MO11-2

Volendam (rkav) MO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DIOS sv. JO11-5 5 4 1 0 37 8 29 13
2 SDZ MO11-1 6 4 0 2 38 11 27 12
3 Diemen sv. JO11-5 5 3 1 1 24 12 12 10
4 Overbos sv. MO11-1 5 3 0 2 20 13 7 9
5 Volendam (rkav) MO11-2 3 2 0 1 16 9 7 6
6 RAP sv. MO11-1 5 2 0 3 15 21 -6 6
7 Onze Gezellen MO11-1 4 0 0 4 2 43 -41 0
8 DSS MO11-2 5 0 0 5 6 41 -35 0

Volendam (rkav) MO11-2 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SDZ MO11-1 6 5 1 0 33 13 20 16
2 AFC IJburg JO11-6 4 2 2 0 23 9 14 8
3 De Wherevogels JO11-3 5 2 1 2 25 20 5 7
4 AFC IJburg JO11-7 5 2 1 2 20 20 0 7
5 Volendam (rkav) MO11-2 6 2 0 4 24 21 3 6
6 Volendam (rkav) JO11-7 6 0 1 5 14 56 -42 1

Volendam (rkav) MO11-2 (0270 Onder 11 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 AFC IJburg JO11-6 3 3 0 0 25 8 17 9
2 Volendam (rkav) MO11-2 3 2 0 1 13 9 4 6
3 De Wherevogels JO11-3 3 1 0 2 14 13 1 3
4 Kolping Boys JO11-6 3 1 0 2 13 18 -5 3
5 AFC IJburg JO11-7 3 1 0 2 7 13 -6 3
6 Volendam (rkav) JO11-7 3 1 0 2 9 20 -11 3

Volendam (rkav) MO11-2 (0289 Onder 11 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) MO11-2 7 7 0 0 35 8 27 21
2 Overbos sv. MO11-1 8 6 1 1 33 13 20 19
3 AFC IJburg JO11-7 7 5 0 2 48 20 28 15
4 DSS MO11-2 7 3 1 3 25 26 -1 10
5 SCPB'22 MO11-1 7 2 1 4 34 45 -11 7
6 RAP sv. MO11-1 7 2 0 5 23 31 -8 6
7 Kolping Boys JO11-6 7 1 3 3 29 38 -9 6
8 Volendam (rkav) JO11-7 7 1 1 5 30 51 -21 4
9 Onze Gezellen MO11-1 7 1 1 5 13 38 -25 4

Volendam (rkav) MO11-2 (264 Meiden Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 RCZ MO11-1 6 6 0 0 44 12 32 18
2 Purmerend MO11-1 6 4 1 1 45 16 29 13
3 Volendam (rkav) MO11-2 6 3 2 1 25 9 16 11
4 Reiger Boys MO11-1 6 3 1 2 20 22 -2 10
5 WSV 1930 MO11-1 6 3 0 3 35 13 22 9
6 ZOB MO11-2 6 1 2 3 29 37 -8 5
7 Rijp (de) MO11-1 6 1 0 5 2 49 -47 3
8 Sporting Krommenie MO11-1 6 0 0 6 4 46 -42 0

Volendam (rkav) MO11-2 (265 Meiden Onder 11 2e fase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) MO11-2 5 4 1 0 13 5 8 13
2 Winkel MO11-1 6 4 1 1 22 16 6 13
3 Reiger Boys MO11-1 6 3 1 2 18 23 -5 10
4 ST VV Egmond MO11-1 6 2 3 1 21 11 10 9
5 s.v. Enkhuizen MO11-1 6 3 0 3 23 19 4 9
6 WSV 1930 MO11-1 6 1 2 3 11 14 -3 5
7 KSV MO11-1 5 1 0 4 12 19 -7 3
8 Medemblik FC MO11-1 6 1 0 5 15 28 -13 3

Volendam (rkav) MO11-2 (266 Meiden Onder 11 3e fase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DESS MO11-1 3 2 1 0 17 11 6 7
2 Purmerend MO11-1 3 2 1 0 11 5 6 7
3 Volendam (rkav) MO11-2 2 1 1 0 3 2 1 4
4 ZOB MO11-1 2 1 0 1 9 7 2 3
5 RCZ MO11-1 3 0 1 2 9 17 -8 1
6 Winkel MO11-1 3 0 0 3 5 12 -7 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
04 feb 10:10 uur Regulier Volendam (rkav) MO11-2 - RCZ MO11-1 Meer informatie
11 feb 10:00 uur Regulier DESS MO11-1 - Volendam (rkav) MO11-2 Meer informatie

Volendam (rkav) MO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) MO11-2 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) MO11-2 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) MO11-2 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) MO11-2 (264 Meiden Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) MO11-2 (265 Meiden Onder 11 2e fase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
10 dec Medemblik FC MO11-1 - KSV MO11-1 3 - 2
10 dec ST VV Egmond MO11-1 - WSV 1930 MO11-1 0 - 0
10 dec Reiger Boys MO11-1 - Winkel MO11-1 3 - 2
10 dec Volendam (rkav) MO11-2 - s.v. Enkhuizen MO11-1 4 - 0
03 dec s.v. Enkhuizen MO11-1 - ST VV Egmond MO11-1 0 - 5
03 dec Winkel MO11-1 - Medemblik FC MO11-1 4 - 2
03 dec WSV 1930 MO11-1 - Reiger Boys MO11-1 0 - 3
26 nov KSV MO11-1 - Winkel MO11-1 2 - 5
26 nov s.v. Enkhuizen MO11-1 - Medemblik FC MO11-1 4 - 2
26 nov ST VV Egmond MO11-1 - Reiger Boys MO11-1 3 - 3
26 nov WSV 1930 MO11-1 - Volendam (rkav) MO11-2 1 - 3

Volendam (rkav) MO11-2 (266 Meiden Onder 11 3e fase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
28 jan DESS MO11-1 - ZOB MO11-1 5 - 4
28 jan Winkel MO11-1 - Volendam (rkav) MO11-2 1 - 2
28 jan RCZ MO11-1 - Purmerend MO11-1 3 - 8
21 jan Purmerend MO11-1 - Winkel MO11-1 2 - 1
21 jan DESS MO11-1 - RCZ MO11-1 4 - 4
14 jan Winkel MO11-1 - DESS MO11-1 3 - 8
14 jan Volendam (rkav) MO11-2 - Purmerend MO11-1 1 - 1
14 jan RCZ MO11-1 - ZOB MO11-1 2 - 5

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) MO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) MO11-2 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) MO11-2 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) MO11-2 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) MO11-2 (264 Meiden Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) MO11-2 (265 Meiden Onder 11 2e fase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) MO11-2 (266 Meiden Onder 11 3e fase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
04 feb 08:45 uur ZOB MO11-1 - Winkel MO11-1 Meer informatie
04 feb 09:00 uur Purmerend MO11-1 - DESS MO11-1 Meer informatie
04 feb 10:10 uur Volendam (rkav) MO11-2 - RCZ MO11-1 Meer informatie
11 feb 08:45 uur RCZ MO11-1 - Winkel MO11-1 Meer informatie
11 feb 09:00 uur Purmerend MO11-1 - ZOB MO11-1 Meer informatie
11 feb 10:00 uur DESS MO11-1 - Volendam (rkav) MO11-2 Meer informatie

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie