JO19-4

Volendam (rkav) JO19-4 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 FC Uitgeest JO19-2 4 4 0 0 20 8 12 12
2 FC Aalsmeer JO19-2 3 2 0 1 12 8 4 6
3 Haarlem-Kennemerland f.c. JO19-2 4 2 0 2 13 9 4 6
4 Alcmaria Victrix JO19-3 4 2 0 2 11 13 -2 6
5 Foresters JO19-2 2 2 0 0 10 4 6 5
6 Kennemers (de) JO19-1 3 2 0 1 8 12 -4 5
7 Olympia Haarlem JO19-1 2 1 0 1 8 5 3 3
8 Volendam (rkav) JO19-4 0 0 0 0 0 0 0 0
9 HSV JO19-2 2 0 0 2 6 10 -4 0
10 Terrasvogels JO19-1 3 0 0 3 6 14 -8 0
11 Overbos sv. JO19-2 3 0 0 3 3 14 -11 0

Volendam (rkav) JO19-4 (0350 Onder 19 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO19-4 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 HCSC JO19-1 5 4 1 0 30 7 23 13
2 WBSV JO19-1 5 3 1 1 21 9 12 10
3 Volendam (rkav) JO19-4 5 2 2 1 18 14 4 8
4 Schagen United JO19-3 5 2 0 3 15 22 -7 6
5 SVW 27 JO19-2 5 1 2 2 15 20 -5 5
6 Medemblik FC JO19-1 5 0 0 5 6 33 -27 0

Volendam (rkav) JO19-4 (0379 Onder 19 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Haarlem-Kennemerland f.c. JO19-2 16 12 3 1 64 24 40 39
2 Kockengen JO19-1 16 10 2 4 67 27 40 32
3 Volendam (rkav) JO19-4 16 10 1 5 74 38 36 31
4 Hertha JO19-2 16 7 3 6 54 49 5 24
5 Amstelveen/Heemraad JO19-2 16 6 6 4 44 44 0 24
6 UNO vv JO19-1 16 6 3 7 45 55 -10 21
7 Spaarnwoude sv. JO19-1 16 5 2 9 28 51 -23 17
8 Breukelen FC JO19-2 16 5 0 11 34 53 -19 15
9 VSV JO19-2 16 0 2 14 15 84 -69 2

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-4 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-4 (0350 Onder 19 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO19-4 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-4 (0379 Onder 19 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
04 jun Volendam (rkav) JO19-4 - Amstelveen/Heemraad JO19-2 8 - 4
28 mei Haarlem-Kennemerland f.c. JO19-2 - VSV JO19-2 6 - 1
21 mei Breukelen FC JO19-2 - UNO vv JO19-1 2 - 3
21 mei VSV JO19-2 - Amstelveen/Heemraad JO19-2 2 - 2
21 mei Hertha JO19-2 - Volendam (rkav) JO19-4 6 - 5
21 mei Spaarnwoude sv. JO19-1 - Haarlem-Kennemerland f.c. JO19-2 0 - 4
14 mei UNO vv JO19-1 - Kockengen JO19-1 1 - 1
14 mei Amstelveen/Heemraad JO19-2 - Breukelen FC JO19-2 1 - 3
14 mei Volendam (rkav) JO19-4 - Spaarnwoude sv. JO19-1 4 - 1
07 mei VSV JO19-2 - Volendam (rkav) JO19-4 2 - 5
07 mei Kockengen JO19-1 - Spaarnwoude sv. JO19-1 4 - 1
07 mei Breukelen FC JO19-2 - Haarlem-Kennemerland f.c. JO19-2 1 - 7
07 mei Hertha JO19-2 - UNO vv JO19-1 6 - 3
23 apr VSV JO19-2 - Spaarnwoude sv. JO19-1 3 - 5
23 apr Hertha JO19-2 - UNO vv JO19-1
23 apr Kockengen JO19-1 - Amstelveen/Heemraad JO19-2 6 - 2

Volendam (rkav) JO19-4 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-4 (0350 Onder 19 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO19-4 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-4 (0379 Onder 19 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info