Taken & Commissies

Binnen de RKAV werken wij met verschillende commissies. Hier vind je de leden van deze commissies die als aanspreekpunt gelden.

Jeugd

Voorzitter jeugdcommissie
Jan Tuijp
jan.tuijp@bdo.nl

 

 

 

 

Hoofd jeugdopleiding
Jaap Schilder
rkav.hoofdjeugdvoetbal@gmail.com

 

 

 

Hoofd jeugd breedte
Dick de Boer
dickdeboer1@hotmail.com

 

 


 

Hoofd jeugdzaken
Jan van Mechelen
jwhvanmechelen@online.nl

 

 

 

 

Keepers


Keeperscoördinator bovenbouw
Casper Smit
caspersmit2@gmail.com

 

 

 

 

Keeperscoördinator algemeen
Remco Thierolf
remcosmode@gmail.com

 

 

 

 

Keeperscöordinator Onderbouw
Johan Koning
jm_koning@ziggo.nl

 

 

 

Coördinatoren

Technisch coördinator bovenbouw
Marco van Meeteren
meeteren79@planet.nl

 

 

 

Technisch coördinator onderbouw
Richard Mooijer
richardmooijer@quicknet.nl

 

 

 

Coördinator algemene zaken onderbouw
Coördinator kabouters & mini's

Vincent Tol
rkav.volendam.mini@gmail.com

 

 


Coördinator JO8
Tom Tol
tomtox@live.nl

 

 

 

Coördinator JO9
Sander Kroon
sander_kroon5@hotmail.com

 

 

 


Coördinator MO8-MO9
Annemarie Berkhout
annemarietjes@live.nl

 

 

 

 

Coördinator MO8-MO9
Hans Molenaar
hansmolenaar2@hotmail.com

 

 

 


Coördinator JO10
Dick Maurer
maurerdick@hotmail.com

 

 

 


Coördinator JO11
Ferry Veerman
fveerman76@hotmail.com

 

 

 


Coördinator JO12
Edwin Bond
edwinbond2@hotmail.com

 

 

 


Coördinator JO13
Arian Prins
a@arianprins.net

 

 

 


Coördinator MO11-MO13
Liana Veerman-Schilder
liana.schilder@gmail.com

 

 

 

 

Coördinator JO14-JO15
Peter Mens
peter.mens@online.nl

 

 

 

Coördinator JO16-JO19
Bart van Bockel
corellekoning@hotmail.com

 

 

 

 

Coördinator MO15-MO19
Henk Bond
henkbond12@gmail.com

 

 

 

Coördinator Dames1
Vincent Gruwél
vincent.gruwel@kpnmail.nl

 

 


Kledingcommissie

 

Hoofd kledingcommissie
Pieter Visscher
rkav.kleding@rkav-volendam.nl
06-29536805

 

 

Bovenbouw selectie
Monique de Vries
rkav.kleding.bovenbouwselectie@rkav-volendam.nl

Bovenbouw breedte
Annette van Mechelen, Kim Kwakman, Carola Tol 
rkav.kleding.bovenbouwbreedte@rkav-volendam.nl

Onderbouw selectie
Mandy Schilder, Wendy Plat
rkav.kleding.onderbouwselectie@rkav-volendam.nl

Onderbouw breedte
Marie de Boer, Marina Sier
rkav.kleding.onderbouwbreedte@rkav-volendam.nl

Dames
Shelly Sier
rkav.kleding.meiden@rkav-volendam.nl

Zaal
Jan Molenaar
jnmolenaar@ziggo.nl

Algemeen

Secretariaat
Anja Tol-Schilder
0299-364164
info@rkav-volendam.nl

Wedstrijdsecretariaat
Alex Koopmans
06-24776454
rkav.wedstrijdsecretaris@gmail.com

Evenementen
rkav.evenementencommissie@gmail.com

Kantinebeheer
Klaas Leeflang
06-51222677
klaasleeflang@versatel.nl

Ledenadministratie
Carolien Schokker
rkav.volendam.leden@gmail.com