 17 15 2 18
4 Reiger Boys JO15-1 10 4 1 5 12 17 -5 13
5 FC Uitgeest JO15-1 10 3 1 6 14 16 -2 10
6 Schagen United JO15-1 10 2 0 8 9 29 -20 6

Volendam (rkav) JO15-1 (0228 Onder 15 (najaar A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 PVCV JO15-1 11 10 1 0 43 10 33 31
2 IJsselmeervogels JO15-1 11 8 1 2 29 9 20 25
3 Buitenboys sc. JO15-1 11 8 0 3 43 11 32 24
4 Meern De JO15-1 11 6 2 3 25 22 3 20
5 Hoogland JO15-1 11 6 1 4 25 16 9 19
6 Hercules JO15-1 11 6 1 4 21 12 9 19
7 AFC Quick 1890 JO15-1 11 3 4 4 29 25 4 13
8 Volendam (rkav) JO15-1 11 4 1 6 19 32 -13 13
9 VVIJ JO15-1 11 4 1 6 22 41 -19 13
10 SDV Barneveld JO15-1 11 1 3 7 13 31 -18 6
11 SDC Putten JO15-1 11 1 1 9 11 43 -32 4
12 AS'80 JO15-1 11 0 2 9 10 38 -28 2

Volendam (rkav) JO15-1 (B3600 Onder 15 beker poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 FC Den Helder JO15-1 3 3 0 0 10 0 10 9
2 Always Forward JO15-1 3 0 2 1 1 3 -2 2
3 Volendam (rkav) JO15-1 3 0 2 1 2 5 -3 2
4 Kolping Boys JO15-1 3 0 2 1 1 6 -5 2

Volendam (rkav) JO15-1 (0229 Onder 15 (voorjaar A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend JO15-1 2 2 0 0 9 3 6 6
2 Zeeburgia avv JO15-2 2 2 0 0 7 1 6 6
3 Foresters JO15-1 2 2 0 0 8 3 5 6
4 Volendam (rkav) JO15-1 1 1 0 0 4 3 1 3
5 Swift JO15-1 2 1 0 1 6 6 0 3
6 Buitenboys sc. JO15-1 2 1 0 1 4 4 0 3
7 FC Den Helder JO15-1 2 1 0 1 4 4 0 3
8 SVA JO15-1 2 1 0 1 4 5 -1 3
9 DWS afc JO15-1 1 0 0 1 1 4 -3 0
10 Kolping Boys JO15-1 2 0 0 2 2 5 -3 0
11 Dijk De asv JO15-1 2 0 0 2 4 8 -4 0
12 Always Forward JO15-1 2 0 0 2 2 9 -7 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
11 feb 10:45 uur Regulier Volendam (rkav) JO15-1 - Kolping Boys JO15-1 Meer informatie
25 feb 10:30 uur Regulier DWS afc JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-1 Meer informatie
04 mrt 12:15 uur Regulier Buitenboys sc. JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-1 Meer informatie
11 mrt 10:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO15-1 - SVA JO15-1 Meer informatie
18 mrt 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO15-1 - Zeeburgia avv JO15-2 Meer informatie
01 apr 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO15-1 - Foresters JO15-1 Meer informatie
15 apr 12:00 uur Regulier FC Den Helder JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-1 Meer informatie
22 apr 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO15-1 - Dijk De asv JO15-1 Meer informatie
13 mei 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO15-1 - Always Forward JO15-1 Meer informatie
20 mei 10:30 uur Regulier Purmerend JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO15-1 (B3600 Onder 15 beker poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-1 (0240 Onder 15 competitie (district A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-1 (B3610 Onder 15 beker 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-1 (0347 Onder 15 Aangepast (district A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO15-1 (0240 Onder 15 (district A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-1 (B3600 Onder 15 beker poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-1 (B3610 Onder 15 beker 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-1 (0229 Onder 15 (voorjaar A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-1 (0228 Onder 15 (najaar A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
17 dec Meern De JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-1 4 - 3
10 dec Buitenboys sc. JO15-1 - Meern De JO15-1 1 - 2
10 dec PVCV JO15-1 - AFC Quick 1890 JO15-1 3 - 3
10 dec AS'80 JO15-1 - Hoogland JO15-1 1 - 3
10 dec VVIJ JO15-1 - SDV Barneveld JO15-1 3 - 2
10 dec Volendam (rkav) JO15-1 - SDC Putten JO15-1 3 - 0
10 dec IJsselmeervogels JO15-1 - Hercules JO15-1 3 - 1
03 dec Hoogland JO15-1 - VVIJ JO15-1 7 - 0
03 dec AFC Quick 1890 JO15-1 - IJsselmeervogels JO15-1 0 - 2
03 dec Hercules JO15-1 - Buitenboys sc. JO15-1 0 - 2
03 dec SDC Putten JO15-1 - AS'80 JO15-1 3 - 2
03 dec SDV Barneveld JO15-1 - PVCV JO15-1 1 - 5

