JO11-6

Volendam (rkav) JO11-6 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn JO11-2 4 4 0 0 32 7 25 12
2 RKEDO JO11-1 5 3 1 1 33 21 12 10
3 Volendam (rkav) JO11-6 5 2 2 1 23 16 7 8
4 Always Forward JO11-4 4 1 1 2 14 25 -11 4
5 Reiger Boys JO11-5 5 1 0 4 21 27 -6 3
6 Rijp (de) JO11-2 5 1 0 4 16 43 -27 3

Volendam (rkav) JO11-6 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 De Wherevogels JO11-4 5 4 1 0 40 11 29 13
2 Monnickendam JO11-3 6 4 1 1 44 14 30 13
3 Purmerend JO11-4 6 4 0 2 47 25 22 12
4 Rijp (de) JO11-2 5 2 0 3 32 24 8 6
5 Volendam (rkav) JO11-6 5 2 0 3 41 35 6 6
6 Purmerland JO11-1 5 2 0 3 36 31 5 6
7 ZOB JO11-3 3 1 0 2 14 26 -12 3
8 Volendam (rkav) JO11-7 5 0 0 5 6 94 -88 0

Volendam (rkav) JO11-6 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Monnickendam JO11-3 6 5 0 1 35 6 29 15
2 OFC JO11-2 3 3 0 0 29 6 23 9
3 Volendam (rkav) JO11-6 4 3 0 1 18 18 0 9
4 WBSV JO11-1 6 3 0 3 25 20 5 9
5 Purmerend JO11-4 6 2 1 3 19 38 -19 7
6 SDOB JO11-2 3 1 0 2 10 14 -4 3
7 Rijp (de) JO11-2 6 1 0 5 25 37 -12 3
8 Purmerland JO11-1 4 0 1 3 11 33 -22 1

Volendam (rkav) JO11-6 (0270 Onder 11 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Monnickendam JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Purmerend JO11-4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Purmerland JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rijp (de) JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SDOB JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Volendam (rkav) JO11-6 0 0 0 0 0 0 0 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
29 jan 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO11-6 - SDOB JO11-2 Meer informatie
05 feb 08:45 uur Regulier Purmerland JO11-1 - Volendam (rkav) JO11-6 Meer informatie
12 feb 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO11-6 - Rijp (de) JO11-2 Meer informatie

Volendam (rkav) JO11-6 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-6 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-6 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
11 dec Monnickendam JO11-3 - Rijp (de) JO11-2 9 - 0
11 dec Purmerend JO11-4 - OFC JO11-2 2 - 17
11 dec SDOB JO11-2 - WBSV JO11-1 2 - 3
04 dec OFC JO11-2 - SDOB JO11-2 10 - 3
04 dec Rijp (de) JO11-2 - Purmerland JO11-1 12 - 2
04 dec Volendam (rkav) JO11-6 - Monnickendam JO11-3 0 - 8
04 dec WBSV JO11-1 - Purmerend JO11-4 2 - 3
27 nov WBSV JO11-1 - Rijp (de) JO11-2 7 - 2
27 nov Monnickendam JO11-3 - OFC JO11-2 1 - 2
27 nov Volendam (rkav) JO11-6 - Purmerend JO11-4 6 - 1
20 nov Rijp (de) JO11-2 - SDOB JO11-2 1 - 5
20 nov Purmerland JO11-1 - WBSV JO11-1 3 - 8
20 nov Purmerend JO11-4 - Monnickendam JO11-3 1 - 4

Volendam (rkav) JO11-6 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-6 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-6 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-6 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-6 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
29 jan 09:00 uur Volendam (rkav) JO11-6 - SDOB JO11-2 Meer informatie
29 jan 10:00 uur Monnickendam JO11-3 - Purmerend JO11-4 Meer informatie
29 jan 11:30 uur Rijp (de) JO11-2 - Purmerland JO11-1 Meer informatie
05 feb 08:45 uur Purmerland JO11-1 - Volendam (rkav) JO11-6 Meer informatie
05 feb 10:00 uur SDOB JO11-2 - Monnickendam JO11-3 Meer informatie
05 feb 11:30 uur Rijp (de) JO11-2 - Purmerend JO11-4 Meer informatie
12 feb 08:45 uur Purmerend JO11-4 - SDOB JO11-2 Meer informatie
12 feb 09:00 uur Volendam (rkav) JO11-6 - Rijp (de) JO11-2 Meer informatie
12 feb 10:00 uur Monnickendam JO11-3 - Purmerland JO11-1 Meer informatie