JO12-6

Volendam (rkav) JO12-6 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO12-6 5 5 0 0 47 11 36 15
2 Beemster JO12-2 5 4 0 1 28 20 8 12
3 EVC JO12-2JM 4 2 0 2 12 16 -4 6
4 Kwiek 78 JO12-1 5 2 0 3 15 30 -15 6
5 Always Forward JO12-6 4 1 0 3 15 29 -14 3
6 Purmersteijn JO12-4 5 0 0 5 14 25 -11 0

Volendam (rkav) JO12-6 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZOB JO12-3 4 4 0 0 30 6 24 12
2 Volendam (rkav) JO12-6 4 4 0 0 30 12 18 12
3 Rijp (de) JO12-2 3 1 0 2 12 22 -10 3
4 Purmerend JO12-4 3 1 0 2 7 19 -12 3
5 Purmersteijn JO12-3 4 1 0 3 16 16 0 3
6 Volendam (rkav) JO12-7 4 0 0 4 7 27 -20 0

Volendam (rkav) JO12-6 (0331 Onder 12 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 OFC JO12-2 4 3 0 1 21 4 17 9
2 Volendam (rkav) JO12-6 4 2 1 1 15 10 5 7
3 IVV JO12-3 3 1 1 1 19 7 12 4
4 SDZ JO12-7 2 1 0 1 1 3 -2 3
5 Jong Hercules JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 TOB Rksv JO12-2 3 0 0 3 4 36 -32 0

Volendam (rkav) JO12-6 (0332 Onder 12 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZOB JO12-3 2 2 0 0 16 12 4 6
2 SDOB JO12-1 1 1 0 0 5 3 2 3
3 Volendam (rkav) JO12-6 2 1 0 1 5 9 -4 3
4 Beemster JO12-1 3 1 0 2 15 13 2 3
5 Purmersteijn JO12-3 3 1 0 2 12 13 -1 3
6 Dijk De asv JO12-3 1 0 0 1 6 9 -3 0

Volendam (rkav) JO12-6 (0336 Onder 12 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 De Wherevogels JO12-2 5 5 0 0 17 10 7 15
2 ZOB JO12-3 7 5 0 2 31 19 12 15
3 Kwiek 78 JO12-1 6 4 0 2 29 27 2 12
4 Beemster JO12-1 7 4 0 3 28 14 14 12
5 Purmersteijn JO12-3 5 2 0 3 22 30 -8 6
6 Volendam (rkav) JO12-6 6 2 0 4 12 15 -3 6
7 SV Spartanen JO12-3 5 1 0 4 23 32 -9 3
8 Beemster JO12-2 7 1 0 6 15 30 -15 3

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO12-6 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Ilpendam JO12-2 4 4 0 0 29 5 24 12
2 Volendam (rkav) JO12-6 4 3 0 1 15 11 4 9
3 AFC IJburg JO12-7 4 2 0 2 15 22 -7 6
4 HBOK JO12-1 4 1 0 3 10 20 -10 3
5 De Wherevogels JO12-3 4 0 0 4 12 23 -11 0

Volendam (rkav) JO12-6 (0331 Onder 12 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 HSV Sport 1889 JO12-1 5 4 0 1 39 20 19 12
2 Always Forward JO12-5 6 3 1 2 17 24 -7 10
3 Berkhout JO12-1 4 3 0 1 25 7 18 9
4 Volendam (rkav) JO12-6 4 3 0 1 21 9 12 9
5 Woudia JO12-1 5 3 0 2 17 15 2 9
6 Blokkers de JO12-3 5 1 1 3 13 27 -14 4
7 EVC JO12-2JM 6 0 3 3 21 28 -7 3
8 Oosthuizen JO12-1 5 0 1 4 9 32 -23 1

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
02 mrt 09:45 uur Regulier Volendam (rkav) JO12-6 - RCZ JO12-2 Meer informatie
09 mrt 12:15 uur Regulier SDW JO12-5 - Volendam (rkav) JO12-6 Meer informatie
16 mrt 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO12-6 - TOB Rksv JO12-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO12-6 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-6 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-6 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-6 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-6 (0336 Onder 12 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO12-6 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-6 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-6 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-6 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-6 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-6 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-6 (0336 Onder 12 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO12-6 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-6 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info