Volendam (rkav) JO15-1 (B3600 Onder 15 beker poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-1 (0229 Onder 15 (voorjaar A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
04 feb Kolping Boys JO15-1 - Buitenboys sc. JO15-1 1 - 3
04 feb SVA JO15-1 - FC Den Helder JO15-1 3 - 2
04 feb Swift JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-1 3 - 4
04 feb Always Forward JO15-1 - Zeeburgia avv JO15-2 0 - 4
04 feb Purmerend JO15-1 - DWS afc JO15-1 4 - 1
04 feb Dijk De asv JO15-1 - Foresters JO15-1 2 - 5
29 jan Zeeburgia avv JO15-2 - SVA JO15-1 3 - 1
28 jan FC Den Helder JO15-1 - Kolping Boys JO15-1 2 - 1
28 jan Purmerend JO15-1 - Always Forward JO15-1 5 - 2
28 jan Dijk De asv JO15-1 - Swift JO15-1 2 - 3
28 jan Foresters JO15-1 - Buitenboys sc. JO15-1 3 - 1

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO15-1 (B3600 Onder 15 beker poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-1 (0240 Onder 15 competitie (district A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-1 (B3610 Onder 15 beker 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-1 (0347 Onder 15 Aangepast (district A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO15-1 (0240 Onder 15 (district A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-1 (B3600 Onder 15 beker poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-1 (B3610 Onder 15 beker 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-1 (0229 Onder 15 (voorjaar A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-1 (0228 Onder 15 (najaar A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-1 (B3600 Onder 15 beker poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-1 (0229 Onder 15 (voorjaar A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
11 feb 10:30 uur Buitenboys sc. JO15-1 - SVA JO15-1 Meer informatie
11 feb 10:30 uur DWS afc JO15-1 - Always Forward JO15-1 Meer informatie
11 feb 10:45 uur Volendam (rkav) JO15-1 - Kolping Boys JO15-1 Meer informatie
11 feb 11:45 uur Foresters JO15-1 - Purmerend JO15-1 Meer informatie
11 feb 12:15 uur FC Den Helder JO15-1 - Dijk De asv JO15-1 Meer informatie
12 feb 10:00 uur Zeeburgia avv JO15-2 - Swift JO15-1 Meer informatie
18 feb 12:00 uur SVA JO15-1 - Dijk De asv JO15-1 Meer informatie
18 feb 13:45 uur Swift JO15-1 - DWS afc JO15-1 Meer informatie
25 feb 10:30 uur DWS afc JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-1 Meer informatie
04 mrt 10:30 uur Purmerend JO15-1 - FC Den Helder JO15-1 Meer informatie
04 mrt 12:00 uur Always Forward JO15-1 - Foresters JO15-1 Meer informatie
04 mrt 12:15 uur Buitenboys sc. JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-1 Meer informatie
04 mrt 15:15 uur Kolping Boys JO15-1 - Zeeburgia avv JO15-2 Meer informatie
11 mrt 10:00 uur Volendam (rkav) JO15-1 - SVA JO15-1 Meer informatie
11 mrt 10:15 uur Dijk De asv JO15-1 - Purmerend JO15-1 Meer informatie
11 mrt 10:30 uur DWS afc JO15-1 - Kolping Boys JO15-1 Meer informatie
