MO11-1

Volendam (rkav) MO11-1 (264 Meiden Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Always Forward MO11-1 4 4 0 0 20 4 16 12
2 Volendam (rkav) MO11-1 4 3 0 1 10 5 5 9
3 ZOB MO11-2 4 2 0 2 17 12 5 6
4 RKEDO MO11-1 4 1 0 3 5 12 -7 3
5 DESS MO11-1 4 0 0 4 0 19 -19 0

Volendam (rkav) MO11-1 (264 Meiden Onder 11 Zwaluwen Jeugd)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn MO11-1 6 6 0 0 58 7 51 18
2 Beemster MO11-1 6 5 0 1 51 14 37 15
3 Volendam (rkav) MO11-1 6 4 1 1 29 19 10 13
4 Kadoelen sv. MO11-2 6 2 1 3 29 35 -6 7
5 ZOB MO11-1 6 2 1 3 20 32 -12 7
6 KFC MO11-1 6 2 0 4 33 33 0 6
7 Oosthuizen MO11-1 6 1 1 4 21 24 -3 4
8 SDOB MO11-2 6 0 0 6 3 80 -77 0

Volendam (rkav) MO11-1 (265 Meiden Onder 11 2e fase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Dijk De asv MO11-1 7 6 1 0 34 10 24 19
2 SDW MO11-1 7 6 0 1 39 21 18 18
3 ZSGOWMS MO11-1 7 4 2 1 46 13 33 14
4 TOS-Actief MO11-2 7 4 1 2 39 10 29 13
5 Volendam (rkav) MO11-1 7 3 0 4 18 29 -11 9
6 Kadoelen sv. MO11-2 7 2 0 5 18 34 -16 6
7 KFC MO11-1 7 1 0 6 15 37 -22 3
8 WSV 1930 MO11-1 7 0 0 7 8 63 -55 0

Volendam (rkav) MO11-1 (266 Meiden Onder 11 3e fase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Grasshoppers MO11-1 2 2 0 0 6 2 4 6
2 Volendam (rkav) MO11-1 2 1 0 1 7 7 0 3
3 DTS MO11-1 1 0 1 0 7 7 0 1
4 V.V. Bergen MO11-1 3 0 1 2 11 15 -4 1
5 Oosthuizen MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0

Volendam (rkav) MO11-1 (267 Meiden Onder 11 4e fase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DEM (RKVV) MO11-1 8 8 0 0 64 10 54 24
2 s.v. Enkhuizen MO11-1 8 7 0 1 51 24 27 21
3 DTS MO11-1 8 4 0 4 37 30 7 12
4 Grasshoppers MO11-1 8 3 2 3 26 26 0 11
5 Volendam (rkav) MO11-1 7 3 1 3 30 34 -4 10
6 Oosthuizen MO11-1 8 1 2 5 15 38 -23 5
7 V.V. Bergen MO11-1 6 1 1 4 15 42 -27 4
8 Wieringermeer MO11-1 7 0 0 7 12 46 -34 0

Volendam (rkav) MO11-1 (264 Meiden Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 KFC MO11-1 6 5 1 0 33 7 26 16
2 Volendam (rkav) MO11-1 6 5 0 1 56 5 51 15
3 Always Forward MO11-1 6 3 2 1 27 15 12 11
4 Nieuwe Niedorp MO11-1 6 3 1 2 13 13 0 10
5 Kadoelen sv. MO11-1 6 3 0 3 25 34 -9 9
6 ZOB MO11-1 6 2 0 4 21 30 -9 6
7 Winkel MO11-1 6 1 0 5 21 37 -16 3
8 Medemblik FC MO11-1 6 0 0 6 5 60 -55 0

Volendam (rkav) MO11-1 (265 Meiden Onder 11 2e fase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) MO11-1 4 4 0 0 29 5 24 12
2 RKEDO MO11-1 4 3 0 1 31 6 25 9
3 Always Forward MO11-1 4 3 0 1 18 14 4 9
4 DESS MO11-1 4 2 0 2 23 26 -3 6
5 Purmerend MO11-1 4 2 0 2 10 16 -6 6
6 Nieuwe Niedorp MO11-1 3 0 1 2 1 14 -13 1
7 ZOB MO11-1 4 0 1 3 8 21 -13 1
8 Succes MO11-1 3 0 0 3 8 26 -18 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
10 dec 09:00 uur Regulier Succes MO11-1 - Volendam (rkav) MO11-1 Meer informatie

