JO11-6

Volendam (rkav) JO11-6 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn JO11-2 4 4 0 0 32 7 25 12
2 RKEDO JO11-1 5 3 1 1 33 21 12 10
3 Volendam (rkav) JO11-6 5 2 2 1 23 16 7 8
4 Always Forward JO11-4 4 1 1 2 14 25 -11 4
5 Reiger Boys JO11-5 5 1 0 4 21 27 -6 3
6 Rijp (de) JO11-2 5 1 0 4 16 43 -27 3

Volendam (rkav) JO11-6 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 De Wherevogels JO11-4 5 4 1 0 40 11 29 13
2 Monnickendam JO11-3 6 4 1 1 44 14 30 13
3 Purmerend JO11-4 6 4 0 2 47 25 22 12
4 Rijp (de) JO11-2 5 2 0 3 32 24 8 6
5 Volendam (rkav) JO11-6 5 2 0 3 41 35 6 6
6 Purmerland JO11-1 5 2 0 3 36 31 5 6
7 ZOB JO11-3 3 1 0 2 14 26 -12 3
8 Volendam (rkav) JO11-7 5 0 0 5 6 94 -88 0

Volendam (rkav) JO11-6 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Monnickendam JO11-3 6 5 0 1 35 6 29 15
2 OFC JO11-2 3 3 0 0 29 6 23 9
3 Volendam (rkav) JO11-6 4 3 0 1 18 18 0 9
4 WBSV JO11-1 6 3 0 3 25 20 5 9
5 Purmerend JO11-4 6 2 1 3 19 38 -19 7
6 SDOB JO11-2 3 1 0 2 10 14 -4 3
7 Rijp (de) JO11-2 6 1 0 5 25 37 -12 3
8 Purmerland JO11-1 4 0 1 3 11 33 -22 1

Volendam (rkav) JO11-6 (0270 Onder 11 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Monnickendam JO11-3 2 2 0 0 23 1 22 6
2 Rijp (de) JO11-2 2 1 1 0 11 7 4 4
3 Purmerend JO11-4 2 1 1 0 9 6 3 4
4 Volendam (rkav) JO11-6 2 0 1 1 5 9 -4 1
5 SDOB JO11-2 3 0 1 2 5 16 -11 1
6 Purmerland JO11-1 1 0 0 1 0 14 -14 0

Volendam (rkav) JO11-6 (0289 Onder 11 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Dijk De asv JO11-4 6 5 0 1 44 21 23 15
2 OFC JO11-2 6 4 1 1 38 15 23 13
3 OFC JO11-3 4 2 1 1 31 19 12 7
4 ASV Arsenal JO11-3 4 2 0 2 12 18 -6 6
5 Kadoelen sv. JO11-5 6 1 2 3 14 27 -13 5
6 Volendam (rkav) JO11-6 5 1 1 3 8 24 -16 4
7 SDOB JO11-2 7 1 1 5 24 47 -23 4

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-6 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-6 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-6 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-6 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-6 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
21 mei Dijk De asv JO11-4 - Kadoelen sv. JO11-5 7 - 2
21 mei OFC JO11-2 - SDOB JO11-2 5 - 1
21 mei ASV Arsenal JO11-3 - OFC JO11-3 3 - 7
14 mei Volendam (rkav) JO11-6 - OFC JO11-2 2 - 12
14 mei SDOB JO11-2 - ASV Arsenal JO11-3 3 - 4
14 mei OFC JO11-3 - Dijk De asv JO11-4 0 - 10
07 mei SDOB JO11-2 - Dijk De asv JO11-4 12 - 3
23 apr Kadoelen sv. JO11-5 - Volendam (rkav) JO11-6 5 - 3
23 apr ASV Arsenal JO11-3 - OFC JO11-2 1 - 5

Volendam (rkav) JO11-6 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-6 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-6 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-6 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-6 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info