11 mrt 11:45 uur Foresters JO15-1 - Swift JO15-1 Meer informatie
11 mrt 15:00 uur FC Den Helder JO15-1 - Always Forward JO15-1 Meer informatie
12 mrt 10:00 uur Zeeburgia avv JO15-2 - Buitenboys sc. JO15-1 Meer informatie
18 mrt 10:45 uur Buitenboys sc. JO15-1 - DWS afc JO15-1 Meer informatie
18 mrt 12:00 uur SVA JO15-1 - Purmerend JO15-1 Meer informatie
18 mrt 12:00 uur Always Forward JO15-1 - Dijk De asv JO15-1 Meer informatie
18 mrt 14:00 uur Swift JO15-1 - FC Den Helder JO15-1 Meer informatie
18 mrt 14:30 uur Volendam (rkav) JO15-1 - Zeeburgia avv JO15-2 Meer informatie
18 mrt 15:15 uur Kolping Boys JO15-1 - Foresters JO15-1 Meer informatie
01 apr 10:30 uur Swift JO15-1 - Purmerend JO15-1 Meer informatie
01 apr 12:00 uur SVA JO15-1 - Always Forward JO15-1 Meer informatie
01 apr 12:30 uur Buitenboys sc. JO15-1 - FC Den Helder JO15-1 Meer informatie
01 apr 14:30 uur Volendam (rkav) JO15-1 - Foresters JO15-1 Meer informatie
01 apr 15:15 uur Kolping Boys JO15-1 - Dijk De asv JO15-1 Meer informatie
02 apr 10:15 uur Zeeburgia avv JO15-2 - DWS afc JO15-1 Meer informatie
15 apr 10:30 uur Purmerend JO15-1 - Kolping Boys JO15-1 Meer informatie
15 apr 10:30 uur Dijk De asv JO15-1 - Buitenboys sc. JO15-1 Meer informatie
15 apr 10:30 uur DWS afc JO15-1 - SVA JO15-1 Meer informatie
15 apr 11:45 uur Foresters JO15-1 - Zeeburgia avv JO15-2 Meer informatie
15 apr 12:00 uur FC Den Helder JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-1 Meer informatie
15 apr 12:00 uur Always Forward JO15-1 - Swift JO15-1 Meer informatie
22 apr 10:30 uur Buitenboys sc. JO15-1 - Purmerend JO15-1 Meer informatie
22 apr 10:30 uur DWS afc JO15-1 - Foresters JO15-1 Meer informatie
22 apr 12:00 uur SVA JO15-1 - Swift JO15-1 Meer informatie
22 apr 14:30 uur Volendam (rkav) JO15-1 - Dijk De asv JO15-1 Meer informatie
22 apr 15:15 uur Kolping Boys JO15-1 - Always Forward JO15-1 Meer informatie
23 apr 10:15 uur Zeeburgia avv JO15-2 - FC Den Helder JO15-1 Meer informatie
13 mei 10:30 uur DWS afc JO15-1 - Dijk De asv JO15-1 Meer informatie
13 mei 10:45 uur Buitenboys sc. JO15-1 - Swift JO15-1 Meer informatie
13 mei 11:45 uur Foresters JO15-1 - FC Den Helder JO15-1 Meer informatie
13 mei 14:30 uur Volendam (rkav) JO15-1 - Always Forward JO15-1 Meer informatie
13 mei 15:15 uur Kolping Boys JO15-1 - SVA JO15-1 Meer informatie
14 mei 10:15 uur Zeeburgia avv JO15-2 - Purmerend JO15-1 Meer informatie
20 mei 10:30 uur Dijk De asv JO15-1 - Zeeburgia avv JO15-2 Meer informatie
20 mei 10:30 uur Purmerend JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-1 Meer informatie
20 mei 12:00 uur Swift JO15-1 - Kolping Boys JO15-1 Meer informatie
20 mei 12:00 uur SVA JO15-1 - Foresters JO15-1 Meer informatie
20 mei 12:00 uur FC Den Helder JO15-1 - DWS afc JO15-1 Meer informatie
20 mei 12:00 uur Always Forward JO15-1 - Buitenboys sc. JO15-1 Meer informatie

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie