MO13-1

Volendam (rkav) MO13-1 (B5200 Meiden Onder 13 beker poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 KSV MO13-1 3 3 0 0 22 2 20 9
2 ST West Frisia/Dindua MO13-1 3 2 0 1 13 7 6 6
3 Volendam (rkav) MO13-1 3 1 0 2 9 16 -7 3
4 Purmersteijn MO13-1 3 0 0 3 3 22 -19 0

Volendam (rkav) MO13-1 (244 Meiden Onder 13 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Ouderkerk sv. MO13-1 3 3 0 0 17 6 11 9
2 Kadoelen sv. MO13-3 3 3 0 0 14 5 9 9
3 Abcoude fc MO13-1 4 3 0 1 20 8 12 9
4 Buitenveldert sc. MO13-2 4 3 0 1 13 3 10 9
5 Nieuw Sloten sv MO13-1 4 1 1 2 8 12 -4 4
6 Meer De sv. MO13-1 4 1 1 2 2 8 -6 4
7 AFC IJburg MO13-2 3 1 0 2 13 11 2 3
8 Volendam (rkav) MO13-1 2 0 1 1 4 5 -1 1
9 Amstelveen/Heemraad MO13-2 2 0 1 1 2 3 -1 1
10 SDZ MO13-1 2 0 0 2 1 15 -14 0
11 GeuzenMiddenmeer MO13-1 3 0 0 3 4 22 -18 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
21 nov 10:30 uur Regulier Ouderkerk sv. MO13-1 - Volendam (rkav) MO13-1 Meer informatie
28 nov 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) MO13-1 - Meer De sv. MO13-1 Meer informatie
05 dec 11:00 uur Regulier Nieuw Sloten sv MO13-1 - Volendam (rkav) MO13-1 Meer informatie
12 dec 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) MO13-1 - SDZ MO13-1 Meer informatie

Volendam (rkav) MO13-1 (B5200 Meiden Onder 13 beker poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
14 sep Volendam (rkav) MO13-1 - ST West Frisia/Dindua MO13-1 3 - 4
12 sep ST West Frisia/Dindua MO13-1 - Purmersteijn MO13-1 7 - 0
12 sep KSV MO13-1 - Volendam (rkav) MO13-1 9 - 0
05 sep ST West Frisia/Dindua MO13-1 - KSV MO13-1 2 - 4
05 sep Purmersteijn MO13-1 - Volendam (rkav) MO13-1 3 - 6
29 aug KSV MO13-1 - Purmersteijn MO13-1 9 - 0

Volendam (rkav) MO13-1 (244 Meiden Onder 13 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
10 okt SDZ MO13-1 - Kadoelen sv. MO13-3 0 - 7
10 okt Buitenveldert sc. MO13-2 - Abcoude fc MO13-1 1 - 2
10 okt Meer De sv. MO13-1 - Nieuw Sloten sv MO13-1 1 - 1
07 okt Meer De sv. MO13-1 - Buitenveldert sc. MO13-2 0 - 4
03 okt Amstelveen/Heemraad MO13-2 - Meer De sv. MO13-1 0 - 1
03 okt Kadoelen sv. MO13-3 - Volendam (rkav) MO13-1 3 - 2
03 okt AFC IJburg MO13-2 - Ouderkerk sv. MO13-1 2 - 6
03 okt Nieuw Sloten sv MO13-1 - Buitenveldert sc. MO13-2 0 - 4
03 okt Abcoude fc MO13-1 - GeuzenMiddenmeer MO13-1 12 - 2
26 sep Kadoelen sv. MO13-3 - AFC IJburg MO13-2 4 - 3
26 sep GeuzenMiddenmeer MO13-1 - Nieuw Sloten sv MO13-1 1 - 6
26 sep Ouderkerk sv. MO13-1 - Abcoude fc MO13-1 5 - 3
19 sep AFC IJburg MO13-2 - SDZ MO13-1 8 - 1
19 sep Abcoude fc MO13-1 - Meer De sv. MO13-1 3 - 0
19 sep Nieuw Sloten sv MO13-1 - Ouderkerk sv. MO13-1 1 - 6
19 sep Amstelveen/Heemraad MO13-2 - Volendam (rkav) MO13-1 2 - 2
19 sep Buitenveldert sc. MO13-2 - GeuzenMiddenmeer MO13-1 4 - 1

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
14 nov 10:00 uur SDZ MO13-1 - Amstelveen/Heemraad MO13-2 Meer informatie
21 nov 10:30 uur Ouderkerk sv. MO13-1 - Volendam (rkav) MO13-1 Meer informatie
21 nov 10:30 uur Meer De sv. MO13-1 - SDZ MO13-1 Meer informatie
21 nov 11:00 uur Nieuw Sloten sv MO13-1 - Amstelveen/Heemraad MO13-2 Meer informatie
21 nov 12:30 uur Buitenveldert sc. MO13-2 - AFC IJburg MO13-2 Meer informatie
21 nov 13:00 uur Abcoude fc MO13-1 - Kadoelen sv. MO13-3 Meer informatie