JO19-4

Volendam (rkav) JO19-4 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 FC Uitgeest JO19-2 4 4 0 0 20 8 12 12
2 FC Aalsmeer JO19-2 3 2 0 1 12 8 4 6
3 Haarlem-Kennemerland f.c. JO19-2 4 2 0 2 13 9 4 6
4 Alcmaria Victrix JO19-3 4 2 0 2 11 13 -2 6
5 Foresters JO19-2 2 2 0 0 10 4 6 5
6 Kennemers (de) JO19-1 3 2 0 1 8 12 -4 5
7 Olympia Haarlem JO19-1 2 1 0 1 8 5 3 3
8 Volendam (rkav) JO19-4 0 0 0 0 0 0 0 0
9 HSV JO19-2 2 0 0 2 6 10 -4 0
10 Terrasvogels JO19-1 3 0 0 3 6 14 -8 0
11 Overbos sv. JO19-2 3 0 0 3 3 14 -11 0

Volendam (rkav) JO19-4 (0350 Onder 19 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO19-4 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 HCSC JO19-1 5 4 1 0 30 7 23 13
2 WBSV JO19-1 5 3 1 1 21 9 12 10
3 Volendam (rkav) JO19-4 5 2 2 1 18 14 4 8
4 Schagen United JO19-3 5 2 0 3 15 22 -7 6
5 SVW 27 JO19-2 5 1 2 2 15 20 -5 5
6 Medemblik FC JO19-1 5 0 0 5 6 33 -27 0

Volendam (rkav) JO19-4 (0379 Onder 19 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Haarlem-Kennemerland f.c. JO19-2 16 12 3 1 64 24 40 39
2 Kockengen JO19-1 16 10 2 4 67 27 40 32
3 Volendam (rkav) JO19-4 16 10 1 5 74 38 36 31
4 Hertha JO19-2 16 7 3 6 54 49 5 24
5 Amstelveen/Heemraad JO19-2 16 6 6 4 44 44 0 24
6 UNO vv JO19-1 16 6 3 7 45 55 -10 21
7 Spaarnwoude sv. JO19-1 16 5 2 9 28 51 -23 17
8 Breukelen FC JO19-2 16 5 0 11 34 53 -19 15
9 VSV JO19-2 16 0 2 14 15 84 -69 2

Volendam (rkav) JO19-4 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ODIN 59 JO19-1 5 5 0 0 19 5 14 15
2 Fortuna Wormerveer sv JO19-2 5 4 0 1 18 13 5 12
3 Sporting Krommenie JO19-2 5 3 0 2 20 17 3 9
4 KFC JO19-2 5 2 0 3 12 17 -5 6
5 Volendam (rkav) JO19-4 5 1 0 4 10 19 -9 3
6 Velsen Rkvv JO19-1 5 0 0 5 10 18 -8 0

Volendam (rkav) JO19-4 (0379 Onder 19 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SVW 27 JO19-1 3 3 0 0 10 3 7 9
2 Reiger Boys JO19-2 5 2 2 1 13 8 5 8
3 Blokkers de JO19-1 4 2 1 1 20 13 7 7
4 Volendam (rkav) JO19-4 4 2 0 2 11 17 -6 6
5 ZOB JO19-2 4 1 2 1 9 12 -3 5
6 Medemblik FC JO19-2 4 1 1 2 11 8 3 4
7 Kwadijk JO19-1 4 0 0 4 4 17 -13 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
17 dec 15:00 uur Regulier ZOB JO19-2 - Volendam (rkav) JO19-4 Meer informatie

Volendam (rkav) JO19-4 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-4 (0350 Onder 19 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO19-4 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-4 (0379 Onder 19 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-4 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 okt Fortuna Wormerveer sv JO19-2 - KFC JO19-2 4 - 2
01 okt ODIN 59 JO19-1 - Sporting Krommenie JO19-2 4 - 0
01 okt Velsen Rkvv JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-4 2 - 3
28 sep Velsen Rkvv JO19-1 - Fortuna Wormerveer sv JO19-2 2 - 4
24 sep KFC JO19-2 - ODIN 59 JO19-1 1 - 6
24 sep Sporting Krommenie JO19-2 - Velsen Rkvv JO19-1 3 - 2
24 sep Volendam (rkav) JO19-4 - Fortuna Wormerveer sv JO19-2 3 - 4

Volendam (rkav) JO19-4 (0379 Onder 19 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
26 nov Blokkers de JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-4 9 - 2
26 nov Reiger Boys JO19-2 - SVW 27 JO19-1 1 - 2
26 nov ZOB JO19-2 - Kwadijk JO19-1 3 - 1
19 nov ZOB JO19-2 - Blokkers de JO19-1 4 - 4
19 nov Medemblik FC JO19-2 - Volendam (rkav) JO19-4 1 - 2
19 nov Kwadijk JO19-1 - Reiger Boys JO19-2 1 - 2
16 nov Volendam (rkav) JO19-4 - Kwadijk JO19-1 6 - 1
12 nov Blokkers de JO19-1 - Kwadijk JO19-1 6 - 1
12 nov Volendam (rkav) JO19-4 - SVW 27 JO19-1
12 nov HCSC JO19-1 - ZOB JO19-2 2 - 3
12 nov Reiger Boys JO19-2 - Medemblik FC JO19-2 2 - 2
05 nov SVW 27 JO19-1 - ZOB JO19-2 5 - 0
05 nov Medemblik FC JO19-2 - Blokkers de JO19-1 6 - 1
05 nov Volendam (rkav) JO19-4 - Reiger Boys JO19-2 1 - 6
05 nov Kwadijk JO19-1 - HCSC JO19-1 4 - 1
29 okt Blokkers de JO19-1 - HCSC JO19-1 3 - 0
29 okt Medemblik FC JO19-2 - SVW 27 JO19-1 2 - 3
29 okt Reiger Boys JO19-2 - ZOB JO19-2 2 - 2

Volendam (rkav) JO19-4 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-4 (0350 Onder 19 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO19-4 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-4 (0379 Onder 19 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-4 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-4 (0379 Onder 19 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
03 dec 11:00 uur Kwadijk JO19-1 - Medemblik FC JO19-2 Meer informatie
03 dec 15:00 uur Blokkers de JO19-1 - SVW 27 JO19-1 Meer informatie
10 dec 12:30 uur Reiger Boys JO19-2 - Blokkers de JO19-1 Meer informatie
10 dec 14:00 uur SVW 27 JO19-1 - Kwadijk JO19-1 Meer informatie
10 dec 14:30 uur Medemblik FC JO19-2 - ZOB JO19-2 Meer informatie
17 dec 15:00 uur ZOB JO19-2 - Volendam (rkav) JO19-4 Meer informatie