Volendam (rkav) MO11-1 (264 Meiden Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) MO11-1 (264 Meiden Onder 11 Zwaluwen Jeugd)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) MO11-1 (265 Meiden Onder 11 2e fase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) MO11-1 (266 Meiden Onder 11 3e fase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) MO11-1 (267 Meiden Onder 11 4e fase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) MO11-1 (264 Meiden Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
08 okt KFC MO11-1 - Nieuwe Niedorp MO11-1 5 - 0
08 okt Volendam (rkav) MO11-1 - Kadoelen sv. MO11-1 17 - 0
08 okt Winkel MO11-1 - Medemblik FC MO11-1 9 - 3
08 okt Always Forward MO11-1 - ZOB MO11-1 5 - 2
01 okt Nieuwe Niedorp MO11-1 - ZOB MO11-1 2 - 1
01 okt Winkel MO11-1 - Always Forward MO11-1 3 - 4
01 okt Medemblik FC MO11-1 - Volendam (rkav) MO11-1 0 - 15
01 okt Kadoelen sv. MO11-1 - KFC MO11-1 1 - 3
24 sep Volendam (rkav) MO11-1 - Nieuwe Niedorp MO11-1 3 - 0
24 sep ZOB MO11-1 - Kadoelen sv. MO11-1 1 - 9
24 sep Always Forward MO11-1 - Medemblik FC MO11-1 9 - 0

Volendam (rkav) MO11-1 (265 Meiden Onder 11 2e fase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
26 nov Nieuwe Niedorp MO11-1 - Purmerend MO11-1 0 - 3
26 nov RKEDO MO11-1 - Always Forward MO11-1 2 - 3
26 nov Volendam (rkav) MO11-1 - ZOB MO11-1 4 - 1
26 nov DESS MO11-1 - Succes MO11-1 10 - 5
19 nov Volendam (rkav) MO11-1 - Nieuwe Niedorp MO11-1 10 - 0
19 nov Succes MO11-1 - Purmerend MO11-1 2 - 3
19 nov ZOB MO11-1 - RKEDO MO11-1 1 - 8
19 nov Always Forward MO11-1 - DESS MO11-1 7 - 3
12 nov RKEDO MO11-1 - Succes MO11-1 13 - 1
12 nov Nieuwe Niedorp MO11-1 - ZOB MO11-1 1 - 1
12 nov DESS MO11-1 - Volendam (rkav) MO11-1 2 - 9
12 nov Purmerend MO11-1 - Always Forward MO11-1 3 - 6
05 nov ZOB MO11-1 - DESS MO11-1 5 - 8
05 nov Always Forward MO11-1 - Volendam (rkav) MO11-1 2 - 6
05 nov Purmerend MO11-1 - RKEDO MO11-1 1 - 8

Volendam (rkav) MO11-1 (264 Meiden Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) MO11-1 (264 Meiden Onder 11 Zwaluwen Jeugd)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) MO11-1 (265 Meiden Onder 11 2e fase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) MO11-1 (266 Meiden Onder 11 3e fase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) MO11-1 (267 Meiden Onder 11 4e fase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) MO11-1 (264 Meiden Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) MO11-1 (265 Meiden Onder 11 2e fase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
03 dec 08:45 uur ZOB MO11-1 - Succes MO11-1 Meer informatie
03 dec 10:00 uur Nieuwe Niedorp MO11-1 - Always Forward MO11-1 Meer informatie
03 dec 10:00 uur DESS MO11-1 - RKEDO MO11-1 Meer informatie
10 dec 08:45 uur Always Forward MO11-1 - ZOB MO11-1 Meer informatie
10 dec 09:00 uur Purmerend MO11-1 - DESS MO11-1 Meer informatie
10 dec 09:00 uur Succes MO11-1 - Volendam (rkav) MO11-1 Meer informatie
10 dec 10:30 uur RKEDO MO11-1 - Nieuwe Niedorp MO11-1 Meer informatie